کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-03-25 ساعت 17:29)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 17:09)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:47)ostokhan نوشته:  داداش چرا جو منفی ایجاد مکنی. تو قبول شو به امید خدا پولش هم میرسه. نمیگی که آدم میره و از این خ ر ا ب شده راحت میشه. فکرت این باشه که قبول بشی امسال. مابقی چیزها به وقت خودش ردیف میشه. امیدت رو به زندگی از دست نده. بخدا قسم منم همسن خودتم ولی آهی در بساط ندارم چز مدارک دانشگاهی

قبول دارم خیلی ناامید شدم ، ناامیدی بدترین چیزه ، درسته دارم کار میکنم و درس میخونم ولی شرایط مهاجرت از راه های قانونی انقدر سخت شده که آدم دیگه ...، ایشالا همه چی درست میشه
آقا یه گروه زدم ، بیاین تو گروه
www.telegram.me/dvlottery2018

این که گروه نیستش. کانال هستش. کلا مهاجرت سخت شده و متاسفانه روز بروز سخت تر میشه

گروهه بابا

اینم شمارم : 09359480433
پیام بدین تو تلگرام اد کنم
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-25 ساعت 17:42)limbo نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 17:09)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:47)ostokhan نوشته:  داداش چرا جو منفی ایجاد مکنی. تو قبول شو به امید خدا پولش هم میرسه. نمیگی که آدم میره و از این خ ر ا ب شده راحت میشه. فکرت این باشه که قبول بشی امسال. مابقی چیزها به وقت خودش ردیف میشه. امیدت رو به زندگی از دست نده. بخدا قسم منم همسن خودتم ولی آهی در بساط ندارم چز مدارک دانشگاهی

قبول دارم خیلی ناامید شدم ، ناامیدی بدترین چیزه ، درسته دارم کار میکنم و درس میخونم ولی شرایط مهاجرت از راه های قانونی انقدر سخت شده که آدم دیگه ...، ایشالا همه چی درست میشه

منم بخاطر شرایط اکسپرس انتری کانادا که سخت بود تصمیم گرفتم واسه کبک شانسم امتحان کنم از شانسم حداقل امتیاز ۵۹ شده ومدرک زبان فرانسه b2.انقد فرانسه میخونم انگلیسیم نابود شده الان فقط هلو هاواریو بلدم

کبک خیلی بیخوده بابا ، 3 سال طول میکشه ، سه سال زمان بذاری همون آیلتس 8 بگیری اکسپرس میتونی بری
، شرایط من انقدر ضایعه که نگو ، دانشجوی ارشدم همزمان کارم میکنم ، اما سابقه کار همزمان با تحصیل یا حساب نمیشه یا نصف حساب میشه ، اینجوری مجبورم قید ارشدمو بزنم و با لیسانس اپلای کنم ، امتیاز ارشد پرید ، هر جور حساب میکنم یکیش میپره ، یا امتیاز ارشد میپره ، یا سابقه یا سن
اصن گیر کردم بدجور ، حالا آیلتس هم که مصیبته بماند ، الان در حد آیلتس 6 هستم ولی حداقل 7 لازم دارم که بتونم واسه استرالیا اقدام کنم ، کانادا 8 لازمه که اصن توهمه
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، dv2017
(2017-03-25 ساعت 15:52)limbo نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 12:41)azimi1989 نوشته:  بچه ها من دانشجوی ارشد هستم ، اینجا کارو زندگی خوبی دارم ، از زندگیم راضیم ، الان لاتاری برنده شدم ، تردید دارم برم ، به نظرتون برم؟

الکی مثلا الان نتایج اعلام شده و من دارم از این حرف های حرص درآر میزنم ، خخخخخخخخخخخخخخخ

واکنش نشون بدین ببینم چی میگین خخخخخخخخخخخخ

لاتاری قبول شدی یا برو آمریکا یا بمیر ...خخخ

(2017-03-25 ساعت 16:27)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 13:43)milad.abadani نوشته:  دوستان عزیز.
در حال حاظر قدیمی ترین فرد این تالار گه هنوز موفق نشده در لاتاری قبول بشه و ویزا بگیره. کیه؟؟؟
بیایید با هم و به صورت دسته جمعی یه نظری کنیم تا انشالا امسال بخت به یاریش بیاید.

قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.
خلاصه ما رو از یاد نبرید و طوری نکنید طوری بشه..... Big Grin

دوست عزیز. از صمیم قلب برای موفقیت و پیروزی شما در لاتری دعا میکنم. امیدوارم هر چیزی که صلاح هست برات پیش بیاد. همین الان هم به نیتت از حافظ فال میگیرم.
دل میرود ز دستم صاحب دلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا کشتی شکستگانیم ای باد شرطه بر خیز باشد که باز بینیم دیدار آشنا را
مشکلات و سختیهایی در سر راه تو است اما نگران نباش زیرا سختی روزگار گذراست و تمام میشود. راحتی زندگی در مدارا کردن با دشمنان و جوانمردی با دوستان است. سرنوشت را با صبر و توکل و قناعت به راحتی میتوان پذیرفت.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017
(2017-03-25 ساعت 18:52)milad.abadani نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 15:52)limbo نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 12:41)azimi1989 نوشته:  بچه ها من دانشجوی ارشد هستم ، اینجا کارو زندگی خوبی دارم ، از زندگیم راضیم ، الان لاتاری برنده شدم ، تردید دارم برم ، به نظرتون برم؟

الکی مثلا الان نتایج اعلام شده و من دارم از این حرف های حرص درآر میزنم ، خخخخخخخخخخخخخخخ

واکنش نشون بدین ببینم چی میگین خخخخخخخخخخخخ

لاتاری قبول شدی یا برو آمریکا یا بمیر ...خخخ

(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.

دوست عزیز. از صمیم قلب برای موفقیت و پیروزی شما در لاتری دعا میکنم. امیدوارم هر چیزی که صلاح هست برات پیش بیاد. همین الان هم به نیتت از حافظ فال میگیرم.
دل میرود ز دستم صاحب دلان خدا را   دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا   کشتی شکستگانیم ای باد شرطه بر خیز    باشد که باز بینیم دیدار آشنا را
مشکلات و سختیهایی در سر راه تو است اما نگران نباش زیرا سختی روزگار گذراست و تمام میشود. راحتی زندگی در مدارا کردن با دشمنان و جوانمردی با دوستان است. سرنوشت را با صبر و توکل و قناعت به راحتی میتوان پذیرفت.
برا منم یه فال میگری Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
فالی که برات گرفتم خیلی خوب بود. هر عملی که در این دنیا انجام بدی. عکس العملش را خواهی دید. به روزگار محبت کن تا روزگار به شما محبت کند. به روزگار نیکی کن تا روزگار به شما نیکی کند.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ostokhan ، limbo
(2017-03-25 ساعت 17:51)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 17:42)limbo نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 17:09)azimi1989 نوشته:  قبول دارم خیلی ناامید شدم ، ناامیدی بدترین چیزه ، درسته دارم کار میکنم و درس میخونم ولی شرایط مهاجرت از راه های قانونی انقدر سخت شده که آدم دیگه ...، ایشالا همه چی درست میشه

منم بخاطر شرایط اکسپرس انتری کانادا که سخت بود تصمیم گرفتم واسه کبک شانسم امتحان کنم از شانسم حداقل امتیاز ۵۹ شده ومدرک زبان فرانسه b2.انقد فرانسه میخونم انگلیسیم نابود شده الان فقط هلو هاواریو بلدم

کبک خیلی بیخوده بابا ، 3 سال طول میکشه ، سه سال زمان بذاری همون آیلتس 8 بگیری اکسپرس میتونی بری
، شرایط من انقدر ضایعه که نگو ، دانشجوی ارشدم همزمان کارم میکنم ، اما سابقه کار همزمان با تحصیل یا حساب نمیشه یا نصف حساب میشه ، اینجوری مجبورم قید ارشدمو بزنم و با لیسانس اپلای کنم ، امتیاز ارشد پرید ، هر جور حساب میکنم یکیش میپره ، یا امتیاز ارشد میپره ، یا سابقه یا سن
اصن گیر کردم بدجور ، حالا آیلتس هم که مصیبته بماند ، الان در حد آیلتس 6 هستم ولی حداقل 7 لازم دارم که بتونم واسه استرالیا اقدام کنم ، کانادا 8 لازمه که اصن توهمه

منم بخاطر سابقه کار همزمان با تحصیل فقط با لیسانس اپلای میکنم امتیازم به اکسپرس نمیرسه بنظرم واسه زیر بیست و پنج سال خوبه یا دانشجوهای کانادا کبک خیلی مطمعن بود لیست رشته ها و امتیاز بندیش تغییر کرد
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz
(2017-03-25 ساعت 16:37)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم

دوست گرامی . یه ضرب المثلی هست که همیشه همراه من هستش. و به آن ایمان دارم.
کار خوبه خدا درست کنه. سلطان محمود خر کیه.
کافیه با دقت این متن رو بخونی. من در شرایطی که هیچ گونه پارتی داشته باشم و فقط توکل به خالق هستی. در مکانی که بدون پارتی حتی پیمانکاری تخلیه سطل های زباله دفاتر را بهت نمیدن. دارم کار میکنم و به همراه من چند نفر دیگه هم دارن نون میخورن.
دوست عزیز. مطمعن باش در شرایطی که هیچ کس در اطراف شما نیست. از شما مراقبت میشود. و صدای دل شما شنیده میشود. فقط کافیه با دلی پاک درخواستت را بکنی. ان موقع میشود که اطرافیان شما از شرایطی که برای شما بوجود آمده در بهت و حیرت می مانند.
برای شما هم آرزوی اتفاقات شیرین و خوب را دارم.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، dv2017
رضا جان برات فال میگیرم. و هرچه در فال اومد برات میزارم.
اگر چه عرض هنر پیش یار بی ادبیست- زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست- پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن- بسوخت دیه زحیرت که ای چه بوا لعجیبیست.
راه رسیدن به مقصود مشکل و ناهموار است اما با پشت گرمی به دعا و سعی و کوشش مشکل تو حل می شود. رسیدن به سعادت ساده و آسان نیست و سعی و تلاش و ثبات قدم میخواهد.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ostokhan
دوستان عزیز
زمانی که آرش برای مهاجرت به آمریکا اقدام کرد. و زمانی که وارد آمریکا شد فقط و فقط برای اقامت ۳ ماهه برنامه ریزی کرده بود و با مبلغ ۳۰۰۰ دلار همراهش بود. ولی امان از اینکه زندگی نقشی دیگر برایش رقم زده بود. شما اگر عرضه کار کردن را داشته باشید. در بیابان هم قرار بگیرید گلیم خود را از آب بیرون میکشید. پس نگران نباشید و روزگار را همانگونه که میخواهید به کام خود کنید.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ostokhan ، dv2017
(2017-03-25 ساعت 19:13)milad.abadani نوشته:  رضا جان برات فال میگیرم. و هرچه در فال اومد برات میزارم.
اگر چه عرض هنر پیش یار بی ادبیست- زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست- پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن- بسوخت دیه زحیرت که ای چه بوا لعجیبیست.
راه رسیدن به مقصود مشکل و ناهموار است اما با پشت گرمی به دعا و سعی و کوشش مشکل تو حل می شود. رسیدن به سعادت ساده  و آسان نیست و سعی و تلاش و ثبات قدم میخواهد.

کدومش شد اخر؟؟؟؟
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، ostokhan
خط اول شعر برات گذاشتم. خط بعدیش معنی شهره. البته تمامی بیت های شعر رو نزاشتم فقط ۲ بیت اول رو گذاشتم
-2014-15-16-17-18
پاسخ
راستی دوستان . با توجه به مطالعاتی که در رابطه با زندگی در آمریکا دارید. کدوم ایالت و کدوم شهر برای کار تعمیرات سیستم های الکترونیکی ماشین آلات و تجهیزات مخصوصا جرثقیل های سنگین و ماشین آلات راه سازی انتخاب بهتریه؟؟؟؟
-2014-15-16-17-18
پاسخ
بچه ها چه موقع همتون جمع میشید؟ تا بیشتر چت کنیم.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
(2017-03-25 ساعت 19:36)milad.abadani نوشته:  راستی دوستان . با توجه به مطالعاتی که در رابطه با زندگی در آمریکا دارید. کدوم ایالت و کدوم شهر برای کار تعمیرات سیستم های الکترونیکی ماشین آلات و تجهیزات مخصوصا جرثقیل های سنگین و ماشین آلات راه سازی انتخاب بهتریه؟؟؟؟

بنظرتون حافظ دل کسی رو میشکنه؟؟ به همه میگه آخر قضیه اکی میشه!!!!!

سیاتل تو ایالت واشنگتن - آستین تو تگزاس و صد البته از همه بهتر کالیفرنیا بالاخص سن خوزه - لس آنجلس و سانفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، Reza2018 ، alirezanz
امروز یه جواری اولین روز کاریم رو شروع کردم. خوشبختانه روز خوبی بود. چک باقیمانده شهرداری که از پارسال جا مونده بود را پاس کردم. البته نمیدونم کارمندای بانک چشون شده بود. مث ماست شل بودن. چهارده نفر جلوی من بود که بعد از گذشت یک ساعت ۷ نفرشون بیشتر کارشون راه نیوفتاد. رفتم پیش رییسشون شکایت کردم. متوجه شدم ريیس محترم هم خواب تشریف دارن. خیلی محترمانه بهش گفتم در نظر سنجی بانک شما من نفره منفی میدم. خوشبختانه انگار اصلا براش مهم نبود که من قرار چه نمره ای رو بدم. جوری شد که خودم خجالت کشیدم و راهی صندلی های انتظار شدم. خوشبختانه نزدیک به ۶ نفر از لیست انتظار به دلیل طولانی شدن زمان رفتن خونه هاشون. تا نوبت ما شد و کارمون تموم شد. از در بانک اومدیم بیرون و خدا رو شکر تلفن به صدا در اومد و روزهای آیندمون جهت تعمیرات یه جرثقیل لاستیکی ۸۰ تن رزرو شد. خلاصه روز خوبی بود چند تماس کاری داشتم . که این تماس ها را در روز اول کاری سال ۹۶ به فال نیک گرفتم. امیدوارم برای همه دوستان هم سال نیک و پر از محبتی باشه.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان