کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-07-23 ساعت 11:03)Follwer نوشته:  
(2018-07-22 ساعت 05:14)yami نوشته:  ۲- به اقایان و مخصوصا متاهلهاشون توصیه میکنم آمریکا رو بیخیال بشن. قبلا هم چیزهایی نوشتم و نمیخوان زیاد برم ته قضیه ولی کلا آمریکا کانادا و کشورهای انگلوساکسون بدرد اقایون نمیخوره. مجرد باشن که باید توقعاتشونو خییییلی بیارن پایین و متاهل هم باشن به احتمال بسیار زیاد در حفظ بنیان خانواده مشکلات زیادی خواهند داشت. یا باید ببینند و تحمل کنند و یا با نادیده گرفتن یک عمر سرمایه گذاری مادی و معنوی مثل خیلیهای دیگه جدا بشن.
یامی جان مثل اینکه کلا پاتو گذاشتی روی گاز یهویی خط بطلان روی همه چیز کشیدی اونم بخاطر این محدودیتهای اخبر و بخصوص این مورد از مواردی رو که ذکر کردی !! کی گفته که آمریکا بدرد آقایون نمیخوره ؟ اگر تجربه ی شخصی خودت رو برای مثال آوردی ، خب این رو نمیشه روی همه تامیم داد که برادر من !! چه کسی با یک چنین قدرتی میتونه نظر بده که بله خیلی ها جدا شدنشون مربوط به محیط آمریکاست !! اونهایی که دست به اینکار میزنن به این دلیل هستش که در ایران قوانین دست و پای مردان و زنان رو برای جدا شدن آسان بسته و به محضی که پاشون به اینجا میرسه ، خب فلفور جدا میشن اما این درمورد خیلی ها هم صادق نیست !! برای قضاوت آمدن به آمریکا که نباید نیمه ی خالی رو به ملت نشون داد. به نظر من اگر شما کمی محتاط تر در مورد مزایا و مضرات رفتن به آمریکا نظر بدین خیلی بهتره تا اینطوری با قدرت و اطمینان !!
مورد بعد هم در مورد اون توضحیحاتی ست که در امضاء خودتون قرار دادین ، چه کسی گفته که تنها مرجع مهاجرتی ، سایت مهاجرسراست و همه باید در اون مسائل مهاجرتی خودشون رو مطرح کنن !! خب حالا شاید کسی نخواد وارد مهاجرسرا بشه و یا از این وبسایت استفاده کنه ، چه اشکالی داره که این سوالات رو مستقیم از کانال شما بپرسه ؟ مگه گوشه ی قرآن خدا سیاه میشه برادر من !!؟؟ داری نون قرض میدی سالار؟  Big Grin  Big Grin
حالا من خودم میام آمریکا و میبینی که اصلا هم اینطور نیست  Big Grin  Big Grin  Cool  Cool
البته امیدوارم صحبتهای من خاطر شما رو مکدر نکنه چون من اصلا آدمی نیستم که بخوام به دیگران حمله کنم و خاطرشون رو آزرده کنم. من فقط کمی رک و پوست کنده حرف میزنم . وقتی اومدم آمریکا اونوقت متوجه میشی که منم یکی هستم مثل اون معاون کلانتر که پشت اون ستاره ی حلبی خودش قلبی از طلا داشت

دوست جان
در مورد قسمت اول... ایشالا میایی... میبینی... کسانی که این برنامه ها سرشون میاد، نمیان تو مهاجرسرا داد برنن.
انهایی که مثل من و شما شاهدش هستیم باید بیاییم به بقیه اخطارشو بدیم.
نمیدانم وضع اوضاع اینترنتت چطوره ولی اگر توانستی کمی از برنامه های دکتر هولاکویی را در یوتیوب گوش کن.
من واقعا بیشتر از این نمیتونم قضیه را بشکافم چون حداقل نصف اعضا این انجمن خانم هستند و من هر چقدر هم ملایم توضیح بدم به خیلیها بر خواهد خورد.
لیکن آقایانی که بعد از این اشارات من دست خانواده را میگیرند و خوشحال و خندان تشریف میارند «خارجه» برادرانه توصیه میکنم اول بدترین حالات ممکنه را با خودشان طی کنند تا اینجا اگر روح و روان و مال و منال و خانواده و همه چیزشان را یکجا باختن، بدانند که چگونه باید با قضیه کنار بیان.
عزیز من، اینجا تایلند خانمهاست. حالا چه شما دوست داشته باشی چه نداشته باشی.
فقط فرقش با تایلند اقایان این هست که من ندیدم مرد ایرانی بره تایلند و یک زن تایلندی بزنه زیر بغلش و بیاد ایران و بگه خانم همه چیز رو بده به من بفرما بیرون!! اما در تایلند خانمها اینگونه نیست... اقا میره تایلند انجا، کلی هم باید خرج کنه، اما تایلند اینجا برات خرج هم میکنن، منتت را هم میکشند، خانه رایگان و شغل خوب هم پیشکشت میکندد (البته تا زمانی که بر و رویی باشد) و الی اخر...
بگذریم
و اما در مورد گروه ایرانیان ازیزونا
اقا ما امدیم فینیکس دیدیم ایرانی کمه و با هم ارتباطی ندارند. گفتیم گروهی بزنیم هم اینها با هم مرتبط بشوند و هم کسی در شرف انتخاب مکان بود بتونه از دو نفر ساکن واقعی اینجا اطلاعات بگیره.
نتیجه این شد که نمیدونم هر روز دهها نفر ریختن تو گروه که اقا ما چطور میتونیم بیاییم امریکا؟
همان چند نفری هم که به زور داشتیم جمع میکردیم از شدت پیامهای غیر مرتبط که فرت و فرت در گروه میامد خسته شدند و گروه را ترک کردند.
مهاجرسرا بزرگترین انجمن در این مورد هست. پرسیدن اینگونه سوالها در گروه تلگرامی افرادی که گاها سی چهل سال پیش حتی گیرم پنج سال پیش و در شرایط کاملا متفاوت به امریکا امده اند و در حال حاضر نه اطلاعاتشان اپدیت است و نه موضوع مورد علاقه شان، واقعا چه مزیتی بجز اذیت کردن دارد؟

اصلا ازین فکرها نکن که من ناراحت میشم
عزیزم اینجا جمع شدیم بزنیم سر کله هم دو تا چیز یاد بگیریم تفریحی هم بکنیم خخخخخخخخخخ
عاشقققق معاون کلانتر بودم قلب قلب قلببببببب
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp ، kits ، copol
(2018-08-04 ساعت 04:26)yami نوشته:  
(2018-07-23 ساعت 11:03)Follwer نوشته:  
(2018-07-22 ساعت 05:14)yami نوشته:  ۲- به اقایان و مخصوصا متاهلهاشون توصیه میکنم آمریکا رو بیخیال بشن. قبلا هم چیزهایی نوشتم و نمیخوان زیاد برم ته قضیه ولی کلا آمریکا کانادا و کشورهای انگلوساکسون بدرد اقایون نمیخوره. مجرد باشن که باید توقعاتشونو خییییلی بیارن پایین و متاهل هم باشن به احتمال بسیار زیاد در حفظ بنیان خانواده مشکلات زیادی خواهند داشت. یا باید ببینند و تحمل کنند و یا با نادیده گرفتن یک عمر سرمایه گذاری مادی و معنوی مثل خیلیهای دیگه جدا بشن.
یامی جان مثل اینکه کلا پاتو گذاشتی روی گاز یهویی خط بطلان روی همه چیز کشیدی اونم بخاطر این محدودیتهای اخبر و بخصوص این مورد از مواردی رو که ذکر کردی !! کی گفته که آمریکا بدرد آقایون نمیخوره ؟ اگر تجربه ی شخصی خودت رو برای مثال آوردی ، خب این رو نمیشه روی همه تامیم داد که برادر من !! چه کسی با یک چنین قدرتی میتونه نظر بده که بله خیلی ها جدا شدنشون مربوط به محیط آمریکاست !! اونهایی که دست به اینکار میزنن به این دلیل هستش که در ایران قوانین دست و پای مردان و زنان رو برای جدا شدن آسان بسته و به محضی که پاشون به اینجا میرسه ، خب فلفور جدا میشن اما این درمورد خیلی ها هم صادق نیست !! برای قضاوت آمدن به آمریکا که نباید نیمه ی خالی رو به ملت نشون داد. به نظر من اگر شما کمی محتاط تر در مورد مزایا و مضرات رفتن به آمریکا نظر بدین خیلی بهتره تا اینطوری با قدرت و اطمینان !!
مورد بعد هم در مورد اون توضحیحاتی ست که در امضاء خودتون قرار دادین ، چه کسی گفته که تنها مرجع مهاجرتی ، سایت مهاجرسراست و همه باید در اون مسائل مهاجرتی خودشون رو مطرح کنن !! خب حالا شاید کسی نخواد وارد مهاجرسرا بشه و یا از این وبسایت استفاده کنه ، چه اشکالی داره که این سوالات رو مستقیم از کانال شما بپرسه ؟ مگه گوشه ی قرآن خدا سیاه میشه برادر من !!؟؟ داری نون قرض میدی سالار؟  Big Grin  Big Grin
حالا من خودم میام آمریکا و میبینی که اصلا هم اینطور نیست  Big Grin  Big Grin  Cool  Cool
البته امیدوارم صحبتهای من خاطر شما رو مکدر نکنه چون من اصلا آدمی نیستم که بخوام به دیگران حمله کنم و خاطرشون رو آزرده کنم. من فقط کمی رک و پوست کنده حرف میزنم . وقتی اومدم آمریکا اونوقت متوجه میشی که منم یکی هستم مثل اون معاون کلانتر که پشت اون ستاره ی حلبی خودش قلبی از طلا داشت

دوست جان
در مورد قسمت اول... ایشالا میایی... میبینی...
یامی جان مرسی از پاسخ محبت آمیز شما. راستش من خودم سیتیزن آمریکا هستم و نزدیک به هشت ساله که اینجام فکر نکن که جامعه ی آمریکا رو نمیشناسم و اتفاقا در جایی هم هستم که این اتفاقات ممکنه بیشتر درش بوجود بیاد. من نزدیک به هیجده ساله که با همسرم زندگی میکنم و از این سالها نزدیک به هشت سالش در آمریکا بوده. با اینکه بیشتر اوقات با هم قاط میزنیم اونم از سر تنهایی و بی کسی اما هرگز چنین فکرهایی به مغز ما خطور نکرده. بهرصورت امیدوارم بالاخره یه چندتا رفیق اونجا پیدا کنی که واقعا بدردخور باشن . ما هم مثل شما هنوز نتونستیم یه رفیق بدردخور پیدا کنیم !! بهرصورت به قول معروف که میگن گشتم نبود نگرد نیست شدیم. Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp ، kits ، yami ، lighter
(2018-08-04 ساعت 08:29)Follwer نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 04:26)yami نوشته:  
(2018-07-23 ساعت 11:03)Follwer نوشته:  یامی جان مثل اینکه کلا پاتو گذاشتی روی گاز یهویی خط بطلان روی همه چیز کشیدی اونم بخاطر این محدودیتهای اخبر و بخصوص این مورد از مواردی رو که ذکر کردی !! کی گفته که آمریکا بدرد آقایون نمیخوره ؟ اگر تجربه ی شخصی خودت رو برای مثال آوردی ، خب این رو نمیشه روی همه تامیم داد که برادر من !! چه کسی با یک چنین قدرتی میتونه نظر بده که بله خیلی ها جدا شدنشون مربوط به محیط آمریکاست !! اونهایی که دست به اینکار میزنن به این دلیل هستش که در ایران قوانین دست و پای مردان و زنان رو برای جدا شدن آسان بسته و به محضی که پاشون به اینجا میرسه ، خب فلفور جدا میشن اما این درمورد خیلی ها هم صادق نیست !! برای قضاوت آمدن به آمریکا که نباید نیمه ی خالی رو به ملت نشون داد. به نظر من اگر شما کمی محتاط تر در مورد مزایا و مضرات رفتن به آمریکا نظر بدین خیلی بهتره تا اینطوری با قدرت و اطمینان !!

دوست جان
یامی جان مرسی از پاسخ محبت آمیز شما. راستش من خودم سیتیزن آمریکا هستم و نزدیک به هشت ساله که اینجام فکر نکن که جامعه ی آمریکا رو نمیشناسم و اتفاقا در جایی هم هستم که این اتفاقات ممکنه بیشتر درش بوجود بیاد. من نزدیک به هیجده ساله که با همسرم زندگی میکنم و از این سالها نزدیک به هشت سالش در آمریکا بوده. با اینکه بیشتر اوقات با هم قاط میزنیم اونم از سر تنهایی و بی کسی اما هرگز چنین فکرهایی به مغز ما خطور نکرده. بهرصورت امیدوارم بالاخره یه چندتا رفیق اونجا پیدا کنی که واقعا بدردخور باشن . ما هم مثل شما هنوز نتونستیم یه رفیق بدردخور پیدا کنیم !! بهرصورت به قول معروف که میگن گشتم نبود نگرد نیست شدیم. Big Grin  Big Grin  Big Grin

تبریک ازین بابت که درگیر اینگونه مشکلات نبوده و نیستید...
والا من هم تا متاهل بودم، سرم گرم کار خودم بود و از اوضاع بیخبر بودم، مجرد که گشتم دیدم انگار یکم اوضاع متفاوت تر از انچه هست که در خواب هم نمیتوانستم ببینم!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-12 ساعت 09:39)yami نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 08:29)Follwer نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 04:26)yami نوشته:  دوست جان
یامی جان مرسی از پاسخ محبت آمیز شما. راستش من خودم سیتیزن آمریکا هستم و نزدیک به هشت ساله که اینجام فکر نکن که جامعه ی آمریکا رو نمیشناسم و اتفاقا در جایی هم هستم که این اتفاقات ممکنه بیشتر درش بوجود بیاد. من نزدیک به هیجده ساله که با همسرم زندگی میکنم و از این سالها نزدیک به هشت سالش در آمریکا بوده. با اینکه بیشتر اوقات با هم قاط میزنیم اونم از سر تنهایی و بی کسی اما هرگز چنین فکرهایی به مغز ما خطور نکرده. بهرصورت امیدوارم بالاخره یه چندتا رفیق اونجا پیدا کنی که واقعا بدردخور باشن . ما هم مثل شما هنوز نتونستیم یه رفیق بدردخور پیدا کنیم !! بهرصورت به قول معروف که میگن گشتم نبود نگرد نیست شدیم. Big Grin  Big Grin  Big Grin

والا من هم تا متاهل بودم، سرم گرم کار خودم بود و از اوضاع بیخبر بودم، مجرد که گشتم دیدم انگار یکم اوضاع متفاوت تر از انچه هست که در خواب هم نمیتوانستم ببینم!!!
یامی جان منم بهت تبریک میگم که خلاص شدی !!! بخدا حال میکنی ! آزادی، دیگه رو مخی نداری !! شاید اگر من بچه نداشتم الآن به خیل آزادگان پیوسته بودم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-13 ساعت 09:28)Follwer نوشته:  
(2018-08-12 ساعت 09:39)yami نوشته:  
(2018-08-04 ساعت 08:29)Follwer نوشته:  یامی جان مرسی از پاسخ محبت آمیز شما. راستش من خودم سیتیزن آمریکا هستم و نزدیک به هشت ساله که اینجام فکر نکن که جامعه ی آمریکا رو نمیشناسم و اتفاقا در جایی هم هستم که این اتفاقات ممکنه بیشتر درش بوجود بیاد. من نزدیک به هیجده ساله که با همسرم زندگی میکنم و از این سالها نزدیک به هشت سالش در آمریکا بوده. با اینکه بیشتر اوقات با هم قاط میزنیم اونم از سر تنهایی و بی کسی اما هرگز چنین فکرهایی به مغز ما خطور نکرده. بهرصورت امیدوارم بالاخره یه چندتا رفیق اونجا پیدا کنی که واقعا بدردخور باشن . ما هم مثل شما هنوز نتونستیم یه رفیق بدردخور پیدا کنیم !! بهرصورت به قول معروف که میگن گشتم نبود نگرد نیست شدیم. Big Grin  Big Grin  Big Grin

یامی جان منم بهت تبریک میگم که خلاص شدی !!! بخدا حال میکنی ! آزادی، دیگه رو مخی نداری !! شاید اگر من بچه نداشتم الآن به خیل آزادگان پیوسته بودم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

دوست عزیز شما تناقص دارید تو صحبت هاتون از یک طرف میگید به ذهنتون خطور نکرده از یک طرف دیگه معلومه ظاهرا به این موضوع زیاد فکر کردید و فقط فرزندتون دلیل ماندن تو رابطه زناشویی شماست
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
پر سندبرگ، وزیر شیلات ۵۸ ساله نروژ که اخیرا به همراه دوست دختر متولد ایران خود به ایران سفر کرده بود، امروز استعفا کرد.
او پذیرفت که در سفری تفریحی به ایران در ماه گذشته (ژوئیه)، پروتکل‌های امنیتی دولت کشورش را نادیده گرفته است.
"بهاره لتنس" دوست دختر ۲۵ ساله آقای سندبرگ متولد ایران است و حدود ده سال پیش موفق به کسب اقامت نروژ شده است.
درخواست پناهندگی او سه بار رد شده بود که بار آخر با اخراج از نروژ هم همراه شد. او در نهایت به دلیل خطر ازدواج اجباری در صورت بازگشت به ایران موفق شد اقامت نروژ را بگیرد.

منبع: بی‌بی‌سی فارسی

من فکر میکردم این اپیدمی مختص کامیونیتی تازه وارد ایرانی امریکاست ولی انگار عروپا هم همینه اوضاع...

۱- توجه کنید به اختلاف سنی (در ایران میگفتن پنج سالم زیاده!!)
۲- فامیلی نروژی خانم (بر اساس منابع غیر موثق ایشان یک شوهر رو در ایران دامپ کرده و به ان بهانه فرار کرده نروژ، بعد یک ازدواج در نروژ کرده برای اخذ اقامت و فامیلیش رو عوض کرده و بعد هم همان را هم بخاطر پیدا کرده لقمه چربتر که وزیر شیلات هست ول کرده)
۳- کسی که بهانه پناهندگیش فرار از ایران بخاطر ازدواج اجباری بوده، ده سال بعد با دوست پسر خارجی پا شده رفته ایران گردش!!
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، sce ، Follwer ، jalayevatan ، copol ، farid-nhp ، lighter
(2018-08-13 ساعت 13:08)melon نوشته:  
(2018-08-13 ساعت 09:28)Follwer نوشته:  
(2018-08-12 ساعت 09:39)yami نوشته:  تبریک ازین بابت که درگیر اینگونه مشکلات نبوده و نیستید...
یامی جان منم بهت تبریک میگم که خلاص شدی !!! بخدا حال میکنی ! آزادی، دیگه رو مخی نداری !! شاید اگر من بچه نداشتم الآن به خیل آزادگان پیوسته بودم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

دوست عزیز شما تناقص دارید تو صحبت هاتون از یک طرف میگید به ذهنتون خطور نکرده از یک طرف دیگه معلومه ظاهرا به این موضوع زیاد فکر کردید و فقط فرزندتون دلیل ماندن تو رابطه زناشویی شماست

عزیز جان ،
جناب یامی از دوستان قدیم بنده هستند و من با ایشون شوخی کردم. شاید بهتر بود مثل همیشه به دوستان پیام خصوصی میفرستادم که اینطور خاطر شریف شما مکدر نشه من از سال 2010 عضو این سایت هستم و به دلایلی نام کاربری من عوض شده . قبلا هم از این دست شوخیها با آرش و دیگر دوستان هم دوره ای داشتیم شما به دل نگیر مگه اون ایموجیهای خنده دار آخر جمله ی منو ندیدی؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: melon ، yami ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-14 ساعت 08:44)Follwer نوشته:  
(2018-08-13 ساعت 09:28)Follwer نوشته:  یامی جان منم بهت تبریک میگم که خلاص شدی !!! بخدا حال میکنی ! آزادی، دیگه رو مخی نداری !! شاید اگر من بچه نداشتم الآن به خیل آزادگان پیوسته بودم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

عزیز جان ،
جناب یامی از دوستان قدیم بنده هستند و من با ایشون شوخی کردم. شاید بهتر بود مثل همیشه به دوستان پیام خصوصی میفرستادم که اینطور خاطر شریف شما مکدر نشه من از سال 2010 عضو این سایت هستم و به دلایلی نام کاربری من عوض شده . قبلا هم از این دست شوخیها با آرش و دیگر دوستان هم دوره ای داشتیم شما به دل نگیر مگه اون ایموجیهای خنده دار آخر جمله ی منو ندیدی؟؟!!

خوب خوشحال شدم شما از اون دسته دوستان شوخ طبع هستید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
(2018-08-13 ساعت 22:52)yami نوشته:  پر سندبرگ، وزیر شیلات ۵۸ ساله نروژ که اخیرا به همراه دوست دختر متولد ایران خود به ایران سفر کرده بود، امروز استعفا کرد.
او پذیرفت که در سفری تفریحی به ایران در ماه گذشته (ژوئیه)، پروتکل‌های امنیتی دولت کشورش را نادیده گرفته است.
"بهاره لتنس" دوست دختر ۲۵ ساله آقای سندبرگ متولد ایران است و حدود ده سال پیش موفق به کسب اقامت نروژ شده است.
درخواست پـنـاهــندگی او سه بار رد شده بود که بار آخر با اخراج از نروژ هم همراه شد. او در نهایت به دلیل خطر ازدواج اجباری در صورت بازگشت به ایران موفق شد اقامت نروژ را بگیرد.

منبع: بی‌بی‌سی فارسی

من فکر میکردم این اپیدمی مختص کامیونیتی تازه وارد ایرانی آمریکاست ولی انگار عروپا هم همینه اوضاع...

۱- توجه کنید به اختلاف سنی (در ایران میگفتن پنج سالم زیاده!!)
۲- فامیلی نروژی خانم (بر اساس منابع غیر موثق ایشان یک شوهر رو در ایران دامپ کرده و به ان بهانه فرار کرده نروژ، بعد یک ازدواج در نروژ کرده برای اخذ اقامت و فامیلیش رو عوض کرده و بعد هم همان را هم بخاطر پیدا کرده لقمه چربتر که وزیر شیلات هست ول کرده)
۳- کسی که بهانه پـنـاهــندگیش فرار از ایران بخاطر ازدواج اجباری بوده، ده سال بعد با دوست پسر خارجی پا شده رفته ایران گردش!!
یامی جان ،
نمیدونم چرا من این درخواست رو سالها پیش از یکی از سفارتها کردم ، ولی هیچکس قبولش نکرد !! گفتم منم میخوان به زور زن بدن ، گفتن جونت که در نمیاد ، خب بگیر !! گرفتیم و افتادیم به فلاکت و گرفتاری !!

زن گرفتم شدم ای دوست به دام زن اسیر
من گرفتم تو نگیر

چه اسیری که ز دنیا شده ام یکسره سیر
من گرفتم تو نگیر بود

یک وقت مرا با رفقا گردش و سیر
یاد آن روز بخیر زن مرا کرده میان قفس خانه اسیر
من گرفتم تو نگیر

یاد آن روز که آزاد ز غمها بودم
تک و تنها بودم زن و فرزند ببستند مرا با زنجیر
من گرفتم تو نگیر

بودم آن روز من از طایفه درد کشان
بودم از جمع خوشان خوشی ازدست برون رفت و شدم لات و فقیر
من گرفتم تو نگیر

ای مجرد که بود خوابگهت بستر گرم
بستر راحت و نرم زن مگیر؛ورنه شود خوابگهت لای حصیر
من گرفتم تو نگیر

بنده زن دارم و محکوم به حبس ابدم
مستحق لگدم چون در این مسئله بود از خود مخلص تقصیر
من گرفتم تو نگیر

من از آن روز که شوهر شده ام خر شده ام
خر همسر شده ام می دهد یونجه به من جای پنیر
من گرفتم تو نگیر

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

آقا امیدوارم ایندفعه به کسی بر نخوره و پیغام پسغام تناقض و بهش فکر میکنی و اینجور چیزا برام بفرسته !
من دوست دارم لای حصیر بخوابم و یونجه بجای پنیر بذارم لای نون !! نه نایلون ، نه ......... اصلا ولش کن
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-14 ساعت 08:49)melon نوشته:  
(2018-08-13 ساعت 13:08)melon نوشته:  دوست عزیز شما تناقص دارید تو صحبت هاتون از یک طرف میگید به ذهنتون خطور نکرده از یک طرف دیگه معلومه ظاهرا به این موضوع زیاد فکر کردید و فقط فرزندتون دلیل ماندن تو رابطه زناشویی شماست

عزیز جان ،

خوب خوشحال شدم شما از اون دسته دوستان شوخ طبع هستید
عزیز جان این پست آخری رو هم که گذاشتم برید بخونید لطفا آخرشم از شما انتقاد کردم !! اصلا هم از شما نترسیدم !! شما رو به طوفان انتقاد گرفتار کردم !! Big Grin Big Grin Big Grin
حالا واسه چی خوشحال شدین !! خوشتون میاد ملت رو اسیر خودتون بکنید ؟ د ی ک ت ا ت و ر ه ا ی زورگو!! Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-13 ساعت 09:28)Follwer نوشته:  یامی جان منم بهت تبریک میگم که خلاص شدی !!! بخدا حال میکنی ! آزادی، دیگه رو مخی نداری !! شاید اگر من بچه نداشتم الآن به خیل آزادگان پیوسته بودم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

عزیز جان ،

ببخشید شما افشین نیستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، ostokhan ، Follwer ، jalayevatan ، farid-nhp
Sad 
اوه خدای من

اینجا شده شبیه گورستان

کی فکرشو میکرد مهاجرسرا با اون همه عضوهاش بشه ناکجا اباد

ما که قسمتون نبود لاتاری کامروا شیم و دیگه من بعد قبولی یا رد شدن معنا نداره بدلایل معلوم

دوستانی که موفق شدن و رفتن جای بقیه هم خالی کنن که الحق شانس آوردن از این دارالمجانیین ایران بیرون زدن

من دیگه نمیدونم چی بگم....
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، jalayevatan ، copol ، farid-nhp
User 
یامی جان شما که اینجا حضور داری

پس چرا چراغ زرد بغل اسمت که همون غایب هستش روشنه؟؟ Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
(2018-08-14 ساعت 23:50)ostokhan نوشته:  اوه خدای من

اینجا شده شبیه گورستان

کی فکرشو میکرد مهاجرسرا با اون همه عضوهاش بشه ناکجا اباد

ما که قسمتون نبود لاتاری کامروا شیم و دیگه من بعد قبولی یا رد شدن معنا نداره بدلایل معلوم

دوستانی که موفق شدن و رفتن جای بقیه هم خالی کنن که الحق شانس آوردن از این دارالمجانیین ایران بیرون زدن

من دیگه نمیدونم چی بگم....
خدا باعث و بانيشو اويزون كنه !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، jalayevatan ، farid-nhp
(2018-08-14 ساعت 23:56)ostokhan نوشته:  یامی جان شما که اینجا حضور داری

پس چرا چراغ زرد بغل اسمت که همون غایب هستش روشنه؟؟  Rolleyes

هر از گاهی میام ولی اصلا نمیشه روش حساب کرد
در غیبت صغری هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، jalayevatan ، copol ، farid-nhp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان