کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-18 ساعت 03:54)copol نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 22:15)Pakpourasghar نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 22:14)babak_m نوشته:  سلام دوستان کسی در مورد اینایی که پول میگیرن و از طریق رابط تو سفارت ها ویزا مثل شینگن و ویزا کانادا ردیف میکنن اطلاعاتی داره ؟

سلام به همگی
منم بعضی وقتا میرم و میام.ولی تمام مطالبو میخونم
واما دوست عزیزدر راجب سوال شما:
البته من در حدی نیستم ک بخوام جواب این سوال و بدما ولی اون تجربه ای که دارم رو میگم
من حدودا نزدیک به 5 ماهه دنبال مهاجرت به اروپا هستم و تمام این پیشنهادارو دونه به دونه امتحان کردم.

اینی ک از شما پول میگیره برا شما ویزای شنگن میگیره من نمیگم حرف دروغی میگه ولی تمام این مراحلو خود شما میتونین پیگیری کنین و خودتون این ویزا رو بگیرین.
ولی خواهشا و خواهشا به این شرکت هایی که میگن ما اینیم ما اونیم اعتماد نکنین که بعدا واقعا بدجور ضربه میخورین.
شما براحتی میتونین با مطالعه سایت های سفارت کشورای مختلف برای انواع ویزا های توریستی  و کار یابی البته با ا فراهم کردن مدارک مورد نیاز اقدام کنین.
موفق باشین
سلام.دوره های زبان یکی ازبهترین راه ها برای ورود قانونی به اتحادیه اروپا میباشد.یکی ازبهترین گزینه ها لهستان (ورشو یا کراکوف)هستش.شماپیشنهاد دیگه ایی هم دارید؟

بله ویزای یادگیری زبان هم مناسبه.ولی باید تمام شرایط رو در نظر بگیرین
هزینه این دوره ک اکثرا از شش ماه به بالا میباشند حداقل از 20 میلیون شروع شده و متناسب با کشورها این هزینه متفاوته .
برای راحت ترین ورود و کم هزینه ترین ورود ویزای توریستی هستش.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، jsmlz ، alirezanz
(2017-02-21 ساعت 21:41)Pakpourasghar نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 22:15)Pakpourasghar نوشته:  سلام به همگی
البته من در حدی نیستم ک بخوام جواب این سوال و بدما ولی اون تجربه ای که دارم رو میگم
من حدودا نزدیک به 5 ماهه دنبال مهاجرت به اروپا هستم و تمام این پیشنهادارو دونه به دونه امتحان کردم.

اینی ک از شما پول میگیره برا شما ویزای شنگن میگیره من نمیگم حرف دروغی میگه ولی تمام این مراحلو خود شما میتونین پیگیری کنین و خودتون این ویزا رو بگیرین.
ولی خواهشا و خواهشا به این شرکت هایی که میگن ما اینیم ما اونیم اعتماد نکنین که بعدا واقعا بدجور ضربه میخورین.
شما براحتی میتونین با مطالعه سایت های سفارت کشورای مختلف برای انواع ویزا های توریستی  و کار یابی البته با ا فراهم کردن مدارک مورد نیاز اقدام کنین.
موفق باشین
سلام.دوره های زبان یکی ازبهترین راه ها برای ورود قانونی به اتحادیه اروپا میباشد.یکی ازبهترین گزینه ها لهستان (ورشو یا کراکوف)هستش.شماپیشنهاد دیگه ایی هم دارید؟

هزینه این دوره ک اکثرا از شش ماه به بالا میباشند حداقل از 20 میلیون شروع شده و متناسب با کشورها این هزینه متفاوته .

سلام.اشتباه میکنید.توپست بعدی انواع کلاس ها رو باقیمت مناسب براتون وبامنبع معتبر قرار میدم.الان درمحل کارهستم ونمیتونم توضیح مفصل خدمتتون بدم.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، jalayevatan
(2017-02-21 ساعت 12:43)dv2017 نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 14:49)limbo نوشته:  سلام دوستان راستش من تاحالا خواننده خاموش سایت بودم امسال برای اولین بار  تو ساعتای آخرثبت نام کردم. عکسم آپلود نمیشد واسه همین عکس کراپ کردم البته پیکسلش استاندارد بود با این حال اصلن امیدی ندارم که قبول بشه به همه جور عکسی کانفیرمیشن نامبر میدن؟راستش واسه سال بعد سوال کردم نظری دارید؟؟؟

سلام ، خوش اومديد
عكس شما پيكسلش درست بوده اگه ساير مشخصات مثل فواصل و وضوح و عدم استفاده از عينك و نزديك بودن تاريخ عكس تا زمان ثبت نام درست بوده باشه فكر نكنم مشكلي پيش بيياد. اگه عكس شما مرحله ثبت در هنگام ثبت نام رو پاس كنه بهتون شماره داده ميشه اما اينكه هنگام بررسي اون عكس مورد قبول باشه يانه كسي نميدونه و كسي هم بهتون نميگه كه شما از پروسه قرعه كشي حذف شديد ( زبونم لال) مثلا بخاطر عكستون . اميدوارم كه امسال قبول بشيد ، اگرم نه براي سال بعد با حوصله و دقت و در بازه زماني مناسب ثبت نام كنيد.
براي ماها هم دعا كنيد Wink
ممنون از شما . ایشالا هرچی خیره پیش بیاد برای همه! من خودم تا امروز غیر از دنیا اومدنم شانسی جایی اسمم در نیومده اما فک کنم همسرم خوش شانسه Shy
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، jalayevatan
[/quote]

مُرَدد بودم که این موضوع رو بنویسم یا نه ؛ شاید به یه عده بر بخوره ولی حرف دسری ؛از خصوصیات به شدت بارز و زشت ماست
اگه 4 نفر از ما ملت رو 1 هفته تو یه اتاق قرار بدن؛ همدیگه رو می خوریم
مشکل هم برای دیروز و امروز نیست ؛مشکل تاریخی ماست؛  اگه
مارکوپولو ؛ وقتی تو نگارش سفرنامه اش به ما رسید؛ وصف ما رو این طور بیان کرده: ملتی دروغگو ؛طرار؛چاپلوس؛ظاهر ساز و...
دلیل اصلی این همه تلاش برای رفتن؛ فرار از خودمونه؛ یعنی خودمون خودمونو خوب شناختیم که از هم فرار می کنیم؛ تو خارج از کشور هم از هم فرار می کنیم؛ نمونه های زیادی از این فرار از هم رو  تو بلاد خارجه ؛من خودم با همین دو تا چشمهای خودم دیدم؛ اگه به محیط جدیدی که وارد شدی نا آشنا باشی؛ سعی می کنند حسابی کلاه از سرت بردارند یا کلاهی رو سرت بذارند(جفتش هم یکیه !) یا اگه بفهمند به محیط و قوانین واردی ؛سعی می کنند نهایت سوء استفاده رو ازت ببرند تا مرکب خودشون رو از روی پل رد کنند
امکان نداره یه هندی یا چینی تو یه کشور غریب کاری پیدا بکنه و بعد از مدت کوتاهی کلی هموطن هندی و یا چینی خودشو  تو همون شرکت یا محیط کاری به نون و نوائی نرسونه ؛ولی ما ملت قهرمان ؛ تو بلاد خارجه ؛ و از قضای روزگار؛ اگه تو یه شرکتی کاری بهمون دادند؛ امکان نداره سعی کنیم تا نردبان هموطن خودمون بشیم
فرهنگ  فهمیدن هیچ  فداکاری و لطفی رو نداریم؛یه مثال کوچک میزنم: طرف تو خیابون ازت آدرس می پرسه ؛بعد از اینکه کلی از وقتت رو تلف می کنی و راهنمائیش می کنی ؛ عوض یه تشکر خشک و خالی؛ سرش رو مثل همان جانور مفیدی که شیر تولید میکنه میندازه و میره پی کارش(عذر خواهی از آن جانور مفید و زبان بسته و  خوش اخلاق )؛که من اخیارا تو یه همچین مواقعی با یه کلمه " نمی دونم " موضوع رو مختومه می کنم
ملتی که توی صف متولد شد؛توی صف بزرگ شد؛توی صف ازدواج کرد؛ و در نهایت توی صف هم قراره بمیره ؛ هنوز فرهنگ درست صف وایستادن رو نداره
روابط اجتماعی به شدت فاسد و تبهکارانه ؛به نحوی که تو کوچکترین  مراودات روزانه هم ممکنه کلاهی سرتان بگذارند یا کلاهتون رو بردارند( که بازم جفتش یکیه)
عمق فاجعه می دونید کجاست؟ اینکه  تمام خصایل زشت رو می گذاریم تو چمدانمون و با خودمون میبریم به یه  سرزمین دیگه که ارزشهاشو به هیچ وجه درک نمیکنیم ؛ ارزشهائی که مردمان اون سرزمین شاید به خاطرش خون داده باشند ؛و بدتر اینکه سعی میکنیم محیط اون سرزمین  رو هم مطابق میلمون تغییر بدیم ( اصطلاح علمیش  یعنی  گند زدن  به محیط)
روز به روز هم بدتر میشیم. این بدتر شدن رو بچه های دهه 70 یا80 متوجه نمیشن؛بلکه دوستان دهه 50 یا 60 متوجه میشن

مطلبم شاید تلخ بود یا شیرین یا شایدم ترش بود ولی عین حقیقت بود. البته میخواستم تا صبح هی بنویسم و هی بنویسم ولی ناگفته ها رو خودتو بهتر می دونید
من به شدت نگران آینده هستم. حیف این خاک زر خیز که ساکنینی مثل ما داره
من برم به مدت 1 ساعت و 36 دقیقه و 24 ثانیه  به شدت بترسم Sad
[/quote]

همه میدونن ، به هر کی هم بگی میگه هم رنگ جماعت باید بشی
من خودم کاسب هستم ،  خدای من شاهده هر روزی که با خوش رویی میرم سرکار ، یه قرون کاسب نیستیم
ولی وقتی با اخم و تخم  جواب مشتری رو میدی انگار بهشت رو دادی بهش ، سفارش کار میده !
نمیدونم انگار آخر الزمان شده ، هر وقت با کسی مدارا میکنی بجای قدردانی میشینه رو سرت و تا جایی که جا داره دوست داره ازت سواستفاده کنه
نه اینکه ما این وضعیت رو دوست داشته باشین ، باور کن اون پولی که با بداخلاقی با مشتری عایدمون میشه  به دلم نمیچسبه ولی مجبوریم
...
این مملکت خوبه ، نفت داریم   اقتصاد هر روز داره پیشرفت میکنه ، تسهیلات میدم و ...
ولی حتی اگه  تا آخر عمرت زحمت بکشی و  خون دل بخوری و پول روی پول نه نگی ، میتونی پولات رو با عشق خرج کنی ؟؟؟
میتونی لذت ببری از زندگی بدون اینکه کسی  پشت سرت نگه دزد عوضی ؟ نگه مال مردم خور ؟ نگه تازه به دوران رسیده و ...
البته از هر 100 نفر راحت بگم 90 نفرشون همونی هستن که جماعت میگن !!!
ولی فرقی نمیکنه با یه پیکان مدل 47 بری خیابون یا با یه مارزاتی 2017 ، انقدر از نحوه رانندگی کردم مردم  عصبی میشی که ...
بیایم نگیم دولت و مسئولین و ... خود جماعت با خودشون مشکل دارن !  
چند تا ایرانی رو یه هفته بزاری تو یه اتاف همدیگرو نمیخورن ، ایرانی ها فقط واسه روزهای سخت کمک هم هستن
ولی ...
وای به روزای خوشی ...
انقدر جسادت و  چشم و هم چشمی و  دروغ و نیرنگ  تو کارشون هستش که ...
دل اونی که چشماش بازه و فقط تا نوک بینیش رو نمیبینه  این مسایل رو میفهمه و همه بچه های مهاجر سرا بخاطر همین  دارن میرن
همه سختی ها و غربت و دوری رو به جون خریدن و دنبال راهی هستن  که برن ...

شرمنده زیاد طولانی شد ...
[/quote]

بهترین پست سال تعلق میگیره به این پست بالا باعث شد دو صفحه بریم جلو Wink
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، jalayevatan ، alirezanz
به Reza2018
داریم یاواش یاواش به صفحه100 نزدیک میشیم
گفتم یه یاداوری داشته باشم
حالا اون چیزی که قراره تو صفحه ‎100‎ بگی رو یواشکی به خودم بگو
طاقت شنیدنشو دارم ‎....‎
به همین قبله !
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Hoseinu ، jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan
69 روز مانده استبه اعلام نتایج تا قبولیم رو ببینم.

سلام دوستان چخبر از ترامپ؟فعلا که خطر مطری دیگه نیست؟؟؟
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، dv2017 ، jsmlz ، Reza2018 ، Phoenix7 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-02-22 ساعت 01:29)Hoseinu نوشته:  69 روز مانده استبه اعلام نتایج  تا قبولیم رو ببینم.

سلام دوستان چخبر از ترامپ؟فعلا که خطر مطری دیگه نیست؟؟؟

باید دید دوستان۲۰۱۷ نتایج کلیرنسشون زود میاد یا مستر نمیزاره.بعید میدونم از خرشیطون پایین بیاد.فعلن که سرش به دیوار مکزیک گرمه.
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، copol ، sasybala69 ، jalayevatan ، alirezanz
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از دوستان داشتم
خواستم ببینم شما چند درصد احتمال برنده شدن در لاتاری رو میدید
من که خودم ده درصد بیشتر احتمال برنده شدن رو نمیدم  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، Reza2018 ، copol ، dv2017 ، sasybala69 ، alirezanz
(2017-02-22 ساعت 15:50)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از دوستان داشتم
من که خودم ده درصد بیشتر احتمال برنده شدن رو نمیدم  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مرسی

10 درصد یکم زیاده !!! خیلـــــی زیاده
برو زیر 1 درصد
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، copol ، limbo ، dv2017 ، jalayevatan ، alirezanz ، alirezanz
(2017-02-22 ساعت 16:42)jsmlz نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 15:50)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از دوستان داشتم
مرسی

10 درصد یکم زیاده !!! خیلـــــی زیاده
برو زیر 1 درصد

یعنی من خیلی امید وارم Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، copol ، jsmlz ، dv2017
Alirezann چرا نیستش یه مدت نبود دیگه کسی در مورد نییورک حرف نزده
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، jsmlz ، alirezanz
(2017-02-20 ساعت 04:03)copol نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 19:24)copol نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 03:54)copol نوشته:  پ ن:چون این تاپیک رونق داره وبچه ها بهش سرمیزنند اگردوستان اجازه بدهند همینجا پیگیراین مطلب بشیم.میدونم انجمن مهاجرت به ارو پا هم دراین فروم هست.سپاس

سلام .اینها نتیجه پیگیری 6ماهه اخیرشخص بنده میباشد ویک کیس هم در لهستان الان ساکن هستند که به همین روش رفتن(البته بنده بعدازرفتن ایشون به لهستان با ایشان آشنا شدم).شاید خیلی ها بگن که راه های بهتری هم هست ولی این راه باتوجه به بودجه وسن وسطح سوادوسطح مالی بنده وامثال بنده میباشد.(بازم عرض میکنم اگرکسی پیشنهاد بهتری داره ارائه کنه لطفا).درضمن بنده درعین نگاه به نتیجه لاتاری دارم زمینه این نوع مهاجرت رو هم برای خودم میچینم.ممنون ازدوستان بیشماری دراین تاپیک واین سایت که امثال بنده رو به فکرکردن  به راه های دیگه مهاجرت سوق دادند.
پیرو گفته بالا:
در حال حاضر ارزانترین و یکی از بهترین راهها همین کالجهای زبان لهستان هستند . هزینه شون تقریبا مناسب هست . نسبت به اینکه شما میرید لهستان و یک اقامت یک ساله کشور عضو شنگن رو میگیرید. در این یک سال هم وقت دارید که برنامه برای تمدید اقامتتون بچینید.دوره زبان هم لهستانی هست که دراصل مورد بحث نیست وفقط راهی برای رفتن به حوزه شینگن ودست و پا کردن موقعیت تحصیلی یاشغلی برای دریافت اقامت هست.
بعدازرسیدن به حوزه شینگن اینکارهارو میتونین انجام بدید وبا این چهار روش اقامتتون رو تمدید کنید:
1- پذیرش دانشگاهی می گیرند .
2- کارفرما پیدا می کنند و درخواست اقامت کاری می دهند .
3- بچه های مجرد میتوانند ازدواج کنند.
4-می رن انگلیس و درخواست پـنـاهــندگی می دهند . ( البته این مورد پیشنهاد نمی شود . )

مورد یک تا سه اجباری به اینکه حتما در لهستان باشه نیست . میتواند در سایر کشورهای عضو شنگن باشد.

بازهم عرض میکنم که این اطلاعات موثق وازیکی ازدوستان ساکن ورشو براتون نقل کردم.بنده کم کم این مطلب رو کامل میکنم.شاید یه روزی بدرد یکی بخوره.سپاس

(2017-02-21 ساعت 21:41)Pakpourasghar نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 22:15)Pakpourasghar نوشته:  سلام به همگی

موفق باشین

سلام.این کلاس ها دردورهای تقریبا 4ماهه(همون ترم) میباشد که مبلغ هر دوره 245یورو میشه!شما برای یکسال تقزیبا 800یورو هزینه میکنید.هزینه یک سال زندگی دانشجویی در کراکوف یاورشو تقریبا چیزیبین  5 تا 6 هزار یورو هست.
برای اطلاع ازقیمت دوره ها وتاریخشون به این سایت مراجعه کنید:این سایت

برای اطلاع ازقیمت وهزینه های زندگی به اینجا مراجعه کنید:این سایت

شما ریز هزینه ها از یه لیوان چای تا هزینه مکان رو میتونید ازسایت بالا ببینید وچک کنید.امیدوارم به عزیزان کمکی کرده باشم و دوستان هم درصورت صلاحدید خودشون تو این بحث شرکت کنند تا به یه نتیجه خوب برسیم.این راهی هست که خودم هم دارم طی میکنم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan ، alirezanz
آمریکا کفش چند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan ، alirezanz
نارنجی بد جور پیله کرده رو بحث مهاجرین و.... و به نظر میرسه روی پرونده یو اس باید بیشتر فکر کرد
یعنی تصورش هم وحشتناکه که توی 4 سال آینده (اگه نگیم 8 سال ) اونجا زیر سایه ترس و لرز تصمیمات این بابا بخوای زندگی کنی و این شخص ثابت کرده حاشیه اش از متن بیشتره
البته اون قبلیه هم زیاد چنگی به دل نمیزد چون خیلی موذی بود .... که امیدوارم به خاطر گند کاریهاش روزی خودش و دارو دسته اش تو خود یو اس محاکمه بشن
کلا یو اس دیگه اون یو اسه سابق نیس. وقتی نقشه جهان رو باز می کنی چه قدر کشورهای با شخصیت تر و آباد تر از یو اس می بینی که مردمانشون دارند بدون حاشیه یه گوشه کره زمین زندگیشونو می کنن ....
مثل ما !
بریم به ترس و لرزمون برسیم....
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، limbo ، dv2017 ، jsmlz ، Reza2018 ، jalayevatan ، sasybala69 ، abas_kashan
(2017-02-22 ساعت 20:30)abas_kashan نوشته:  آمریکا کفش چند؟

سلام عباس آقا
از شما بعيده، اگه منظور از كفش همون shoes باشه كه شما از قيمت سنگ پا هم اونجا اطلاع داري Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jalayevatan ، jsmlz ، copol ، abas_kashan ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان