کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
به من یه دلیل واسه موندن بگو من زن اقلیت قومی و مذهبی هستم. جدا از دلایل اجتماعی دوس دارم اگه مهاجرتم جور بشه یه روری بعنوان cpa کارکنم
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، milad.abadani
(2017-03-25 ساعت 15:54)milad.abadani نوشته:  دوستان عزیز.اصلی ترین دلیلی که مایل به مهاجرت هستید. چیست؟؟؟
خیلی دوست دارم بدانم دلایل مهاجرت شما ها چیست.
من خودم مهندس الکترونیک هستم. تقریبا از ۸ سالگی وارد بازار شدم البته به صورت غیر رسمی. اکثر شغل ها رو تجربه کردم. از دستفروشی در بازارهای جمعه گرفته تا تخریب دیوار و سقف منازل فرسوده . از تعمیرات لوازم خانگی تا تعمیرات سیستم های برق و الکترونیک ماشین آلات سنگین و در نهایت هم خودم شرکت ثبت کردم و در حال حاظر با تکیه به تخصص و پشت کاری که دارم به همراه دوستان خوبم در حال انجام پروژه های کوچیک هستم.
اصلی ترین دلایل تصمیم من برای مهاجرت.
۱- من زیاد کار میکنم و تخصص کاری هم دارم . ولی متاسفانه در شرکت های ما تنها چیزی که مهم نیست. تخصص و پشت کاره.
۲- هر وقت که پروژه ای کار میکنم. هر کسی که با من ارتباط برقرار میکند. سردر گم هستم از اینکه طرف مقابل من به خاطر رضای خدا با من ارتباط خوبی دارد یا اینکه توقع گرفتن شیرینی .
۳- من اهل جنگ و دعوا و شلوغ کاری نیستم. خیلی دوست دارم زمانی که مشکلی برای من پیش می آید. همانجور که من مطیع قانون هستم. قانون هم از من حمایت کند. که متاسفانه ...
۴- به دلیل کارهای سختی که در جوانی و نوجوانی انجام داده ام. هیچ وقت تفریحی نداشتم. به طور کلی نه بچگی کردم و نه نوجوانی و نه جوانی و الان هم که در سن ۳۱ سالگی هستم. همچنان درگیر کار سخت و نتیجه کم هستم.

میلاد جان سلام ، کم و بیش من هم شرایط تو رو داشتم ، با این تفاوت که من 7 سالگی پدر رو از دست دادم، زندگی ادامه داشت و گذشت ولی خیلی سخت گذشت، دلایل من هم تقریبا شبیه تو هست چندتا دلیل ایدئولوژیک هم دارم، ولی در کل به خاطر داشتن یه زندگی آروم میخوام مهاجرت کنم، دوست دارم جایی باشم که با کار کردن بتونم مخارج زندگیمو تامین کنم ، نه اینکه صبح تا شب زندگیمو بذارم واسه چندر قاز آخرش هم ماهی 3 بار تهدید به اخراج بشم با حقوق پایین، یعنی واقعا بردگی

میدونم بالاخره از یه راهی میرم ولی اینکه کی بشه خدا میدونه ، امیدوارم وقتی بشه که بتونم استفاده کنم و حکایت اون ضرب المثل ترکی نشه که میگه :
دیشیم اولان زمان اولمادی یئیم ، اولان زمان دیشیم اولمادی.

مضمونش اینه که موقع جوونی فرصت و امکانات نبود که لذت ببرم ، الان که امکانات هست دیگه جوون نیستم که لذت ببرم.

من 28 سالمه امیدوارم تا 32 سالگی بتونم برم ، برام دعا کنید.

پیروز باشید
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ostokhan ، limbo ، milad.abadani ، jalayevatan
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 13:43)milad.abadani نوشته:  دوستان عزیز.
در حال حاظر قدیمی ترین فرد این تالار گه هنوز موفق نشده در لاتاری قبول بشه و ویزا بگیره. کیه؟؟؟
بیایید با هم و به صورت دسته جمعی یه نظری کنیم تا انشالا امسال بخت به یاریش بیاید.

قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری Big Grin Big Grin Big Grin بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط این طرف هستش.
خلاصه ما رو از یاد نبرید و طوری نکنید طوری بشه..... Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: azimi1989 ، limbo ، saeed_gh ، milad.abadani ، copol ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-25 ساعت 13:37)milad.abadani نوشته:  سلام دوستان عزیز
هر شخصی به تناسب تفکرات و شرایطی که داره تصمیم میگیره که به چه صورت زندگی کند و آیا مهاجرت کند یا نه؟ بعضاْ افرادی را میشناسم که در فریضه مهاجرت با هیچ کدام از موارد ذکر شده آشنایی ندارند و فقط مایل هستن مهاجرت کنند. در عجبم .
به قول آقای ...
عزیزم اگه نه تخصص داری و نه تحصیلات و نه پول. اگه توی کشور خودت علاف هستی و سر بار جامعه و خانواده. اگه توی سف برای خرید فلافل و سامبوسه هم دنبال پارتی میگردی. مهاجرت رو میخوای چکار. بابا خطر داره.خطر. میری اونجا مث خر میمونی توی گل ( البته با عرض معذرت از خر های زحمت کش محترم). بمون توی کشور خودت یه آب باریکه ای از باباجونت بهت میرسه. نه شب گشنه نمیخوابی نه شارژ ایرانسلت تموم میشه.
متاسفانه دوستانی را میشناسم که در توهم به سر میبرند و در کل در توهم زندگی میکنند. فکر میکنند مهاجرت کردن مث مسافرت شمال میمونه. میرن اونجا و عشق و حال و تفریح.
عزیز من اگه شرایطش رو نداری نه ثبت نام کن و نه اقدام. میری اونجا هم گند میزنی به زندگی خودت و هم زندگی اون کسی که چندین ساله پیاپی داره ثبت نام میکنه و هزاران بار انواع تالارهای گفتمان رو زیر رو کرده و حتی از کوچه و پس کوچه های آن ک ا را گرفته تا مطب دکتر اونگان و بعضا اشخاصی را میشناسم که میدانند که چند قدم از هتل تا سفارت آ م ر ی ک ا باید بزنند و چند سنگ فرش را باید طی کنند..
بله دیگه...
داداش اتفاقا من کوچه پس کوچه های میدون کیزیلای و مطب خانم دکتر اونگان دندون گرد رو کاملا میشناسم. از اون دکترهایی هست که بدجور ایرانی ها رو ژیلت میزنه و خلاصه هیچ کسی رو بی نصیب نمیزاره Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، copol ، dv2017
مگر چگونه زندگی میکنیم که تا کسی میمیرد
میگوییم راحت شد !!

خانه های بزرگ اما خانواده های کوچک داریم ،
مدرک تحصیلی بالا اما درک پایینی داریم
بی هیچ ملاحظه ای ایام میگذرانیم اما دلمان
عمر نوح میخواهد !!
کم میخندیم و زود عصبانی میشویم

کم مطالعه میکنیم اما همه چیز را میدانیم !
زیاد دروغ میگوییم اما همه از دروغ متنفریم،
زندگی ساختن را یاد گرفته ایم
اما زندگی کردن را نه
ساختمانهای بلند داریم اما طبعمان کوتاه است
بیشتر خرج میکنیم اما کمتر داریم
بیشتر میخریم اما کمتر لذت میبریم

فضای بیرون را فتح کرده ایم اما فضای درون را نه
بیشتر برنامه میریزیم اما کمتر عمل میکنیم
عجله کردن را آموخته ایم
ونه صبر کردن را...!

مگر بیشتر از یکبار فرصت
زندگی کردن داریم...؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، copol ، dv2017
(2017-03-25 ساعت 16:27)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 13:43)milad.abadani نوشته:  دوستان عزیز.
در حال حاظر قدیمی ترین فرد این تالار گه هنوز موفق نشده در لاتاری قبول بشه و ویزا بگیره. کیه؟؟؟
بیایید با هم و به صورت دسته جمعی یه نظری کنیم تا انشالا امسال بخت به یاریش بیاید.

قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.

ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، limbo ، Reza2018 ، milad.abadani
(2017-03-25 ساعت 16:37)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.

ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم

داداش چرا جو منفی ایجاد مکنی. تو قبول شو به امید خدا پولش هم میرسه. نمیگی که آدم میره و از این خ ر ا ب شده راحت میشه. فکرت این باشه که قبول بشی امسال. مابقی چیزها به وقت خودش ردیف میشه. امیدت رو به زندگی از دست نده. بخدا قسم منم همسن خودتم ولی آهی در بساط ندارم چز مدارک دانشگاهی
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، Reza2018 ، milad.abadani
۳۸ روز و ۲ ساعت :| چیزی نمونده ?
خودتونو اماده کنید ❤️
من که دوره زبانم تموم شد کار پاسپورت هم تموم شد تمکن مالیم ردیفه فقط مونده امریکا که مارو بطلبه خخخ ?❤️
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، Reza2018 ، ostokhan ، milad.abadani ، dv2017
مطمعنن دیدن نامه قبولی حس ناب و نایابیه حتی اگه کیس نامبر بالایی هم داشته باشیم. من خودم یبار تو قوطی مکمل یه کوپن پنجاه دلاری بردم درسته فقط تو خاک یو اس میشد خرجش کرد ولی حسش جالب بود
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-25 ساعت 14:35)azimi1989 نوشته:  قدیمی ترین که نمیدونم ولی کلا قدیمی زیاد داریم ، استخوان هست ، لرد امیر هست ، بنده حقیر هم هستم یه دوستی هم از 2010 بود ، کلا جمع بدشانسا جمع خخخخخخخخخخخ

مو قشنگ اینقدر تحت فشار هست که به ایران فکر نمیکنه نتونستن طرح بیمه اشو تصویب کنه طرح کاهش مالیاتش داره باهاش مخالفت میشه طرح ساخت زیر ساخت های که گفت دو ساله انجام میده ده سال طول میکشه بدبخت هفتاد سالش بودچهل ساله میزد فکرکنم مثل اوبما یه بیست سال پیر بشه
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، dv2017 ، alirezanz
(2017-03-25 ساعت 16:54)Am0.s0h3il نوشته:  ۳۸ روز و ۲ ساعت :| چیزی نمونده ?
خودتونو اماده کنید ❤️
من که دوره زبانم تموم شد کار پاسپورت هم تموم شد تمکن مالیم ردیفه فقط مونده آمریکا که مارو بطلبه خخخ ?❤️
عمو سهیل تنهایی این همه کار کردی به من نگفتی میگفتی منم یکاری بکنم خودمو اماده نکردم از الان بلیط بخر برا کرسیمس ارزون تر در بیاد
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، copol ، dv2017
(2017-03-25 ساعت 16:47)ostokhan نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:27)ostokhan نوشته:  آقایون خانمهای گل بیایید مرامی یه حالی به ما بدید والا من از 2012 پشت لاتاری موندم. به من میگم بابا لاتاری  Big Grin  Big Grin  Big Grin  بخدا قسم نوبتی هم باشه نوبت من هستش. البته بچه ها برای علیرضا گیتار هم دعا کنید چون تموم خانوادش اونطرفن و این بنده خدا فقط  این طرف هستش.

داداش چرا جو منفی ایجاد مکنی. تو قبول شو به امید خدا پولش هم میرسه. نمیگی که آدم میره و از این خ ر ا ب شده راحت میشه. فکرت این باشه که قبول بشی امسال. مابقی چیزها به وقت خودش ردیف میشه. امیدت رو به زندگی از دست نده. بخدا قسم منم همسن خودتم ولی آهی در بساط ندارم چز مدارک دانشگاهی

قبول دارم خیلی ناامید شدم ، ناامیدی بدترین چیزه ، درسته دارم کار میکنم و درس میخونم ولی شرایط مهاجرت از راه های قانونی انقدر سخت شده که آدم دیگه ...، ایشالا همه چی درست میشه
آقا یه گروه زدم ، بیاین تو گروه
www.telegram.me/dvlottery2018

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، limbo ، milad.abadani
سلام دوستان عید همگی پساپس مبارک ببخشید دو سوال داشتم.
1_دوستان من چندی پیش یه سفرنامه خوندم که یکجاش اون شخص گفته بود من چون دکترای دامپزشکی دارم اصلا امیدی نداشتم ویزای یکضرب بگیرم.خواستم بپرسم یعنی هرچی که سوادت کمتر باشه شانست بیشتره برای ویزا؟؟؟؟؟قضیه چیه؟؟؟

2_اگر به فرض مثال پدرم که من زیرمجموعش میشم در لاتاری برنده بشه.و پدرم آمریکا نخواد و فقط من که ۲۰ سالمه بخوام برم آمریکا اگه بریم دبی برای مصاحبه اونوقت آفیسر همچین چیزی رو قبول میکنه؟؟؟؟که پدرو نفرسته و فقط پسر۲۰ ساله رو به فرض ویزا‌بده؟؟؟

دوستان اگه تونستید کامل جواب بدید ممنون.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-25 ساعت 17:09)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:37)azimi1989 نوشته:  ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم

قبول دارم خیلی ناامید شدم ، ناامیدی بدترین چیزه ، درسته دارم کار میکنم و درس میخونم ولی شرایط مهاجرت از راه های قانونی انقدر سخت شده که آدم دیگه ...، ایشالا همه چی درست میشه

این که گروه نیستش. کانال هستش. کلا مهاجرت سخت شده و متاسفانه روز بروز سخت تر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-25 ساعت 17:09)azimi1989 نوشته:  
(2017-03-25 ساعت 16:37)azimi1989 نوشته:  ایشالا امسال میری ، البته این آقای مو قشنگ اگه دوباره یه داستان جدید راه نندازه ، من که امسال حتی اگه برنده هم بشم نمیتونم برم ، اوضاع مالی بدجور خراب شد، باز نمیدونم شاید هم جور شد ، هر جور حساب میکنم نمیتونم بیشتر از 30 میلیون جمع و جور کنم واسه امسال ، مگه اینکه معجزه بشه، با این پول هم که هیچی به هیچی ، فقط حداقل 10 میلیون خرج سفارت و مسافرت و مدیکال و اینا میشه حالا تمکن مالی بماند ، ای بابا ، واقعا خر ما از کرگی کره خر بود ، هرچند امیدی هم به برنده شدن نیست خیلی ، امسال سال پنجم هست که ثبت نام کردم

منم بخاطر شرایط اکسپرس انتری کانادا که سخت بود تصمیم گرفتم واسه کبک شانسم امتحان کنم از شانسم حداقل امتیاز ۵۹ شده ومدرک زبان فرانسه b2.انقد فرانسه میخونم انگلیسیم نابود شده الان فقط هلو هاواریو بلدم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان