کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و بررسی در مورد وضعیت دارندگان گرین کارت
سلام ورود برای دارندگان ویزای معتبر از هر نوع آزاد شد.عجله کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اکتبر گرین کارتم رو گرفتم و برگشتم ایران حالا داره 6 ماه میشه سال اول باید حتما برگردیم یا میشه قبل یه سال برگشت من همسرم هم برگشته چون پدر و مادر من و مادر همسرم ایران هستن و به شدت مریض هستن و ما فعلا باید اینجا باشیم . لطفا راهنمایی کنید . گرین کارت من از طریق ازدواج است .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 09:49)عدلی نوشته:  سلام دوستان
من اکتبر گرین کارتم رو گرفتم و برگشتم ایران حالا داره 6 ماه میشه سال اول باید حتما برگردیم یا میشه قبل یه سال برگشت من همسرم هم برگشته چون پدر و مادر من و مادر همسرم ایران هستن و به شدت مریض هستن و ما فعلا باید اینجا باشیم .  لطفا راهنمایی کنید .  گرین کارت من از طریق ازدواج است .

دوست عریز طبق قوانین آمریکا شما که گرین کارت دارید در اصل مقیم آمریکا محسوب میشوید و طبق قانون 5 ماه و 30 روز خارج آمریکا میتواند باشد که این خارج از آمریکا بودن به منزله مسافرت می باشد حتی شما اگر سر 6 ماه وارد خاک آمریکا شوید باز آفیسر میتواند دلیل خروج شما به مدت 6 ماه را بپرسد که باید دلیل قابل توجیهی داشته باشید . پس بهتر به موقع برگردید و اگر شرایط اش را نداریم بایستی درخواست پاس سفید بدهید .
موفق باشد
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen
(2017-02-23 ساعت 13:06)melon نوشته:  
من اکتبر گرین کارتم رو گرفتم و برگشتم ایران حالا داره 6 ماه میشه سال اول باید حتما برگردیم یا میشه قبل یه سال برگشت من همسرم هم برگشته چون پدر و مادر من و مادر همسرم ایران هستن و به شدت مریض هستن و ما فعلا باید اینجا باشیم .  لطفا راهنمایی کنید .  گرین کارت من از طریق ازدواج است .

دوست عریز طبق قوانین آمریکا شما که گرین کارت دارید در اصل مقیم آمریکا محسوب میشوید و طبق قانون 5 ماه و 30 روز خارج آمریکا میتواند باشد که این خارج از آمریکا بودن به منزله مسافرت می باشد حتی شما اگر سر 6 ماه وارد خاک آمریکا شوید باز آفیسر میتواند دلیل خروج شما به  مدت 6 ماه را بپرسد که باید دلیل قابل توجیهی داشته باشید . پس  بهتر به موقع برگردید و اگر شرایط اش را نداریم بایستی درخواست پاس سفید بدهید .
موفق باشد
سلام شما برای اولین بار که خارج شدید از امریکا میتوانید تا یکسال خارج از امریکا باشید مشکلی نیست این امر در ویزای شما هم ذکر شده است
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 00:18)mehrdad.agha نوشته:  

دوست عریز طبق قوانین آمریکا شما که گرین کارت دارید در اصل مقیم آمریکا محسوب میشوید و طبق قانون 5 ماه و 30 روز خارج آمریکا میتواند باشد که این خارج از آمریکا بودن به منزله مسافرت می باشد حتی شما اگر سر 6 ماه وارد خاک آمریکا شوید باز آفیسر میتواند دلیل خروج شما به  مدت 6 ماه را بپرسد که باید دلیل قابل توجیهی داشته باشید . پس  بهتر به موقع برگردید و اگر شرایط اش را نداریم بایستی درخواست پاس سفید بدهید .
موفق باشد
سلام شما برای اولین بار که خارج شدید از آمریکا میتوانید تا یکسال خارج از آمریکا باشید مشکلی نیست این امر در ویزای شما هم ذکر شده است

بالاخره کدومش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 00:18)mehrdad.agha نوشته:  

موفق باشد
سلام شما برای اولین بار که خارج شدید از آمریکا میتوانید تا یکسال خارج از آمریکا باشید مشکلی نیست این امر در ویزای شما هم ذکر شده است

دوست عریز من چون خودم با این موضوع برخورد کردم که برادر شوهرم بعد از اولین خروج از آمریکا و بازگشت بعد از 6 ماه توی فرودگاه با پرسش و پاسخ زیادی مواجه شد و نتیجه هم پر کردن فرم برای پاس سفید بود, پس اینکه تو پاسپورت چی نوشته خیلی ملاک نیست .
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خسته نباشید . پستهارو خوندم اما به نتیچه دقیق نرسیدم . من گرین کارت را 4 ماه پیش گرفتم . ایا باید سر شش ماه برگردم و خارج امریکا بودن تا یکسال مجاز هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-09 ساعت 20:56)amirrezat نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید . پستهارو خوندم اما به نتیچه دقیق نرسیدم . من گرین کارت را 4 ماه پیش گرفتم . ایا باید سر شش ماه برگردم و خارج آمریکا بودن تا یکسال مجاز هست؟
سلام
شما باید قبل از شش ماه به آمریکا برگردید.در صورت اینکه میخواهید مدت بیشتری خارج از آمریکا بمانید باید در هنگام حضور در آمریکا درخواست پاس سفید کنید ( permit Re-entry )که در اینصورت میتوانید تا دو سال خارج از آمریکا باشید.
شماره کیس: ‎2017AS44XX‎
تاریخ رویت قبولی:06 ‎MAY‎
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ ارسال فرم: ‎28 may
تاریخ مصاحبه: 14march
نتیجه: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

من یک سال و نیم هست که آمریکا هستم و گرین کارت دارم اما پاس سفید ندارم. برای سفر یک ماهه به ایران لازمه که پاس سفید بگیرم؟ الان که یک سالی از اون جریانات میگذره آیا اطلاع دارید کسی اخیرا برای ورود به آمریکا با مشکلی مواجه شده باشه؟ خیلی دوست دارم به خانواده سر بزنم اما میترسم مشکلی پیش بیاد.

ممنونم
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من و همسرم تیر پارسال گرین کارتمون رو گرفتیم. 40 روز هم در آمریکا موندیم.برگشتیم ایران و حدود 5 ماه بعد به آمریکا برگشتیم. آفیسر خیلی جدییی و تند باهامون برخورد کرد که کجا بودین و ... شما باید اینجا بمانید نه اینکه مدام در رفت و آمد باشید.
کسی از دوستان گرین کارتی هست که اخیرا به این شدت باهاش برخورد شده باشه؟ اگر نه میشه بگین از کدوم ایالتها وارد میشین که کمتر بهتون گیر میدن؟
یه سوال دیگه اینکه اگر کسی از آمریکا وارد بشه و زمینی بره کانادا و از اونجا خارج بشه دفعه بعد مشکل کمتری نخواهد داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-17 ساعت 01:48)Roo نوشته:  سلام دوستان،

من یک سال و نیم هست که آمریکا هستم و گرین کارت دارم اما پاس سفید ندارم. برای سفر یک ماهه به ایران لازمه که پاس سفید بگیرم؟ الان که یک سالی از اون جریانات میگذره آیا اطلاع دارید کسی اخیرا برای ورود به آمریکا با مشکلی مواجه شده باشه؟ خیلی دوست دارم به خانواده سر بزنم اما میترسم مشکلی پیش بیاد.

ممنونم

پاس سفید برای سفر بیش از شش ماه تا دو سال لازمه

من بعد ار اولین دستور ترامپ و بدون پاس سفید که 8ماه بود بیرون از خاک امریکا بودم مشکلی برام پیش نیومد و فقط یک اخطار شفاهی گرفتم
الان هم یک ساله با پاس سفید ایرانم
برای دارندگان گرین کارت مشکلی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان