کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-06-28 ساعت 13:28)mah bou beh نوشته:  سلام
کسی هست برنده 2018 باشه؟
کیس نامبر ما زیر 2000 هست شنیده بودم تا شماره 2000 تو مرداد ماه کارنت میشن و مهرماه زمان مصاحبه میگیرن حالا با این اوضاع چه اتفاقی میافته Sad

خانم محترم تازه پروسه کیس های 2018 از اواخر سپتامبر شروع میشه . شما از کی شنیدین که مرداد ماه یا همون آگوست که آخر پروسه 2017 هستش کسی با کیس 2018 ویزا بگیره؟؟؟

احتمالا اون کسی بهتون گفته خیلی از قضیه لاتاری پرت بوده که همچین حرفی زده Big Grin

خلاصه سوالتون بقول استکبار بود Out of the question
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، nargol1990 ، khatarnak ، هووخشتره ، jalayevatan
(2017-06-29 ساعت 23:21)ostokhan نوشته:  
کسی هست برنده 2018 باشه؟
کیس نامبر ما زیر 2000 هست شنیده بودم تا شماره 2000 تو مرداد ماه کارنت میشن و مهرماه زمان مصاحبه میگیرن حالا با این اوضاع چه اتفاقی میافته Sad

خانم محترم تازه پروسه کیس های 2018 از اواخر سپتامبر شروع میشه . شما از کی شنیدین که مرداد ماه یا همون آگوست که آخر پروسه 2017 هستش کسی با کیس 2018 ویزا بگیره؟؟؟

احتمالا اون کسی بهتون گفته خیلی از قضیه لاتاری پرت بوده که همچین حرفی زده  Big Grin

سلام
دوست عزیز قبل از اینکه هول شید جواب بدید بهتر نیست مطلب رو بخونید؟ عرض کردم مرداد کارنت میشن و از مهرماه مصاحبه هاست کی گفتم مرداد ویزا میگیرن؟؟؟؟
خب سوال بیجای من جواب خیلی به جایی از طرف شما دریافت نکرد بهرحال ممنون که جواب دادید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 12:16)mah bou beh نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:21)ostokhan نوشته:  
کسی هست برنده 2018 باشه؟

احتمالا اون کسی بهتون گفته خیلی از قضیه لاتاری پرت بوده که همچین حرفی زده  Big Grin

سلام
دوست عزیز قبل از اینکه هول شید جواب بدید بهتر نیست مطلب رو بخونید؟ عرض کردم مرداد کارنت میشن و از مهرماه مصاحبه هاست کی گفتم مرداد ویزا میگیرن؟؟؟؟
خب سوال بیجای من جواب خیلی به جایی از طرف شما دریافت نکرد بهرحال ممنون که جواب دادید
خانم محترم بنده هول نشدم. بلکه سوالتون رو اشتباه متوجه شدم. کارنت شدن یا نشدن شما هیچ سود یا ضرری به من نمیرسونه مطمئنا. علی ایحال بهتر بود میرفتید سراغ ویزا بولتن. طبق روال هرسال اولین کارنتی هر سال مربوط به اکتبر یعنی همون مهرماه هستش طبق سایت ویزا بولتن. البته شاید امسال روال رو متفاوت کنن. میتونید از دو سایت زیر برید مشاهده کنید.

https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html

http://britsimonsays.com/historical-visa...n-numbers/

https://travel.state.gov/content/visas/e...-2016.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان «بولتن» یعنی چی ؟ میشه یه توضیح مختصری بدبن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2017-06-30 ساعت 17:37)American Darlin نوشته:  دوستان «بولتن» یعنی چی ؟ میشه یه توضیح مختصری بدبن ؟
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid709330
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، ostokhan ، alirezanz
شما فکر میکنید با این اوضاع تعلیق صدور ویزا و در صورت لزوم تمدید اون دور دومی 2018 داره؟
من بعید میدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، shahin61 ، farrokh33
کسی هست برنده 2018 باشه؟

سلام
من هم برنده 2018 هستم و طبق بررسی که کردم فعلا به این نتیجه رسیدم که در روز مصاحبه علاوه بر این که شما نامه تمکین بانک رو واسی حساب خودتون داشته باشید بایستی که یک نفر شخص حقیقی یا حقوقی که سیتیزن آمریکا باشه شما رو حمایت کنه یا به اصطلاح معرفتون باشه یا اینکه یکب از خویشاوندان درجه یک تون سیتیزن آمریکا باشه.
ولی به هر حال امیدوارم این مشکل حل بشه چون افرادی که تو آمریکا سیتیزن هستند بعضی وقت ها هم برای فامیل درجه یک هم معرف نمیشن بخاطر مسولیت و عواقبی که داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-07-01 ساعت 14:49)ostokhan نوشته:  شما فکر میکنید با این اوضاع تعلیق صدور ویزا و در صورت لزوم تمدید اون دور دومی 2018 داره؟
من بعید میدونم
من فکر کنم باشه و 2019 برای این شش کشور هم خواهد بود .
ولی چه فایده
مادامیکه شرط بستگان در مصاحبه وجود داره برای من که بی فایدست Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، alirezanz
امثال دور دوم قرعه کشی جداگانه نیست نیستش فکر کنم چون تعداد شرکت کننده گان خیلی بالا بوده و احتمالا برندگان رزرو رو هم در دور اول انتخاب کردند

ولی به قول دوستان چه فایده
من دو تا نوه عمه ی دور در امریکا دارم Big Grin فکر کنم اسمم هم یادشون رفته
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ostokhan ، dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-07-01 ساعت 17:44)dv2017 نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 14:49)ostokhan نوشته:  شما فکر میکنید با این اوضاع تعلیق صدور ویزا و در صورت لزوم تمدید اون دور دومی 2018 داره؟
من بعید میدونم
من فکر کنم باشه و 2019 برای این شش کشور هم خواهد بود .
ولی چه فایده
مادامیکه شرط بستگان در مصاحبه وجود داره برای من که بی فایدست  Cool
خب یه سیب بخواد بیاد زمین صد تا چرخ میخوره. شاید ادوضاع تغییر کرد. البته امیدوارم کلا اعتراضات زیادی بشه و این قانون رو لغو کنن. درسته به حال ما الان فرقی نداره ولی خب این برنده ها که راهی برای بیرون رفتن براشون پیدا شده براشون اهمیت زیاد داره
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-07-01 ساعت 17:57)javadth نوشته:  امثال دور دوم قرعه کشی جداگانه نیست نیستش فکر کنم چون تعداد شرکت کننده گان خیلی بالا بوده و احتمالا برندگان رزرو رو هم در دور اول انتخاب کردند

من دو تا نوه عمه ی دور در آمریکا دارم Big Grin فکر کنم اسمم هم یادشون رفته

وقتی میگم دور دوم صرفا منظورم قرعه کشی نیست. بلکه اعلام اسامی بیشتر هست.
نوه عمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! خدایی خیلی نسبت نزدیکی دارین Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، farrokh33 ، jalayevatan ، alirezanz ، alirezanz
(2017-07-01 ساعت 18:25)ostokhan نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 17:57)javadth نوشته:  امثال دور دوم قرعه کشی جداگانه نیست نیستش فکر کنم چون تعداد شرکت کننده گان خیلی بالا بوده و احتمالا برندگان رزرو رو هم در دور اول انتخاب کردند

من دو تا نوه عمه ی دور در آمریکا دارم Big Grin فکر کنم اسمم هم یادشون رفته

وقتی میگم دور دوم صرفا منظورم قرعه کشی نیست. بلکه اعلام اسامی بیشتر هست.
نوه عمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! خدایی خیلی نسبت نزدیکی دارین  Shy

اره داداش ما دو روحیم در دو بدن

ولی از یه بابت میگم احتمالا امثال ریجکتی و انصرافی زیاد داریم پس ممکنه یه سری افراد دیگه رو هم سلکت کنن
از یه بابت هم دیدم امثال افراد زیادی علل حساب سلکت کردن
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan ، alirezanz
[/quote]مادامیکه شرط بستگان در مصاحبه وجود داره برای من که بی فایدست  Cool[/quote]

اگه قرار باشه این شرط خدای نکرده دایمی بشه، مسلما روند لاتاری تغییر خواهد کرد در آینده Sad

ولی اگه بابت نداشتن فامیل درجه یک برندگان امسال رو بخوان خیلیهاشون رو رد کنند! و مثلا بیان یه دور دومی امسال معرفی کنند که افراد با همچین شرایطی(داشتن فامیل درجه یک) رو بگیرند، گذشته از بی انصافی! خودشون درگیر یه پروسه انتخاب و کارهای اداری طولانی مدت میشن، پس احتمال اینکه سهمیه 55000 نفری که در اکتبر سال 2016 براش ثبت نام کردند (یعنی DV-2018) و الان فرمها و کارهاشون در دست اقدامه رو رد کنند خیلی عقلانی نیست.مطمئنا نزدیک به دو سومه این برنده ها فامیل درجه یک (پدر،مادر،خواهر و برادر) تو آمریکا ندارند.
ممکنه بتونن این شرط رو در ثبت نام لاتاری آینده الزامی کنند اما برای 2018 ها که قبل از صدور این فرمان ترامپ ثبت نام کردند بعید به نظر برسه تغییری ایجاد کنند.
البته امیدوارم بعد این 90 روز مشکلی انشا ا... پیش نیاد برای همه دوستای عزیز و خودم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
سلام دوستان.
شما خبر دارید که چطور از طریق این شرکت های داخلی ایرانی میتونم بوسیله پی پال یه پولی (هزینه چیزی) رو منتقل کنم؟
لطفا اگه تجربه دارید بفرمایید.
اصلا تا بحال پولی رو به این طریق واریز نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-07-04 ساعت 22:15)ostokhan نوشته:  سلام دوستان.
شما خبر دارید که چطور از طریق این شرکت های داخلی ایرانی میتونم بوسیله پی پال یه پولی (هزینه چیزی) رو منتقل کنم؟
لطفا اگه تجربه دارید بفرمایید.
اصلا تا بحال پولی رو به این طریق واریز نکردم

https://payment24.ir/
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان