کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-28 ساعت 01:09)shahin61 نوشته:  Don't be tired ! Don't you ever be tired ! Don't none of you ever never feel tired !!

Don`t say tired
,it`s better, exhausted
Big Grin Big Grin
the guys are quite exhausted here
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، dv2017 ، leader-m ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 01:14)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:09)shahin61 نوشته:  Don't be tired ! Don't you ever be tired ! Don't none of you ever never feel tired !!

Don`t say tired
,it`s better, exhausted
Big Grin  Big Grin
Long way to go Buddy...Just feel great..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، dv2017 ، leader-m
(2017-04-28 ساعت 01:17)shahin61 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:14)ostokhan نوشته:  

Don`t say tired
,it`s better, exhausted
Big Grin  Big Grin

You can say it again
thank you for your words dude
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، leader-m ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 01:20)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:17)shahin61 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:14)ostokhan نوشته:  Don`t say tired
,it`s better, exhausted
Big Grin  Big Grin

You can say it again
thank you for your words dude
You are always welcome.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، leader-m
دوستان کیس نامبر ب چی میگن ؟ چجوری بفهمیم خوبه یا بده ؟ به چهار رقم آخر اتلاق میشه ؟ تا چه عددی خوبه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan
این چندروزهم به نظرمن درکنار هم باشید دوستان تا اعلام نتایج
بعد از اعلام نتایج که همه میرن دنبال زندگیشون وبا این واقعیت روبه رو میشن که احتمال قبولی خیلی پایینه و از چند روز بعدش مهاجرسرا میشه پراز کاربران جدید که قبولیشون رو فهمیدن و در جستجوی جواب سوالات زیادشون به این سایت برمیخورن وعضو میشن تا جوابهاشون رو بگیرن که واقعا هم منبع فوق‌العاده ای هست برای هرسوالی واکثر ماها ومنتظران برنده شدن میریم پی بدبختی هامون تا سال دیگه وامید به خوش شانسی .البته اگه جمع نشه این قضیه کلا .
امید وارم خدا کمک همه اونایی کنه که آرزوی واقعی رفتن دارن وشانسی برای رفتن به صورت دیگه رو ندارن وفقط دل به همین لاتاری بستن تا اونایی که کسی رو اونجا دارن ومیتونن به روشهای دیگه هم برن
خلاصه که این روزها روهم دورهم باشید وامید داشته باشید
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، gbtm ، milad.abadani ، copol ، dv2017 ، shahin61 ، shahin61 ، Ashkan3832 ، leader-m ، aristotel ، jalayevatan ، nargol1990
(2017-04-28 ساعت 01:43)ali258 نوشته:  این چندروزهم به نظرمن درکنار هم باشید دوستان تا اعلام نتایج
بعد از اعلام نتایج که همه میرن دنبال زندگیشون وبا این واقعیت روبه رو میشن که احتمال قبولی خیلی پایینه و از چند روز بعدش مهاجرسرا میشه پراز کاربران جدید که قبولیشون رو فهمیدن و در جستجوی جواب سوالات زیادشون به این سایت برمیخورن وعضو میشن تا جوابهاشون رو بگیرن که واقعا هم منبع فوق‌العاده ای هست برای هرسوالی واکثر ماها ومنتظران برنده شدن میریم پی بدبختی هامون تا سال دیگه وامید به خوش شانسی .البته اگه جمع نشه این قضیه کلا .
امید وارم خدا کمک همه اونایی کنه که آرزوی واقعی رفتن دارن وشانسی برای رفتن به صورت دیگه رو ندارن وفقط دل به همین لاتاری بستن تا اونایی که کسی رو اونجا دارن ومیتونن به روشهای دیگه هم برن
خلاصه که این روزها روهم دورهم باشید وامید داشته باشید

Don`t be disappointed
There is always light at the end of the tunnel
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، dv2017 ، shahin61 ، leader-m ، nargol1990 ، Farzad Immigrant
دوستان آموزش زبان خوبه ، من خودم شخصا طرفدار اصطلاحات انگلیسی هستم اما قبل از اصطلاحات باید زبانتون رو هم قوی کنید ، زبان بلد بودن ورای قبولی در لاتاری یا رد شدن در اون هست ، من خودم موقعی که مسائل زندگی اجازه و مجال بده و مهم تر از همه ، حوصله داشته باشیم  سریال میبینم ، اگه میخواید با زبان و اصطلاحات عامیانه آشنا بشید دو سریال  how i met your mother , friends  رو معرفی میکنم .
دوستان ،  من خیلی خوشحال میشم قبولی دوستان  شمارش معکوس امسال خیلی خیلی زیاد باشه و به بالای 40  نفر برسه حتی اگه خودم قبول نشم ( که اونم برام خوشحالی داره ، ببین استرس چی کرده )
اما دوستان یه موضوعی هست که امیدوارم کسی موضع گیری اشتباه نکنه و به اصل داستان و منظورم برسه !
شما سریال های ایرانی رو ببین ، مثلا همین سریال عاشقانه ها که این سری معروف تر شده ، توی اون داره جوری از زندگی ایرانی ها نشون میده که همه ماشین مدل بالا و خونه عالی و شرکت عالی دارن و در حد چند موضوع فقط نگرانی دارن  . البته بگم من خودم یکی از کسانی هستم که این سریال را قانونی میخرم و داستانشو دنبال میکنم و پیگیر هستم  اما هدف من از مظرح کردن این موضوع چی بود؟
هدف من این بود که بگم  قبول داریم این سریال با واقعیت اکثریت قریب ایرانی ها فاصله داره
پس باید قبول کرد این سریال های خارجی آمریکا هم با اکثریت قریب زندگی عمومی مردم آمریکا متفاوت باشه ، چیزی که تو سریال ها از آمریکا نشون میده اهمیت گردش و دور همی نشینی و موضوع دوست پیدا کردن هست تا اهمیت شغل و کار و سختی جامعه
اما واقعیتی که تو زندگی آمریکایی ها هست اهمیت شغل ، کار کردن واقعی هست ... بله رفاه هم خبر دارم و میدونم اما کی ما مثل اونا کار میکنیم که اگه تو ایران همه با اون جدیت کار میکردن دیگه محشر بود... بله خودم کاملا با کم و کاستی ها الان آشنا هستم و نیازی به باز کردن اونا توی فروم نیست
خلاصه بگم ما باید از خوبی ها موجود در سراسر جهان الگو بگیریم
کی ما تو ایران مثل آمریکایی ها کتاب میخونیم ؟

اما دوستانی که انشالله قبول میشن و ویزا میگرن با این سری موضوعات آشنا باشن ، من خودم شخصا اگه قبول بشم میدونم باید 6 صبح بیدار بشم و 6 عصر برگردم خونه ... سال های اول که شاید شغل مورد نظر هم گیرم نیاد .. هر چند من خودم تو ایران الان شرکت دارم و در صورتی که قبول بشم و برم و بتونم خودمو سریع وفق بدم بعد 3 چهار سال میخوام شرکت خصوصی خودمو اونور بزنم
اما خیلی از دوستان ایرانی که توی آمریکا موفقیت چشمگیر دارن یکی از دلایل اون اینه که واقعا از جون و دل  زحمت میکشن و صبر میکنن و میترکونن ، البته شرایط اونجا جوری هست که وقتی توی کارت پشتکار داشته باشی و بترکونی واقعا برات میترکه و زندگیت عوض میشه
من خودم برنامه نویس هستم و خیلی از برنامه هام و ایده هام توی ایران قابل اجرا نیستن چون اینجا توی ایران جواب گو نیست اما همیشه روی دوم سکه هم هست ، الان توی ایران بهترین بازار برای ارائه ایده ها و استارت آپ هست ، چون خیلی از ایده ها هنوز عملی نشده و هر کدوم از ماها میتونیم ایده مونو توی ایران اجرا کنیم و ندگی مونو کلا عوض کنیم در صورتی که ممکنه اون ایده توی خارج از ایران اجرا شده باشه و کاملا عادی شده باشه ، پس هر کسی تو تخصص خودش اولین ها باشه تو ایران میتونه با سختی بیشتر، در نهایت موفق بشه
یکی ممکنه خیاطی بلد باشه میتونه مزون بزنه و بهترین مدل های مانتو رو ارائه بده ( مثل خیلی ها الان که هر مانتو رو 500 ششصد هزار تومن میفروشن ، چرا ، چون واقعا منحصر به فرد کار میکنن) ، یکی ممکنه آشپز خوبی باشه کافیه یه رستوران کوچیک بزنه و با سعی تلاش جایی برسه که فقط شعبه زیاد کنه ،یکی مکانیم خوبی هست و به قدری توی شهر معروف میشه که باید وقت چند ماهه بده ، توی مهندسی نرم افزار و الکترونیک هم همینطور ... پس خیلی دوستان که از همه چی ایران زده شدن از ایران و شرایط کار تا این حد افسرده نباشید ، اونایی که موندن بدونن اینجا میتونن بترکون در عرض 5 سال ، اونایی هم که رفتن بدونن میتونن بترکونن در عرض 2.5 سال

خیلی روضه خوندم ، یک کلام تحت هیچ شرایطی نا امید نباشید ، نه شما پیرید و نه خدا بخیل
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، copol ، dv2017 ، shahin61 ، Ashkan3832 ، hasti1985 ، jalayevatan ، aristotel ، nargol1990 ، leader-m
سلام وصبح بخیر:
قرعه دولت زدم ، یاری و اقبال هست
خوبی و فرخندگی جمله در این فال هست
حال نکو بگذرد، بخت مددها کند
طالع خود دیده‌ام، شاهد این حال هست
داد منجم نوید، گفت که با اخترت
ذلت پارینه رفت ، عزت امسال هست
داد مریض مرا مژدة‌ صحت طبیب
گرچه هنوز اندکی مضطرب احوال هست
طایر اقبال من شهپر دولت دماند
رخصت پرواز نیست ورنه پر وبال هست
بخت ز دنبال چشم اشک مرا پاک کرد
مژده که این گریه را خنده ز دنبال هست
وحشی و اقصای دیر کز طرف میکده
دردسر قال نیست ، سر خوشی حال هست
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، dv2017 ، shahin61 ، aristotel ، jalayevatan ، nargol1990
[عکس: z1oo_photo_2017-04-28_09-19-47.jpg]

کانتر بالای سایت رو الان دیدم.
ما هم با کانت داون منتظریم ببینیم امسال نتیجه چی میشه.
امیدوارم کسانی که میتونند واقعاً از این ویزا استفاده کنند، برنده باشن.
HAS NOT BEEN SELECTED SINCE 2003
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، dv2017 ، shahin61 ، Ashkan3832 ، copol ، jalayevatan ، leader-m
صبح به خیر دوستان.تقریبا از یک ماه پیش تا الان با هم هستیم. اولین باریه که در این شرایط قرار میگیرم.هم جالب بود و هم نه. از طرفی دیگه در سالهای قبل همش توی توهم بودم که قراره قبول بشم. که خوشبختانه یا متاسفانه نشدم. امسال به شور و هیجان سالهای قبل نیستم. و در توهم قبولی به سر نمیبرم. نه اینکه به شانس خودم شک داشته باشم. بلکه یکم سرم شلوغ تر شده و مشغله فکری زیادی دارم. سه تا چهار روز دیگه بیشتر نمونده. خوشحالم که در کنار شما هستم
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، The_USA ، shahin61 ، jalayevatan ، nargol1990
سلام، آدينه تون بخير وشادي
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، ostokhan ، shahin61 ، dv2017 ، copol
سلام. روز شما هم به خیر باشه
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017
(2017-04-28 ساعت 11:14)كيان يوسفي نوشته:  سلام، آدينه تون بخير وشادي
چند ساله که داری ثبت نام میکنی؟
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان:
جمعه صبحه.مثل اینکه همه بچه ها هنوز خواب هستن. بیدار بشید بابا. اعلام نتایج داره میرسه.
-2014-15-16-17-18
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان