کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-28 ساعت 01:26)ebrahim1e نوشته:  ای بابا ای بابا
این جا هم که شده سایت تبلیغ کشورای دیگه
بابا بی خیال فقط یو اس را عشقه
بیایید یکم انرژی بدید امسال همه برنده بشیم بریم دیگه بابا
به امیده برنده شدن همه بچه های باحال مهاجر سرایی
هورااااااااااااااااااااااااا
چند وقت بود هورا نکشیده بودیما خخخخخخخخخ

سلام.خب اگرقبول نشدیم ویاشدیم و توکلیر موندیم متاسفانه مثل کیس خودتون تکلیف چیه؟ازیه جایی این دورباطل رو باید قطعش کنیم!بنده هم مثل خیلیابعداز قبول نشدن درلاتاری سال اول واقعا غمگین وسرخورده بودم,ولی توهمین تاپیک شمارش معکوس پارسال انقدرازدوستان شنیدم که دنبال پلن بی باشید وچقدرخوب بود این راهنمایی ایشان!تو این چندماه 2 پلن کاملا واقعی آماده کردم وشرایط اولیه اش روهم به امید خدا فراهم کردم تا ازاردیبهشت به بعد  (انشاالله قبول بشیم همگی و نیازی به پلن b وc نداشته باشیم)درصورت نیاز اجراشون کنم.بازهم ازهمه دوستان تقاضای شرکت دربحث وارائه راهکارهای نو ویا پیگیری همین راهکارهارو دارم.بسیارسپاسگزارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، dv2017 ، limbo ، Reza2018 ، farrokh33 ، jalayevatan ، ebrahim1e
جالبه ها همه ما ها که تو مهاجرسرا عضو هستیم خودمون دیگه الان فول فول شدیم که بعد برنده شدن باید چکار کنیم ولی مشکل اینجاست که برنده نمیشیم.ولی امید داشته باشیم انشاالله میشیم.ببخشید همش شد میشیم نمیشیم.چقد خوبه همه ی فکرمون آمریکا نباشه تا اگر خدایی نکرده برنده نشدیم نابود نشیم.ولی نمیشووود
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-02-28 ساعت 01:47)copol نوشته:  

سلام.خب اگرقبول نشدیم ویاشدیم و توکلیر موندیم متاسفانه مثل کیس خودتون تکلیف چیه؟ازیه جایی این دورباطل رو باید قطعش کنیم!بنده هم مثل خیلیابعداز قبول نشدن درلاتاری سال اول واقعا غمگین وسرخورده بودم,ولی توهمین تاپیک شمارش معکوس پارسال انقدرازدوستان شنیدم که دنبال پلن بی باشید وچقدرخوب بود این راهنمایی ایشان!تو این چندماه 2 پلن کاملا واقعی آماده کردم وشرایط اولیه اش روهم به امید خدا فراهم کردم تا ازاردیبهشت به بعد  (انشاالله قبول بشیم همگی و نیازی به پلن b وc نداشته باشیم)درصورت نیاز اجراشون کنم.بازهم ازهمه دوستان تقاضای شرکت دربحث وارائه راهکارهای نو ویا پیگیری همین راهکارهارو دارم.بسیارسپاسگزارم.
بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار Rolleyes
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz ، farrokh33 ، dv2017 ، ebrahim1e
(2017-02-28 ساعت 13:07)limbo نوشته:  

بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی  باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار  Rolleyes

یکی از پلنهای اصلی من که ظاهرا داره به واقعیت می پیونده ؛ پلن پیاده رویه همگانیه .اونم به مسافت حداقل 6000کیلومتر
سلامتی و لاغریه تضمین شده نخ سوزن مناسب افرادیه که مثل من اضافه وزن زیادی دارند
خرجش هم خریدن یه کفش پیاده روی درجه1 و یه کوله جمع و جور و مقداری آذوقه سفر و البته یادگیری کمی ورزشهای رزمیه
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، farrokh33 ، jalayevatan ، ebrahim1e
(2017-02-28 ساعت 13:50)Phoenix7 نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 01:47)copol نوشته:  سلام.خب اگرقبول نشدیم ویاشدیم و توکلیر موندیم متاسفانه مثل کیس خودتون تکلیف چیه؟ازیه جایی این دورباطل رو باید قطعش کنیم!بنده هم مثل خیلیابعداز قبول نشدن درلاتاری سال اول واقعا غمگین وسرخورده بودم,ولی توهمین تاپیک شمارش معکوس پارسال انقدرازدوستان شنیدم که دنبال پلن بی باشید وچقدرخوب بود این راهنمایی ایشان!تو این چندماه 2 پلن کاملا واقعی آماده کردم وشرایط اولیه اش روهم به امید خدا فراهم کردم تا ازاردیبهشت به بعد  (انشاالله قبول بشیم همگی و نیازی به پلن b وc نداشته باشیم)درصورت نیاز اجراشون کنم.بازهم ازهمه دوستان تقاضای شرکت دربحث وارائه راهکارهای نو ویا پیگیری همین راهکارهارو دارم.بسیارسپاسگزارم.
بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی  باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار  Rolleyes

یکی از پلنهای اصلی من که ظاهرا داره به واقعیت می پیونده ؛ پلن  پیاده رویه همگانیه .اونم به مسافت حداقل 6000کیلومتر
سلامتی و لاغریه تضمین شده   نخ سوزن  مناسب  افرادیه که مثل من اضافه وزن زیادی  دارند
خرجش هم  خریدن یه کفش پیاده روی درجه1 و یه کوله جمع و جور و مقداری آذوقه سفر و البته یادگیری کمی ورزشهای رزمیه
Cool

پلن خوبیه فقط شاید شنا و قایقرانی هم لازم باشه بهتره زودتر یاد بگیری خخخ
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz ، farrokh33 ، jalayevatan ، ebrahim1e
(2017-02-28 ساعت 01:14)Phoenix7 نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 23:17)farrokh33 نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 21:21)Phoenix7 نوشته:  به نظرم برای قضاوت درست در مورد مردم یه کشور باید مدتی رفت و در محیط جدید کار و زندگی کرد. توریستی رفتن هیچ ملاک صحیحی برای ارزیابی بطن یه اجتماع نیست .بله تو اکثر کشورهابا  شمای توریست برخورد بسیار خوبی دارند ولو شما 6 ماه  هم تو اون کشور زندگی کنید. ولی تا تو بازار کار اون کشور نرفتید و  خودتون رو قاطی challenge  واقعی نکردید قضاوت نمیشه کرد.به هر حال همه ما تا به حال یکی دوبار پامون رو از اینجا گذاشتیم بیرون و دیدیم اونی که درب فروشگاه رو برامون باز می کنه یا  موقع خرید ازمون تشکر میکنه ؛ مجبور به این کاره چون اگه شما از نحوه رفتار اون شخص شکایتی داشته باشین ؛اون فروشنده و یا دربان و یا... از فردا صبح fire میشه .
من خودم مدتی بود که برای ارتقای حرفه ای خودم مجبور بودم با تعدادی از موسسات انگلیسی در تماس باشم تا کارهام پیش بره.حقیقت امر رو بگم براتون در ظاهر بسیار خوب برخورد میکنن ولی در باطن بر خلاف ادعایی که دارند بسیار نژاد پرست هستند(هر چند خود ما هم همینطوریم) .و بعضی وقتها وقتی خودمو تو موقعیتی فرض می کردم که میبایست با اینها  همکار باشم ؛ خیلی دلسرد می شدم

به هر حال قبلا هم گفتم بازم میگم؛ اونی که اینجا جاش گرمو نرمه ؛ باید همینجا بمونه چون کار و زندگی تو خارج از کشور؛ مثل در آوردن نون از دهان شیره ! تا بیادو جا بیوفته و....
ولی اونی هم که میخواد بره ؛ باید بره و بی رحمانه هم بایدبره.عمرتون رو هم با تحصیلی رفتن  هدر ندید
در ضمن هر کسی سال دیگه قبول شد و خواست بره عآمریکا ؛ تکلیف این آپارتمان مبله تو غرب لس آنجلس رو خودش و با کرم خودش روشن کنه تا یه مهاجرسرا راحت بشه  .نمیدونم شاید هم صاحابش برای کلاس گذاشتن آگهی شو بر نمیداره!شماره هم که گذاشته
چقدر ترسناک شد! نه ؟

سلام دوست بسیار عزیز
من با نظر شما مخالفتی ندارم و در برخی از اونها با شما موافقم
اینکه باید مدتی در اونجا کار وزندگی کرد تا بهتر بشه مردم اونجا رو قضاوت کرد این حرف کاملا درستی است
اینکه توی اکثر کشورها با توریست برخورد خوبی دارندهم کاملا درست است ولی توی آم ر ی ک ا اینکه توریست هستی ویا زندگی میکنی تفاوت چندانی نداره چون کشور مهاجر پذیریه وتقریبا اکثر اونا آمریکایی اصیل نیستند مثلا آمریکایی های آفریقایی تبار ویا آمریکایی های لاتین تبار ویا نژاد زرد که در همه جا دیده میشن بنابراین اونا کسی رو به نام توریست نمیبینن که تظاهر کنند تا به توریست خوش بگذره .بلکه این فرهنگ اکثریت اوناست البته نژاد پرست هم وجود داره ولی من از اکثریت جامعه اونجا حرف میزنم.
راجع به انگلیسی ها نوشتی بله من هم با شما موافقم اونا وآلمانی ها اکثریتشون خودخواه ونژاد پرست هستند وفقط خودشون رو میبینند وبقیه رو نژاد پایین تر
کار توی همه کشورها شاق وطاقت فرسا ست ولی اگه توی شغلت تخصص ومهارت داشته باشی منظور من هر شغلی است همه جا برات ارزش قایل میشن ومیتونی زندگی نسبتا مرفهی داشته باشی ولی اگه کسی بخواد از زیر کار در بره مسلما باهاش برخورد میکنندواونوقت است که باید به قول شما نون رو از دهن شیر دراورد.
آم ر ی ک ا سرزمین فرصت های طلایی است اگه کسی بتونه وبخواد میتونه به آرزوهاش برسه .این مطالب رو نه از روی خود باختگی مینویسم که من به ایرانی بودنم افتخار میکنم مستند این حرفها فقط سفرهای من به اونجا نیست که مقایسه زندگی فامیل نزدیک ودوستان وآشنایان است موقعی که درایران بودند والان که دراونجا هستند.تندرست وشاد باشید

بله خوب توی کشورهایی مثل کانادا و عآمریکا شاید این موضوع کمی کم رنگ باشه
ولی خوب دسترسی به این کشورها خیلی سخته به خصوص از طریق لاتاری که احتمال قبولی 1 در 100هزاره
ولی دسترسی به اروپا راحته ولی مشکلاتی داره که قبلا اشاره شد
هر چی صلاحه پیش بیاد
راضیم به رضاش
به همین قبله ! Cool
اوغات پر ترس و لرزی رو در این نیمه شب سرد و هراس انگیز برای همه مسئلت دارم
برم کمی هم مشغول باشم با ارواح و اشباح ساکن کلبه ام

سلام قبولی درلاتاری حدودا از هر130نفر یک نفرقبول میشن اگر احتمال قبولی 1در100هزار بود که باید قیدش رو زد واصلا فکرش رو از ذهن پاک کرد .ولی با قسمت آخر که شوخی کردی کاملا موافقم همیشه خندان باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، redbull ، dv2017

بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار Rolleyes

سلام.کاملا درسته ,ازاین منظرهم میشه بهش نگاه کرد.این قسمتش بیشترشخصی هست ونظر فرد تعیین کننده است.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، farrokh33 ، dv2017 ، ebrahim1e
(2017-02-28 ساعت 14:05)limbo نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 13:50)Phoenix7 نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 13:07)limbo نوشته:  بنظرم قبول شدن تو لاتاری باید پلن بی  باشه چون احتمالش نزدیکه صفره البته پلن بی از نوعی که پلن اصلی میبوسه میزاره کنار  Rolleyes

یکی از پلنهای اصلی من که ظاهرا داره به واقعیت می پیونده ؛ پلن  پیاده رویه همگانیه .اونم به مسافت حداقل 6000کیلومتر
سلامتی و لاغریه تضمین شده   نخ سوزن  مناسب  افرادیه که مثل من اضافه وزن زیادی  دارند
خرجش هم  خریدن یه کفش پیاده روی درجه1 و یه کوله جمع و جور و مقداری آذوقه سفر و البته یادگیری کمی ورزشهای رزمیه
Cool

پلن خوبیه فقط شاید شنا و قایقرانی هم لازم باشه بهتره زودتر یاد بگیری خخخ

نه دیگه انقدر لازم نیس خودتو به زحمت بندازی
3 بار مسیر تهران تا بوشهر رو پیاده بریم بیاییم ؛30کیلو وزن کم کردیم و به اهداف از پیش تعیین شده مون که همانا تناسب اندام و هیکل ورزشکاری هست هم رسیدیم Cool
سر راهمون هم رودخونه و یا دریایی هم نیس که لازم باشه شنا یا قایق رانی یاد بگیریم
همین
ورزش رو فراموش نکن که خعیلی خعیلی خوبه
به همین قبله
وصلامو علیکوم Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، limbo ، farrokh33 ، jalayevatan
نرخ بهره در امریکا ماهیانه حد اکثر 2/ درصد و تو ایران حداقل یک درصد اگه یکی اونجا  یک میلیون دلار وام با بهره 2/ درصد بگیره مجبوره ماهی حد اکثر 2000 دلار بده تا بدهیاش به بانک اونجا رشد نکنه و بیاد بزاره ایران این پولو حداقل ماهی 10000 سود میگیره دو هزارتا میده به بهره بانک اونجا 8000 خرج میکنه میشه همچین کاری کرد؟ چقدر باید اعتبار داشته باشی همچین وامی بدند؟ اگه هم یه روزی نرخ بهره امریکا از ایران بیشتر شد پول از بانک ایران در میاره وامشو تصفیه میکنه
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، farrokh33 ، dv2017 ، jalayevatan
(2017-02-28 ساعت 22:09)Reza2018 نوشته:  نرخ بهره در آمریکا ماهیانه حد اکثر 2/ درصد و تو ایران حداقل یک درصد اگه یکی اونجا  یک میلیون دلار وام با بهره 2/ درصد بگیره مجبوره ماهی حد اکثر 2000 دلار بده تا بدهیاش به بانک اونجا رشد نکنه و بیاد بزاره ایران این پولو حداقل ماهی 10000 سود میگیره دو هزارتا میده به بهره بانک اونجا 8000 خرج میکنه  میشه همچین کاری کرد؟ چقدر باید اعتبار داشته باشی همچین وامی بدند؟ اگه هم یه روزی نرخ بهره آمریکا از ایران بیشتر شد پول از بانک ایران در میاره وامشو تصفیه میکنه

شما شرایط زمانی وام رو نگفتی Rolleyes
اول باید شرایط دقیق وام رو در نظر بگیری.. در ضمن گیریم که اینقدر هم وام بدن انتقال این مقدار پول برای افراد عادی مثل منو شما به ایران زیاد ساده نیست. Cool
در کل نمیدونم میشه این کارو کرد یا نه ولی اگر بشه جالب میشه Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، alirezanz ، copol ، farrokh33 ، dv2017
(2017-02-28 ساعت 22:20)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 22:09)Reza2018 نوشته:  نرخ بهره در آمریکا ماهیانه حد اکثر 2/ درصد و تو ایران حداقل یک درصد اگه یکی اونجا  یک میلیون دلار وام با بهره 2/ درصد بگیره مجبوره ماهی حد اکثر 2000 دلار بده تا بدهیاش به بانک اونجا رشد نکنه و بیاد بزاره ایران این پولو حداقل ماهی 10000 سود میگیره دو هزارتا میده به بهره بانک اونجا 8000 خرج میکنه  میشه همچین کاری کرد؟ چقدر باید اعتبار داشته باشی همچین وامی بدند؟ اگه هم یه روزی نرخ بهره آمریکا از ایران بیشتر شد پول از بانک ایران در میاره وامشو تصفیه میکنه

شما شرایط زمانی وام رو نگفتی  Rolleyes
اول باید شرایط دقیق وام رو در نظر بگیری.. در ضمن گیریم که اینقدر هم وام بدن انتقال این مقدار پول برای افراد عادی مثل منو شما به ایران زیاد ساده نیست. Cool
در کل نمیدونم میشه این کارو کرد یا نه ولی اگر بشه جالب میشه Big Grin Big Grin Big Grin
انتقال باید یخورده تحقیق کنیم ولی حتی میشه در برابر نوسنات دلار پول که به تومن تبدیل میکنیم ایران بیمه کرد البته میشه دلار تو بانک ایران بدون تبدیل به تومن بزاری بانک ولی سود کمتری میدن
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، farrokh33 ، dv2017
(2017-02-28 ساعت 22:36)Reza2018 نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 22:20)LORDAmiroo نوشته:  

شما شرایط زمانی وام رو نگفتی  Rolleyes
انتقال باید یخورده تحقیق کنیم ولی حتی میشه در برابر نوسنات دلار پول که به تومن تبدیل میکنیم ایران بیمه کرد البته میشه دلار تو بانک ایران بدون تبدیل به تومن بزاری بانک ولی سود کمتری میدن

یه مسئله دیگه هم اینه که اگه بخوای به ریال تبدیل کنی قیمت خرید و فروش دلار با هم تفاوت دارن بعد که بخوای دوباره باش دلار بخری احتمالن ضرر میکنی Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، alirezanz ، copol ، farrokh33 ، limbo ، dv2017
(2017-02-28 ساعت 22:54)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 22:36)Reza2018 نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 22:20)LORDAmiroo نوشته:  شما شرایط زمانی وام رو نگفتی  Rolleyes

یه مسئله دیگه هم اینه که اگه بخوای به ریال تبدیل کنی قیمت خرید و فروش دلار با هم تفاوت دارن بعد که بخوای دوباره باش دلار بخری احتمالن ضرر میکنی  Big Grin  Cool

بانک های ملت و صادرات حساب ارزی باز میکنن پول میدی بعد یه سال میای اصل پول و سود پول به دلار میگری البته حساب های ارزی سودش کمتر از حساب های عادی به تومن
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، copol ، farrokh33 ، dv2017
(2017-02-28 ساعت 01:29)ebrahim1e نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 23:19)alirezanz نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 15:50)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال از دوستان داشتم
خواستم ببینم شما چند درصد احتمال برنده شدن در لاتاری رو میدید
من که خودم ده درصد بیشتر احتمال برنده شدن رو نمیدم  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مرسی

من زیاد امیدوار نیستم کلا 93% شانس برنده شدنمو میبینم. ولی اون 7% خیلیه همون جلوی قبولیمو میگیره Sad

داداش این 93 درصد را از کجا آووردی؟؟؟؟؟
خخخخ

راست میگی همینطوری بی حساب گفتم،

96% شانس برنده شدن هست.
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، copol ، farrokh33 ، dv2017 ، ebrahim1e
سلام
اون اقایی که در مورد وام صحبت کرد . ببین نرخ برابری ارز رو تورم تعیین میکنه اگر شما یک پروژه تو المان با نرخ ۵ درصد سرمایه گذاری بهتره تا ۲۴ درصد ایران !
میدونی چرا ؟ چون ۲۴-۲۰=۴
پس اون ۲۰ درصد نرخ تورم ایران . گرفتی چی شد ؟
به این خاطره الان دلار دیگه دولت ول کرده هر ساله دلار ۴۰۰ تا میره قیمتش .علی یارت
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Reza2018 ، jalayevatan ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان