کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2022-05-09 ساعت 21:28)sadeghi897 نوشته:  والا توی دوستای من و خانواده من هنوز هیچی قبول نشده.
دختران جوان مجرد بیشترین برنده ها هستن هر سال خصوصا اگه فامیل نزدیک تو امریکا داشته باشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم مثل همیشه has not been selected
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، milade
وای از این زتدگی نکبتی تو ایران
صبح تا شب افتادیم دنبال مرغ و روغن و هزار تا کوفت زهر مار دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، mehrdad_9908
باز اینجا به دیفالت سابقش برگشت بعد نتیجه ها. خخخخخخ
این تاپیک بگمونم تا 410 هم همینجوری باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: AFSHIN.Tehrani ، saeed_gh ، milade ، mehrdad_9908
خدا بزرگه فقط ادامه بدید فعلا ...
کيس نامبر: 2022AS78**
تعداد افراد: من مرد تنهای شبم
کنسولگری: آنقارا
ارسال دی اس 260: 15 می
ایمیل درخواست مدارک: 14 سپتامبر
ارسال اسکن مدارک و ترجمه: 23 اکتبر (من تنبلی کردم دیر شد تو نکن دوست من)
کارنت: May
نامه دوم: متاسفانه هیجوقت نیومد
نتیجه: جامانده DV2022
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-05-11 ساعت 00:40)ostokhan نوشته:  
(2022-05-09 ساعت 21:28)sadeghi897 نوشته:  والا توی دوستای من و خانواده من هنوز هیچی قبول نشده.
دختران جوان مجرد بیشترین برنده ها هستن هر سال خصوصا اگه فامیل نزدیک تو امریکا داشته باشن

اون منطقی هستش. چون همه کشورها مشکل جمعیت دارن تقریبا.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908
ممکنه باز مثل بعضی سالها دوباره اسامی قبولی اعلام بشه؟
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2022-05-30 ساعت 17:53)saeed_gh نوشته:  ممکنه باز مثل بعضی سالها دوباره اسامی قبولی اعلام بشه؟
الان چند سالیه دیگه خبری از این داستان نیست. الکی داستان پردازی نکن برای خوت حاجی! وقتی برنده نشی یفنی تمام و خلاص!
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908 ، AFSHIN.Tehrani
تبریک به برندگان خوش شانس لاتاری ، من شهر نشویل تنسی هستم می خواستم بگم میتونم تا حدودی به کسی که هیچ آشنا و فامیلی نداره برای شروع زندگی کمک کنم
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad_9908 ، milade ، AFSHIN.Tehrani
فردا روزی که تو این وضعیت بچه هامون بزرگ میشن چی بگیم وقتی بگن چرا تلاش نکردید از این مملکت برید😞😞😞😞
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad_9908
(2022-06-17 ساعت 20:47)AFSHIN.Tehrani نوشته:  فردا روزی که تو این وضعیت بچه هامون بزرگ میشن چی بگیم وقتی بگن چرا تلاش نکردید از این مملکت برید😞😞😞😞
بگو تلاش کردی نشد.!!!  همه چی رو شیت زده بودن توش. قرار نیست همه تو هر کاری به نتیجه برسن.این مهاجرت هم از راه درستش مطلوب. در غیر اینصورت تباهی میاره
یک جا بهش. البته شما انگار بچه داری. ولی الان دیگه کسی زاد و ولد نداره که بخواد بچه حسابی ازش بگیره چتد دهه دیگه. بهترین کار رو میکنن که وضعیت نکبتی رو میبینن بچه نمیارن تا خودشون رو مدیون فرزندانشون نکنن در آینده. الان یه بچه اضافه کردن به این مملکت بی صاحب یه خیانت هستش.
پاسخ
(2022-06-18 ساعت 12:35)ostokhan نوشته:  
(2022-06-17 ساعت 20:47)AFSHIN.Tehrani نوشته:  فردا روزی که تو این وضعیت بچه هامون بزرگ میشن چی بگیم وقتی بگن چرا تلاش نکردید از این مملکت برید😞😞😞😞
بگو تلاش کردی نشد.!!!  همه چی رو شیت زده بودن توش. قرار نیست همه تو هر کاری به نتیجه برسن.این مهاجرت هم از راه درستش مطلوب. در غیر اینصورت تباهی میاره
یک جا بهش. البته شما انگار بچه داری. ولی الان دیگه کسی زاد و ولد نداره که بخواد بچه حسابی ازش بگیره چتد دهه دیگه. بهترین کار رو میکنن که وضعیت نکبتی رو میبینن بچه نمیارن تا خودشون رو مدیون فرزندانشون نکنن در آینده. الان یه بچه اضافه کردن به این مملکت بی صاحب یه خیانت هستش.
زمانی که ما بچه آوردیم به خدا شرایط اینجوری نبود و زندگیم می‌چرخید و کم وکسری نداشتم برادر ما چکار کنیم......
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad_9908 ، نیویورک.2022
(2022-06-20 ساعت 17:35)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
(2022-06-18 ساعت 12:35)ostokhan نوشته:  
زمانی که ما بچه آوردیم به خدا شرایط اینجوری نبود و زندگیم می‌چرخید و کم وکسری نداشتم برادر ما چکار کنیم......
چیزی برای گفتن نیست واقعا! 
اگه بگم روزگار درست میشه که کم دروغ نگفتم چون روزبروز اوضاع بیشتر خراب میشه. 
اوضاع برای متاهل ها و بچه دارها تو مهاجرت هم سخت تر از مجرد. ولی اگه برات محیاس حداقل یه ویزا کاری بگیر برو ترکیه تا بعد ببینی چه میشه کرد. اگرم نمیتونی که دیگه باید مثل هشتاد میلیون نفر دیگه بسوزی و بسازی
پاسخ
(2022-06-20 ساعت 21:38)ostokhan نوشته:  
(2022-06-20 ساعت 17:35)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
(2022-06-18 ساعت 12:35)ostokhan نوشته:  بگو تلاش کردی نشد.!!!  همه چی رو شیت زده بودن توش. قرار نیست همه تو هر کاری به نتیجه برسن.این مهاجرت هم از راه درستش مطلوب. در غیر اینصورت تباهی میاره
اوضاع برای متاهل ها و بچه دارها تو مهاجرت هم سخت تر از مجرد. ولی اگه برات محیاس حداقل یه ویزا کاری بگیر برو ترکیه تا بعد ببینی چه میشه کرد. اگرم نمیتونی که دیگه باید مثل هشتاد میلیون نفر دیگه بسوزی و بسازی
ترکیه که از اینجا بدتره تورمش، بودم برگشتم... شماویزای تحصیلیت اکی شد یا برنامه خاص دیگه ایی داری
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad_9908
(2022-06-21 ساعت 19:34)AFSHIN.Tehrani نوشته:  
(2022-06-20 ساعت 21:38)ostokhan نوشته:  
(2022-06-20 ساعت 17:35)AFSHIN.Tehrani نوشته:  زمانی که ما بچه آوردیم به خدا شرایط اینجوری نبود و زندگیم می‌چرخید و کم وکسری نداشتم برادر ما چکار کنیم......
ترکیه که از اینجا بدتره تورمش، بودم برگشتم... شماویزای تحصیلیت اکی شد یا برنامه خاص دیگه ایی داری
من امسال برای دکترا تو امریکا اقدام کردم ولی فاندی نصیبم نشد شوربختانه.  والا اوضاع من هیچ جوره ردیف نیست. فقط شاید چون مجردم مشکلات معیشتی کمتری از شما به نسبت داشته باشم. در کل پذیرشم با فاند جور نشد که بفکر ویزاش باشم. هر چند اوضاع وقت های سفارت های اصلی و فرعی امریکا برای ایرانیها جالب نیست. 
خب شما ترکیه بودید بهتر میدونید. الان که تورم همه جا هست نسبتا ولی این مملکت علاوه بر تورم جان فرسا هزار تا مشکل دیگه داره مثل مسایل زیست محیطی یا اعتقادی و....
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان