کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
ظهر بهاری و بارانی تون مثل سیاتل بخیر

4 روز بیشتر برای منتظران ابن تاپیک بیشتر باقی نمونده

من مطمئنم امسال یک برنده از اینجا حتما داریم و باید دید قرعه به اسم کی میفته
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، dv2017 ، nargol1990 ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 01:50)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:43)ali258 نوشته:  این چندروزهم به نظرمن درکنار هم باشید دوستان تا اعلام نتایج
بعد از اعلام نتایج که همه میرن دنبال زندگیشون وبا این واقعیت روبه رو میشن که احتمال قبولی خیلی پایینه و از چند روز بعدش مهاجرسرا میشه پراز کاربران جدید که قبولیشون رو فهمیدن و در جستجوی جواب سوالات زیادشون به این سایت برمیخورن وعضو میشن تا جوابهاشون رو بگیرن که واقعا هم منبع فوق‌العاده ای هست برای هرسوالی واکثر ماها ومنتظران برنده شدن میریم پی بدبختی هامون تا سال دیگه وامید به خوش شانسی .البته اگه جمع نشه این قضیه کلا .
امید وارم خدا کمک همه اونایی کنه که آرزوی واقعی رفتن دارن وشانسی برای رفتن به صورت دیگه رو ندارن وفقط دل به همین لاتاری بستن تا اونایی که کسی رو اونجا دارن ومیتونن به روشهای دیگه هم برن
خلاصه که این روزها روهم دورهم باشید وامید داشته باشید

Don`t be disappointed
There is always light at the end of the tunnel
دقبقآ....همیشه حتی در دور دست و درحد کورسو چراغی روشنه..هرچی جلوتر بریم انشالا روشنتر هم میشه..
در ضمن دیشب من هم خسته بودم هم پاتیل !! اگه اشتباه انشایی مرتکب شدم ببخشین !
Don't Any of you ever never feel tired..!!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، dv2017
(2017-04-28 ساعت 10:37)dv2017 نوشته:  @Kaveh@
سلام
پیامهای خصوصی با تاخیر زیاد ارسال میشند و آخرش هم پیام error میاد اما ارسال شدن
لطفا رسیدگی کنید
باتشکر

پیامها به گیرنده ها میرسن ولی پیام ارور میده
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، dv2017 ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 11:32)shahin61 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:50)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:43)ali258 نوشته:  این چندروزهم به نظرمن درکنار هم باشید دوستان تا اعلام نتایج
بعد از اعلام نتایج که همه میرن دنبال زندگیشون وبا این واقعیت روبه رو میشن که احتمال قبولی خیلی پایینه و از چند روز بعدش مهاجرسرا میشه پراز کاربران جدید که قبولیشون رو فهمیدن و در جستجوی جواب سوالات زیادشون به این سایت برمیخورن وعضو میشن تا جوابهاشون رو بگیرن که واقعا هم منبع فوق‌العاده ای هست برای هرسوالی واکثر ماها ومنتظران برنده شدن میریم پی بدبختی هامون تا سال دیگه وامید به خوش شانسی .البته اگه جمع نشه این قضیه کلا .
امید وارم خدا کمک همه اونایی کنه که آرزوی واقعی رفتن دارن وشانسی برای رفتن به صورت دیگه رو ندارن وفقط دل به همین لاتاری بستن تا اونایی که کسی رو اونجا دارن ومیتونن به روشهای دیگه هم برن
خلاصه که این روزها روهم دورهم باشید وامید داشته باشید

Don`t be disappointed
دقبقآ....همیشه حتی در دور دست و درحد کورسو چراغی روشنه..هرچی جلوتر بریم  انشالا روشنتر هم میشه..
Don't Any of you  ever never feel tired..!!

قسمت مهمش این بوده حالتون خوش و لیمونادی بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، dv2017 ، jalayevatan ، leader-m ، Farzad Immigrant
(2017-04-28 ساعت 11:45)ostokhan نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 11:32)shahin61 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 01:50)ostokhan نوشته:  Don`t be disappointed
دقبقآ....همیشه حتی در دور دست و درحد کورسو چراغی روشنه..هرچی جلوتر بریم  انشالا روشنتر هم میشه..
Don't Any of you  ever never feel tired..!!

قسمت مهمش این بوده حالتون خوش و لیمونادی بوده
Rolleyes Tongue Rolleyes
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milad.abadani ، dv2017
درود به بچه های گل مهاجرسرا. احتمال خیلی خیلی کمی هست که برنده بشیم، به نظر من با این مسئله تحت هیچ شرایطی احساسی برخورد نکنین. بیشتر مشکل ما انسانها همین جاست. اینکه توی دوراهی ها منطقی باشیم یا احساسی. وقتی یه نگاه به گذشته هامون بندازیم متوجه می شیم که چقدر جای این دو رو اشتباهی تشخیص دادیم و همین متاسفانه پاشنه آشیل همه ی ما توی زندگی پیچیده امروزی شده.
هر کسی صلاح شخصیت و زندگی خودش رو بیشتر می دونه ولی به نظر من تا جایی که براتون مقدوره احساساتتون رو توی این مسئله دخیل نکنید. امید و انگیزه باید برای کاری باشه که خودمون قدرت و توانایی کنترلش رو داشته باشیم. لاتاری چیزی نیست که در اختیار ما باشه. برنده شدن یا نشدن دست ما نیست. یه امکانه(از کلمه شانس متنفرم چون وجود نداره)، یا میشه یا نمیشه. البته بیشتر از99 درصد نمیشه واین یعنی هیچی...
امید و احساس به چیزی که هیچ اختیاری روی اون نداریم اشتباه محضه. دوستای عزیز تا می تونین احساستون رو خرج خودتون و کارهایی که می تونیین بکنین و از همین لحظه بپذیرید که به میزان امکانی که وجود داره (کمتر از یک درصد) احساس رو دخیل کنید. حالا واقعا کدوم یکی از ما به اندازه ی همین کمتر از یک درصد برای لاتاری احساساتی میشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، kits ، dv2017 ، ali258 ، Ashkan3832 ، copol ، ostokhan ، hameddjj ، jalayevatan ، Zxcvbnm
به نظر من دوستان سال اولی بیشتر از بقیه دوستان انتظار قبولی را دارند. این اتفاق تا چند سال اول ادامه پیدا میکند. و بعد از آن با قبول شدن و نشدن کنار میان. من به شخصه در این روند قرار گرفته بودم.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، roadhog ، dv2017 ، copol ، ostokhan ، hameddjj ، Zxcvbnm
امسال مدیران دیگه نگرانی ترافیک روزهای آخر رو ندارن Cool
دیگه ترافیکی نیست که نگرانی باشه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، ostokhan ، هووخشتره
سلام
دوستان خوبید؟
و باز هم لاتاری!
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milad.abadani ، storagemeter ، copol ، ostokhan ، jalayevatan
(2017-04-28 ساعت 13:20)بازگشت نوشته:  سلام
دوستان خوبید؟
و باز هم لاتاری!
سلام ، خداروشکر ، شماهم خوب باشید
آره دوست عزیز باز هم قصه قدیمی لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، storagemeter ، copol ، ostokhan ، بازگشت ، jalayevatan
مقایسه ویزاهای صادر شده در ماه مارس امسال با سالهای گذشته برای 7 کشور بن شده

[عکس: 85q_ajab.jpg]

دوستان قبول شدید ، بادقت بیشتری مدارکو تکمیل کنید تا بهانه نداشته باشن ، بالاخره اون افسره هم انسانه.
چه اعصابی از 2017 ایها خرد شده امسال

منبع عکس
اینستاگرام پاریز تراول
پاسخ
سربازی تو سپاه دوستان به نظرتون کلرینس طولانی داره درسته ؟
بوده کسی تو س پ ا ه خدمت کرده باشه ورد شده باسه
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، ostokhan
با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان مهاجرسرایی و اینکه ایشالا امسال هرکس که حقشه و قسمتشه قبول بشه(ترجیحاً هم از بچه های شمارش معکوس باشه) :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، copol ، ostokhan ، dv2017 ، بازگشت ، aristotel
سالهای قبل پستهای اینجا بعد از تایید مدیر ارسال میشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-28 ساعت 13:54)ali258 نوشته:  سربازی تو سپاه دوستان به نظرتون کلرینس طولانی داره درسته ؟
بوده کسی تو  س پ ا ه  خدمت کرده باشه ورد شده باسه

من توی سفرنامه های سایت خوندم که بعضی ها که خدمت توی س.پ.ا.ه بودن رد شدن ولی چون آفیسر مستقیماً دلیل رو اعلام نمیکنه نمیشه فهمید که دلیلش چی بوده،چون دیدم کسایی که خدمت همونجا بودن و ویزا هم گرفتن.پس دلیل رد شدن نمیشه ولی شاید باعث طولانی تر شدن بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، ostokhan ، dv2017 ، aristotel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان