کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام به دوستان
منو خانومم محل مصاحبه رو كنسولگري استانبول انتخا كرده بوديم كه ديرو نامه دعوت به مصاحبه اومد و به ايروان تغيير پيدا كرده كه نمي دونم چرا!!؟؟

يه سوال هم داشتم ما تو فوريه كه مصاحبه داريم و پذيرش تحصيلي و فاميل نداريم. ايا رفتنمون به مصاحبه فايده داره؟ انتظار معجزه ميتونيم داشته باشيم؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
🔵حرکتی جدید از KCC که برای اولین بار مشاهده شده !!!

همیشه روال این بوده که تا زمانی که کسی فرم DS-260 رو sign نکنه بهش وقت مصاحبه نمیدن.

بسیاری از ایرانیان هم برای فرار از حکم ممنوعیت ریاست جمهوری، پرونده های DS-260 رو آنلاک کردن تا اصلا به سفارت ارجاع نشه و بتونن صبر کنن تا تکلیف حکم ممنوعیت در دادگاه عالی روشن بشه!
این کار درواقع در شرایط عادی میتونه باعث بشه که وقت سفارت رو عقب بندازید اما...

مرکز کنتاکی کونسولار آمریکا حتی برای پرونده های DS-260 که بسته نشده هم وقت سفارت داده!!!
این اتفاق اولین باره که مشاهده میشه و به نظرم قصد دارن همه سر وقت بیان سفارت و یا شرایط معافیت داشته باشن و ارائه کنن یا به طور کامل پروندشون بسته بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، Kamyab22 ، ostokhan ، farrokh33 ، copol ، dv2017 ، jalayevatan ، shahin61
سلام دوستان ، شرایط و سوالهای زیر توسط یکی از کاربران برام ارسال شده اما چون در شرایط حساسی هستن و اطلاعات من هم در این زمینه خوب نیست نمیتونم پاسخگو باشم .ممنون میشم اونهایی که اطلاع دارن جواب بدن و راهنمایی کنن

شرایط ایشون
همسر ایشون برنده لاتاری 2018 هست هردوشون برای ماه فوریه نوبت مصاحبه دارن . نه پذیرش تحصیلی دارن و نه فامیل .البته دوست وفادار توی آمریکا زیاد دارن .مهندسی هستن با ده سال سابقه کار و خبره در تخصصشون .

و اما سوالهای ایشون
سوال اول دنبال راهی هستن که بتونن ویزا بگیرن
سوال دوم مفهومwaiver
سوال سوم فرمی  برای waiver باید تکمیل بشه ؟ اگه جواب مثبته چه فرمی ؟

باتشکر
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: elcid2005 ، ostokhan ، copol ، jalayevatan ، shahin61
(2017-12-25 ساعت 10:45)dv2017 نوشته:  سلام دوستان ، شرایط و سوالهای زیر توسط یکی از کاربران برام ارسال شده اما چون در شرایط حساسی هستن و اطلاعات من هم در این زمینه خوب نیست نمیتونم پاسخگو باشم .ممنون میشم اونهایی که اطلاع دارن جواب بدن و راهنمایی کنن

شرایط ایشون
همسر ایشون برنده لاتاری 2018 هست هردوشون برای ماه فوریه نوبت مصاحبه دارن . نه پذیرش تحصیلی دارن و نه فامیل .البته دوست وفادار توی آمریکا زیاد دارن .مهندسی هستن با ده سال سابقه کار و خبره در تخصصشون .

و اما سوالهای ایشون
سوال دوم مفهومwaiver

باتشکر

دوست عزیز ابوظبی برای لاتاری کلا مصاحبه نمیکنه. تا هفته پیش اینجور بوده.من هفته پیش ابوظبی بودم هیچ کدوم از لاتاری ها رو اجازه ورود ندادن.آنکارا و ارمنستان رو نمیدونم ولی یه شرط اساسی اینه که باید فامیل داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، copol ، jalayevatan ، shahin61
(2017-12-25 ساعت 10:45)dv2017 نوشته:  سلام دوستان ، شرایط و سوالهای زیر توسط یکی از کاربران برام ارسال شده اما چون در شرایط حساسی هستن و اطلاعات من هم در این زمینه خوب نیست نمیتونم پاسخگو باشم .ممنون میشم اونهایی که اطلاع دارن جواب بدن و راهنمایی کنن

شرایط ایشون

و اما سوالهای ایشون
سوال دوم مفهومwaiver

باتشکر

خب باید ویور ارائه بدن تا ویزا بگیرن.
مفهوم ویور هم همون استثنائات خودمون هست که شامیل فامیل درجه یک و یا جاب آفر و یا پذیرش از یونی میشه.
تا اونجایی که من متوجه شدم نیاز به فرمی نیست. فقط بای مدارک ویور رو تو روز مصاحبه به افیسر سابمیت کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، jalayevatan ، shahin61
دیگه قبول شدن تو لاتاری هم صفایی نداره.  تازه اول استرس و گرفتاری و جور کردن ویور میشی. از مصائب زندگی و آداپت شدن اونجا هم که اصلا نگیم.

خلاصه این ترامپ به زمین گرم بخوره و ملانیا خرما و حلواش رو پخش کنه Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Hadi_20 ، copol ، jalayevatan ، shahin61
(2017-12-25 ساعت 16:45)ostokhan نوشته:  

شرایط ایشون

و اما سوالهای ایشون
سوال دوم مفهومwaiver

باتشکر

مفهوم ویور هم همون استثنائات خودمون هست که شامیل فامیل درجه یک و یا جاب آفر و یا پذیرش از یونی میشه.
تا اونجایی که من متوجه شدم نیاز به فرمی نیست. فقط بای مدارک ویور رو تو روز مصاحبه به افیسر سابمیت کنن.
ممنون آقا فرزاد
I-601 برای اینکار نیست ؟
https://www.uscis.gov/i-601
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol
(2017-12-25 ساعت 22:36)dv2017 نوشته:  
(2017-12-25 ساعت 16:45)ostokhan نوشته:  

شرایط ایشون

و اما سوالهای ایشون
سوال دوم مفهومwaiver

باتشکر

ممنون آقا فرزاد
I-601 برای اینکار نیست ؟
https://www.uscis.gov/i-601

این فرم برای کسانی استفاده میشه که یا قبلا وارد آمریکا شدن و از آمریکا اخراج شدن و برای درخواست هر نوع ویزایی ( نه بعضی ویزای خاص ) ابتدا باید درخواستی برای معافیت از ممنوعیت صدور ویزا تکمیل کنند
یا کسانی که ویزا از سفارت دریافت کردند اما افسر CBP صلاح نمیبینه ایشون به داخل آمریکا وارد بشن. فرد رو بازداشت میکنه و با پرواز بعدی بر میگردونه. ( CBP officer همیشه این اختیار و حق رو داره که ویزای شمارو لب مرز باطل کنه و اجازه ورود نده، واسه همین اصرار میشه که برنده های لاتاری هرچه زودتر به آمریکا وارد بشن تا از یک دارنده ویزا به یک دارنده گرین کارت تغییر وضعیت بدن )

این افراد باید فرم I-601 تکمیل کنن و بعد قاضی مهاجرت در موردشون تصمیم گیری میکنه. البته در مواردی که روی معافیت ویزا دریافت کرده باشید، تصمیم افسر مرزبانی حرف آخره و جای اعتراض هم نداره.
مثل شرایط فعلی که اگر کسی ویزا بگیره روی معافیت ویزاش صادر میشه.

ضمنا هزینه اداری این فرم حدود 1000$ هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، melon ، jalayevatan
دوستان توجه کنید
یک مدتی هست بعد از اجرایی شدن BAN 3 مخصوصا که من تو این گروههای تلگرامی میبینم پیام میدن که برای دارندگان گرین هم در بدو ورود مشکل ایجاد خواهد شد و یا اگر بیش از 6 ماه خارج از آمریکا باشید اجازه ورود مجدد به شما داده نخواهد شد و از این دست پیام ها که نکته جالب این دست پیام ها همین جاست که زیر همین پیام سریع یک وکیل برای رفع این مشکلات معرفی شده !
شما هم حتما این پیام ها رو دیدید.
خواستم بهتون اطلاع بدم که همه اینها کذب محض هست و صرفا برای مشتری جمع کردن برای این وکلای بیکار !
وکلا با استفاده از عدم اطلاع دارنده گرین کارت از قوانین و ایجاد ترس و دلهره تو دل این بندگان خدا سعی دارند که این عزیزان رو به دامی که براشون پهن کردن بکشند و بعضا تا 2000$ درخواست حق الوکاله بکنند که مثلا پرونده مهاجرتی شما رو بدون مشکل جلو ببرند و روند سیتیزن شیبی شما رو جلو بیندازند.

ببینید عزیزانی که گرین کارت دارند تا قبل از 6 ماه هیچ مشکلی برای ورود به آمریکا ندارند ( حتی بعد از BAN 3 ) بعد از 6 ماه هم ممکنه آفیسر از شما توضیح بخواد ( دقت کنید عرض کردم توضیح ) و ممکن هم هست نخواد و اگر بیش از یک سال خارج از آمریکا باشید سوابق قبل از ورود شما پاک خواهد شد و باید دوباره 60 ماه رو برای درخواست سیتزن شیپی از تاریخ ورود پر کنید.
یک سری قوانین دیگه هم برای پاس سفید هست که دوستان قبلا بطور کامل در موردش توضیح دادند.
قصد من نه تخریب کسی هست نه چیز دیگری
فقط میخوام به دوستانی که نگران هستند اعلام کنم که هیچ مشکلی برای گرین کارت شما پیش نخواهد آمد اگر طبق قوانین عمل کنید.
ممنون از وقتی که برای خوندن مطلب من گذاشتین

پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، jalayevatan ، dv2017 ، shahin61 ، afshin4749
سلام همسرم برنده لاتاری امسال هست میخواستم چند تا سوال ازتون یپرسم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
1. من آنکارا رو برای محل مصاحبه انتخاب کردم ولی اعلام کردن که باید برای مصاحبه برای اواسط فوریه به ابوظبی برم!! که تو پستهای اینجا خوندم اخیرا کیس های لاتاری رو توی ابوظبی  برای مصاحبه قبول نمیکنن
2.در مورد بستگان ، همسرم بستگان درجه یک نداره ولی من میتونم از طریق خواهر و برادر وفامیلهای دیگم که نمیدونم بستگان درجه یک یا دو برای اون میشه اقدام کنم ؟؟؟و ظاهرا نیاز به نامه بونافاید هست میشه راهنمایی کنید این نامه رو چطور میتونم تهیه کنم و ایا فرم خاصی هست که باید از طرف خانوادم تو آمریکا پر بشه و اونها باید این فرم رو برای من ارسال کنن؟؟
3. من میتونم زمان و محل مصاحبه رو تغییر بدم ؟؟؟ ظاهرا انکارا دیگه مصاحبه نمیده مثلا ارمنستان رو میتونم انتخاب کنم؟؟
4.اگه رابطه بستگان در مورد همسرم  زمان مصاحبه قبول نکردن بعد از مصاحبه میتونیم از طریق job offer  پروندمون رو تکمیل کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-26 ساعت 09:54)Ali--usa نوشته:  دوستان توجه کنید
یک مدتی هست بعد از اجرایی شدن BAN 3 مخصوصا که من تو این گروههای تلگرامی میبینم پیام میدن که برای دارندگان گرین هم در بدو ورود مشکل ایجاد خواهد شد و یا اگر بیش از 6 ماه خارج از آمریکا باشید اجازه ورود مجدد به شما داده نخواهد شد و از این دست پیام ها که نکته جالب این دست پیام ها همین جاست که زیر همین پیام سریع یک وکیل برای رفع این مشکلات معرفی شده !
شما هم حتما این پیام ها رو دیدید.
خواستم بهتون اطلاع بدم که همه اینها کذب محض هست و صرفا برای مشتری جمع کردن برای این وکلای بیکار !
وکلا با استفاده از عدم اطلاع دارنده گرین کارت از قوانین و ایجاد ترس و دلهره تو دل این بندگان خدا سعی دارند که این عزیزان رو به دامی که براشون پهن کردن بکشند و بعضا تا 2000$ درخواست حق الوکاله بکنند که مثلا پرونده مهاجرتی شما رو بدون مشکل جلو ببرند و روند سیتیزن شیبی شما رو جلو بیندازند.

ببینید عزیزانی که گرین کارت دارند تا قبل از 6 ماه هیچ مشکلی برای ورود به آمریکا ندارند ( حتی بعد از BAN 3 ) بعد از 6 ماه هم ممکنه آفیسر از شما توضیح بخواد ( دقت کنید عرض کردم توضیح ) و ممکن هم هست نخواد و اگر بیش از یک سال خارج از آمریکا باشید سوابق قبل از ورود شما پاک خواهد شد و باید دوباره 60 ماه رو برای درخواست سیتزن شیپی از تاریخ ورود پر کنید.
یک سری قوانین دیگه هم برای پاس سفید هست که دوستان قبلا بطور کامل در موردش توضیح دادند.
قصد من نه تخریب کسی هست نه چیز دیگری
فقط میخوام به دوستانی که نگران هستند اعلام کنم که هیچ مشکلی برای گرین کارت شما پیش نخواهد آمد اگر طبق قوانین عمل کنید.
ممنون از وقتی که برای خوندن مطلب من گذاشتین
ضمن سپاس بخاطر توضیحات جامع که لطف فرمودید
فقط توضیحآ تصحیح کنم که مدت زمان تآمل برای اقدام جهت سیتیزنی در آینده در صورت غیبت طولانی از کشور 4 سال و یکروزبعداز آخرین ورود (بشرط رعایت سایر قوانین مربوطه)است و نه 60 ماه...این مدت زمان غیبت حتی میتواند شامل اقامت در خارج از کشور بمدت 6 ماه و ببالابشود..بسته به اینکه چگونه به افسر مصاحبه کننده جهت سیتیزنی میتوانید ثابت کنید که قصد اقامت داشته اید از قبیل سابفه کار ومالیات و داشتن اجاره نامه منزل و ازهمه بهتر ملکیت یک خانه است..
در بخشی از فرم ستیزنی از شما سوآل میکند که از مدت زمان اخذ اقامت چند بار 6 ماه و ببالا در خارج بسر برده اید..
یکی از اقوام علیرغم گذشت بیش از 5 سال از زمان اخذ اقامت بعلت 8 ماه در خارج از کشور بودن در ورود اخیر شامل این قضیه شد و حالا باید 4 سال و یکروز بعداز آخرین ورود اخیر صبر کند و ازین ببعد هم تا زمان درخواست باید اقامتش در خارج از کشور زیر 6 ماه باشد.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، amir j7 ، copol ، Ali--usa ، jalayevatan ، farrokh33
(2017-12-20 ساعت 10:42)afshin4749 نوشته:  
(2017-12-20 ساعت 10:24)shebrahimi نوشته:  با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ایران آیا می توان مدرک CPA گرفت؟ کار خوب با مدرک CPA در آمریکا به راحتی یافت نمی شود؟ در واقع، اگر فرد نخواهد در آنجا مدرک دانشگاهی جدیدی اخذ کند، آیا این مسیر سریع تر نیست؟ در کدام ایالت ها بازار کار حسابداری بهتر است؟ با سپاس

دوست عزیزم ،
با مدرک فوق لیسانس ایران میشود به راحتی CPA را بدست آورد. فقط باید با مفاهیم و طبقه بندی مالیاتی اینجا آشنا باشید و لازمه ی آن مطالعه ی بسیار و وسیع است. ذاتا CPA تنها نامش دهان پرکن و ترسناک است ، اما در واقع یک آزمون چهار مرحله ایست که از شما طی هر مرحله سوالاتی از مفاهیم مختلف حسابداری میشود که اگر پاسخ صحیح آنها را در حد مجاز بدهید میتوانید موفق به دریافت آن شود. اما این فقط آغاز راه است و باید کلی تلاش کنید تا وارد بازار کار شوید و این خود مشکل دیگریست که گریبان شما را خواهد گرفت. بهتر است نخست از کارهای ارزان با موسساتی که با این مدرک به مردم و تجارتخانه ها سرویس ارائه میدهند شروع کنید و در نهایت طی چند سال خودتان یک کمپانی ایجاد کرده و شروع به ارائه ی خدمات بصورت مستقل و به قول معروف گفتنی خود اشتغال باشید.
در مورد لیسانس خیر !! شما باید یک سری واحدها را که پیش نیاز دریافت این سرتیفیکیشن است را بگذرانید و پس از تایید آن اقدام به دادن تستهای مربوطه کنید و آنگاه موفق به دریافت آن شوید . این آزمون از آنجا مشکل فرض میشود که زبان ما انگلیسی نیست و متاسفانه این آزمون بسیار مفهومی و بقول معروف گفتنی تخصصی ست و شما باید در مورد زبان تخصصی این رشته کاملا مسلط و آماده باشید. این سه چهار آزمون را باید طی یکسال به اتمام برسانید وگرنه دوباره باید این مراحل آزمون را طی کنید و آنوقت است که کلی هم هزینه باید بکنید. در آمریکا بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی دوره ی آمادگی این آزمون را برگزار کرده که البته مجانی هم نیست و خیلی هم گران است. ولی کسانی موفق میشوند که یا متولد اینجا بوده و درس این رشته را هم در اینجا خوانده باشند یا کسانی که به زبان تخصصی حسابداری حسابی آشنا باشند وگرنه .......... از این نظر به زبان تکیه ی بیشتر دارم چرا که در صورت موفقیت در آزمون باید با ملت وشرکتها سرو کله بزنید و لااقل بفهمید که از شما چه میخواهند !! وگرنه اگر موفق به دریافت آن هم بشوید ، بعدا در ارتباط گرفتن دچار مشکل میشوید و گاهی هم ملت را با عملکر اشتباه ناشی در درک خواسته هایشان به فنا خواهید داد و آنوقت دادگاه شما را خلع ید میکند از این نعمت الهی !!

با سلام
ببخشید ظاهرا درس قوانین و مقررات مالی برای هر ایالت متفاوت هست و هر داوطلب بسته به ایالت خود باید این درس را آزمون بدهد. اگر فردی بخواهد ایالت خود را تغییر دهد، مجددا باید تمامی دروس را آزمون دهد؟ یا همان درس قوانین و مقررات را باید آزمون دهد؟ با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33
(2017-12-29 ساعت 13:05)shebrahimi نوشته:  
(2017-12-20 ساعت 10:42)afshin4749 نوشته:  
(2017-12-20 ساعت 10:24)shebrahimi نوشته:  با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ایران آیا می توان مدرک CPA گرفت؟ کار خوب با مدرک CPA در آمریکا به راحتی یافت نمی شود؟ در واقع، اگر فرد نخواهد در آنجا مدرک دانشگاهی جدیدی اخذ کند، آیا این مسیر سریع تر نیست؟ در کدام ایالت ها بازار کار حسابداری بهتر است؟ با سپاس

دوست عزیزم ،
با مدرک فوق لیسانس ایران میشود به راحتی CPA را بدست آورد. فقط باید با مفاهیم و طبقه بندی مالیاتی اینجا آشنا باشید و لازمه ی آن مطالعه ی بسیار و وسیع است. ذاتا CPA تنها نامش دهان پرکن و ترسناک است ، اما در واقع یک آزمون چهار مرحله ایست که از شما طی هر مرحله سوالاتی از مفاهیم مختلف حسابداری میشود که اگر پاسخ صحیح آنها را در حد مجاز بدهید میتوانید موفق به دریافت آن شود. اما این فقط آغاز راه است و باید کلی تلاش کنید تا وارد بازار کار شوید و این خود مشکل دیگریست که گریبان شما را خواهد گرفت. بهتر است نخست از کارهای ارزان با موسساتی که با این مدرک به مردم و تجارتخانه ها سرویس ارائه میدهند شروع کنید و در نهایت طی چند سال خودتان یک کمپانی ایجاد کرده و شروع به ارائه ی خدمات بصورت مستقل و به قول معروف گفتنی خود اشتغال باشید.
در مورد لیسانس خیر !! شما باید یک سری واحدها را که پیش نیاز دریافت این سرتیفیکیشن است را بگذرانید و پس از تایید آن اقدام به دادن تستهای مربوطه کنید و آنگاه موفق به دریافت آن شوید . این آزمون از آنجا مشکل فرض میشود که زبان ما انگلیسی نیست و متاسفانه این آزمون بسیار مفهومی و بقول معروف گفتنی تخصصی ست و شما باید در مورد زبان تخصصی این رشته کاملا مسلط و آماده باشید. این سه چهار آزمون را باید طی یکسال به اتمام برسانید وگرنه دوباره باید این مراحل آزمون را طی کنید و آنوقت است که کلی هم هزینه باید بکنید. در آمریکا بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی دوره ی آمادگی این آزمون را برگزار کرده که البته مجانی هم نیست و خیلی هم گران است. ولی کسانی موفق میشوند که یا متولد اینجا بوده و درس این رشته را هم در اینجا خوانده باشند یا کسانی که به زبان تخصصی حسابداری حسابی آشنا باشند وگرنه .......... از این نظر به زبان تکیه ی بیشتر دارم چرا که در صورت موفقیت در آزمون باید با ملت وشرکتها سرو کله بزنید و لااقل بفهمید که از شما چه میخواهند !! وگرنه اگر موفق به دریافت آن هم بشوید ، بعدا در ارتباط گرفتن دچار مشکل میشوید و گاهی هم ملت را با عملکر اشتباه ناشی در درک خواسته هایشان به فنا خواهید داد و آنوقت دادگاه شما را خلع ید میکند از این نعمت الهی !!

با سلام
ببخشید ظاهرا درس قوانین و مقررات مالی برای هر ایالت متفاوت هست و هر داوطلب بسته به ایالت خود باید این درس را آزمون بدهد. اگر فردی بخواهد ایالت خود را تغییر دهد، مجددا باید تمامی دروس را آزمون دهد؟ یا همان درس قوانین و مقررات را باید آزمون دهد؟ با سپاس فراوان

خیر، به استثنای قوانین مالیاتی و حقوقی در ارتباط با موضوعاتی چون وصیت نامه و قرادادهای مالی، مابقی دروس اصلی هستند که تفاوتی با هم ندارند. فقط در ارتباط با مسائل مالیاتی شما باید اطلاعات خود رو به روز کنید و مطابق با قوانین ایالتی. هر آنچه که مربوط به فدرال باشد برای تمام ایالتها مشترک است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، shebrahimi ، jalayevatan ، elahe mousavi ، shahin61
سلام
تلگرام که قطع هست اینجا هم که خبری نیست
ای بابا
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، ostokhan ، dv2017
(2018-01-01 ساعت 13:56)elahe mousavi نوشته:  سلام
تلگرام که قطع هست اینجا هم که خبری نیست
ای بابا
با فیلتر شکن وارد شوید..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، ostokhan ، dv2017 ، elahe mousavi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان