کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام به همه ی دوستان
سال خوبی را برای خودم و همه آرزو می کنم
امیدوارم که امسال بخت همه باز بشه ...

منم پیرو صحبت دوست عزیزم از برنامه dv2010 یعنی سال 2008 دارم هر سال شرکت می کنم
و نشده که بشه , هر سال که میگذره آمادگی بالاتری برای رفتن پیدا می کنم و به نظرم که امسال وقتشه که بشه

این 39 روز باقیمانده را در کنار هم , به هم انرژی مثبت بدیم تا اعلام نتایج

امیدوارم پیر مهاجر سرا , دوست عزیزم @LORDAmiroo@ هم امسال برنده بشه ... (دیگه واقعا از وقتشم رد شده)
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
دوستان در رابطه با ثبت شرکت در اتریش و گرفتن اقامت اطلاعات دارین ؟؟؟

اطلاعات مستند نه اطلاعات سایت های اینترنتی ...
عایا کسی از نزدیکانتون انجام داده ؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعات دقیق داره اعلام کنه ...

من تصمیم گرفتم پروسه اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش را استارت بزنم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، copol ، milad.abadani ، ostokhan
مشکل اینجاست که دی وی لاتری اصلا نگاه نمیکنه ببینید شما چقدر آمادگی دارید یا امسال با پشتوانه بهتری میتونید مهاجرت کنید
دیگه کسی که اسمش در میاد باید با دل و جون قبولش کنه و این فرصت که یکبار زندگی بهش داده رو به فال نیک بگیره و تو هوا بزنه موقعیت رو. مگر افرادی مثل 70% ایرانیها که از روی معده میدن کافی نت براشون ثبت نام میکنن و اصلا نمیدونن آمریکا و موقعیت اجتماعی و اقتصادی تو دنیا چطوره قید رفتن رو بزنن چونکه فقط میخواستن شانس منحوسشون رو امتحان کنند.
خلاصه آقا بدون اون پیرزن که 90 سالش بود 2014 اسمش دراومد اصلا تو اون سن امادگی نداشت و نوه پسر عموزای همسایه پیشینش براش ثبت نام کرده بود و الان داره تو آمریکا به من و شما Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin میخنده و روحیه ما رو Sad میکنه. Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، copol ، milad.abadani ، limbo ، farrokh33 ، ostokhan ، mehre cyrus ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-23 ساعت 20:13)darabi نوشته:  دوستان در رابطه با ثبت شرکت در اتریش و گرفتن اقامت اطلاعات دارین ؟؟؟

اطلاعات مستند نه اطلاعات سایت های اینترنتی ...
عایا کسی از نزدیکانتون انجام داده ؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعات دقیق داره اعلام کنه ...

من تصمیم گرفتم پروسه اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش را استارت بزنم

آقوووو ما یه فامیل داریم پزشک عمومی هستش. بنده خدا همین تابستون رفت اتریش که فلوشیپی بگیره . البته موفق نشد چون زیر بار هزینه های اونجا دیسکش پاره شد و لذا با حالی سرگشته به وطن برگشتند و همی بوسه به خاک وطن نهادند و گفتندی وطن همانه ما یه شکری خوردیم شما به دل نگیر Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin خلاصه خیلی هزینه های بالایی داره برای زندگی
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، copol ، Ashkan3832 ، milad.abadani ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-23 ساعت 20:15)Farzad Immigrant نوشته:  مشکل اینجاست که دی وی لاتری اصلا نگاه نمیکنه ببینید شما چقدر آمادگی دارید یا امسال با پشتوانه بهتری میتونید مهاجرت کنید
دیگه کسی که اسمش در میاد باید با دل و جون قبولش کنه و این فرصت که یکبار زندگی بهش داده رو به فال نیک بگیره و تو هوا بزنه موقعیت رو. مگر افرادی مثل 70% ایرانیها که از روی معده میدن کافی نت براشون ثبت نام میکنن و اصلا نمیدونن آمریکا و موقعیت اجتماعی و اقتصادی تو دنیا چطوره قید رفتن رو بزنن چونکه فقط میخواستن شانس منحوسشون رو امتحان کنند.
خلاصه آقا بدون اون پیرزن که 90 سالش بود 2014 اسمش دراومد اصلا تو اون سن امادگی نداشت و نوه پسر عموزای همسایه پیشینش براش ثبت نام کرده بود و الان داره تو آمریکا به من و شما  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin   میخنده و روحیه ما رو  Sad  میکنه.   Big Grin  Big Grin  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin

70% درصد ایرانی ها برای شانس ...

لاتاری مثل ماهیگیریه ... وقتی ماهی بزنه ... زده دیگه ... چه بسا ماهیگیری هایی من رفتم که مال دوستامو زده و مال منو نزده و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Ashkan3832 ، Farzad Immigrant ، milad.abadani ، limbo ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
کشور دیگه نه.من فقط امریکا میخوام البته هنوز معلوم نیس امریکا هم منو بخواد ? سال اول ثبت نامم هست خیلی امیدوارم به قبول شدن و البته میدونم خیلی هم خوشبین هستم?
مطمئنم همین امسال میرم شکی ندارم❤️❤️
امید از همه چیز مهم تره مخصوصا تو موقعیت الان و اتفاقات اخیر ...
خلاصه....
LoVe USA❤️❤️?
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad Immigrant ، copol ، Reza2018 ، milad.abadani ، limbo ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-23 ساعت 23:43)Am0.s0h3il نوشته:  کشور دیگه نه.من فقط آمریکا میخوام البته هنوز معلوم نیس آمریکا هم منو بخواد ? سال اول ثبت نامم هست خیلی امیدوارم به قبول شدن و البته میدونم خیلی هم خوشبین هستم?
مطمئنم همین امسال میرم شکی ندارم❤️❤️
امید از همه چیز مهم تره مخصوصا تو موقعیت الان و اتفاقات اخیر ...
خلاصه....
LoVe USA❤️❤️?

امید اصولا چیز خوبیه. امیدوار باش همونطور که من سال اول بودم.... اون بود..... داااااااش بزرگش بود Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، kkr200 ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
به نظر من فقط 40 درصد برای شانس ثبت نام کردن شایدم کمتر
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، ostokhan
ایشالا برنده شین hope خوبه، ولی زیادیش ممکنه زبونم لال به خاک سیا بنشونتتون...
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، copol ، Reza2018 ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
سلام دوستان عزیز
من به شما پیشنهاد میدم تمامی مطالب این انجمن رو بخونید.مخصوصان نوشته های اقا ارش rs232 .دید بهتری نسبت به مقوله مهاجرت به امریکا پیدا میکنید.سعی کنید در پیش بینی هایی که انجام میدید.به قبول نشدن هم فکر کنید.که در صورتی که بخت با شما یار نبود و برنده نشدید. قابل تحمل تر باشه و نا امیدی به سوی شما نیاید. همیشه خبرهای موفقیت دوستان در رابطه با مهاجرت من را خیلی خوشحال میکنه.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Reza2018 ، ostokhan ، alirezanz
من در ثبت نام های گذشته خود,همیشه از یک عکس ثابت استفاده میکردم,امسال بدون اطلاع از این موضوع که عکس های سال قبلی مورد تایید نمیباشد,به عکاسی مراجعه کردم.و عکس جدید گرفتم.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
سلام به همگی
امسال دو نفر از قدیمی ها اسمشون درمیاد
حالا ببینید کی گفتم Wink
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، copol ، Reza2018 ، ostokhan ، dv2017 ، alirezanz
از اینکه در سالهای گذشته موفق به قبولی در این قرعه کشی نشدم,خوشحال هستم.شرایط گذشته من مساعد نبود و فقط میخواستم به هر صورت که شده از شرایط به وجود امده خلاص بشم,امیدوارم امسال نام من جز نفرات برنده باشد.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
از خالق هستی میخوام,که هر انچه به صلاح هست پیش اید.همین الان یه فال حافظ گرفتم,خوب بود
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Reza2018 ، ostokhan ، dv2017
کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت
من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت
گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز
که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت
چمن حکایت اردیبهشت می‌گوید
نه عاقل است که نسیه خرید و نقد بهشت
به می عمارت دل کن که این جهان خراب
بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت
وفا مجوی ز دشمن که پرتوی ندهد
چو شمع صومعه افروزی از چراغ کنشت
مکن به نامه سیاهی ملامت من مست
که آگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت
قدم دریغ مدار از جنازه حافظ
که گر چه غرق گناه است می‌رود به بهشت
روزگار روی خوش به تو نشان خواهد داد.
زندگی را سخت نگیر و ناامید نباش.
عاقبت هر خزان بهار است و سرسبزی و طراوت زندگی تو را سرشار از خوشی و سرور می کند.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Reza2018 ، saeed_gh ، ostokhan ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان