کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سیستم برابری ارز.... نرخ تورم و نرخ بهره حساب کنی هیچکس دیگه حاضر نیست تو ایران سرمایه گذاری کنه .
و به همین سادگی نمیشه از آربیتراژ استفاده کرد .
دلار در سالهای اینده ب شدت تحت تاثیر نرخ تورم داخلی و بسیار. پرریسک
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Phoenix7 ، copol ، storagemeter ، alirezanz
(2017-03-01 ساعت 21:53)redbull نوشته:  سیستم برابری ارز....  نرخ تورم و نرخ بهره حساب کنی هیچکس دیگه حاضر نیست تو ایران سرمایه گذاری کنه .
و به همین سادگی نمیشه از آربیتراژ استفاده کرد .
دلار در سالهای اینده ب شدت تحت تاثیر نرخ تورم داخلی و بسیار. پرریسک

موافقم
و اجازه میخوام صحبت شما رو اصلاح کنم و از جمله" ماههای آینده" به جای " سالهای آینده" استفاده کنم
برم که وقته ترس و لرزم داره میرسه و ارواح و اشباح کلبه تنهائیم بی صبرانه انتظار ترساندنه منو می کشند
جای همتون می ترسم امشب Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، copol ، LORDAmiroo ، dv2017
اگه اینجوری بخوایم زندگی کنیم باید یه جا بشنیم یه وقت ضرر نکنیم از کجا معلوم ما مثل کسانی که سال 2016 پوند خریدند ضرر نکنیم یا مثل کسانی سال 2008تعداد زیادی خونه خریدند ضرر نکنیم ولی همیشه باید یه پلن B باشه اگه ضرر کردیم بازم نابود نشیم مثل همین لاتاری یه پلنB باید داشته باشیم............. ولی کلا مطرح کردن موضع مقایسه سود اینجا و اونجا درست نبود Big Grin  از نیویورک چه خبر @alirezann Cool
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، Phoenix7 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، dv2017
سلام  چندم  اردیبهشت  نتایج را  اعلام  می کنند  ؟؟

" حامی  ترامب "
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، storagemeter ، redbull ، alirezanz ، LORDAmiroo ، dv2017
(2017-03-01 ساعت 23:03)Reza2018 نوشته:  اگه اینجوری بخوایم زندگی کنیم باید یه جا بشنیم یه وقت ضرر نکنیم از کجا معلوم ما مثل کسانی که سال 2016 پوند خریدند ضرر نکنیم یا مثل کسانی سال 2008تعداد زیادی خونه خریدند ضرر نکنیم ولی همیشه باید یه پلن B باشه اگه ضرر کردیم بازم نابود نشیم مثل همین لاتاری یه پلنB باید داشته باشیم............. ولی کلا مطرح کردن موضع مقایسه سود اینجا و اونجا درست نبود Big Grin  از نیویورک چه خبر @alirezann Cool

من نمی دونم مطالب شما مربوط به سرمایگزاری هست یا مربوط به انتقال بول از امریکا به ایران هست

اولا در رابطه با سرمایگزاری : بهترین سرمایگزاری را در امریکا می توان داشت راجب ایران حساب باز نکنید مگر برای 50 سال اینده .

دوما در رابطه با انتقال بول از یوس به ایران: از چه طریقی ؟؟ سرافی که کارمزد فراوان می گیره و مقرون به صرفه نیست

دوم اینکه بانکهای امریکایی با ایران رابطه ی تجاری ندارند مگر با تاسیس شرکت و گشایش LC و یا سایر اسناد تجاری دیگر ....
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، dv2017
با سلام
یه جاهایی که بعضی دوستان اشاره میکنن به اجاره ی «استودیو» به جای «خونه» ، دقیقا منظور از استودیو چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull
حامی ترامپ مد نشه انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: redbull ، copol ، alirezanz ، LORDAmiroo
(2017-03-02 ساعت 00:09)American Darlin نوشته:  با سلام
یه جاهایی که بعضی دوستان اشاره میکنن به اجاره ی «استودیو» به جای «خونه» ، دقیقا منظور از استودیو چیه ؟

استودیو ظاهرن همون سوییت خودمونه یه اتاق با سرویس و اشپزخونه سرپایی
کندو هم دارن اونو نمیدونم چیه البته مهم هم نیس Sad
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Phoenix7 ، alirezanz ، American Darlin ، dv2017
همفرومی های عزیز من یه سر به تاپیک پارسال شمارش معکوس زدم انگار از تاپیکشون هیشکی اسمش درنیومده بود!!!! همه به اتفاق میتونیم یکم بترسیم
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Phoenix7 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، dv2017
(2017-03-02 ساعت 03:04)limbo نوشته:  همفرومی های عزیز من یه سر به تاپیک پارسال شمارش معکوس زدم انگار از تاپیکشون هیشکی اسمش درنیومده بود!!!! همه به اتفاق میتونیم یکم بترسیم

سلام.درسته اسم کسی درنیومد.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، alirezanz ، dv2017
(2017-03-01 ساعت 23:40)khatarnak نوشته:  سلام  چندم  اردیبهشت  نتایج را  اعلام  می کنند  ؟؟

" حامی  ترامب "
سلام.فکرکنم 12اردیبهشت اعلام میکنند.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، alirezanz ، dv2017
(2017-03-01 ساعت 15:29)abas_kashan نوشته:  جقدر مونذه؟!

عباس خان هماهنگ کردم، شما هروقت مبلغ مورد نظرو بدی رفتی Wink وقتش دست خودته Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2017-03-01 ساعت 23:03)Reza2018 نوشته:  اگه اینجوری بخوایم زندگی کنیم باید یه جا بشنیم یه وقت ضرر نکنیم از کجا معلوم ما مثل کسانی که سال 2016 پوند خریدند ضرر نکنیم یا مثل کسانی سال 2008تعداد زیادی خونه خریدند ضرر نکنیم ولی همیشه باید یه پلن B باشه اگه ضرر کردیم بازم نابود نشیم مثل همین لاتاری یه پلنB باید داشته باشیم............. ولی کلا مطرح کردن موضع مقایسه سود اینجا و اونجا درست نبود Big Grin  از نیویورک چه خبر @alirezann Cool

هیچی داداش، درگیر روزمرگی شدم. نیاین اینجا خخوب نیست همونجا بمونین منم اگه میشد بر میگشتم. هیچکی نیاد اینجا Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، dv2017
(2017-03-02 ساعت 03:04)limbo نوشته:  همفرومی های عزیز من یه سر به تاپیک پارسال شمارش معکوس زدم انگار از تاپیکشون هیشکی اسمش درنیومده بود!!!!  همه به اتفاق میتونیم یکم بترسیم

تاپبکشون و هیشکی خود ما هستیم دوست عزیز Wink

تو این چن سال کلا دو نفر اسمشون در اومد تا جایی که من یادمه، خلاصه شانس برنده شدن زیاده Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Reza2018 ، dv2017
(2017-03-02 ساعت 03:04)limbo نوشته:  همفرومی های عزیز من یه سر به تاپیک پارسال شمارش معکوس زدم انگار از تاپیکشون هیشکی اسمش درنیومده بود!!!!  همه به اتفاق میتونیم یکم بترسیم

شما یکم تجربت بیشتر بشه دیگه همینجا هم پیدات نمیشه Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎