کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-01 ساعت 18:21)Moh.Bahrami1989 نوشته:  - وقتی شما با برگه تمکن میرید سفارت نهایتا با این سوال مواجه میشید که این پول رو از کجا اوردید که با توجه به فرهنگ ما ایرانی ها به سادگی میشه جواب داد که از پدر عزیز گرفتم جهت سفرم و پاسخ هایی از این قبیل...!

- اما زمانی که شما با اسپانسر میرید اونجا با کمی اغراق لگد زدید به کیسی که هیچ مورد خاصی جهت کنکاش بیشتر توسط سفارت نداشته به معنای بهتر سفارت رو که احتمالا  نکته ای جهت بررسی بیشتر شما نمیدیده رو به یک باره تحریک به بررسی اسپانسرتون در آمریکا ( که اتفاقا کاملا قابل بررسی هست به علت  سکونت در ایالات متحده)میکنید که در چه وضعیتی هستند!

به طور خلاصه به نظر این حقیر  شاید تنها وظیفه ما تا زمان فرارسیدن مصاحبه (( هرچه ساده تر کردن و ساده تر نشان دادن کیسمون هست)) و داشتن اسپانسر با اضافه کردن یک شخص ثالث دیگر به پرونده شما بدون شک سوالات جدیدی رو به کیس شما اضافه خواهد کرد!

پس من خودم كردم كه لعنت بر خودم باد
كيس ما طوري هست كه بايد حتما اسپانسر داشته باشيم (ازدواجي)
اما من چون نداشتم پرينت حساب بردم
طرف گفت ١٤٠٠٠٠ دلار از كجا آوردي
منم حقيقت رو گفتم و بجاي اينكه بگم نصفش رو از بابام گرفتم خودم از بچگي پول جم كن بودم
٢ تا ماشين داشتم فروختم و مقداري هم تو بورس سرمايه گذاري كردم
درحالي كه حقوقم رو سالي ٨٠٠٠ دلار تو فرم هاي ٨٦٤ اظهار كردم و همين قدر هم ميدن ديگه
حالا احتمالا داره بررسي ميكنه من با اين حقوق كم اين پول رو چجوري بدست آوردم
ولي خب آخرش چطور ميخوان بفهمن؟؟؟ خدا ميدونه
كاش منم ميگفتم همش رو بابام داده
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 18:42)fb2016 نوشته:  پس دليل اين AP من چيه نه هيچكدوم از دلايل بالا رو داشتم نه اسپانسر لازم بوديم
نميفهممش واقعا
هر كي ميگرده واسه خودش يه دليل براي apش پيدا ميكنه اما نميدونم چرا من به نتيجه اي نميرسم

اين يكي از دلايلي هست كه طرف ميره تو چك
١٠٠٠ تا دليل دگ هم داره كه ما نميدونيم
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016
(2017-04-01 ساعت 18:15)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 18:04)HamidHu نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 17:18)bhb32 نوشته:  يكي از دوستان اينطور گفته بودن
من خودمم فكر ميكنم ممكنه تاثير داشته باشه
و فكر هم نمي كنم كسي بتونه اين موضوع رو رد يا ثابت كنه
چون هيچ مستندي در اين خصوص وجود نداره
اكثر پاسخ ها به اين سوال سليقه اي و بر اساس تفكرات شخصيه

Daghighan. Vali nemidunam kare khoob ine ke sponsor dashte bashim ya pool to hesab. Dar har soorat merc babate javabetoon. Smile

جواب شما "بله" هست دوست عزیز. چراییش هم آسان. چون به صورت طبیعی سوابق اسپانسر شما هم میره تو چک. بالاخر ایشون کسی هست که شما رو به نوعی ضمانت کرده، پس باید هم بک گروند امنیتی و هم مالی ایشون چک بشه. اینکه کارش چیه؟ چقدر درآمد داره؟ آیا همه مالیاتهاش به موقع داده؟ پولی از جایی ناشناخته نیومده باشه و به جایی ناشناخته نرفته باشه. تمام اینها برای ایشونم انجام میشه و مشخصه همه اینها هم زمان بر هست. برای همین، دوستانی که پول در بانک بگذارند دیگه این مرحله رو نخواهند داشت. موفق باشید.

انرژی مثبت یادتون نره

kheily kheily ziad mamnoonam az javab daghigh va ba hoseleye shoma agha Mostafa gol. vaghean omidvaram ba movafaghiat casetoon jelo bere , mec
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mostafa2017
(2017-04-01 ساعت 18:04)HamidHu نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 17:18)bhb32 نوشته:  يكي از دوستان اينطور گفته بودن
من خودمم فكر ميكنم ممكنه تاثير داشته باشه
و فكر هم نمي كنم كسي بتونه اين موضوع رو رد يا ثابت كنه
چون هيچ مستندي در اين خصوص وجود نداره
اكثر پاسخ ها به اين سوال سليقه اي و بر اساس تفكرات شخصيه

Daghighan. Vali nemidunam kare khoob ine ke sponsor dashte bashim ya pool to hesab. Dar har soorat merc babate javabetoon. Smile

جواب شما "بله" هست دوست عزیز. چراییش هم آسان. چون به صورت طبیعی سوابق اسپانسر شما هم میره تو چک. بالاخر ایشون کسی هست که شما رو به نوعی ضمانت کرده، پس باید هم بک گروند امنیتی و هم مالی ایشون چک بشه. اینکه کارش چیه؟ چقدر درآمد داره؟ آیا همه مالیاتهاش به موقع داده؟ پولی از جایی ناشناخته نیومده باشه و به جایی ناشناخته نرفته باشه. تمام اینها برای ایشونم انجام میشه و مشخصه همه اینها هم زمان بر هست. برای همین، دوستانی که پول در بانک بگذارند دیگه این مرحله رو نخواهند داشت. موفق باشید.

انرژی مثبت یادتون نره

سلام دوست عزیز
من در فوریه در ایروان مصاحبه داشتم. هم گواهی بانک برده بودم و هم اسپانسر داشتم. از افیسر پرسیدم کدوم را بدم ؟ جواب داد گواهی بانک را بده.
شاید تجربه من بتونه کمکی به شما بکنه.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zamini1975
(2017-04-01 ساعت 21:13)shahin41 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 18:04)HamidHu نوشته:  Daghighan. Vali nemidunam kare khoob ine ke sponsor dashte bashim ya pool to hesab. Dar har soorat merc babate javabetoon. Smile

انرژی مثبت یادتون نره

سلام دوست عزیز
من در فوریه در ایروان مصاحبه داشتم. هم گواهی بانک برده بودم و هم اسپانسر داشتم. از افیسر پرسیدم کدوم را بدم ؟ جواب داد گواهی بانک را بده.

mishe lotf konid begid dalile AP chi bud?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
درخواست مایکل فلین در مورد حفاظت خودش در صورت ارایه کردن اطلاعاتی مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات امریکا رد شد
امروز در امریکا قبل از اینکه ترامپ ۲ دستور صادر بکنه خبرنگاران از ترامپ در مورد گفته های فلین ازش سوال پرسیدن ولی ترامپ جواب نداده که هیچ
بلکه به اتاق کناری انتقال داده شده و دستور هارو مایکل پنس امضا کرده و توضیح داده
برنده لاتاری ۲۰۱۷
برنده اصلی خودم و همسرم همراه من
مصاحبه ۱۳ مارس ابوظبی
نتیجه ap
اولین اپدیت ۱۹ مارس, ۱۴ جون
مدرک تحصیلی خودم دکتر دامپزشک همسرم لیسانس IT
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176 ، شهرادلیلا ، bah90 ، bhb32
(2017-04-01 ساعت 21:28)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 21:13)shahin41 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 18:15)mostafa2017 نوشته:  جواب شما "بله" هست دوست عزیز. چراییش هم آسان. چون به صورت طبیعی سوابق اسپانسر شما هم میره تو چک. بالاخر ایشون کسی هست که شما رو به نوعی ضمانت کرده، پس باید هم بک گروند امنیتی و هم مالی ایشون چک بشه. اینکه کارش چیه؟ چقدر درآمد داره؟ آیا همه مالیاتهاش به موقع داده؟ پولی از جایی ناشناخته نیومده باشه و به جایی ناشناخته نرفته باشه. تمام اینها برای ایشونم انجام میشه و مشخصه همه اینها هم زمان بر هست. برای همین، دوستانی که پول در بانک بگذارند دیگه این مرحله رو نخواهند داشت. موفق باشید.

انرژی مثبت یادتون نره

سلام دوست عزیز

mishe lotf konid begid dalile AP chi bud?

راستش به ما که چیزی نگفتند ولی با توجه به گفته‌های دوستان صاحب نظر در این فروم، میتونه سابقه کاری بالای من و همسرم، سربازی رفتن من، تحصیلات کارشناسی خودم و همسرم در خارج از کشور و........ از دلایل AP باشه.
ظاهرا هرچی جوون تر و بیکارتر و تحصیلات حداقلی داشته باشید کم خطر تر هستید. یعنی جیزی برای بررسی گذشته نداشته باشید.
تعداد نفرات کیس 3
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.mar5000@icloud.com ، bhb32
اساتید وضعیت فعلی حکم چی هستش ؟

زیرنویس شبکه خبر دیدم به مدت نامحدود دوباره حکم لغو شده

درسته ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-04-01 ساعت 22:33)javadth نوشته:  اساتید وضعیت فعلی حکم چی هستش ؟

درسته ؟

بله. قاضی دادگاه هاوایی لغو دستور را به مدت نامحدود اعلام کرد. یعنی از الآن تا وقتیکه دادگاه تجدیدنظر رای بده همه چی آرومه. اونم احتمالا سه چهار ماه طول می کشه.
تعداد نفرات کیس 3
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
(2017-04-01 ساعت 23:17)shahin41 نوشته:  

درسته ؟

بله. قاضی دادگاه هاوایی لغو دستور را به مدت نامحدود اعلام کرد. یعنی از الآن تا وقتیکه دادگاه تجدیدنظر رای بده همه چی آرومه. اونم احتمالا سه چهار ماه طول می کشه.

یعنی تو این سه چهار ماهه هم کسی کلیر نمیشه؟ بابا از اول ژانویه لااقل بچه های این سایت اصلا کلیر نشدن فقط خوش به حال اونایی که مصاحبه میرن و ویزا یه ضرب می گیرن... Sad کاش کلیری ها رو شروع کنن آخه چقدر دیگه وایسیم
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، bhb32 ، siavashasg ، mulan1979
(2017-04-01 ساعت 23:33)Sasa-t نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 23:17)shahin41 نوشته:  

درسته ؟

یعنی تو این سه چهار ماهه هم کسی کلیر نمیشه؟ بابا از اول ژانویه لااقل بچه های این سایت اصلا کلیر نشدن فقط خوش به حال اونایی که مصاحبه میرن و ویزا یه ضرب می گیرن...  Sad  کاش کلیری ها رو شروع کنن آخه چقدر دیگه وایسیم

جسارتا شما اشتباه میکنید. همین چند روز پیش فکر کنم 28 مارس دو نفر تو ایروان کلیر شدن و البته کیس های دیگری هم از ژانویه به بعد کلیری داشتیم. در ضمن حکم دادگاه به نفع ماست و الان صدور ویزا داره انجام میشه. ان شاالله همه کلیر بشیم به زودی و بقیه بچه ها هم که مصاحبه نرفتن ویزای یکضرب بگیرند.
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
دوستان كسي ميدونه اين خبر بي بي سي داستانش چيه؟؟؟

آقای ترامپ در واکنش به تحریمهای اخیر دولت ایران بر علیه برخی از شرکتهای آمریکائی، اعلام کرد که از اول ماه میلادی آینده ورود ایرانیان به خاک آمریکا را بدون داشتن ویزا -یا صدور ویزا در مبادی ورودی- آزاد اعلام خواهد کرد تا پاسخی مناسب به تحریمها از جانب ملت ایران به حکومت اسلامی داده شود.

http://www.bbc.com.persian.news.xn--____...D8%AF.html
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 22:22)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 22:12)fb2016 نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 22:03)farzadmohajer نوشته:  تو سایت BBC که چیزی نوشته نشده ... این خبر کاملا دروغ و جعلی هست . باور نکنید ...
من چند سایت خبری معتبر دیگه هم رفتم ... هنوز کسی چیزی نگفته ...
البته اگه صحت هم داشته باشه مجدد لغو میشه ... چون فرقی با حکم قبلی نداره ...

من از كانال تلگرام بي بي سي گرفتم
کانال تلگرام ؟؟؟؟؟ خدا خیرت بده ... زودتر میگفتی عزیز ... همین الان لفت بده از کانال ...
یعنی تا الان خبر هارو از تلگرام دریافت میکردید ؟؟
دوستان خواهشا هر شخصی از تلگرام و اینستا خبری رو دنبال میکرده ، از الان دیگه نکنه ...
هیچ خبری از این مکان ها صحت نداره و فقط برای گرم کردن و آپدیت خبری کانال استفاده میشه ...
اصلا روح BBC هم خبر نداره ... به سایتش مراجعه کنید عزیز ... فقط سایت
به توییتر کلباسی هم مراجعه کردم و همچین چیزی وجود نداشت غیر از کامنت ۳ روز پیشش ...
من الان رفتم تو خود سایت آسوشیتد پرس ، هیچ مطلبی در این رابطه نبود .
امکان نداره ترامپ همچین حماقتی کنه ... فقط میتونه شرایط رو سخت کنه و نه ممنوع

اين خبري كه ذكر كردند مربوط ميشه به همون فرمان دوم مهاجرتي و حدود چند هفته قبل از اينكه فرمان دوم مهاجرتي امضا بشه، بهمن كلباسي منتشرش كرد. يعني برميگرده به حدود 1.5 ماه پيش. البته بعدش گفتند كه 7 كشور تبديل شده به 6 كشور.
مطلب جديدي نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 01:46)onasiss نوشته:  دوستان كسي ميدونه اين خبر بي بي سي داستانش چيه؟؟؟

آقای ترامپ در واکنش به تحریمهای اخیر دولت ایران بر علیه برخی از شرکتهای آمریکائی، اعلام کرد که از اول ماه میلادی آینده ورود ایرانیان به خاک آمریکا را بدون داشتن ویزا -یا صدور ویزا در مبادی ورودی- آزاد اعلام خواهد کرد تا پاسخی مناسب به تحریمها از جانب ملت ایران به حکومت اسلامی داده شود.

بنظر خودم خيلي شبيه دروغ ١٣ ست ولي اگر هم هست چرا اينطوري؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، limbo
(2017-04-02 ساعت 01:55)onasiss نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 01:46)onasiss نوشته:  دوستان كسي ميدونه اين خبر بي بي سي داستانش چيه؟؟؟

بنظر خودم خيلي شبيه دروغ ١٣ ست ولي اگر هم هست چرا اينطوري؟؟؟؟؟؟
دروغ ۱۳ هست اکثر سایتها قبل از انتشار خبر اطلاع رسانی کردن که بی بی سی میخاد همچین خبری منتشر کنه فریب نخورین!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان