کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-22 ساعت 16:59)امیر007 نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 16:42)jsmlz نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 15:50)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از دوستان داشتم
خواستم ببینم شما چند درصد احتمال برنده شدن در لاتاری رو میدید
من که خودم ده درصد بیشتر احتمال برنده شدن رو نمیدم  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مرسی

10 درصد یکم زیاده !!! خیلـــــی زیاده
برو زیر 1 درصد

یعنی من خیلی امید وارم Sad  Sad
نگران نباشيد ، شعار غالب اين تاپيك اينه
آدم با هوپ زندست
حالا چه ده درصد چه يك درصد
Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، jalayevatan ، jsmlz ، copol ، alirezanz
(2017-02-22 ساعت 17:23)Reza2018 نوشته:  Alirezann چرا نیستش یه مدت نبود دیگه کسی در مورد نییورک حرف نزده
@alirezanz@
@sheghi@
@LORDAmiroo@
با اون زلزله موقشنگ كم رنگ شدند ، ميان Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jalayevatan ، jsmlz ، sasybala69 ، copol ، Phoenix7 ، alirezanz ، LORDAmiroo
67 روز دیگه مونده و من همچنان خیلی خیلی امیدوارم
قول دادم از وقتی قبول شدم تا اخرش که رسیدم سفرنامه بنویسما خخخ
??❤️
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، limbo ، dv2017 ، jsmlz ، jalayevatan ، masi2018 ، alirezanz
یه چند وقت بود انگیزه مهاجرتم از بین رفته بود نظرات ارش دوباره خوندم انرژی و انگیزه مضاعف گرفتم
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Phoenix7 ، jsmlz ، dv2017 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-02-22 ساعت 18:08)copol نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 04:03)copol نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 19:24)copol نوشته:  سلام .اینها نتیجه پیگیری 6ماهه اخیرشخص بنده میباشد ویک کیس هم در لهستان الان ساکن هستند که به همین روش رفتن(البته بنده بعدازرفتن ایشون به لهستان با ایشان آشنا شدم).شاید خیلی ها بگن که راه های بهتری هم هست ولی این راه باتوجه به بودجه وسن وسطح سوادوسطح مالی بنده وامثال بنده میباشد.(بازم عرض میکنم اگرکسی پیشنهاد بهتری داره ارائه کنه لطفا).درضمن بنده درعین نگاه به نتیجه لاتاری دارم زمینه این نوع مهاجرت رو هم برای خودم میچینم.ممنون ازدوستان بیشماری دراین تاپیک واین سایت که امثال بنده رو به فکرکردن  به راه های دیگه مهاجرت سوق دادند.
پیرو گفته بالا:
در حال حاضر ارزانترین و یکی از بهترین راهها همین کالجهای زبان لهستان هستند . هزینه شون تقریبا مناسب هست . نسبت به اینکه شما میرید لهستان و یک اقامت یک ساله کشور عضو شنگن رو میگیرید. در این یک سال هم وقت دارید که برنامه برای تمدید اقامتتون بچینید.دوره زبان هم لهستانی هست که دراصل مورد بحث نیست وفقط راهی برای رفتن به حوزه شینگن ودست و پا کردن موقعیت تحصیلی یاشغلی برای دریافت اقامت هست.
بعدازرسیدن به حوزه شینگن اینکارهارو میتونین انجام بدید وبا این چهار روش اقامتتون رو تمدید کنید:
1- پذیرش دانشگاهی می گیرند .
2- کارفرما پیدا می کنند و درخواست اقامت کاری می دهند .
3- بچه های مجرد میتوانند ازدواج کنند.
4-می رن انگلیس و درخواست پـنـاهــندگی می دهند . ( البته این مورد پیشنهاد نمی شود . )

مورد یک تا سه اجباری به اینکه حتما در لهستان باشه نیست . میتواند در سایر کشورهای عضو شنگن باشد.

بازهم عرض میکنم که این اطلاعات موثق وازیکی ازدوستان ساکن ورشو براتون نقل کردم.بنده کم کم این مطلب رو کامل میکنم.شاید یه روزی بدرد یکی بخوره.سپاس
سلام.این کلاس ها دردورهای تقریبا 4ماهه(همون ترم) میباشد که مبلغ هر دوره 245یورو میشه!شما برای یکسال تقزیبا 800یورو هزینه میکنید.هزینه یک سال زندگی دانشجویی در کراکوف یاورشو تقریبا چیزیبین  5 تا 6 هزار یورو هست.
برای اطلاع ازقیمت دوره ها وتاریخشون به این سایت مراجعه کنید:این سایت

برای اطلاع ازقیمت وهزینه های زندگی به اینجا مراجعه کنید:این سایت

شما ریز هزینه ها از یه لیوان چای تا هزینه مکان رو میتونید ازسایت بالا ببینید وچک کنید.امیدوارم به عزیزان کمکی کرده باشم و دوستان هم درصورت صلاحدید خودشون تو این بحث شرکت کنند تا به یه نتیجه خوب برسیم.این راهی هست که خودم هم دارم طی میکنم.خوشحال میشم کمکی کرده باشم.سپاس

سلام.درآخر هم کل رویه خدمت شماعزیزان:
1-مکاتبه با آموزشگاه
2-هماهنگی جهت امور مالی و دعوتنامه با آموزشگاه(آموزشگاه ها اکثرا حالت دریافت پول درمکان آموزشگاه رو دارن درلهستان)
3-دریافت پستی دعوتنامه و هماهنگی با سفارت
4-مراجعه به سایت سفارت وپرکردن فرم تقاضای ویزا به این آدرس:اینجا
ودرصورت اوکی شدن رزرو مکان و بلیط هواپیماو غیره...
فقط یه مورد این که تمامی آژانس های خدمات مهاجرتی همینکارها رو میکنن وپول زیادی ازشما میگیرن!!مطمئنا خودتون همه این راه رو میتونید برید!نترسید.حداقلش این هست که تلاشتون رو میکنید.البته اگر یه شرکتی مثل پاریز تراول که  ازهمین سایت هستن  وتوی کار مهاجرت مشغولند ودوستان زیادی ازخدمات ایشان راضی هستن این خدمات رو برای بچه های مهاجرسرا برای اقامت اروپا انجام میدادن عالی میشد. سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، alirezanz
(2017-02-24 ساعت 01:19)Reza2018 نوشته:  یه چند وقت بود انگیزه مهاجرتم از بین رفته بود نظرات ارش دوباره خوندم انرژی و انگیزه مضاعف گرفتم

نظراتش جالب بود ولی حیف که دیگه ادامه نداد
چون شرایط در حال تغییره و الان واقعا نیازه که یه نفر مثل آرش از اوضاع و احوال فعلی عآمریکا گزارش بنویسه
هر چند بازم باید از خودش و از کسی که نظراتش رو تجمیع کرده تشکر کرد
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، limbo ، jsmlz ، jalayevatan ، dv2017
خوب دیگه داریم به عید نزدیک میشیم Rolleyes خواستم اولین نفر باشم بهتون عید تبریک میگم Cool
عیدتون مبارک
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، alirezanz ، dv2017
داستان لاتاری پیش رو چی میشه با وجود استاد ترامپ ؟ Wink

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 12:56)hameddjj نوشته:  داستان لاتاری پیش رو چی میشه با وجود استاد ترامپ ؟  Wink

هیچی زیاد خودتون رو درگیر نکنید این ترامپه فقط حرف بود هیچکاری نمیکنه.فقط آمریکا رو خراب میکنه دیگه هیچیییی.فک کنم بی عرضه ترین پرزیدنت امریکا لقب بگیره.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj
BBCPersian:
⚡️گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا فرمان مهاجرتی ترامپ علیه ایران و شش کشور دیگر را 'رد کرد'

گزارشی از وزارت امنیت داخلی آمریکا به رسانه‌ها درز کرده که در آن کارشناسان این وزارتخانه فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ را رد کرده و می‌گویند شواهد کافی وجود ندارد که شهروندان ایران و شش کشور دیگر ممنوع شده تهدیدی تروریستی برای آمریکا باشند.
?کارشناسان وزارت امنیت داخلی در این گزارش درزکرده نوشته‌اند که به نظر نمی‌رسد کشور محل تولد معیار مناسبی برای ارزیابی تهدید تروریستی بالقوه باشد.
http://bbc.in/2lahA33
@BBCPersian
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، dv2017 ، LORDAmiroo
اولین سالی که لاتاری ثبت نام کردم خیلی امیدوار بودم برنده بشم اما نشدم. سال بعدی به خودم گفته پارسال که نشد امسال حتما برنده میشم، کلی وقت گذاشتم همه تاپیک های مهاجرسرا رو خوندم و همه فرایند بعد از برنده شدن رو حفظ کردم اما بازم برنده نشدم. سال بعدش دیگه زیاد امیدوار نبودم که برنده بشم و البته برنده هم نشدم. اون سال از دست اونایی که فله ای همه قوم و خویش و دوستانشون رو ثبت نام میکنن و کافی نت ها که حتی آدما رو بدون دادن اطلاعات درست ثبت نام میکنن ناراحت بودم...
امسال هم لاتاری ثبت نام کردم اما دیگه برام مهم نیست که قبول بشم یا نشم. اینا رو گفتم که به دوستانی که امسال برای اولین بار ثبت نام کردن بگم اولا براتون آرزوی موفقیت میکنم و دوما این که بیش از حد به برنده شدن امیدوار نباشید و روی لاتاری تا قبل از برنده شدن زیادی حساب باز نکنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، nargol1990 ، Reza2018 ، copol ، dv2017 ، victor2017
(2017-01-28 ساعت 18:42)Hoseinu نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 18:26)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-01-28 ساعت 16:41)neda007 نوشته:  افراد کم اطلاعی که من رو متهم کردند بی اطلاع هستم و با تمسخر گفتند شنبه ما برا اونا تعطیله از این حرفهای بی ارزش

تحویل بگیرید   واقعا اون عده خیلی بیسواد هستند

ایرانی ها رو از سوار شدن به هواپیما  پرواز مقصد  us  منع کردند برای پناهندگان منع 3 ماهه و برای  باقی کیس ها 6 ماه منع امضاء شد ررررررررررررررررررفت  تمااااااااااااااااااااااااام

برید سراغ کانادا و استرالیا نیوزلند تا بسته نشده

سلام.
از اینکه از شوخی من ناراحت شدید متاسفم. Sad
شرمنده،من با اکثر بچه هایی که اینجا هستن شوخی میکنم و این حالتم اینجا شناخته شده. در کل هم با حرفتون موافق بودم. در هر صورت ببخشید که به خاطر بی سوادیم باعث ناراحتیتون شدم. Sad  Cool

لرد امیرو به نظر من شما سال برنده شدنتون ۲۰۱۱بوده که ثبت نام نکردید. Smile  Smile

منم به لرد گفتم اون سالایی که ثبت نام نکرد قرار بود اسمش در آد Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo
(2017-01-28 ساعت 20:24)abas_kashan نوشته:  اینم ماسید

عمو عباس آمریکا نشد فدا سرت، تو وطن دوباره ماشین چینی میخریم Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-09 ساعت 01:34)LORDAmiroo نوشته:  داشتم سوت میزدم رد میشدم دیدم سوتو کوره اینجا گفتم یه سلامی بکنم :|

سلام

Big Grin

هموطن سلام Cool

فقط لطفا سوت نزن ما میخوایم بخوابیم شما داری مزاحمت ایجاد میکنی Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo
(2017-02-12 ساعت 02:15)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 00:27)Reza2018 نوشته:  لغو شدن فرمان ترامپ به تایپیک بغلی dv 2017. یه جون دوباره داد حالا دوباره که تایپیک ما به زور روزی دوتا پست اضافه میشه لطفا یه کم فعالتر باشید مرسی اه

فک کنم من باید یه بار دیگه یه سلام بکنم تاپیک یکم جون بگیره Big Grin شده شبی خندوانه :|  Cool  Big Grin

دوباره سلام، لرد جان وجدانن این همه اینجا وقت میزاری، جاش چن دقیقه وقت میزاشتی از آخرتت میترسیدی بهتر نبود؟ Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، LORDAmiroo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان