کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
منم سال هفتم بود باز هم نشد
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade
من هنوز چک نکردم. امروز تو جاده بودم و خسته شدم. کیس نامبر هم نداشتم همراه خودم.
عرض تبریک بابت انتخاب شده ها و از اون مهمتر ابراز ارادت به هزنات بین ها.
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9 ، vidatanha ، frd22 ، milade ، saeed_sqs_20
(2022-05-07 ساعت 22:49)mehrdadi نوشته:  از سال 1373 بغیر چند سالی که پولی شده بود ثبت نام کردم . نتیجه امسال هم ‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎ فکر کنم 25 سالی هست ثبت نام میکنم.
جای دیگه تو زندگیتون خوش شانس باشید. من بهم الهام شده اگه سالهای اول قبول شدی که هیچ در غیر اینصورت این لاتاری یک چرخه بدون پایان میشه که هر سال تکراری ممیشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9 ، vidatanha ، frd22
(2022-05-07 ساعت 21:37)نیویورک.2022 نوشته:  حسرت به دل ما موند یکی از بچه های این سایت برنده بشه
اونجوری نبوده برنده از اینجا نبوده باشه منتها اعلام نکردن.  در هر صورت جماعت اینجا در حال حاضر چند ده کاربر هست و این در مقایسه با متقاضیان میلیونی و تعداد اندک انتخابی ها اصلا اماری به حساب نمیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، frd22
(2022-05-07 ساعت 23:15)ostokhan نوشته:  
(2022-05-07 ساعت 22:49)mehrdadi نوشته:  از سال 1373 بغیر چند سالی که پولی شده بود ثبت نام کردم . نتیجه امسال هم ‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎ فکر کنم 25 سالی هست ثبت نام میکنم.
جای دیگه تو زندگیتون خوش شانس باشید. من بهم الهام شده اگه سالهای اول قبول شدی که هیچ در غیر اینصورت این لاتاری یک چرخه بدون پایان میشه که هر سال تکراری ممیشه.

یکی از این موسسات مهاجرتی معروف که ثبت نام لاتاری هم انجام میده  پارسال امار تامل برانگیزی رو اعلام کرد و گفت چهل درصد برندگانشون بار اول ثبت نامشون بوده.
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan
سلام متاسفانه امسال هم اسم من درنیومد
کاش اسم یکی از قدیمی ها دربیاد و لذت ببرم.
اما خوشحالم بالاخره اعلام شد هرسال دو هفته آخر لاتاری کلا شلو ول میشم و از کارو زندگی می افتم.
بعد که جمله انتخاب انتخاب نشدی روبرو میشم، یه غلط کردی بهش میگم برمیگردم سر زندگی.
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، milade
داداشم قبول نشد امسال هم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، bijan9
کاش مدل جمله رو تغییر بدن!
اصن هز نات بین سلکتد خیلییییی حال بد کنه
نمیدونم Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9 ، frd22 ، ostokhan ، dv2017
مدل جمله رو تغییر بدن چندتامون الکی الکی واسه هیچ و پوچ از خوشحالی سکته میکنیم بعد از چندروز بیهوشی با فک کجو کوله یه موبایل دستمون میگیریم رو تخت بیمارستان و دوباره چک میکنیم و می بینیم که انتخاب نشدیم و این جمله جدید بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، nargol s ، نیویورک.2022 ، ostokhan
دوستان ممکنه نتایج رو چند روز اینده چک کنیم و برنده شده باشیم؟ اینو ی نفر تو تلگرام بهم گفت!! گفت روز اول ممکنه بخاطر خطای سرور has not been selected رو نشون بده
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-05-08 ساعت 01:55)Kamyab22 نوشته:  دوستان ممکنه نتایج رو چند روز اینده چک کنیم و برنده شده باشیم؟ اینو ی نفر تو تلگرام بهم گفت!! گفت روز اول ممکنه بخاطر خطای سرور  has not been selected رو نشون بده

این باعث شد من فکم کج بشه الان!

سالهای پیش رفت تو پاچمون پس!!!!!!!!!

Big Grin Cool

هشتگ "یه نفر تو تلگرام" جنس مرغوبی میزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: bijan9
(2022-05-08 ساعت 01:55)Kamyab22 نوشته:  دوستان ممکنه نتایج رو چند روز اینده چک کنیم و برنده شده باشیم؟ اینو ی نفر تو تلگرام بهم گفت!! گفت روز اول ممکنه بخاطر خطای سرور  has not been selected رو نشون بده
نه از این خبرها نیست. چند سال پیش فقط یه بار سیستم اتتخاب شون که مثلا باید از چند تا سید انتخاب میکرد رفته بود از یه کدومش همه رو انتخاب کرده بود و مشکل ساز شده بود که گفتن مجددا چک کنید. 

زیاد به این حرفها گوش ندین. دیدین قبول نشدین متاسفانه دیگه تغییر نمیکنه چیزی روزهای بعدش
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22
(2022-05-08 ساعت 00:05)nargol s نوشته:  کاش مدل جمله رو تغییر بدن!
اصن هز نات بین سلکتد خیلییییی حال بد کنه
نمیدونم Cool
بزنن 
Hey dude.  You have not been lucky this time,  however do not give up  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، milade ، نیویورک.2022
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به به بالاخره بعد از 7 8 سال تلاش بازم قبول نشدم
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، ostokhan
ما هم قبول نشدیم :دی
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_sqs_20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان