کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
با عرض سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان ومدیران محترم محاجرسرا وتبریک به دوستانی که در لاتاری قبول شدن. امیدوام شاد و موفق باشید
به امید پیروزی Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، farrokh33 ، rezasadeghi ، jalayevatan ، dv2017
سلام
دوستان من الان فرم ۲۶۰ برنده اصلی رو پر کردم و فرستادم
مشخصات عکس داده
عکس برای چی هست؟ برای روز مصاحبه؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، کیاراد
(2017-05-14 ساعت 12:46)marsha نوشته:  سلام
دوستان من الان فرم ۲۶۰ برنده اصلی رو پر کردم و فرستادم
مشخصات عکس داده
عکس برای چی هست؟ برای روز مصاحبه؟

بله عکس برا روز مصاحبه است وبرا مطابقت وتایید اصالت شخص قبول شده از طرف آفیسر درضمن برا روی ویزاتون هم هست البته قبلش بهتون میگه میخوایید همین عکس رو برا ویزا بزنیم ویا میخواهید تغییر بدید چون این عکس برا روی گرین کارت هم هست موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: marsha ، jalayevatan
تاریخ مصاحبه بر اساس تاریخ تکمیل فرم ۲۶۰ برنده اصلی تعیین میشه دیگه؟ چون من هنوز مال همسرمو پر نکردم
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-13 ساعت 09:44)amirrt نوشته:  سلام دوستان من فرم ds-260  پر کردم الن چه کارایی باید انجام بدم وقت کنسولو فقط از با ایمیل میشه چک کرد یا راه دیگه هم هست و اینکه دوستان راهنمایی کامل برای سفارت که نه من نه اونایی که برنده شدن دچار مشکل بشن با تشکر  و امید برنده شدن همه دوستان

الان بهترین کار اینه که واکسن هاتونو بزنید و زبان بخونید تا ایمیل دعوت به مصاحبه یا همون نامه دوم به دستتون برسه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، kartal32
(2017-05-14 ساعت 13:22)marsha نوشته:  تاریخ مصاحبه بر اساس تاریخ تکمیل فرم ۲۶۰ برنده اصلی تعیین میشه دیگه؟ چون من هنوز مال همسرمو پر نکردم

سلام تاریخ مصاحبه بر اساس کیس نامبر وبه موقع پر کردن فرم است مثلا اگر کیس نامبر شما حدود 2000 باشه ودرماه آگوست کارنت بشه وبرا اکتبر مصاحبه داشته باشید ولی فرم ها رو به جای ماه می در 3یاچند ماه بعد پر کنید چند ماه دیرتر به مصاحبه دعوت میشید یعنی کسایی که شماره کیس آنها بزرگتر از شما هستند زودتر از شما به مصاحبه دعوت میشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: marsha
(2017-05-13 ساعت 21:39)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-13 ساعت 11:59)marsha نوشته:  دوستان یا تجربه یه سوال
با توجه به اینکه من سال ۲۰۱۳ این پروسه رو طی کردم و توی مصاحبه کلیر شدم و همسرم هم کمی دیرتر کلیر شد، این مساله روی پرونده امسالمون هم تاثیر میذاره. یا باید همه چی رو از اول دوباره چک کنن؟ همسرم میگه دوباره بریم سفارت انکارا چون اونجا پرونده داریم. واقعا ربطی داره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز بنا به تجربه ای که ما از ویزای توریستی داریم بهتره همون آنکارا رو انتخاب کنید چون هم شما به اون محیط بهتر آشنا هستید وهم حتما توی پروند شما سابقه قبلی 2013 وجود داره میتونه بهتون کمک کنه درضمن من Pdf فرم ds 2015 رو دارم فقط نمیدونم چطور روی تاپیک بذارم اگر نیاز دارید ایمیلتون روبدید براتون بفرستم ویا راهنمایی کنید چطور رو تاپیک بذارم تندرست باشید

جناب farrokh33 درست می‌گن، بهتره همون آنکارا برید، به یاری خدا که یکضرب بگیرید، ولی اگر هم دوباره مشمول کلیرنس شدید، حدس معقول اینه که چون ۴ سال پیش کلیر شده بودید، تو پروسه‌ی کلیری امسال فقط سوابق ۴ سال گذشته رو بررسی می‌کنن و در نتیجه جواب کلیریتون زودتر میاد.
خداوند پشت و پناه شما و سایر دوستان برنده شده‌ی امسال باشه.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، marsha ، farrokh33 ، aristotel
دوستان برنده دقت کنید
در پر کردن فرم DS-260 هیچ عجله‌ای نکنید، خیلی با دقت اول راهنمای پر کردن رو بخونید و بعد فرم رو پر و ارسال کنید، هنوز ۴ ماه تا شروع اولین مصاحبه مونده و زودتر یا دیرتر فرستادن این فرم هیچ تاثیری در قبولی در مصاحبه نداره، اما اشتباه پر کردن اون میتونه شما رو مردود کنه.

در سایت مهاجرسرا راهنمای کامل و عالی برای پر کردن فرم وجود داره که حتمن از اون استفاده کنید. من ۲ سال پیش موقع پر کردن این فرم مهاجرسرا رو نمی‌شناختم و در پر کردن فرم اشتباه کردم و مجبور شدم آنلاک کنم و در پر کردن دوم هم درجه سربازیم رو اشتباه پرکردم و تازه چند ماه بعد فهمیدم اشتباهه که خوشبختانه اشتباه مهمی نبود و تو روز مصاحبه گفتم افسر تصحیح کرد، ولی شما مراقب باشید و دقت کنید.

فقط کسایی که بخوان حتمن یک سفارت خاص برن، مثل دوست عزیز marsha که در آنکارا سابقه دارن، یا اگه تو اون شهر فامیلی دارن که میتونن برن خونه‌ی اونها به جای هتل، در این صورت بهتره زودتر بفرستن که به احتمال زیاد همون سفارتی که انتخاب میکنن براشون تعیین بشه، و بازهم تاکید می‌کنم با دقت و بازبینی چندین و چند باره و اطمینان از طی کامل مراحل ثبت فرم 260.

در پر کردن فرم 260 هم یه راهنمایی سریع بکنم و اونم اینه که موقع پر کردن قسمت تحصیلات، شما باید آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده رو وارد کنید، اگر الان دانشجوی لیسانس هستید، حتا اگر آخرین روز در ترم آخر هستید، شما الان هنوز دانشجو هستید و آخرین مدرک تحصیلی شما می‌تونه دیپلم قدیم، پیش دانشگاهی، یا فوق دیپلم باشه، لیسانس رو انتخاب نکنید.
در همه موارد راستش رو بگید و به هیچ عنوان دروغ نگید.
در مورد محل خدمت سربازی (ارتش یا سپاه) اهمیتی در اخذ ویزا یا کلیر شدن نداره. دروغ بنویسید، کارت رو مبینن و مردود میشید تمام.
هر دروغی بگید میفهمن، مطمئن باشید.
اینکه کار دولتی دارید منجر به پروسه‌ی کلیرنس خواهد شد، درسته، که اگر مشکل امنیتی نداشته باشید به احتمال ۹۹٪ کلیر خواهید شد، ولی اگر به دروغ شغل دیگری بنویسید، خواهند فهمید و ۱۰۰٪ ریجکت خواهید شد، پس فقط حقیقت رو وارد کنید و از خداوند خیر و صلاح خودتون رو بخواید.

اینم بگم که اینکه فلان سفارت بهتر ویزا میده و این حرفا نیست، اینکه بعضی سالها آمار نشون میده صدور ویزا از یک سفارت بیشتر از سفارتهای دیگه بوده و مردودی کمتر داشته فقط و فقط شانسی هست و دلیلش هم اینه که آدمهایی که اونجا افتادن وضعیت مناسبتری برای اخذ ویزا داشتن و پرونده‌شون پاکتر بوده و یا یکضرب گرفتن یا کلیرنسشون سریعتر انجام شده. همین و همین.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، marsha ، ella 2018 ، farrokh33 ، dv2017 ، copol ، aristotel
همه ی قبول شدگان ایشالا موفق باشن و ایشالا همه ویزای یکضرب بگیرن.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام ایا واسه ترجمه مدارک تحصیلی و شناسنامه و ملی و ... جهت ارایه به سفارت نیاز به مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هست یا فقط مهر مترجم کافیه؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:2018as19##
تعداد افراد: 1 نفر
رویت قبولی: 2 می
پر کردن فرم: 9 می
کیس نامبر:2018as19$$
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: ۱نفر
شروع فرم: ‎8 may
ارسال فرم: ‎23 may
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادن به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 12 dec
نتیجه مصاحبه :Refused
دریافت ویزا:?
پاسخ
یک تاپیک جدید برای این بندگان خدا درست کنید لطفا!
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017
(2017-05-15 ساعت 19:32)kartal32 نوشته:  سلام ایا واسه ترجمه مدارک  تحصیلی و شناسنامه و ملی و ... جهت ارایه به سفارت نیاز به مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هست یا فقط مهر مترجم کافیه؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:2018as19##
تعداد افراد: 1 نفر
رویت قبولی: 2 می
پر کردن فرم: 9 می

سلام دوست عزیز فقط مهر دارالترجمه رسمی نیاز هست واحتیاجی به تایید دادگستری وامورخارجه ندارید هزینه اضافی است
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، kartal32 ، jalayevatan
(2017-05-15 ساعت 19:55)mona_ir نوشته:  یک تاپیک جدید برای این بندگان خدا درست کنید لطفا!
تاپیک که هست ،
آدرس اینجا سرراسته
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، copol
سلام و تبریک به دوستان برنده ...
کسانی که مایل هستند تو گرووه تلگرام برنده های ۲۰۱۷ جوین بشن تو تلگرام یا اینستاگرام به من پی ام بدن ... pedraaam_usa
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من براي مدرك ديپلم مشكل دارم
يعني كيس ما كه قبول شده ديپلم نداره بايد چيكار كنم؟؟
تورو خدا يكي راهنمايي كنه داره دير ميشه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: