کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-08-14 ساعت 11:15)gbtm نوشته:  
(2018-08-14 ساعت 08:44)Follwer نوشته:  
(2018-08-13 ساعت 13:08)melon نوشته:  دوست عزیز شما تناقص دارید تو صحبت هاتون از یک طرف میگید به ذهنتون خطور نکرده از یک طرف دیگه معلومه ظاهرا به این موضوع زیاد فکر کردید و فقط فرزندتون دلیل ماندن تو رابطه زناشویی شماست

عزیز جان ،
جناب یامی از دوستان قدیم بنده هستند و من با ایشون شوخی کردم. شاید بهتر بود مثل همیشه به دوستان پیام خصوصی میفرستادم که اینطور خاطر شریف شما مکدر نشه من از سال 2010 عضو این سایت هستم و به دلایلی نام کاربری من عوض شده . قبلا هم از این دست شوخیها با آرش و دیگر دوستان هم دوره ای داشتیم شما به دل نگیر مگه اون ایموجیهای خنده دار آخر جمله ی منو ندیدی؟؟!!

ببخشید شما افشین نیستید؟

چرا تا من دهن وا میکنم همه میگن تو افشین نیستی ؟؟!!!! بنظر میرسه اون بنده ی خدا خیلی بیا و برو داشته !! درسته که من چندین نام کاربری داشتم ، اما دلیل نمیشه هرکسی کاربریش رو تو کمد آقای ووپی گم کرد، افشین باشه!!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-15 ساعت 09:40)Follwer نوشته:  
(2018-08-14 ساعت 11:15)gbtm نوشته:  
(2018-08-14 ساعت 08:44)Follwer نوشته:  عزیز جان ،
جناب یامی از دوستان قدیم بنده هستند و من با ایشون شوخی کردم. شاید بهتر بود مثل همیشه به دوستان پیام خصوصی میفرستادم که اینطور خاطر شریف شما مکدر نشه من از سال 2010 عضو این سایت هستم و به دلایلی نام کاربری من عوض شده . قبلا هم از این دست شوخیها با آرش و دیگر دوستان هم دوره ای داشتیم شما به دل نگیر مگه اون ایموجیهای خنده دار آخر جمله ی منو ندیدی؟؟!!

ببخشید شما افشین نیستید؟

چرا تا من دهن وا میکنم همه میگن تو افشین نیستی ؟؟!!!! بنظر میرسه اون بنده ی خدا خیلی بیا و برو داشته !! درسته که من چندین نام کاربری داشتم ، اما دلیل نمیشه هرکسی کاربریش رو تو کمد آقای ووپی گم کرد، افشین باشه!!

مگه به جز من ،فرد دیگری هم اینو گفته بود؟ جالبه....
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
درود بر شما
من از برنده های لاتاری 2013 هستم . در سال 2013 به مدت 2 ماه وارد خاک آمریکا شدم و پس از دریافت گرین کارت به ایران برگشتم . به دلایلی نتوانستم مجددا به خاک آمریکا وارد شوم . سوالم این هست که اگر مجددا به آمریکا برگزدم چه عواقبی در انتظارم هست .لطفا کسانی که اطلاعات دقیق دارند اظهار نظر فرمایند . باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farid-nhp
Heart 
(2018-08-18 ساعت 13:32)sadfar نوشته:  درود بر شما
من از برنده های لاتاری 2013 هستم . در سال 2013 به مدت 2 ماه وارد خاک آمریکا شدم و پس از دریافت گرین کارت به ایران برگشتم . به دلایلی نتوانستم مجددا به خاک آمریکا وارد شوم . سوالم این هست که اگر مجددا به آمریکا برگزدم چه عواقبی در انتظارم هست .لطفا کسانی که اطلاعات دقیق دارند اظهار نظر فرمایند .     باسپاس
رخصت از دوستان رزیدنت امریکا Big Grin
شما در بدو ورود توسط آفیسر استنطاق میشید که چرا پس از دریافت گرین کارت به ایران رفتید و بعد شش ماه به آمریکا بر نگشتید
دو حالت وجود داره:
یا شما با مدارک مستدل نشون میدید که بدلایل موجه نتونستید برگردید و اجازه ورود به خاک آمریکا رو میدن. هرچند ممکنه به دادگاه فرستاده بشید که دلایلتون رو بازگو کنید
یا اینکه شما دلایل قانع کننده ای ندارید و افسر قانع نمیشه. بنابراین گرین کارت شما توسط افیسر ضبط میشه و شما به دادگاه ارجاع داده میشید تا قاضی حکم بده که گرین کارتتون رو ملغی کنن.

در هر صورت خیلی گفته شده که حدالامکان گرین کارتتون رو سابمیت به افیسر نکنید تا اون رو ضبط کنه و از این کار امتناع کنید و در صورت امکان با یک وکیل مشاوره و ایشون رو در جریان بزارید.
در هر صورت اگه دلیل قانع کننده ای نظیر بیماری و .... نداشته باشید این قضیه یه داستانی میشه براتون و گاها ممکنه اجازه ورود به امریکا رو هم بهتون ندن.

اینها اطلاعاتی بود که من از وکلای مهاجرتی شنیدم کمابیش و امیدوارم به جوابتون رسیده باشید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sadfar ، jalayevatan ، farrokh33 ، American Darlin ، farid-nhp ، nabavim
سلام بردوستان بسیارعزیز وگرامی
بعد ازغیبت حدودا 3ماهه این اولین پستی هست که مینویسم
خیلی وقت پیش می خواستم بنویسم ولی بنا به دلایلی که عرض میکنم نتونستم حتی یک خط بنویسم باورکنید چند بار نوشتم ولی پاک کردم وتواین مدت هرچند وقت به این تاپیک سری میزدم وفقط می خوندم باورکنید خیلی دلم برای نوشته های دوستان مخصوصا قدیمی ها تنگ شده ولی دیگه بنظر نمیاد اون شوق وشور قدیمی وجود داشته باشه
واما....
قبل ازاعلام نتایج لاتاری اونموقع که هنوز دیوان عالی حکم نداده بود همگی امیدواربودیم که اگه دیوان فرمان مهاجرتی رولغو کنه وما اسممون دربیاد احتمال گرفتن ویزا رو داریم وبارسفر رو میبندیم ولی باحکم دیوان همه چیز برباد رفت وامیدها خیلی کم رنگ شدند
شبی که نتایج اعلام شد حدودای ساعت فکرکنم 9یا10بود... ازطریق گوشی موبایل رفتم روی سایت جالب بود که بااولین کلیک سایت باز شدشماره ام رو وارد کردم بالای صفحه نوشته بود...dear خیلی سریع اسمم رو خوندم وطبق تجربه رفتم پایین صفحه رونگاه کردم که کیس نامبر روببینم کیس نامبرمن حدودای اواخر 7000 بود کمی نگران شدم که دیربه مصاحبه دعوت میشیم وفرصت برای کلیرشدن کمه ازطرفی خوشحال بودم که بلاخره اسمم دراومد همون شب می خواستم تو تاپیک اعلام کنم که بلاخره یکی از اعضا این تاپیک برنده شدوبه دوستان بگم که امیدوارباشند ولی بنا به دلایلی اعلام نکردم 1-اگه دوستان خوبم قبول نشده باشند تواین موقعیت ناراحت کننده درست نیست که من شادی کنم ودوستان خوبم ناراحت باشند2-کیس نامبربالا نگرانم میکرد به جدول ویزابولیتین سالهای قبل نگاه کردم طبق بررسی شماره کیس من درماه جون ویاجولای سال بعد به مصاحبه دعوت میشدیم وتقریبا 2یا3ماه مونده به پایان لاتاری2019 واین مدت کمه برای کلیرشدن وحتی ممکنه ویزاها تموم بشه 3-هنوز حکم دیوان عالی اعلام نشده بود وبه شدت نگران رای بودم که نکنه به نفع ترامپ رای صادرکنه وتشویشی که دردرونم بود باعث شدتو این تاپیک اعلام نکنم.
حالا بعد از حدود 3ماه از برنده شدنم با توجه به شرایط امروز با امیدواری وناامیدی کمتر به لاتاری فکر میکنم ومنتظر گذشت زمان هستم که مشخص شود آیا باید امید داشت ویا باید ازخیر لاتاری گذشت البته اواخر سال دیگه پسرم سیتیزن میشه ومیتونه بعدش برا ما اقدام کنه که اگه مشکلی پیش نیادوهمه کارا روی روال عادی باشند بایکسال تاخیرمیتونیم ویزا بگیریم ولی اونموقع پسر آخری ام مشمول میشه وممنوع الخروج ازطرفی پسر سیتیزن فقط برا پدرومادرش میتونه اقدام کنه واگه بخواد برا برادرش اقدام کنه حدودا 14سال طول میکشه بنابراین پسرآخری نمیتونه همراه ماباشه وباز هم گسست درخانواده داریم وباز هم ناراحتی دوری از بچه ها تکرار میشه .اگه بتونیم به سلامتی ازاین خوان های دشوارعبورکنیم بهترین شرایط برای رفتن وملحق شدن به خانواده ایجادمیشه من اعتقادی به شانس ویاسرنوشت ودعا واین جورچیزاندارم ولی با امیدواری به آینده نگاه میکنم وآرزو میکنم که این سنگ بزرگی که ترامپ پیش پای ما ایرانیان قرارداده به این زودی ها برداشته بشه .نوشته من طولانی شد با پوزش بسیار.تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، jalayevatan ، American Darlin ، copol ، farid-nhp ، limbo ، khorsandi ، nargol1990 ، fgh747
Pencil 
(2018-08-21 ساعت 17:38)farrokh33 نوشته:  سلام بردوستان بسیارعزیز وگرامی
خیلی وقت پیش می خواستم بنویسم ولی بنا به دلایلی که عرض میکنم نتونستم حتی یک خط بنویسم باورکنید چند بار  نوشتم ولی پاک کردم وتواین مدت هرچند وقت به این تاپیک سری میزدم وفقط می خوندم باورکنید خیلی دلم برای نوشته های دوستان مخصوصا قدیمی ها تنگ شده ولی دیگه بنظر نمیاد اون شوق وشور قدیمی وجود داشته باشه
واما....
قبل ازاعلام نتایج لاتاری اونموقع که هنوز دیوان عالی حکم نداده بود همگی امیدواربودیم که اگه دیوان فرمان مهاجرتی رولغو کنه وما اسممون دربیاد احتمال گرفتن ویزا رو داریم وبارسفر رو میبندیم ولی باحکم دیوان همه چیز برباد رفت وامیدها خیلی کم رنگ شدند
شبی که نتایج اعلام شد حدودای ساعت فکرکنم 9یا10بود... ازطریق گوشی موبایل رفتم روی سایت جالب بود که بااولین کلیک سایت باز شدشماره ام رو وارد کردم بالای صفحه نوشته بود...dear خیلی سریع اسمم رو خوندم وطبق تجربه رفتم پایین صفحه رونگاه کردم که کیس نامبر روببینم کیس نامبرمن حدودای اواخر 7000 بود کمی نگران شدم که دیربه مصاحبه دعوت میشیم وفرصت برای کلیرشدن کمه ازطرفی خوشحال بودم که بلاخره اسمم دراومد همون شب می خواستم تو تاپیک اعلام کنم که بلاخره یکی از اعضا این تاپیک برنده شدوبه دوستان بگم که امیدوارباشند ولی بنا به دلایلی اعلام نکردم 1-اگه دوستان خوبم قبول نشده باشند تواین موقعیت ناراحت کننده درست نیست که من شادی کنم ودوستان خوبم ناراحت باشند2-کیس نامبربالا نگرانم میکرد به جدول ویزابولیتین سالهای قبل نگاه کردم طبق بررسی شماره کیس من درماه جون ویاجولای سال بعد به مصاحبه دعوت میشدیم وتقریبا 2یا3ماه مونده به پایان لاتاری2019 واین مدت کمه برای کلیرشدن وحتی ممکنه ویزاها تموم بشه 3-هنوز حکم دیوان عالی اعلام نشده بود وبه شدت نگران رای بودم که نکنه به نفع ترامپ رای صادرکنه وتشویشی که دردرونم بود باعث شدتو این تاپیک اعلام نکنم.
حالا بعد از حدود 3ماه از برنده شدنم با توجه به شرایط امروز با امیدواری وناامیدی کمتر به لاتاری فکر میکنم ومنتظر گذشت زمان هستم که مشخص شود آیا باید امید داشت ویا باید ازخیر لاتاری گذشت البته اواخر سال دیگه پسرم سیتیزن میشه ومیتونه بعدش برا ما اقدام کنه که اگه مشکلی پیش نیادوهمه کارا روی روال عادی باشند بایکسال تاخیرمیتونیم ویزا بگیریم ولی اونموقع پسر آخری ام مشمول میشه وممنوع الخروج ازطرفی پسر سیتیزن فقط برا پدرومادرش میتونه اقدام کنه واگه بخواد برا برادرش اقدام کنه حدودا 14سال طول میکشه بنابراین پسرآخری نمیتونه همراه ماباشه وباز هم گسست درخانواده داریم وباز هم ناراحتی دوری از بچه ها تکرار میشه .اگه بتونیم به سلامتی ازاین خوان های دشوارعبورکنیم بهترین شرایط برای رفتن وملحق شدن به خانواده ایجادمیشه من اعتقادی به شانس ویاسرنوشت ودعا واین جورچیزاندارم ولی با امیدواری به آینده نگاه میکنم وآرزو میکنم که این سنگ بزرگی که ترامپ پیش پای ما ایرانیان قرارداده به این زودی ها برداشته بشه .نوشته من طولانی شد با پوزش بسیار.تندرست وشاد باشید

میخوام بگم گه بابت قبولیتون بهتون تبریک عرض میکنم
و اما بعد...
خیلی خوب که دوستانی که کس و کارشون اونطرف هستن به مابقی افراد خانواده جوین بشن مثل شما. اینطور هم حس نوستالژی کمتر طرفین رو اذیت میکنه مثل شما و دوستمون علیرضا گیتار که اکثریت خانوادش اونطرفن و این بنده خدا تک افتاده اینطرف
نمیدونم چطوره که دوستانی که یکی از افراد خانوادشون اونطرف اقامت دارن شانس قبولیشون بیشتر
در هر صورت مبارکتون باشه هر چند که دیر اعلام کردید. امیدوارم به ویزاتون برسید......
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، jalayevatan ، American Darlin ، copol ، farid-nhp ، darabi ، وسن
(2018-08-18 ساعت 13:32)sadfar نوشته:  درود بر شما
من از برنده های لاتاری 2013 هستم . در سال 2013 به مدت 2 ماه وارد خاک آمریکا شدم و پس از دریافت گرین کارت به ایران برگشتم . به دلایلی نتوانستم مجددا به خاک آمریکا وارد شوم . سوالم این هست که اگر مجددا به آمریکا برگزدم چه عواقبی در انتظارم هست .لطفا کسانی که اطلاعات دقیق دارند اظهار نظر فرمایند .     باسپاس

بهتره بری کانادا و زمینی وارد امریکا بشی
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، dv2017 ، jalayevatan ، American Darlin ، copol ، farid-nhp ، hosseinix
https://www.youtube.com/watch?v=G26komuwb80

آهنگساز : عماد رام
ترانه سرا : معينی کرمانشاهی

چرا تو جلوه ساز اين بهار من نمی شوی
چه بوده آن گناه من که يار من نمی شوی
بهار من گذشته شايد
شکوفه ی جمال تو ، شکفته در خيال من
چرا نمی کنی نظر ، به زردی جمال من
بهار من گذشته شايد
تو را چه حاجت نشانه من
تويی که پا نمی نهی به خانه من
چه بهتر آن که نشنوی ترانه من
نه قاصدی که از من آرد ، گهی به سوی تو سلامی
نه رهگذاری از تو آرد ، گهی برای من پيامی
بهار من گذشته شايد
غمت چو کوهی به شانه ی من
ولی تو بی غم از غم شبانه ی من
چو نشنوی فغان عاشقانه ی من
خدا تو را از من نگيرد ، نديدم از تو گر چه خيری
به ياد عمر رفته گريم ، کنون که شمع بزم غيری
بهار من گذشته شايد
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، jalayevatan ، dv2017
سلام من هست خوب شما هست خوب؟
کیا شدن امسال برنده لاتاری؟ 
تعداد چند نفر ؟ 

Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرخ عزیز سلام
من به نوبه خودم واقعا از قبولیت خوشحال شدم و برات آرزوی موفقیت میکنم .
امیدوارم اتفاقات بعد از این بر وفق مراد رقم بخوره و شاهد خبرای خوبی باشیم ازت.. باور نمیکنی از شنیدن خبر قبولی شما باز همون هیجان لعنتی تمام وجودم و فرا گرفت ...
هیجان این لاتاری لعنتی از وجود آدم پاک نمیشه .. یادمه یه بار نوشتم من قبول شم و برم آمریکا باز هم شرکت میکنم .. انگار معتاد این انتظار شدم
(2018-08-21 ساعت 17:38)farrokh33 نوشته:  سلام بردوستان بسیارعزیز وگرامی
خیلی وقت پیش می خواستم بنویسم ولی بنا به دلایلی که عرض میکنم نتونستم حتی یک خط بنویسم باورکنید چند بار  نوشتم ولی پاک کردم وتواین مدت هرچند وقت به این تاپیک سری میزدم وفقط می خوندم باورکنید خیلی دلم برای نوشته های دوستان مخصوصا قدیمی ها تنگ شده ولی دیگه بنظر نمیاد اون شوق وشور قدیمی وجود داشته باشه
واما....
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، American Darlin ، farrokh33 ، farid-nhp
سلام دوستان
تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست ؟
آیا کسی امیدی به ثبت نام داره ؟
دو چیز در زندگی به موفقیت کمک میکند
نحوه برخوردتان وقتی همه چیز دارید
نحوه برحوردتان وقتی هیچ چیز ندارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-24 ساعت 18:20)hosseinix نوشته:  سلام دوستان
تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست ؟
آیا کسی امیدی به ثبت نام داره ؟

چند هفته دیگه

مشکل که ثبت نام نیستش
مشکل قبول شدن و گرفتن ویزا هست
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، hosseinix ، farid-nhp
با اين وضعيت اصن اميدي به ثبت نام نيست ................
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، hosseinix
هلووو گایزززز Cool

من چرا اینقد هیجان ثبت نام دارم امسال؟ Big Grin فک کنم ترامپ قراره بمیره!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp ، hosseinix
دوستان سلام و خسته نباشید...من بعد از چند سال مجدد دوباره برگشتم به مهاجرسرا...چون رفتم نتیجه 2019 رو ببینم همش ارور میده!!!ایرانی هارو حذف کردن؟

پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان