کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
اقامتگاه هایلند سنتر، جنگل برِتون، نیوهمپشایر

[عکس: npdg__d8_a7_d9_82_d8_a7_d9_85_d8_aa_da_a..._d8_b1.png]

[عکس: t71r__d8_a7_d9_82_d8_a7_d9_85_d8_aa_da_a...d8_b12.png]

اقامتگاه سنتر هایلند (Highland Center Lodge) که در شمال جنگل ملی وایت ماونتِین نیوهمپشایر قرار دارد (حدود ۲۶۰ کیلومتری شمال بوستون ماساچوست)، در اقامتگاه اصلی خود، ۱۵ اتاق خصوصی با حمام شخصی و ۱۹ تخت دوطبقه با حمام مشترک دارد. در شاپلِی بانک هاوس (Shapleigh Bunkhouse) نیز که قبلا خانه هنرمندان ساکن آن جا بوده است، ۱۶ تخت دوطبقه قرار دارد. اقامتگاه شامل همه چیز در سال ۲۰۰۳ در محل هتل تاریخی کراوفورد هاوس (Crawford House) ساخته شد که در سال ۱۹۷۷ دچار آتش سوزی شد. اما برخی از سازه های تاریخی سالم ماندند و بازسازی شدند و بعد به اقامتگاه شیک و سازگار با محیط زیست هایلند سنتر افزوده شدند. طراحی این محل تا به حال چندین جایزه برده است. قیمت های آن از ۱۰۶ دلار شروع می شود و اغلب شامل صبحانه، شام، گردش با راهنما، و دسترسی به تجهیزات اجاره ای ال. ال. بین (L.L. Bean) از جمله کوله پشتی، کاپشن، چوب و کفش اسکی برای مهمانان زمستانی است که در جنگل برِتون، بزرگ ترین منطقه اسکی ایالت، به دنبال برف بازی هستند. اقامتگاه دریاچه کوینالت، جنگل ملی المپیک، واشینگتن

این اقامتگاه در ساحل دریاچه کوینالت قرار دارد و جنگل ملی دلفریب المپیک در ایالت واشینگتن دور تا دور آن قرار دارد.

مجموعه اقامتی دریاچه کوینالت از یک اقامتگاه اصلی تاریخی که به ساختمان جدیدتری متصل است تشکیل شده است. ۳۶ اتاق در ساختمان جدیدتر نزدیک دریاچه قرار دارند و امکاناتی نیز در آشیانه قایق تغییر یافته در سال ۱۹۲۳ قرار دارند. در اقامتگاه سال ۱۹۲۶ یک اتاق انتخاب کنید. قیمت آن در ایام غیر اوج یعنی اکتبر تا مارس، ۱۰۰ دلار است. این نصف قیمت آن در فصل اوج است و حدود یک سوم هزینه گران ترین اتاق آن است. از جمله امکانات آن، استخر سرپوشیده، سونا، وای فای رایگان، و با پرداخت هزینه اضافی، گردش با راهنما از دریاچه و جنگل باران اطراف آن است.

[عکس: cevs__d8_a7_d9_82_d8_a7_d9_85_d8_aa_da_a...d8_b13.png]

هاستل سرچشمه رود می سی سی پی HI، پارک ایالتی ایتاسکا، مینه سوتا

این اقامتگاه چوبی که در سال ۱۹۲۳ ساخته شد، بر روی سواحل دریاچه شمال مینه سوتا، ایتاسکا، قرار دارد که رود خروشان می سی سی پی سفر ۳۷۳۴ کیلومتری خود به سمت جنوب و خلیج مکزیک را شروع می کند. هاستل ساده سرچشمه بین المللی رود می سی سی پی برای عاشقان طبیعت که خواستار پیاده روی، دوچرخه سواری، شنا یا اسکی در حیات وحش بکر آن هستند ایده آل است چون جایگاه آن در بخش دورافتاده پارک ایالتی ایتاسکا (حدود ۳۳۵ کیلومتری شمال غرب میناپولیس) می باشد.

این اقامتگاه که در اصل ستاد پارک بود، دارای دیوارهای ساخته شده با کنده چوبی، کف چوبی و یک محوطه گرم و نرم با یک شومینه سنگی است. آشپزخانه دارای وسایل پخت و پز داخل اقامتگاه و منقل باربکیو، فضایی اشتراکی را ایجاد می کنند. شش اتاق خصوصی هم وجود دارد که با توجه به فصل، شبی از ۸۰ تا ۱۵۰ دلار هزینه دارد. اقامت در اتاق های به سبک خوابگاه شبی حدود ۳۰ دلار است. این اقامتگاه هر روزه از ماه ژوئن تا آگوست باز است و آخر هفته ها فقط از ژانویه تا مارس، مه، سپتامبر و اکتبر خدمت رسانی می کند.
پاسخ
(2017-04-28 ساعت 00:11)milad.abadani نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 00:08)ostokhan نوشته:  
من یه فایلی رو که پارسال از اصلاحات برای خودم درست کرده بودم در اختیار شما میگذارم

دقیقا نمیدونم چند تاست ولی خب در حد هزار به بالاست شایدم بیشتر

فایل اصطلاحات انگلیسی بالغ بر هزاران عبارت کاربردی

دوستان نظراتشون رو بعدا راجع بهش بگن.

برای دوستانی که دانلود نکردن دوباره گزاشتم

چون برای خودم تهیه کرده بودم زیاد به ظاهرش از نظر رنگ و لی اوت نرسیده بودم
من دانلودش کردم,ممنون عالی بود.فایل word رو داری? فضای زیادی گرفتن,میخوام جمع و جورشون کنم.

در لپ تاپ دارم و باید بگردم پیداش کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، milad.abadani ، leader-m ، Farzad Immigrant
موزه­ ی هنر کانتی لس­ آنجلس – آمریکا

در سفر به آمریکا آثار پیکاسو، روسکاس و دیگران را ببینید

لس آنجلس کالیفرنیا ایالات متحده امریکای شمالی

لس آنجلس شهری شناخته شده برای ستارگان و افراد مشهور است. با این حال بسیاری از ساکنین بسیار مشهور این شهر بر روی فرش قرمز گام نمی­ نهند – آثار آن­ها به دیوارهای موزه­ ی هنر کانتی لس ­آنجلس آویخته شده ­اند. در اینجا پنج اثر معروف بزرگترین کلکسیون سواحل غربی امریکا که حتما باید دید معرفی می­شوند.

زن گریان با دستمال، ۱۹۳۷

پابلو پیکاسو

اولین اثری که باید در بازدید خود از LACMA (موزه­ ی هنر کانتی لس ­آنجلس) ببینید، اثر افسانه ­ای پابلو پیکاسو با نام زن گریان به دستمال است. زن حاضر در این نقاشی عکاس فرانسوی دورا مار است که یکی از معشوقه­ های فراوان پیکاسو بوده است. پیکاسو از سال ۱۹۳۶ تا ۱۹۴۴ با دورا در ارتباط بوده است. در همین زمان پیکاسو به رقاص مشهور روسی اولگا کوکلوا ازدواج کرده است و رابطه­ ی سومی نیز با مری تریسه والتر داشته است.

رقابت شدیدی بین دورا و مری تریسه برای تصاحب پیکاسو وجود داشته است. در این میان دورا متوجه می­گردد که نازاست و این حقیقت با استرس وی در مورد رابطه با پیکاسو، دورا را دچار افسردگی شدیدی می­کند. این نقاشی تعیبر پیکاسو از رنج و تقلای شخصی دورا است و در حقیقت پیکاسو بیش از ۳۰ نقاشی چهره کشیده است و در آن­ها دورای ناراحت و پریشان حال را ترسیم نموده است.

اگرچه پیکاسو بارها عذاب کشیدن دورا را نقاشی کرده است، این نقاشی مشخصا آزار دهنده نیز هست. ناراحتی دورا تا حدی خشن است؛ اشک­های وی تیز هستند و به نظر مانند میخ دردناک می­آیند.

پیکاسو خیلی زود به سمت معشوقه­ی دیگری رفت با این حال دورا در ذهن وی باقی ماند. در سال ۱۹۹۷ و زمانی که دورا فوت کرد، مجموعه­ای از آثار پیکاسو در آپارتمان دورا کشف شد. این آثار شامل ۱۰ نقاشی و بیش از ۵۰ طرح بود – آخرین مجموعه­ی مهم از آثار پیکاسو که تحت مالکیت شخصی خاص بود.

مرگ لوکریشیا، ۱۷۳۰

لودوویکو ماتزانتی

لوکریشیا توسط برخی از بزرگان تاریخ هنر به تصویر کشیده شده است: رمبراندت، بوتیسلی، تیتیان، روبنز و رافائل تنها برخی از آن­ها هستند. داستان وی در روم باستان و حدودا ۵۰۹ سال قبل از میلاد مسیح و در زمان فرمانروایی پادشاه ظالم تارکویین رخ داده است. لوکریشیا همسر زیبارو و پاکدامن یکی از اشراف­زادگان بود و از سوی دیگر مورد علاقه­ی مرد دیگری نیز بود: فرزند پادشاه، سکستوس.

زمانی­که شوهر لوکریشیا در خانه نبود، سکتوس وارد شد و لوکریشیا را به مرگ تهدید کرد. لوکریشیا از او مطابعت کرد و زمانی­که شوهرش بازگشت ماجرا را برای وی تعریف کرد. لوکریشیا که توان تحمل زندگی همراه با ناراحتی را نداشت با فرو کردن خنجری در سینه­ی خود به زندگی­اش پایان داد.

خودکشی او شهروندان را به کنش واداشت و اندکی بعد مردم پادشاه ظالم و پسرش را از شهر بیرون کردند. مدتی بعد مردم این شهر بزرگ جمهوری روم را ایجاد نمودند.

تصویری که ماتزانتی از این زن افسانه­ای کشیده است منحصربفرد می­باشد. با نگاه کردن به تصویر می­توان درد و رنج زن را احساس کرد. زن در نقاشی به بالا خیره شده است و از خداوند طلب راهنمایی، شجاعت و اعتماد به نفس دارد. افزون بر این ماتزانتی این نقاشی را در دهه­ی ۱۷۳۰ و زمانی­که اسپانیا کشور ایتالیا را اشغال کرده بود، کشیده است. احتمالا وی می­خواسته مردم ناپل را به قیام علیه متجاوزان خارجی برانگیزد.

[عکس: 762q__d9_85_d9_88_d8_b2_d9_87_c2_ac_db_8..._d8_a7.png]
پاسخ
آقا این پست مکرر در مورد فایل زبان ینی زبان نزاریم !؟! یا بزاریم !؟! یا بزاریم که بزارن !؟!
من فقط در حد Don't be tired بلدم..شرمنده !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: خباز ، ostokhan ، nargol1990 ، dv2017 ، leader-m ، jalayevatan
من دیگه سعی میکنم پست هام رو کم کنم و دیگه خیلی پست کم میزارم

اینجا خیلی شلوغ نیستش و استقبالی نمیشه

این چند وقت گذاشتن مطالب خسته ام کرد. بیشتر سعی میکنم من هم خواننده باشم.

مخلص کلام: وقتی تو تاپیک شور و حال نیست بقیه هم کم کم شل میکنن

موفق و پاینده باشید
پاسخ
من پست هات رو دوست دارم
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، hooman13 ، nargol1990 ، dv2017
(2017-04-28 ساعت 00:31)shahin61 نوشته:  آقا این پست مکرر در مورد فایل زبان ینی زبان نزاریم !؟!  یا بزاریم !؟! یا بزاریم که بزارن !؟!
من فقط در حد Don't be tired  بلدم..شرمنده !

آقا شاهین مکرر نبوده.

کلا من 2 بار این رو تو روزهای مختلف یرای دانلود گذاشتم

اصلا هم نمیدونم به کار بقیه میاد یا نه

گذاشتن این فایل هم به این معنا نیستش که بقیه مطالب زبانشون رو بزارن یا نه. هر کی مختاره بزاره هر چی میخواد

این فایل صرفا برای این بود یه مجموعه پی دی اف دوستان داشته باشن

خوشتون هم نیومد ازش ایگنور کنید بره
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، hooman13 ، milad.abadani ، leader-m ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 00:33)ostokhan نوشته:  من دیگه سعی میکنم پست هام رو کم کنم و دیگه خیلی پست کم میزارم

خلاصه حخلص کلام: وقتی تو تاپیک شور و حال نیست بقیه هم کم کم شل میکنن

موفق و پاینده باشید
ای بابا..شما دیگه چرا ؟؟
همش 4 روز مونده..همه تون خسته شدین ؟؟
پس من چی بگم که نه سر پیازم نه تهش !؟!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، hooman13 ، nargol1990 ، milad.abadani ، copol ، dv2017 ، leader-m ، jalayevatan
(2017-04-28 ساعت 00:37)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 00:31)shahin61 نوشته:  آقا این پست مکرر در مورد فایل زبان ینی زبان نزاریم !؟!  یا بزاریم !؟! یا بزاریم که بزارن !؟!
من فقط در حد Don't be tired  بلدم..شرمنده !

آقا شاهین مکرر نبوده.

کلا من 2 بار این رو تو روزهای مختلف یرای دانلود گذاشتم

اصلا هم نمیدونم به کار بقیه میاد یا نه

گذاشتن این فایل هم به این معنا نیستش که بقیه مطالب زبانشون رو بزارن یا نه. هر کی مختاره بزاره هر چی میخواد

این فایل صرفا برای این بود یه مجموعه پی دی اف دوستان داشته باشن

خوشتون هم نیومد ازش ایگنور کنید بره
اتفاقآ جالب بود..منکه دانلودش کردم...چرا ایگنور ؟؟ شما پستات حرف نداره..
محض مزاح گفتم تا شاید این جو سنگین مملو از استرس بی جهت یه کم اروم شه..

پاسخ
تشکر کنندگان: hooman13 ، ostokhan ، nargol1990 ، milad.abadani ، copol ، dv2017 ، leader-m ، jalayevatan
(2017-04-28 ساعت 00:33)ostokhan نوشته:  من دیگه سعی میکنم پست هام رو کم کنم و دیگه خیلی پست کم میزارم

موفق و پاینده باشید
زمانیکه افراد باتجربه و قدیمی بجای آنکه به جدیدترها و کم تجربه ها روحیه بدهند و از تجارب خوب دیگران را مستفیذ نمایند هر لحظه آیه یاس میخونند و ناامیدانه جمله مشهور قبول نشدن از لاتاری را سر میدهند.والا خسته شدیم از بس این جمله نحس و بدترکیب را خوانده ام در این لحظات آخر بیائید امیدمان را تقویت کنیم.گرچه تقدیر عوض نخواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman13 ، nargol1990 ، milad.abadani ، copol ، leader-m ، jalayevatan
(2017-04-28 ساعت 00:37)shahin61 نوشته:  

موفق و پاینده باشید
ای بابا..شما دیگه چرا ؟؟

شما کهنه سربازید و ماشااله پر انرژی تر از ما

گذاشتن پست صرفا توسط من باعث تک قطبی شدن اینجا میشه

مثلا اینجا فروم هست نه وبلاگ
پاسخ
(2017-04-28 ساعت 00:41)rezadaryadar نوشته:  

موفق و پاینده باشید
زمانیکه افراد باتجربه و قدیمی بجای آنکه به جدیدترها و کم تجربه ها روحیه بدهند و از تجارب خوب دیگران را مستفیذ نمایند هر لحظه آیه یاس میخونند و  ناامیدانه جمله مشهور قبول نشدن از لاتاری را سر میدهند.والا خسته شدیم از بس این جمله نحس و بدترکیب را خوانده ام در این لحظات آخر بیائید امیدمان را تقویت کنیم.گرچه تقدیر عوض نخواهد شد
@rezadaryadar@
میشه لطف کنید بگید من تو کدوم پست آیه یاس خوندم؟

اتفاقا من فکر میکنم با پست های مراکز تفریحی و گردشگری سعی کردم امیدی در بقیه ایجاد کنم در حالیکه هنوز قبول نشدن و شاید دونستن این اطلاعات اصلا به کارشون نمیاد.
واقعا من دلخور میشم این مطالب رو میخونم.
در هر حال اگه من امید کسی رو با پستی نا امید کردم همینجا از همشون معذرت میخوام. شاید واقعا اینطور بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، @t@r ، leader-m ، jalayevatan ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 00:43)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 00:37)shahin61 نوشته:  

موفق و پاینده باشید
ای بابا..شما دیگه چرا ؟؟

شما کهنه سربازید و ماشااله پر انرژی تر از ما

گذاشتن پست صرفا توسط من باعث تک قطبی شدن اینجا میشه

مثلا اینجا فروم هست نه وبلاگ
ما کهنه سربازا مخلص جوونای پر انرژی و پرتوانمونم هستیم..پس ترمزو ول کن برادر گازو بچسب...
سحر نزدیکست.. اندکی صیر نیازست و همین....

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، nargol1990 ، milad.abadani ، dv2017 ، هووخشتره ، @t@r ، leader-m ، jalayevatan
(2017-04-28 ساعت 00:47)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 00:41)rezadaryadar نوشته:  

موفق و پاینده باشید
زمانیکه افراد باتجربه و قدیمی بجای آنکه به جدیدترها و کم تجربه ها روحیه بدهند و از تجارب خوب دیگران را مستفیذ نمایند هر لحظه آیه یاس میخونند و  ناا
میشه لطف کنید بگید من تو کدوم پست آیه یاس خوندم؟
سو تفاهم نشه در رابطه با جمله ای که گفتی "شلوغ نیست و شور و حال کمه " گفتم .فکر نکنم چیزی علیه شما اظهار کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، milad.abadani ، هووخشتره ، leader-m
Don't be tired ! Don't you ever be tired ! Don't none of you ever never feel tired !!

پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، ostokhan ، milad.abadani ، dv2017 ، leader-m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان