کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-05-07 ساعت 23:24)vidatanha نوشته:  
(2022-05-07 ساعت 23:15)ostokhan نوشته:  
(2022-05-07 ساعت 22:49)mehrdadi نوشته:  از سال 1373 بغیر چند سالی که پولی شده بود ثبت نام کردم . نتیجه امسال هم ‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎ فکر کنم 25 سالی هست ثبت نام میکنم.
جای دیگه تو زندگیتون خوش شانس باشید. من بهم الهام شده اگه سالهای اول قبول شدی که هیچ در غیر اینصورت این لاتاری یک چرخه بدون پایان میشه که هر سال تکراری ممیشه.

یکی از این موسسات مهاجرتی معروف که ثبت نام لاتاری هم انجام میده  پارسال امار تامل برانگیزی رو اعلام کرد و گفت چهل درصد برندگانشون بار اول ثبت نامشون بوده.
این مساله فقط مختص لاتاری گرین کارت نیست. کلا تو هر قرعه کشی اولیها شانس بالاتری دارند. 
به هر حال لاتاری لاتاری شوخی بود کهامریکا با دنیا کرد Big Grin این رو همیشه گفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، dv2017
چه آرزوها که پشت این جمله HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTE بر باد نرفت
چه تعداد آدمهای معلمولی و یا بی پولی که دنبال یک راه نو و جدید بودند برای زندگیشون ولی با جمله HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTE پا پس کشیدند
حالا هی بگو این اشتباهه نباید همه زندگیتو روی این لاتاری بزاری - باید امید داشته باشی - باید توی این مملکت بتونی زندگی بکنی و هزارتا حرف دیگه
این حرفها واسه کسی که باخته نون و آب نمیشه
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، ostokhan ، vidatanha
(2022-05-08 ساعت 10:52)ostokhan نوشته:  
(2022-05-08 ساعت 00:05)nargol s نوشته:  کاش مدل جمله رو تغییر بدن!
اصن هز نات بین سلکتد خیلییییی حال بد کنه
نمیدونم Cool
بزنن 
Hey dude.  You have not been lucky this time,  however do not give up  Big Grin
سلام استخوان جان اسمت در اومد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
اساتید سوالی داشتم

در کدوم مرحله بعد از برنده شدن اگر انصراف بدیم دیگه سال های بعد امکان شرکت رو از ما میگیرن ؟

همچین چیزی درسته ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-05-08 ساعت 21:48)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
(2022-05-08 ساعت 10:52)ostokhan نوشته:  
(2022-05-08 ساعت 00:05)nargol s نوشته:  کاش مدل جمله رو تغییر بدن!
اصن هز نات بین سلکتد خیلییییی حال بد کنه
نمیدونم Cool
بزنن 
Hey dude.  You have not been lucky this time,  however do not give up  Big Grin
سلام استخوان جان اسمت در اومد؟
بخدای احد و واحد من هنوز چک نکردم. اصلا دست و دلم نمیره چک کنم. باور کنید یا نکنید نمیدونم اون اسکرین شات کانفیرمیشن نامبر رو کجا گذاشتمش. باید بگردم پیداش کنم. حالا دیدم حتما اعلام میکنم اینجا. دیر نمیشه. من هم مثل بقیه هست نتیجه م مگر اتفاق خاصی در خد اپسیلون برام پیش بیاد.  دو سه سالیه که اصلا لاتاری برام مهم نیست. صرفا ثبت نام میکنم از روی عادت و فعالیت تو این فروم هم بخاطر خاطرات شیرینی هست که با دوستان اینجا داشتم و دلم نمیاد این تاپیک خاک بخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha
(2022-05-08 ساعت 23:10)javadth نوشته:  اساتید سوالی داشتم

در کدوم مرحله بعد از برنده شدن اگر انصراف بدیم دیگه سال های بعد امکان شرکت رو از ما میگیرن ؟

همچین چیزی درسته ؟
اصلا درست نیست. هیچ گونه پانیشمنتی در کار نیست. شما حتی گرین کارت هم بگیری نری اتفاقی نمیفته و سالهای بعد هم میتونیرصرفا جهت پر کردن اوقات فراغتت ثبت نام کنی Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: javadth ، majid7 ، vidatanha
دروددددد
من سال اولم بوده که شرکت میکردم و برنده نشدم متاسفانه.
واقعا غم سنگینیه.
ستون فقراتم جابجا شد با دیدن نتیجه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما آخر هم نفهمیدیم این ثبت نام چه قلقی داره که بعضیا خونوادگی یا پشت سر هم برنده میشن 

[عکس: 54646131.JPG]
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، vidatanha
javadthما آخر هم نفهمیدیم این ثبت نام چه قلقی داره که بعضیا خونوادگی یا پشت سر هم برنده میشن 

بیخود خودت رو درگیر این داستانها نکن هیچ قلقی نداره جز همون چیزهایی که تو سایت هست.بقیه فقط احتمال ریاضیه بجز اون ویزاهایی که برادران استکبار ستیز و استکبار جهانی پشت دست برای اقا زاده هاشون ردیف می کنن Wink

فقط اون خانم شاهوردی گفته قسمت حامی مهاجرش رو بگو پررنگ کنن Big Grin

موقع ثبت نام و دیدن نتایج هم بلال فروش اونجا بود هم بنده خدا اونیکه جهیزیه دخترش اتیش گرفته بود، به جان خانم شاهوردی  Cool

وقتی با ما باشی خدمات تکمیله گریه کن، خنده کن، برنده، بازنده، واردکننده، صادرکننده، شفا یافته در حد، مرده زنده شده و مهمتر از همه برنده لاتاری و ......
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
پاسخ
(2022-05-09 ساعت 16:45)?!Seattle نوشته:  javadthما آخر هم نفهمیدیم این ثبت نام چه قلقی داره که بعضیا خونوادگی یا پشت سر هم برنده میشن 

بیخود خودت رو درگیر این داستانها نکن هیچ قلقی نداره جز همون چیزهایی که تو سایت هست.بقیه فقط احتمال ریاضیه بجز اون ویزاهایی که برادران استکبار ستیز و استکبار جهانی پشت دست برای اقا زاده هاشون ردیف می کنن Wink

فقط اون خانم شاهوردی گفته قسمت حامی مهاجرش رو بگو پررنگ کنن Big Grin

موقع ثبت نام و دیدن نتایج هم بلال فروش اونجا بود هم بنده خدا اونیکه جهیزیه دخترش اتیش گرفته بود، به جان خانم شاهوردی  Cool

وقتی با ما باشی خدمات تکمیله گریه کن، خنده کن، برنده، بازنده، واردکننده، صادرکننده، شفا یافته در حد، مرده زنده شده و مهمتر از همه برنده لاتاری و ......
برادر اینایی که میگی قبول که همش برای تبلیغات و بزرگ کردن یه شرکت هست. ولی واقعیت که این دوستمون میخواد بگه خوش شانسی فوق العاده یه سری هاس که اصلا منطق نداره و با محاسبات و امار هیچ حوره منطقی به نظر نمیرسه. من خودمم ادم های هوش شانس مثل این خانم کم ندیدم. هر چتد تو مقاله لاتاری گرین گارت من هنوز نمیتونم قبول کنم که فقط شانس پشت پرده قبولی ها باشه.
پاسخ
برای دهمین سال متوالی من هم اینبار به اسمم درنیومد و پایان داستان.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، milade ، kasra
(2022-05-09 ساعت 18:47)ostokhan نوشته:  برای دهمین سال متوالی من هم اینبار به اسمم درنیومد و پایان داستان.
ای بابا یه چیزی یه جایی فکر کنم مشکل داره تو این قضیه که اکثر قبول شده ها دخترهای خیلی جوان ومجرد هستن که یکضرب هم ویزا میشن.
پاسخ
من نمیگم ثبت نام لاتاری جادو و جنبل و مهره مار و این چیزا میخواد

من فقط میگم ثبت نامش قلق داره حالا یا باید روز خاصی ثبت نام کنی یا ساعت خاصی همین

چطور ممکنه آخه مثلا از یه خونواده 3 نفر برنده بشن ؟

عموی خودم پسرش و زنش برنده شدن و الی اخر
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
(2022-05-08 ساعت 15:35)ostokhan نوشته:  
(2022-05-07 ساعت 23:24)vidatanha نوشته:  
(2022-05-07 ساعت 23:15)ostokhan نوشته:  جای دیگه تو زندگیتون خوش شانس باشید. من بهم الهام شده اگه سالهای اول قبول شدی که هیچ در غیر اینصورت این لاتاری یک چرخه بدون پایان میشه که هر سال تکراری ممیشه.

یکی از این موسسات مهاجرتی معروف که ثبت نام لاتاری هم انجام میده  پارسال امار تامل برانگیزی رو اعلام کرد و گفت چهل درصد برندگانشون بار اول ثبت نامشون بوده.
این مساله فقط مختص لاتاری گرین کارت نیست. کلا تو هر قرعه کشی اولیها شانس بالاتری دارند. 
به هر حال لاتاری لاتاری شوخی بود کهامریکا با دنیا کرد Big Grin این رو همیشه گفتم
کلا من به این قضیه مشکوک شدم. وقتی میگن چهل درصد برندگان بار اولشون بوده این امار رو میبره زیر سوال. حتی خودم چندین نفر رو توی اینستا فالو میکنم که برنده لاتاری شدن و روزمرگی هاشونو میذارن توی اینستاگرام. حتی نصف بیشتر همونا بار اولشون بوده. هر چند مسئولین لاتاری تاکید دارن این پروسه کاملا تصادفیهرو هیچ عاملی دخیل نیست ولی یکم مشکوکه قضیه یا خیلی ها برنده میشن که خانواده درجه یک توی امریکا دارن اینم زیاد دیدم
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان:
والا توی دوستای من و خانواده من هنوز هیچی قبول نشده.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان