کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-18 ساعت 01:04)ostokhan نوشته:  
(2017-09-17 ساعت 23:50)khatarnak نوشته:  
(2017-09-15 ساعت 23:58)ostokhan نوشته:  آقا من همین جوری اعصابم رو با چسب دوقلو بند زدم.
این آواتار شما رو میبینم مداوم فکر میکنم یه دونه پشه سرکه روی مانتیتورم هست.
اصلا یه وضعی  Big Grin  Big Grin  Big Grin
عجب آواتاریه  Big Grin

خدایش  چند بار  خواستم  با  کفش  بزنم  بعدازون  تازه  به یادم افتاده که موضوع چیه  هی فکر کردم  نکنه  سوسکه

اخه من از سوسک  می ترسم  Big Grin

تو دیگه اعصابت مگسی تر از من هست باووووو

داریم به کجا میریم؟!!!!!!  Big Grin

سلام استخوان جان باور کن دارم می ترکم بعد از مدتی اومدم اینجا سر بزنم شاید امیوار شد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام من راستش ثبت نام نکردم چون قصدم فعلا ادامه تحصیل و تقویت زبانم هست دوم که امیدم نسبت به سالهای قبل پایین اومده چون ۳ دفعه شرکت کردم ولی کو خوش اقبالی زمانی که باید ثبت نام می کردم نکردم الانم یکی از مسایل پیش روی من اشتغال است انشالاه سال ۹۸ دو سال اینده ثبت نام می کنم مهر ۹۸ سال بعد تر . شد شد نشدم که فوقش منم مثل دوستان هم که تحریم دور می زنند شاید بتونم ویزارا هم دور بزنم اخه می دونی چیه الان روی مهاجرت حساسن منم می خوام راههای دیگرو امتحان کنم شاید شد بازم نشد تسلیم هستم فوقش نشد کشورهای دیگرو امتحان میدم . فرصت هم کمه به قول مادربزرگم می گه امریکا جای جووناست من متولده دهه ی ۶۰ یعنی ۱۹۸۸ اگر سنم برسه به میان سالگی یعنی ۴۰ دیگه رفتن برام فایده نداره برای ۲۰ سال ؟ همان ۲۰ سال را توی ایران می گذرانم تا کفن بپوسانم . ازون طرف من کلی ارزو و رویا داشتم و به خصوص اگر پام به اونجا باز می شد شاید برای اقتصاد ایران مفید بودم چرا که اهل ریسک و سرمایگزار بودم و کارافرین خوب به خصوص کشوری مثل ایران ۵۰ سال اینده شاید بشه ژاپن امروزی . منم دوست داشتم سرمایم امریکا می ذاشتم و با سودش نیم در هزارم اقتصاد ایران را تامین می کردم . حالا هی می گن فلانی تو چقدر رویایی هستی! نه ازدواج با دختر ریس جمهور یا لردای امریکا نه ثروت اندوزی نه پست و مقام انچنانی هیچ کدوم از رویا ها و ارزوها در حال حاضر برام براورده نشد چه برسه به رویای ساده ای مثل مهاجرت . گرچه خودم طرفدار ترامپم اما مشکلات از خودمون است به قول اساتید و روحانیون معنوی می گن هر عملی یک عکس العمل داره و ما هم قربانی اشتباهات گذشته ی خودمان هستیم نه انانی که برای کشور مملکت خود جهت رفاه و امنیت هر اقدامی انجام می دن وقتی تروریستی جتایت می کند به نام اسلام همین عمل او باعث بی اعتمادی نسبت به ما مسلمونا و به خصوص ایرانیان میشه حرف برای گفتن زیاد است
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، afshin4749 ، American Darlin ، shahin61
(2018-03-24 ساعت 22:45)Phoenix7 نوشته:  یه نگاه به تاریخ عضویت تون تو این سایت بندازین( خودم چند بار انداختم)  خود من از ماه مِی ۲۰۱۴ عضو این سایت هستم ( یه بار اعمال قانون شدم و حذف کاربری شدم و دوباره مِی ۲۰۱۶ ثبت نام کردم) بگذریم...
دقت کردین  که چه عمری رو با بیم و امید اینجا گذروندیم؟ از یکماه قبلِ ماه مِی می اومدیم اینجا و از آرزوهامون می نوشتیم و بعد از اعلام نتایج هم کلی افسرده می شدیم  ولی باز ثبت نام می کردیم؟! به نظر شما این رویه تا کی میخواد ادامه پیدا کنه؟ مثل من احساس پیری نمیکنید؟  شوخی یا جدی تقریبا یکماه دیگه دوباره باید بشینیم و تو ترافیک سایت دنبال اون جمله قشنگه بگردیم . آیا دوباره قراره اون یکی جمله تکراریه رو ببینیم و مهرماه دوباره ثبت نام کنیم تا سال دیگه همین موقع ؟ یه سیکل خیلی تکراری . من خودم الان دچار یاس فلسفی عمیقی شدم که مدام یاد اون جمله معروف می افتم : بودن یا نبودن ، مساله این است.
حیف این همه سال امید واهی و عمر رفته بر باد
هر چند کار دیگه ای هم از دستم بر نمی اومد
هدف فقط کمی درد دل بود .
ملالی نیست جز دوری از سیاتل
برم به ترس و لرز شبانه ام برسم
براتون شب بسیار وحشتناک و خوفناکی رو آرزومندم جوری که تا خود صبح نتونید پلک روی هم بذارید

منم خیلی دلم گرفته...
من از بچگی عاشق آمریکا بودم همیشه تو رویاهام خودمو تو آمریکا میدیدم.
همیشه فکر میکردم یه روزی میرم اما نمیدونستم چه جوری...
تا اینکه برادرم از دانشگاه اونجا پذیرش گرفت... کلی خوشحال شدم پیش خودم گفتم خدا رو شکرت که آرزومو براورده کردی...هر روز خودمو به رویاهام نزدیک تر میدیدم تا اینکه این ترامپ اومد همه چیز خراب شد خیلی گریه کردم هنوز هم گریه میکنم...نابود شدم.
میگم خدایا این چه تقدیری بود که درست وقتی نوبت من شد باید این اتفاق میافتاد!!!
الان برادرم جلو چشمام شده آینه ی دق... دلم میخواد بمیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان از گرجستان در خدمت شما هستم

پولی گیرمون بیاد تصمیم دارم در سفر خرجش کنم و چنتا کشور دیگه رو برم

اینجا میگن تا 2020 که تکلیف اوستیا و ابخازیا معلوم بشه اینجا میشه جزو اتحادیه اروپا

با 40 هزار دلار سرمایه گذاری و خرید ملک هم میشه اقامت گرفت

البته من برای سیاحت و تفریح اومدم
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، Kamyab22 ، ostokhan ، American Darlin ، copol ، shahin61
از باکو تا روسیه و گرجستان و ترکیه جزو قلمرو اروپا است نه اتحادیه اروپا ترکیه وضعش مشخص این کشور مگر در خواب ببینه که جزو اتحادیه محصوب بشه ابخاز و اوستیا جزو گرجستان است و به هیچ عنوان گرجستان اجازه نمیده که کشورش تجزیه شود روسیه که باکو و استان های ایران در زمان قاجار جدا کرد فقط به فکر توسعه ی قلمرو خودش است و از دخالت این کشور در امور داخلی سایر کشور ها هراسی ندارد ۲۰۲۰ ازین خبرا نیست که ابخاز و اوستیا از گرجستان جدا شود و هر کس این اخبار بدون منبع ذکر می کنه و عزیزان را تشویق به سرمایگزاری در این بخش از گرجستان می کنه قطعا حامی شوروی است . چند سال پیش روسیه به خاک گرجستان تجاوز کرد و با واکنش اروپا و امریکا مواجه شد و تا ان زمان قطعا پوتین توسط مردم کشور خودش سلب قدرت میشه . و کریمه به اوکراین برگردانده خواهد شد. روسیه تا زمانی که پوتین بر سر کار باشد تاثیر منفی در اقتصاد کشور های همسایش دارد . اقتصاد روسیه هم بیستر متکی به گاز و تفت و توریست هست و همینکه تحریم توریست بشه ازهم شکسته خواهد شد کلا عزیزان از اروپای شرقی و کشور های هم جوار روسیه دوری کنند چون در معنای کلی نه اقتصاد قوی دارن نه ازادی . الکی تحت تبلیغات مثل خرید ملک در ترکیه را نخورید . ترکیه در حال انفجار درونی است هرکسی بره اونجا سرمایگزاری کنه بعدا متوجه حرف من میشه سرمایش دود میشه هوا . دبی هم همین جور .
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، Kamyab22 ، American Darlin ، dv2017 ، copol
اینم یادم رفت اضافه کنم به اون دوست طرفدار شوروی. عزیزم پوتین هرگز اجازه نمیده قلمرو همسایگانش به اتحادیه اروپا باز شه اتحادیه اروپا یعنی ناتو . در نظر بگیر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، dv2017 ، copol ، shahin61
سلام بر منتظرین النتایج  Smile / Sad

دوستان من چندتا سوال دارم راجب پاس سفید

1- واسه پاس سفید از هر شهری میشه اقدام کرد ؟ (لاس وگاس - هیوستون - لس آنجلس - میامی)
2- مدت انتظار برای صدورش چقدره ؟ و آیا برای اقدام برای پاس سفید به گرین کارت نیازه ؟ و مدت زمان انتظار برای گرین کارت چقدره ؟
3- با پاس سفید میشه 2 سال خارج از آمریکا بود ولی اگر وضعیت فردی تغییر کنه قبل از گذشت 2 سال هم میتونه به آمریکا برگرده ؟
4- فقط یکبار میشه براش درخواست کرد ؟

هر سوال 5 نمره ...  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
اکثر مردم کشورهای انگلستان و اروپا هزینه زندگی در کانادا را به میزان قابل توجهی کمتر از کشورهای خود میدانند. هزینه خانه در کانادا نسبت به دیگر کشور های توسعه یافته ارزان تر است. قیمت خانه در کانادا حدود ۹ برابر میانگین دستمزد سالانه است.اگرچه این قیمت در بعضی از ایالت ها مثل ایالت نیوبرانزویک حدود چهار برابر دستمزد سالانه است. این قیمت ها در ایالت های انتاریو ( ده برابر دستمزد سالیانه ) و ونکوور( چهارده برابر دستمزد سالانه ) بالاتر است.
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، dv2017 ، khatarnak ، copol ، shahin61
یا پاسپورت ایرانی میتوانید به 37 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید ...

[عکس: photo_2018_03_25_23_32_14.jpg]

رتبه ی پاسپورت ایران : رتبه 191 در میان 199 کشور Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، M.lili ، afshin4749 ، dv2017 ، khatarnak ، copol ، shahin61
تبریک به ملت ایران
شنوندگان عزیز توجه فرمایید دلار معتبرترین ارز جهان در ایران ازاد شد.

هر یک دلار شیطان بزرگ برابر با 51000 ریال
پاسخ
تشکر کنندگان: M.lili ، afshin4749 ، dv2017 ، American Darlin ، khatarnak ، copol ، shahin61
سلام
از برندگان سال گذشته كسي هم ويزا گرفته؟؟؟؟
تاپيك كليرنس و پروسه اداري رو پيدا نميكنم،
كسي ميتونه كمك كنه؟
خدايا دستمو رها نكن...
من مامانِ دوتا پسر كوچولو... كه خيلي بهت احتياج داره دورت بگردم...تو دستمو بگير...
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak
(2018-03-26 ساعت 13:54)American Darlin نوشته:  سلام بر منتظرین النتایج  Smile / Sad

دوستان من چندتا سوال دارم راجب پاس سفید

1- واسه پاس سفید از هر شهری میشه اقدام کرد ؟ (لاس وگاس - هیوستون - لس آنجلس - میامی)
2- مدت انتظار برای صدورش چقدره ؟ و آیا برای اقدام برای پاس سفید به گرین کارت نیازه ؟ و مدت زمان انتظار برای گرین کارت چقدره ؟
3- با پاس سفید میشه 2 سال خارج از آمریکا بود ولی اگر وضعیت فردی تغییر کنه قبل از گذشت 2 سال هم میتونه به آمریکا برگرده ؟
4- فقط یکبار میشه براش درخواست کرد ؟

هر سوال 5 نمره ...  Big Grin

در این مورد آقا شاهین خوب میتونه کمک کنه
بیان حتما جوابو میگیرید و کل 20 امتیاز مال خودشونه
@shahin61@
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، khatarnak ، ostokhan ، Kamyab22 ، shahin61
(2018-03-26 ساعت 17:23)mammy نوشته:  سلام
كسي ميتونه كمك كنه؟

سلام
سوالتونو در تاپیک زیر مطح کنید فکر کنم سریعتر به جواب برسید

اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، copol ، shahin61
(2018-03-26 ساعت 22:23)dv2017 نوشته:  
(2018-03-26 ساعت 17:23)mammy نوشته:  سلام
كسي ميتونه كمك كنه؟

سلام
سوالتونو در تاپیک زیر مطح کنید فکر کنم سریعتر به جواب برسید

اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا

ممنونم كه راهنمايي كرديد🙏🏻🦋
خدايا دستمو رها نكن...
من مامانِ دوتا پسر كوچولو... كه خيلي بهت احتياج داره دورت بگردم...تو دستمو بگير...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، khatarnak ، shahin61
(2018-03-26 ساعت 14:01)American Darlin نوشته:  یا پاسپورت ایرانی میتوانید به 37 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید ...

[عکس: photo_2018_03_25_23_32_14.jpg]

رتبه ی پاسپورت ایران : رتبه 191 در میان 199 کشور  Sad

ما فقط به کشورهای فقیر نشین و بیچاره بدون ویزا می تونیم بریم . ۴۰ سال پیش با همین گذر نامه از امریکا و اروپا سر در می اوردیم الان شاخ افریگا هم رامون نمیدن
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، American Darlin ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان