کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-16 ساعت 18:24)kartal32 نوشته:  سلام دیپلم فنی 11 ساله دارم. یه بار اموزشکده 4 ترم خوندم و انصراف دادم و بعد چند سال رفتم دانشگاه ازاد یک ترم خوندم و با معادل سازی واحدها مدرک فوق دیپلم گرفتم. موقع پر کردن فرم  دی اس 260 دیپلم رو توضیح دادم که گرفتم واسه اموزشکده رو هم گفتم که تموم نکردم و دانشگاه ازاد با یک ترم درس خوندن مدرک گرفتم. توی ریزنمرات فوق دیپلم اکثر واحدها رو میزنه معادل سازی شده و فقط یک ترم درس خوندم. به نظرتون مشکل پیش نمیاد؟ واسه مدرک دیپلم هم ریزنمرات ارایه بدم؟ -------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:2018as19##
تعداد افراد: 1 نفر
رویت قبولی: 2 می
پر کردن فرم: 9 می

سلام دوست عزیز
فوق دیپلم رو ببرید سازمان مرکزی دانشگاه ازاد و اونو تایید کنند بعد ببرید دارالترجمه رسمی واصل وترجمه اونو باخودتون ببرید سفارت موقع مصاحبه .ریز نمرات دیپلم نیازی نیست ترجمه کنید ولی برا احتیاط هم میتونید ترجمه کنیدوبا خودتون ببرید سفارت .
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، kartal32
(2017-05-16 ساعت 21:37)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 19:40)Erebour نوشته:  نمیدونم چی بگم کلا حالم خیلی خرابه...بزرگترین اشتباه اینه که زندگیتو ول کنی به امید لاتاری.....من کسی بودم که دبیرستان نمونه دولتی درس میخوندم...همکلاسی هام و هم مدرسه ای هام رتیه 4 و 10 و 20 شدن...زیر صد برای مدرسه ما مهم بود نه زیر هزار...همه فک و فامیل و دوستام انتظار قبولی من تو بهترین دانشگاه رو داشتن...ولی فکر لعنتی رفتن به آمریکا نمیزاشت درس بخونم فقط منتظر این بودم که سن و شرایطم برسه به اون چیزی که بتونم لاتاری ثبت نام کنم...منی که ازم اونطوری انتظار داشتن ، یه دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم که حتی مهدکودک هم ازش بزرگتره....جالب اینجاست از حماقتم هم دست نکشیدم بازم زندگیمو گذاشتم بر مبنای اینکه لاتاری قبول میشم...5 ترم رفتم دانشگاه فقط 50 واحد پاس کردم...انصراف دادم الان رفتم دانشگاه آزاد که 70 کیلو متر با شیراز فاصله داره....روزی 140 کیلومتر باید برا یه کلاس برم کلی از زندگیم و هم سن سالام کلی عقب افتادم...خلاصه اینا رو گفتم که عبرت بگیرید..فرصت هاتون رو به امید لاتاری و رفتن تلف نکنید.وگرنه میشید مثه من از اینور رونده از اونور مونده..تمام تلاشتون رو تو ایران داشته باشید هر وقت هم قبول شدید ک چ بهتر..امیدوارم حالا که ما نشدیم،به اونایی که قبول شدن ویزا بدن...
اصن نابودم مخصوصا با دیدن بعضی صفحات مهاجرسرا

سلام دوست عزیز
به قول معروف ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازه است .
همینکه روزی 140کیلومتر برا پیشرفت تحصیلی ات طی میکنی خودش نشونه اینه که اراده قوی داری نا امید نشو وبه درس خوندنت ادامه بده حتی بامدرک دانشگاه آزاد هم میشه برا ادامه تحصیل رفت ا م ر ی کا فقط باید پشتکار واعتماد به نفس داشته باشی وهرگز هرگز ناامید نشی ودرکنار اونهم  هرسال درلاتاری شرکت کن به عنوان فقط یک فرصت ....قبل از سفر به آم ر ی کا فکر میکردم فقط فارغ التحصیلای دانشگاهای مطرح ایران اونهم دانشجویان تاب میتونند  برا ادامه تحصیل پذیزش بگیرند .ولی وقتی رفتم آمر ی کا با بچه هایی آشنا شدم (هم دانشگاهی های پسرم) که لیسانس وارشد رو از دانشگاه آزاد گرفته بودند وبرا phdاومده بودند آم ر ی کا بعضی هاشون فاند گرفته بودند یکی از اونا که فاند نگرفته بود 2ترم شهریه داد واز ترم سوم فاند گرفت اونا درسته که تو دانشگاه آزاد درس خوند بودند ولی سعی کرده بودند رزومه قوی داشته باشند .حتی شخصی رو سراغ دارم که لیسانس برق رو از دانشگاهی غیرانتفاعی (وابسته به دانشگاه مشهد)گرفته بود وبعد از اینکه تافل رو گرفت اپلای کرد وپذیرش گرفت ورفت سفارت آنکارا مصاحبه وتونست ویزا بگیره و بره آمری کا .مستر رو با پول خودش خوند (حدود 2سال و تو دانشگاه هم کار میکرد) ودکتری رو فاند گرفت الان استاد دانشگاه هست ودر دانشگاه تدریس میکنه ودراونجا درخواست گرین کارت داده که احتمالا تا سال دیگه نوبتش میرسه واقامت دایم رو میگیره ....نا امیدی مخصوص انسانهای ضعیف است ....به هرکار خواهی توانی رسید....تندرست وشاد باشید

مرسی از انرژی خوبی که دادین بهم...والا چی بگم...کم کم داره دیر میشه
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، jalayevatan ، Ashkan3832
سلام دوستان.
۱- من دانشجو هستم و بصورت حق التدریس(ساعتی- بدون بیمه) تو دانشگاه تدریس میکنم. آیا باید تو فرم ۲۶۰ تدریس رو عنوان کنم به عنوان شغل دوم یا لازم نیست؟
۲- اگه تو قسمت شغل بزنیم دانشجو و محل اقامت فعلی با شهر محل دانشگاه یکی نباشه مشکلی ایجاد می کنه؟ (من در مرحله پایان نامه هستم و احتیاجی نیست تمام وقت برم دانشگاه)
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-16 ساعت 22:55)dv2017 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 21:37)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 19:40)Erebour نوشته:  نمیدونم چی بگم کلا حالم خیلی خرابه...بزرگترین اشتباه اینه که زندگیتو ول کنی به امید لاتاری.....من کسی بودم که دبیرستان نمونه دولتی درس میخوندم...همکلاسی هام و هم مدرسه ای هام رتیه 4 و 10 و 20 شدن...زیر صد برای مدرسه ما مهم بود نه زیر هزار...همه فک و فامیل و دوستام انتظار قبولی من تو بهترین دانشگاه رو داشتن...ولی فکر لعنتی رفتن به آمریکا نمیزاشت درس بخونم فقط منتظر این بودم که سن و شرایطم برسه به اون چیزی که بتونم لاتاری ثبت نام کنم...منی که ازم اونطوری انتظار داشتن ، یه دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم که حتی مهدکودک هم ازش بزرگتره....جالب اینجاست از حماقتم هم دست نکشیدم بازم زندگیمو گذاشتم بر مبنای اینکه لاتاری قبول میشم...5 ترم رفتم دانشگاه فقط 50 واحد پاس کردم...انصراف دادم الان رفتم دانشگاه آزاد که 70 کیلو متر با شیراز فاصله داره....روزی 140 کیلومتر باید برا یه کلاس برم کلی از زندگیم و هم سن سالام کلی عقب افتادم...خلاصه اینا رو گفتم که عبرت بگیرید..فرصت هاتون رو به امید لاتاری و رفتن تلف نکنید.وگرنه میشید مثه من از اینور رونده از اونور مونده..تمام تلاشتون رو تو ایران داشته باشید هر وقت هم قبول شدید ک چ بهتر..امیدوارم حالا که ما نشدیم،به اونایی که قبول شدن ویزا بدن...
اصن نابودم مخصوصا با دیدن بعضی صفحات مهاجرسرا
سلام دوست عزیز
به قول معروف ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازه است .
همینکه روزی 140کیلومتر برا پیشرفت تحصیلی ات طی میکنی خودش نشونه اینه که اراده قوی داری نا امید نشو وبه درس خوندنت ادامه بده حتی بامدرک دانشگاه آزاد هم میشه برا ادامه تحصیل رفت ا م ر ی کا فقط باید پشتکار واعتماد به نفس داشته باشی وهرگز هرگز ناامید نشی ودرکنار اونهم  هرسال درلاتاری شرکت کن به عنوان فقط یک فرصت ....قبل از سفر به آم ر ی کا فکر میکردم فقط فارغ التحصیلای دانشگاهای مطرح ایران اونهم دانشجویان تاب میتونند  برا ادامه تحصیل پذیزش بگیرند .ولی وقتی رفتم آمر ی کا با بچه هایی آشنا شدم (هم دانشگاهی های پسرم) که لیسانس وارشد رو از دانشگاه آزاد گرفته بودند وبرا phdاومده بودند آم ر ی کا بعضی هاشون فاند گرفته بودند یکی از اونا که فاند نگرفته بود 2ترم شهریه داد واز ترم سوم فاند گرفت اونا درسته که تو دانشگاه آزاد درس خوند بودند ولی سعی کرده بودند رزومه قوی داشته باشند .حتی شخصی رو سراغ دارم که لیسانس برق رو از دانشگاهی غیرانتفاعی (وابسته به دانشگاه مشهد)گرفته بود وبعد از اینکه تافل رو گرفت اپلای کرد وپذیرش گرفت ورفت سفارت آنکارا مصاحبه وتونست ویزا بگیره و بره آمری کا .مستر رو با پول خودش خوند (حدود 2سال و تو دانشگاه هم کار میکرد) ودکتری رو فاند گرفت الان استاد دانشگاه هست ودر دانشگاه تدریس میکنه ودراونجا درخواست گرین کارت داده که احتمالا تا سال دیگه نوبتش میرسه واقامت دایم رو میگیره ....نا امیدی مخصوص انسانهای ضعیف است ....به هرکار خواهی توانی رسید....تندرست وشاد باشید
دوست عزیز ، خواستم جواب پست شما رو بدم که با خوندن پاسخ آقا فرخ حرفی برای زدن باقی نمیمونه بغیر از اونجاهایی که بولد و رنگیشون کردم من هم تاکید میکنم که ادامه تحصیل اونجا یا اروپا مختص فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی نیست و خیلی ها هستند از دانشگاه های غیر دولتی که از راه تحصیل رفتن و موفق هستند.
موفق باشید . امیدوارم تو یه دانشگاه خوب سیاتل ادامه تحصیل بدید حالا چه با لاتاری برید یا ویزای تحصیلی . Smile

ممنونم....شما همیشه لطف دارید???
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-05-17 ساعت 00:14)mj2018 نوشته:  سلام دوستان.
۱- من دانشجو هستم و  بصورت حق التدریس(ساعتی- بدون بیمه) تو دانشگاه تدریس میکنم. آیا باید تو فرم ۲۶۰ تدریس رو عنوان کنم به عنوان شغل دوم یا لازم نیست؟
۲- اگه تو قسمت شغل بزنیم دانشجو و محل اقامت فعلی با شهر محل دانشگاه یکی نباشه مشکلی ایجاد می کنه؟ (من در مرحله پایان نامه هستم و احتیاجی نیست تمام وقت برم دانشگاه)

سلام دوست عزیز
1-نیازی نیست حق التدریس رو بنویسید فقط بنویسید دانشجو هستید(اگه شغل اصلی دارید که با اون زندگیتون رو اداره میکنید اونو بنویسید.)
2-مشکلی نیست .اونا محل اقامت اصلی رو میخوان نیازی نیست حتما درمحل تحصیل اقامت داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mj2018
(2017-05-16 ساعت 22:48)dv2017 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 21:33)mona_ir نوشته:  
(2017-05-15 ساعت 22:14)dv2017 نوشته:  تاپیک که هست ،
آدرس اینجا سرراسته
تاپيك برندگان لاتاري ٢٠١٨ داريم؟ پس بذاريد لطفا لينكشو چون اينجا كسي نميتونه صد در صد جواب درست و كامل بهشون بده
خيابون نيست كه سر راست باشه يا نه
همه موضوعات پيچ در پيچه يعني نميتونن بگردن پيدا كنن سوالو هر جا باشه مينويسن؟
ماشالله به همتشون تا امريكا هم ميخوان برن Big Grin
امسال مدیران مهاجرسرا کار جالبی کردن ، همون صفحه اول اولین تاپیکها مربوط میشه به مراحل گام به گام بعد از برنده شدن که مرتب هم مدیران بهشون سر میزنن .
درسته اینجا خیابون نیست که سرراست باشه ولی اینکه دوستان میان اینجا گواه اینه که یا قبلا اینجا فعالیت داشتن  Wink  یا به عنوان کاربر مهمان با اینجا آشنا هستن
در هر صورت که موفق باشن
اینجا اومدنشونم بد نیست ، خوشبختانه کسی ندونه جواب نمیده که دوستان گمراه بشن . قدیمیها هم گهگاه سر میزنن و بهشون پاسخ میدن
اقلا اینجوری این تاپیک یه رونقی داره و ما چهار پنج نفر بازمانده های شمارش معکوس توی این تاپیک تنها نمیمونیم
و البته آدم با اطلاعات و موضوعات آشنا یا بروز میشه
اينجارو كه نخريدم ميتونن بيان براي خودشون گفتم كه سريعتر جواب بگيرن نه اينكه گهگاهي يكي جواب بده
انشالله وقتي قبول شديم اطلاعات كسب ميكنيم
دركل حرفم اين بود براي بندگان خدا ي تاپيك ب همون اسم برندكان لاتاري ٢٠١٨ ميذاشتن تا سريع و راحت جواب رو پيدا كنن و حاشيه ديگه اي تو حرفم نبود
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farrokh33
(2017-05-17 ساعت 12:52)mona_ir نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 22:48)dv2017 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 21:33)mona_ir نوشته:  تاپيك برندگان لاتاري ٢٠١٨ داريم؟ پس بذاريد لطفا لينكشو چون اينجا كسي نميتونه صد در صد جواب درست و كامل بهشون بده
خيابون نيست كه سر راست باشه يا نه
همه موضوعات پيچ در پيچه يعني نميتونن بگردن پيدا كنن سوالو هر جا باشه مينويسن؟
ماشالله به همتشون تا امريكا هم ميخوان برن Big Grin
امسال مدیران مهاجرسرا کار جالبی کردن ، همون صفحه اول اولین تاپیکها مربوط میشه به مراحل گام به گام بعد از برنده شدن که مرتب هم مدیران بهشون سر میزنن .
درسته اینجا خیابون نیست که سرراست باشه ولی اینکه دوستان میان اینجا گواه اینه که یا قبلا اینجا فعالیت داشتن  Wink  یا به عنوان کاربر مهمان با اینجا آشنا هستن
در هر صورت که موفق باشن
اینجا اومدنشونم بد نیست ، خوشبختانه کسی ندونه جواب نمیده که دوستان گمراه بشن . قدیمیها هم گهگاه سر میزنن و بهشون پاسخ میدن
اقلا اینجوری این تاپیک یه رونقی داره و ما چهار پنج نفر بازمانده های شمارش معکوس توی این تاپیک تنها نمیمونیم
و البته آدم با اطلاعات و موضوعات آشنا یا بروز میشه
اينجارو كه نخريدم ميتونن بيان براي خودشون گفتم كه سريعتر جواب بگيرن نه اينكه گهگاهي يكي جواب بده
انشالله وقتي قبول شديم اطلاعات كسب ميكنيم
دركل حرفم اين بود براي بندگان خدا ي تاپيك ب همون اسم برندكان لاتاري ٢٠١٨ ميذاشتن تا سريع و راحت جواب رو پيدا كنن و حاشيه ديگه اي تو حرفم نبود
موفق باشيد
نظر خیلی خوبیه . و قطعا حاشیه ای توی حرفای شما نبود
هنوز که تاپیک برندگان 2018 باز نشده ولی یه تاپیک هست به نام " گفتگوی آزاد برندگان لاتاری   ". تمام سوالایی که اینجا داره مطرح میشه رو میتونن توی انجمن های گامها اولیه راحت به جوابش برسن  اما اگه لینکهای دیگه ای به نظرتون میرسه که بتونه کمکشون کنه ، براشون بذارید یا راهنماییشون کنید چجوری و کجا درخواستشونو از مدیران بخوان تا زود حرفاشون شنیده بشه  اونوقت خیلی سریع و راحت جواب هاشون رو پیدا میکنن.
مثلا وقتی مخاطب ما مدیران هستن بهتره پایین صفحه اول بریم به اینجا "تیم مدیریت" و نام کاربری مدیران رو پیدا کنیم و با منشن کردنشون بهشون پیغام بدیم یا پیام خصوصی بهشون بدیم.
برای مطلع شدن و برزو شدن از همه فرصتها باید استفاده کرد چه حالا چه انشاالله بعد از قبولی . شاید قبول بشیم و اونوقت اینجا کسی جوابمونو نده و سردرگم بشیم.
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، copol ، saeed_gh ، jalayevatan ، farrokh33
ﺗﻮی ﺧﻮﻧـﻤﻮن ﺑﻪ ﻣﺎ ﻣﻴـﮕـﻦ ﻓﺮاری
‫ﺗﻮی ﻏﺮﺑﺖ دم ﺑﻪ دم اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎری
‫دﻳﮕﻪﺣﺘﻲ ﺻﺎﺣﺐ اون ﺧﻮﻧﻪ ﻧﻴﺴﺘﻴﻢ
‫ﺑﻴﺮون ﺧﻮﻧـﻪ ﻣﻴـﮕـﻦ ﻣﺎ ﺗﺮورﻳـﺴﺘﻴﻢ‫
وﻗﺘﻲ ﺧﻮﻧـﻪ ﺷﺪه ﺑﻮد ﻣﺜﻞ ﺟﻬﻨﻢ
‫ﻣﺎ ﺑﺎ وﻳﺰای ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺮﻳﺪﻳﻢ از ﻫﻢ
ﺣﺎﻻ ﺗﻮ ﺑﺮزخ ﺑﺪﺑﻴـﻨﻲ اﺳﻴـﺮﻳﻢ
‫ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻴﻢ رﻳﺸﻤﻮﻧﻮ ﭘﺲ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ
‫ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻴﻢ رﻳﺸﻤﻮﻧﻮ ﭘﺲ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ
‫ﭼﺎرهای ﻧﻤﻮﻧﺪه ﺟﺰ رﻓﺘﻦ و رﻓﺘﻦ
اﻧﮕﺎر اﻳﻨﻮ رو ﭘﻴﺸﻮﻧﻴـﻤﻮن ﻧﻮﺷﺘﻦ
‫ﻛﻪ ﺳﻔﺮﺗﻘﺪﻳﺮ ﻣﺎﺳﺖ واﺳﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ
‫ﻣﺎﻫﻤﻴـﻨـﻴﻢ ﺟﻨـﮕﻞ ﺑـﺪون رﻳـﺸﻪ
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour ، saeed_gh ، jalayevatan ، farrokh33
سلام دوستان كيس من ديپلم ندارند و در زمان ثبت نام خورده زير ديپلم و ايشون ١٧سال سابقهي سرآشپزي دارند و ١٠سال هم سابقه ي قالي بافي ميخام بدونم اون حداقل هاي لازم رو دارند يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-17 ساعت 20:34)mortexa66 نوشته:  سلام دوستان كيس من ديپلم ندارند و در زمان ثبت نام خورده زير ديپلم و ايشون ١٧سال سابقهي سرآشپزي دارند و ١٠سال هم سابقه ي قالي بافي ميخام بدونم اون حداقل هاي لازم رو دارند يا نه؟
خدا بده برکت. یکی نیست به این کیس شما بگه که عزیز من , دوست من , آخه چرا؟ واقعا چرا ثبت نام کردی؟ درسته که همه این حق را دارند که ثبت نام کنند و شانس یک فرصت جدید را داشته باشند ولی شما که اطمینان نداری از شرایط خودت چرا شانس یکی دیگر را از بین بردی؟ فقط تو را خدا اگر اگر شرایطش را داری حتما برو که اگر نری و بی خیال شوی من یکی روزی 1000 بار نفرینت می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza12 ، marsha ، farrokh33
(2017-05-18 ساعت 16:42)gozargah نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 20:34)mortexa66 نوشته:  سلام دوستان كيس من ديپلم ندارند و در زمان ثبت نام خورده زير ديپلم و ايشون ١٧سال سابقهي سرآشپزي دارند و ١٠سال هم سابقه ي قالي بافي ميخام بدونم اون حداقل هاي لازم رو دارند يا نه؟
خدا بده برکت. یکی نیست به این کیس شما بگه که عزیز من , دوست من , آخه چرا؟ واقعا چرا ثبت نام کردی؟ درسته که همه این حق را دارند که ثبت نام کنند و شانس یک فرصت جدید را داشته باشند ولی شما که اطمینان نداری از شرایط خودت چرا شانس یکی دیگر را از بین بردی؟ فقط تو را خدا اگر اگر شرایطش را داری حتما برو که اگر نری و بی خیال شوی من یکی روزی 1000 بار نفرینت می کنم.

سلام
پارسال بيش از 10 نفر از دوستانم به من گفتن اسم من هم ثبت نام كن به همشون گفتم اگر واقعا ميخواي بري خودت بايد بلد باشي و ياد بگيري و زحمت بكشي ثبت نام كني
البته با احترام به همه دوستان .......
شما رو به هرچي مي پرستيد .............. آمريكا رفتن بازي نيست ثبت نام لاتاري بازي نيست .......مثل بقيه رفتارهامون ............ميدونيد چه افرادي زندگيشون رو سوزوندن به اميد رفتن كه نصف خانوادشون رفتن و اونها موندن اينجا ولي قبول نشدند و با هزينه هاي مالي و عاطفي و ......... واز بين رفتند و چه افرادي متاسفانه.... فقط از روي سرگرمي و چشم و هم جشمي و چون رايگان بود ثبت نام كردند و تو صف وايسادند تا ببينند اين صف چيه؟؟؟؟؟ .......
يك مقدار رفتار هامون را جدي بگيريم ..................................
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، gozargah ، mona_ir ، jalayevatan ، marsha ، farrokh33
(2017-05-18 ساعت 23:15)reza12 نوشته:  
(2017-05-18 ساعت 16:42)gozargah نوشته:  

سلام
پارسال بيش از 10 نفر از دوستانم به من گفتن اسم من هم ثبت نام كن به همشون گفتم اگر واقعا ميخواي بري خودت بايد بلد باشي و ياد بگيري و زحمت بكشي ثبت نام كني
البته با احترام به همه دوستان .......
شما رو به هرچي مي پرستيد .............. آمريكا رفتن بازي نيست  ثبت نام لاتاري بازي نيست .......مثل بقيه رفتارهامون ............ميدونيد چه افرادي زندگيشون رو سوزوندن به اميد    رفتن كه نصف خانوادشون رفتن و     اونها موندن اينجا ولي قبول نشدند و با هزينه هاي مالي و عاطفي و ......... واز بين رفتند  و چه افرادي متاسفانه....   فقط از روي سرگرمي و چشم و هم جشمي و چون رايگان بود  ثبت نام كردند و تو صف وايسادند تا ببينند اين صف چيه؟؟؟؟؟  .......
يك مقدار رفتار هامون را  جدي بگيريم ..................................

تا زمانی که 50 درصد ثبت نام کننده ها فکر کنن لاتاری یعنی دولت خونه و کار هم بهت میده
همین اش و همین کاسه هستش
تازه اوضاع بدتر میشه با اومدن تلگرام
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، gozargah ، jalayevatan ، farrokh33
سلام خدمت قبول شدگان لاتاری 2018، من امروز اینجا سرزدم ببینم چه خبر ولی مثل اینکه هنوز زیر گروهها تعریف نشده است، دوستانی که قبول شده اند برای راهنمایی بهتر حتما به تاپیک سالهای قبل بویژه تاپیک 2017 که کاملا فعال است مراجعه کنند.
بعلاوه در مورد پر کردن فرم ds260 به هیچ عنوان عجله نکنید و با دقت فرم رو پر کنید.
من هم سفرنامه ای رو حاضر کردم که از روز قبولی در لاتاری تا گرفتن ویزا که چند روز پیش بوده رو خلاصه توش نوشتم شاید به دردتون بخوره.
موفق و پیروز باشید
قبولی در لاتاری و سفرنامه
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، hasti1985 ، kartal32 ، jalayevatan ، mehrdad_latery ، farrokh33 ، algh90 ، aristotel
(2017-05-19 ساعت 14:03)sayhoon نوشته:  سلام خدمت قبول شدگان لاتاری 2018، من امروز اینجا سرزدم ببینم چه خبر ولی مثل اینکه هنوز زیر گروهها تعریف نشده است، دوستانی که قبول شده اند برای راهنمایی بهتر حتما به تاپیک سالهای قبل بویژه تاپیک 2017 که کاملا فعال است مراجعه کنند.
بعلاوه در مورد پر کردن فرم ds260 به هیچ عنوان عجله نکنید و با دقت فرم رو پر کنید.
من هم سفرنامه ای رو حاضر کردم که از روز قبولی در لاتاری تا گرفتن ویزا که چند روز پیش بوده رو خلاصه توش نوشتم شاید به دردتون بخوره.
موفق و پیروز باشید
قبولی در لاتاری و سفرنامه

سفرنامه عالی بود
چه حسه خوبیه وقتی این سفرنامه ها رو میخونی .. ممنون
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017
سابقه کارت رو ترجمه کنی کافیه هیچ چیز دیگه نمی خوایی . منتهای باید برای کاری که کرده باشی سابقه بیمه داشته باشی
زبان بخون که بتونی اینجا آشپزی کنی خوب پولی توش هست.
البته اگر واقعا دلتنگ ایران و خانواده ات نمی شی
بیشترین مشکل مهاجران که من دیدم دلتنگی هست بعد زبان
حداقل از این قراره
یک سن قانونی که داری
دوم : دو سال سابقه کار رسمی یا داشتن دیپلم
سوم : اجازه خروج از کشور
چهارم : اگر پسری بحث سربازی
اما مهاجرت فقط حداقل نیست حتی فقط پول هم نیست.
باید ببینی می تونی خوشحال باشی جای دیگه واقعا؟ چون آدم یک بار زندگی می کنی خوشحالیت از هر چیزی مهمتره حتی مهمتر از موفقیتت.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، tak77 ، farrokh33 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، aristotel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان