کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2018-08-29 ساعت 17:25)Spiritual نوشته:  من هم عمیقا امیدوارم که دوره بعد رییس جمهور جدید وضعیت مهاجرین بخصوص هموطنان عزیز را سرو سامان بدهد

و البته معمولا این سر و سامان دادن هم هیچوقت سریع نیست و در گیر دعوای دو حزب در دو مجلس و بروکراسی اداری کلی از انچه در حرف و شعار گفته میشه عقب میوفته.
تنها کاری که الان هموطنا میتونن انجام بدن دقت زیاد در سفرهای خارج و مخصوص مقاصد سفر و مدت اقامتشان در خارجه.
اگر پرونده کسی سر این قضیه رد بشه تا ۵+۲ سال با شرایط حال حاضر سیتیزنیش میتونه عقب بیوفته
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، American Darlin
متاسفانه رئیس جمهوران آمریکا در مورد ایران رفتارشون از رئیس جمهور قبلی بدتر بوده
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 10:19)Alirezania نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 23:05)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 22:58)amirhoseinc نوشته:  من يه لينك هم از فاكس گذاشتم براي امروز هست اونم همينو ميگه.
لینک رو هم دیدم عزیز ... نوشته بود که :
افراد دارای گریین کارت و ویزا میتوانند وارد خاک آمریکا شوند ، حتی اگر بار اولشان باشد .

جایی نزده بود که صدور ویزا متوقف شده ...
فقط در رابطه با رد صدور ویزا برای پناهندگان سوری گفته شده بود .

اما بازم میگم ، هر اتفاقی ممکنه بیوفته ...

اگر دوباره غیر مقبول باشه ، مجدد توسط دادگاه لغو خواهد شد .
چون ده ها هزار متقاضیه ویزا ، تو صف هستند ...

شما چه گیری دادی ها هم یه ضرب!! کلا می خواد ۳ ماه صدور ویزا رو متوقف کنه که قوانین درست کنن صفت و سخت تر کنن حالا شما هی بگو نه جایی نگفته من ندیدم من رفتم گشتم چیزی نبود ۳ ماه می خواد کسی راه نده !! حالا اگر کسی خوش شانس بوده و ویزا داره می تونه بره ولی تو این ۳ ماه برای هیچ کس ویزا صادر نمی شه! می گی نه حالا ببین

سلام..باتوجه ب موقعیت کسایی مثل شما درآمریکا ک ب نسبت شغل خوبی دارژد..میتونین کمک ایرانی ای ک رشته ش شیمی هستش و کارکردن با دستگاه هایgc وgc mathو چنددستگاه سخت و پرکاربرد دیگه را بلدن ک با مهارت بالایی هم هستن ایشون کمک کنین ک ی شغل خوب پیداکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد منظور شما از اين سه ماه از چه تاريخي تا چه تاريخي است دقيقا.من پدرو مادرم هفته ديگه مي شود 7 ماه كه از تاريخ مصاحبه شون در انكارا مي گذره اما خبري نيست . مديكال هم منقضي شده خيلي ناراحتم خيلي .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-21 ساعت 12:28)F.mghoghnoos نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 10:19)Alirezania نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 23:05)farzadmohajer نوشته:  لینک رو هم دیدم عزیز ... نوشته بود که :
افراد دارای گریین کارت و ویزا میتوانند وارد خاک آمریکا شوند ، حتی اگر بار اولشان باشد .

جایی نزده بود که صدور ویزا متوقف شده ...
فقط در رابطه با رد صدور ویزا برای پناهندگان سوری گفته شده بود .

اما بازم میگم ، هر اتفاقی ممکنه بیوفته ...

اگر دوباره غیر مقبول باشه ، مجدد توسط دادگاه لغو خواهد شد .
چون ده ها هزار متقاضیه ویزا ، تو صف هستند ...

شما چه گیری دادی ها هم یه ضرب!! کلا می خواد ۳ ماه صدور ویزا رو متوقف کنه که قوانین درست کنن صفت و سخت تر کنن حالا شما هی بگو نه جایی نگفته من ندیدم من رفتم گشتم چیزی نبود ۳ ماه می خواد کسی راه نده !! حالا اگر کسی خوش شانس بوده و ویزا داره می تونه بره ولی تو این ۳ ماه برای هیچ کس ویزا صادر نمی شه! می گی نه حالا ببین

سلام..باتوجه ب موقعیت کسایی مثل شما درآمریکا ک ب نسبت شغل خوبی دارژد..میتونین کمک ایرانی ای ک  رشته ش شیمی هستش و کارکردن با دستگاه هایgc وgc mathو چنددستگاه سخت و پرکاربرد دیگه را بلدن ک با مهارت بالایی هم هستن ایشون کمک کنین ک ی شغل خوب پیداکنن؟

نه متاسفانه من وارد نیستم به این سیستمها
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-05 ساعت 12:26)Kami R نوشته:  
(2017-12-05 ساعت 11:41)Alirezania نوشته:  
(2017-11-14 ساعت 09:57)Alirezania نوشته:  آقا امروز اومدم‌دوبی ۱۶ وقت دیزا ت ریستی، یکی از دوستان دعوت کرده حالا چیکار کنم با حکم استیناف؟

برگرد برادر، من‌برای دوستم دعوت نامه فرسادم با یه ساپورت خیلی قوی ویلی بهش گفتن که شما صلاحیت نداری، اصلا مصاحبه هم‌نکردن تازه این مال ۱۶ اکتبر هستش

درود
یه سوال، الان شما جواب خودتون رو دادید؟ Sad

لول، آره، آخه دوستمم هم با این اکانت وارد شده بوده
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ميشه كسي منو براي ويزاي نامزدي راهنمايي كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان