کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد - آرشیو
.
دوستانی که به سفارتها مراجعه کردند، لطفاً تجربه خود را در تاپیک تجربه مراجعه به سفارتهای آمریکا قرار دهند.
.
سلام خیالتون راحت با مهاجرت غیرقانونی مشکل داره روند شاید کمی کند بشه ولی پروندها سرجاشون هستن وخود ترامپ به تنهای نمیتونه تصمیم بگیره کی بیاد کی بره و اینم بگم راحت30درصد اقتصاد امریکاروی ایرانی میچرخه واز نظرهای دیگه هم همینطور
تشکر کنندگان: bsbali ، sina454 ، مامان دو قلو ها ، bhb32 ، afshin007x ، battosai
(2017-01-25 ساعت 16:08)mari2 نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 10:38)Afra207 نوشته:  من هم جاي شما باشم همين فردا ميرم ، موضوع جديه واقعا ، من بيچاره چهار سال عمرم تلف شد
[/qسلام خدمت همگی
ویزای من و بچه هام صادر شده ولی ویزای همسرم تو مرحله کلیرنس هست حالا اگر قرار باشه ممنوعیت ورود باشه حتی اونهایی که ویزا هم دارند نمیتونن برن ؟ و اگر ما برییم تو وضعیت صادر شدن ویزای همسرم تاثیر داره ؟ واقعا چه و ضعی راه انداخته این آقای ترامپ
نگران نباش دوست عزیز
خیلی بعید هست که کلا لغو بکنه، نهایت نهایتش سخت گیری بیشتری می کنند برای دادن ویزا.
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، arminpaye ، mosa10dei ، bhb32 ، afshin007x
خیلی وضعیت پیچیده و وخیمی است واقعا" هیچ کس نمیدونه تو کله این ترامپ چی میگذره تصمیماتی که میگیره زندگی خیلییها رو به چالش میکشه حتی دگرگون میکنه امیدوارم این قانون شامل ایران نشه ما ایرانیها همیشه متمدن بودیم و هر کثافت کاری هست ماله این اعراب نمیدونم چرا ما همیشه باید چوبه این عربها و اسلام رو بخوریم تا کی آخه !؟
تشکر کنندگان: bhb32
سلام
اين قانوني وضع ميشه
شامل ويزاي نامزدي هم ميشه ، من براي ويزا اقدام كردم الان بهم ويزا ميدن يا نه؟
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 16:38)کوه صبور نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 16:08)mari2 نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 10:38)Afra207 نوشته:  من هم جاي شما باشم همين فردا ميرم ، موضوع جديه واقعا ، من بيچاره چهار سال عمرم تلف شد
[/qسلام خدمت همگی
ویزای من و بچه هام صادر شده ولی ویزای همسرم تو مرحله کلیرنس هست حالا اگر قرار باشه ممنوعیت ورود باشه حتی اونهایی که ویزا هم دارند نمیتونن برن ؟ و اگر ما برییم تو وضعیت صادر شدن ویزای همسرم تاثیر داره ؟ واقعا چه و ضعی راه انداخته این آقای ترامپ
نگران نباش دوست عزیز
خیلی بعید هست که کلا لغو بکنه، نهایت نهایتش سخت گیری بیشتری می کنند برای دادن ویزا.

ممنون از پاسختون امیدوارم همینطور بشه
قبولی 2017
مصاحبه : اکتبر
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، mosa10dei
فعلا بهتره عجله نکنیم
من فکر نمیکنم مشکلی برای ما ایجاد شه
هرچند مصاحبه خودمم ۲ماه دیگه اس و نگرانم
در بد بینانه ترین حالت صدور ویزاهای مهاجرتی تا یک ماه متوقف میشه تا یه روشی برای بررسی بهتر مهاجران استفاده شه و اینجوری نیست که کلا لغو شه
تشکر کنندگان: Mrcivil ، hesgan ، pishtaz611 ، afshin007x
(2017-01-25 ساعت 16:41)sepideh Hasan نوشته:  سلام
اين قانوني وضع ميشه

شما که کارتون نزدیکه خوبه که ایمیل بزنید و مساله رو بپرسید. جوابی که میدن خیلی مهمه و مطمئنا از اخبار رسانه ها قابل اطمینان تره.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
تشکر کنندگان: pishtaz611
به سفرت من مصاحبه ام ماه مارچ اول مارچ ، فكر ميكنم نامزدم به اون سازماني كه تو ويرجينياست زنگ بزنه ميگن، چون من ايميلي از سفارت انكارا كه قابل استفاده براي ميل فرستادن باشه نيست، ندارم 
(2017-01-25 ساعت 17:07)mosa10dei نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 16:41)sepideh Hasan نوشته:  سلام
اين قانوني وضع ميشه

شما که کارتون نزدیکه خوبه که ایمیل بزنید و مساله رو بپرسید. جوابی که میدن خیلی مهمه و مطمئنا از اخبار رسانه ها قابل اطمینان تره.
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 17:08)sepideh Hasan نوشته:  اين قوانين شامل ويزاي نامزدي هست؟

اخبارها ضد و نقیض هستن باید تحمل کنید تا ببینیم چی میشه حداقل تا یک ماه اینده شاید و باز هم شاید از صدور هر نوع ویزایی جلوگیری بعمل بیاره تا قوانین جدید اعلام کنه پس هر نوع قانونی که وضع بشه جدا از هر نوع ویزایی می تونه شامل حال همه ماها بشه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، payamshad
من واقعا نمیفهمم که چرا ایرانی ها همه جا باید در شایعه پراکنی حرف اول رو بزنن.تمومش کنید لطفا .با خراب کردن جو و برهم زدن ارامش دیگران چی عایدتون میشه.خب صبرکنیدببینید چی پیش میاد
جوری خبر رو شاخو برگ میدید انگار خوشحالیدهمچین اتفاقی بیوفته!!!خواهشا تمومش کنید و بذاریداینجا ارامش داشته باشه.به اندازه کافی همه دوستان از پروسه کلیرنس خسته شدن و سراسر استرس هستن.پس لطفا انرژی مثبت به دیگران بدید.ممنون
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، mulan1979 ، Roya3757 ، ....مهرشاد.... ، afshin007x ، mrlzdh ، battosai
جالبه که توی خبر New York Times اسمی از ایران آورده نشده!!!
من جوری که از توی اخبار خوندم، بیشتر مشکلشون با پناهنده ها هست و این موضوع ربطی به ویزای لاتری نداره.
البته میتونن همه چیز رو به هم ربط بدن و به ما هم گیر بدن.
ولی من فکر میکنم کاری به ما که از طریق لاتری هستیم ندارن

http://www.msn.com/en-us/news/politics/t...li=BBmkt5R
کیس: ‎2017AS30XX‎
تعداد اعضاء ‎: دو نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: ‎5 May‎
تاریخ ارسال فرم: ‎17 May‎
کارنت شدن کیس: ‎14 Oct‎
محل مصاحبه: آنکارا تغییر توسط خودم به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎8 Dec‎
نتیجه: A.P
تاریخ Clear شدن: 8 Feb
تاریخ صدور ویزا: 21 Feb
تاریخ ورود به آمریکا: Mar 2
تشکر کنندگان: m_baghaei ، bhb32
دوستان عزیز! درسته که همه از شنیدن اتفاقی که ظاهرا قراره بیفته شوکه هستیم و ناراحت, اما سعی کنیم به خودمون مسلط بشیم و با همدیگه بحث نکنیم.

واقعیت اینه که هنوز اتفاقی نیفتاده و دستوری صادر نشده. بنابراین نمیشه با قطعیت نتیجه گیری کرد. خبر به نقل از یکی از نزدیکان ترامپ بوده که گفته قصد داره این کارو انجام بده. حتی شاید امشب هم دستوری صادر نشه و به فردا یا پس فردا بکشه. بذارین دستور صادر بشه ببینیم دقیقا چیه بعدش همه میایم همینجا درباره اش حرف میزنیم ببینیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم!!!
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
تشکر کنندگان: arminpaye ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، ....مهرشاد.... ، afshin007x ، mrlzdh
(2017-01-25 ساعت 19:37)Alirezania نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 19:14)pegkh نوشته:  يعني بيچاره شديم رفت فرقي نداره الان ١ خطي باشيم ٢ خطي باشيم ايشو باشيم در هر صورت حتي با داشتن ويزاي امريكا چون ايراني هستيم از رفتن به ام ر ي ك ا محروم شديم ?????

کاملا درسته در حالی که ما ایرانیها تا بحال نصبت به عربها و پاکستانی ها هیچ کاری به آمریکا نداشتیم، اینا بر می گرده به زمان اون مرتیکه گور به گور شده سردار سازندگی که کلی آدم مخالف تو اروپا ترور کرد و ایران و ت ر و ر ی س ت کرد. هی حالا مردم برن سر قبرش زار بزنن که اصلاح طلبها تنها شدن

من که یه سره از صبح جلو اخبار نشستم فعلا چیزی نگفتن ایشاله که کاری به ویزای قانونی نداشته باشن ولی همه سایتهاشون نوشتن که امروز یه چیزایی ترامپ امضا میکنه. فاکس نیوز هم اول صبح یه چیزایی گفت ولی هنوز ترامپ کاری نکرده. ایشاله که شرش از سر ما کم بشه و به خیر بگذره
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
تشکر کنندگان: Mrcivil ، arminpaye ، bhb32
سلام خیالتون راحت با مهاجرت غیرقانونی مشکل داره روند شاید کمی کند بشه ولی پروندها سرجاشون هستن وخود ترامپ به تنهای نمیتونه تصمیم بگیره کی بیاد کی بره و اینم بگم راحت30درصد اقتصاد آمریکاروی ایرانی میچرخه واز نظرهای دیگه هم همینطور
تشکر کنندگان: bsbali ، battosai ، pegah_p6 ، afshin007x
(2017-01-25 ساعت 19:56)hesgan نوشته:  دوستان عزیز! درسته که همه از شنیدن اتفاقی که ظاهرا قراره بیفته شوکه هستیم و ناراحت, اما سعی کنیم به خودمون مسلط بشیم و با همدیگه بحث نکنیم.

واقعیت اینه که هنوز اتفاقی نیفتاده و دستوری صادر نشده. بنابراین نمیشخپه با قطعیت نتیجه گیری کرد. خبر به نقل از یکی از نزدیکان ترامپ بوده که گفته قصد داره این کارو انجام بده. حتی شاید امشب هم دستوری صادر نشه و به فردا یا پس فردا بکشه. بذارین دستور صادر بشه ببینیم دقیقا چیه بعدش همه میایم همینجا درباره اش حرف میزنیم ببینیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم!!!

كاملا درسته بحث و دعوا نكنيم خود من چقدر خوشحال بودم و به دوستام پز دادم كه من ديگه امريكايي هستم ولي ميبينين ادم نبايد مغرور بشه و فكر كنه حالا كه ويزا داره و خرش از رو پل گذشته پس ديگه هيچ خطري تهديش نميكنه هيچ چيزي كاملا قطعي در دنيا نيست وكيلم گفت اين ادم كاملا غير قابل پيش بيني هست و هر چه زودتر يعني همين الان بيا تا اين لحظه هم كه اين قانون نيست يعني اگه الان يه ايراني با ويزا بره فرودگاه ديپورتش نميكنن.
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hesgan ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان