کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
.
این تاپیک برای بحث و پیگیری بهتر و سریعتر اخبار و اطلاعات مربوط به تغییرات احتمالی در پروسه صدور ویزا و ورود به آمریکا ایجاد شده است.
لطفا از بحثهای شخصی، بحثهای غیر مرتبط با موضوع، اعلام نظر شخصی و ... در این تاپیک خودداری کنید. در صورت عدم توجه به این موضوع، پستهای مربوطه حذف شده و با کاربر برخورد خواهد شد.
.
پاسخ
با توجه به خبر های اخیر :

صدور ویزا و روند مصاحبه کردن هم باید ادامه داشته باشه اما با سختی بیشتر ...

هنوز جایی خبری از ممنوعیت یا تعلیق صدور ویزا شنیده نشده ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، جواد حبيبي ، mulan1979
(2017-02-20 ساعت 13:01)farzadmohajer نوشته:  با توجه به خبر های اخیر :

جدا از این جو نا امید و منفی که وجود داره و من هم به عنوان یک نفر از جامعه لاتاری ها دیگه امیدی به سرانجام رسیدن این برنامه ندارم و سعی میکنم برگردم به دوره ای که هنوز نتایج 2017 اعلام نشده بود اما خوندن مطالبی که شما میذاری و امیدواری هایی که میدی خوشاینده حتی اگه اشتباه باشه. قبل از اردیبهشتی که گذشت همه ما یه زندگی داشتیم که شاید ازش راضی نبودیم ولی باهاش میساختیم و برنامه ریزی داشتیم واسش بعد نتایج تو این چند ماه با یه رویا زندگی کردیم که گاهی تبدیل به کابوس میشد و گاهی رویایی شیرین .کابوس سختی شروع زندگی تو غربت و اینکه از عهده ش برمیایم یا منجر میشه به برگشت و هدر رفت سرمایه و رویای زندگی هالیوودی و امریکایی که شاید سراب بوده و اونقدر ها دستیافتنی نبوده این رو از حرف کسایی که رفتن میشه استنباط کرد که اونجا هم سختی های خودشو داره و خیلیاشون ممکنه اگه گیر حرف مردم نبودن بر میگشتن. پس اگه نشد و این اتفاقا جلوی رفتن رو گرفت شاید حکمتی توش بوده و خیر جای دیگه ای رغم بخوره. پاشید خودتون رو بتکونید و استارت بزنید . دوستان غیر از لاتاری هم با یه تاخیر چند ماهه حداکثر کارشون درست میشه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. دوستان غیر از لاتاری همیشه چک های چند ماهه طولانی میخوردن این سه ماه هم یه چک حساب کنید . اما فارغ از این حرفا دید مثبتی که به این قضیه و زندگی داری قابل تحسینه و اینکه سعی میکنی جو رو زنده نگه داری حتی اگه همه بگن مرده ناخداگاه کمک میکنه.یقین بدون همه کسایی که اینجا هیچ امیدی ندارن دوست دارن یکی دلداریشون بده. موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، Ali--usa ، farzadmohajer ، mulan1979 ، Hedi.p.g ، mostafa2017 ، masoud768 ، gbtm
(2017-02-20 ساعت 14:53)minaz00 نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 13:01)farzadmohajer نوشته:  با توجه به خبر های اخیر :

جدا از این جو نا امید و منفی که وجود داره و من هم به عنوان یک نفر از جامعه لاتاری ها دیگه امیدی به سرانجام رسیدن این برنامه ندارم و سعی میکنم برگردم به دوره ای که هنوز نتایج 2017 اعلام نشده بود اما خوندن مطالبی که شما میذاری و امیدواری هایی که میدی خوشاینده حتی اگه اشتباه باشه. قبل از اردیبهشتی که گذشت همه ما یه زندگی داشتیم که شاید ازش راضی نبودیم ولی باهاش میساختیم و برنامه ریزی داشتیم واسش بعد نتایج تو این چند ماه با یه رویا زندگی کردیم که گاهی تبدیل به کابوس میشد و گاهی رویایی شیرین .کابوس سختی شروع زندگی تو غربت و اینکه از عهده ش برمیایم یا منجر میشه به برگشت و هدر رفت سرمایه و رویای زندگی هالیوودی و آمریکایی که شاید سراب بوده و اونقدر ها دستیافتنی نبوده این رو از حرف کسایی که رفتن میشه استنباط کرد که اونجا هم سختی های خودشو داره و خیلیاشون ممکنه اگه گیر حرف مردم نبودن بر میگشتن. پس اگه نشد و این اتفاقا جلوی رفتن رو گرفت شاید حکمتی توش بوده و خیر جای دیگه ای رغم بخوره. پاشید خودتون رو بتکونید و استارت بزنید . دوستان غیر از لاتاری هم با یه تاخیر چند ماهه حداکثر کارشون درست میشه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. دوستان غیر از لاتاری همیشه چک های چند ماهه طولانی میخوردن این سه ماه هم یه چک حساب کنید . اما فارغ از این حرفا دید مثبتی که به این قضیه و زندگی داری قابل تحسینه و اینکه سعی میکنی جو رو زنده نگه داری حتی اگه همه بگن مرده ناخداگاه کمک میکنه.یقین بدون همه کسایی که اینجا هیچ امیدی ندارن دوست دارن یکی دلداریشون بده. موفق باشی.
خواهش می کنم عزیز ... من همیشه واقعیت رو خدمت دوستان عرض می کنم .
با اینکه کامنت های من به روحیه دادن تعبیر میشه ...
من تا الان کامنتی نگذاشتم که اشتباه در اومده باشه ... شاید هم شانسی بوده ...
اما حرف اصلیه من این هست که :
آدم خیلی باید از نظر روحی و جسمی ضعیف باشه که بخاطر کنسل شدن یک مهاجرتی که
موفقیت ما در آن کشور تضمین نشده ، خودش رو ببازه ...
حتی تو قانون اساسی آمریکا گفته شده که : ریخته شدن خون مهاجرین در این خاک کاملا حلاله و
مسئول آن نیستیم ...
اونجا عاشق چشم و ابروی ما نیستن ... آدم هرکجا که باشه برای موفقیت ، نیاز به تلاش زیاد داره ...
آمریکا که باید تلاش خود را به توان هزار کرد ، چون وارد کشوری میشویم که در آن باید با غول های
علمی ، صنعت ، فرهنگی ، کارآفرینی و ... رقابت کنیم .

کسی که بخاطر یک مهاجرت شکست روحی میخوره ، پس قطعا هم نمیتونه در موارد بالا پیروز بشه ...

آدم اگه واقعا حرفی برای گفتن داشته باشه ، صداش تو کل دنیا پیچیده خواهد شد ...

اون وقت اونا هستن که برای اومدن به کشورشون ، برات سر و دست میشکونن ...

مهم نیست در ایران باشی یا آمریکا ... مهم اینه سرنوشت ترجیح داده باشه که تو کدومش باشی ...

و اما اشخاصی سرنوشت خوب و موفقی دارند که دارای ذات پاک و مهربونی باشند ...

در غیر این صورت ، سرنوشت شمارو به جای اشتباهی کنترل میکنه و آرزوی مرگ ، تنها آرزوی اون شخصه ...

پس انسان خوبی باشید که موقعیت های خوب به سمت شما سرازیر بشن ... هر کاری ، عکس العملی داره ...

جدا از این حرفا :
فکر نمیکنم به ویزا دادن گیر بدن چون آخرش به تظاهرات و لغو حکمش دچار میشه ...
احتمالا محدودیت ویزا ایجاد میکنه و نه لغو یا تعلیق ...
یعنی اینکه مراحل صدور ویزا دادن سخت تر میشه . ولی آخرش همه به ویزای خود میرسن ...

حتی خود ترامپ هم گفت : نباید به همه پناهندگان ویزا داد . فقط پناهنگان خاص باید ویزا بگیرند .
پس میشه از این جمله نتیجه گرفت که : ویزا میدن ، اما به سختی ... اشخاصی که برای آمریکا امن باشند

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، m_baghaei ، جواد حبيبي ، Ali--usa ، mulan1979 ، hrghoreshi ، masoud768
امروز یکی از دوستان من ویزای خودش رو از ابوظبی گرفت B1/B2 با تاریخ اکسپایر 11 می 2017
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، zamini1975 ، farrokh33
(2017-02-20 ساعت 18:13)ali3875 نوشته:  امروز یکی از دوستان من ویزای خودش رو از ابوظبی گرفت B1/B2  با تاریخ اکسپایر 11 می 2017

سلام دوست عزیز اگر منظورتون از ویزای B1/B2ویزای توریستی است مگر ابوظبی ویزای توریستی میده ؟تا اونجایی که میدونم کنسولگری دبی ویزای توریستی وابوظبی برای ویزای مهاجرتی است .لطفا اطلاعات منو تصحیح کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
خداروشکر صفحه قبل بسته شد امیدوارم یه سری از کاربر ها بلاک شده باشن همش به هم میپریدن و حرفها و شایعات بی اساس میگفتن امیدوارم تو این صفحه شاهد مسایل قبل نباشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
اقای فرزاد کاش کاش کاش خوش بینی های شما درست دربیاد علی رغم اینکه ظاهرا خلاف اون هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
?پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ به رسانه‌ها درز کرده است

?خبرگزاری آسوشیتد پرس: پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ از طریق منبعی به دست این خبرگزاری رسیده است.

?بهمن کلباسی، خبرنگار بی‌بی‌سی، می‌گوید که این پیش‌نویس تفاوت چندانی با فرمان اولیه ندارد و حاوی نکات زیر است:

?۱- همان ٧ كشور هدف این فرمان هستند

?۲- كسانى كه ويزا دارند می‌توانند به خاک آمریکا وارد شوند

?۳- محدوديت عليه پناهجويان سورى کاهش یافته است

?۴ - بخش اصلى فرمان که توقف صدور و بررسى ویزا براى شهروندان ٧ کشور نام برده شده در فرمان اولیه است، باقى مى‌ماند.

?البته ممکن است نسخه نهایی که امضا می‌شود قدری با این پیش‌نویس متفاوت باشد.
@bbcpersian
متاسفانه بازهم محدوديت صدور ويزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 21:39)fb2016 نوشته:  ?پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ به رسانه‌ها درز کرده است

?خبرگزاری آسوشیتد پرس:  پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ از طریق منبعی به دست این خبرگزاری رسیده است.

?بهمن کلباسی، خبرنگار بی‌بی‌سی، می‌گوید که این پیش‌نویس تفاوت چندانی با فرمان اولیه ندارد و حاوی نکات زیر است:

?۴ - بخش اصلى فرمان که توقف صدور و بررسى ویزا براى شهروندان ٧ کشور نام برده شده در فرمان اولیه است، باقى مى‌ماند.  

@bbcpersian
تو سایت BBC که چیزی نوشته نشده ... این خبر کاملا دروغ و جعلی هست . باور نکنید ...
من چند سایت خبری معتبر دیگه هم رفتم ... هنوز کسی چیزی نگفته ...
نمیدونم این شایعات رو برای چی منتشر میکنن ... مگه سادیسم دارن ؟؟
اون حرف های کلباسی هم سه روز پیش منتشر شده بود و البته به این صورت توضیح نداده بود ...
البته اگر این خبر صحت هم داشته باشه که فعلا در حد دروغه ، مجدد لغو میشه ...
چون فرقی با حکم قبلی نداره ... تا متن اصلی منتشر نشده ، منتظر بمانید ...
این خبر هارو میسازن که بازارگرمی راه بندازن .. شاید هم بعدا راست دراومد .. ولی فعلا دروغه محضه ..

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 22:03)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 21:39)fb2016 نوشته:  ?پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ به رسانه‌ها درز کرده است

?خبرگزاری آسوشیتد پرس:  پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ از طریق منبعی به دست این خبرگزاری رسیده است.

@bbcpersian
تو سایت BBC که چیزی نوشته نشده ... این خبر کاملا دروغ و جعلی هست . باور نکنید ...
البته اگه صحت هم داشته باشه مجدد لغو میشه ... چون فرقی با حکم قبلی نداره ...

من از كانال تلگرام بي بي سي گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:

@bbcpersian
متاسفانه اخبار دروغ و جعلی بدون منبع اینجا خیلی زیاد شده بعضی از دوستان ندانسته به این شایعات دامن میزنن یه عده ای هم متاسفانه دانسته و با غرض اینکارو میکنن(به دلایلی که خودشون میدونن) مثلا زمانی که ترامپ تازه حکم اولیه رو داده بود یکی از کاربرها نوشته بود انگلیس هم میخواد همچین قانونی رو مثل ترامپ بزاره در حالی که بزرگ ترین مخالفت ها و اعتراضات به ترامپ تو انگلیس بود و کاملا مشخص بود که از خودش داره این مطلب رو انتشار میده و از اون دست کاربر هایی بود که با غرض و مرض این شایعات رو میسازن امیدوارم که این مطالب باعث نشه تاثیرات منفی رو کسی بزاره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 22:17)hilla26 نوشته:  

@bbcpersian
متاسفانه اخبار دروغ و جعلی بدون منبع اینجا خیلی زیاد شده بعضی از دوستان ندانسته به این شایعات دامن میزنن یه عده ای هم متاسفانه دانسته و با غرض اینکارو میکنن(به دلایلی که خودشون میدونن) مثلا زمانی که ترامپ تازه حکم اولیه رو داده بود یکی از کاربرها نوشته بود انگلیس هم میخواد همچین قانونی رو مثل ترامپ بزاره در حالی که بزرگ ترین مخالفت ها و اعتراضات به ترامپ تو انگلیس بود و کاملا مشخص بود که از خودش داره این مطلب رو انتشار میده و از اون دست کاربر هایی بود که با غرض و مرض این شایعات رو میسازن امیدوارم که این مطالب باعث نشه تاثیرات منفی رو کسی بزاره

خانم من از كانال تلگرام بي بي سي گذاشتم اگر توييتر هم بريد تو صفحه بهمن كلباسي هست باز هم خودتون ميدونيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R
(2017-02-20 ساعت 22:12)fb2016 نوشته:  

@bbcpersian

من از كانال تلگرام بي بي سي گرفتم
کانال تلگرام ؟؟؟؟؟ خدا خیرت بده ... زودتر میگفتی عزیز ... همین الان لفت بده از کانال ...
یعنی تا الان خبر هارو از تلگرام دریافت میکردید ؟؟
دوستان خواهشا هر شخصی از تلگرام و اینستا خبری رو دنبال میکرده ، از الان دیگه نکنه ...
هیچ خبری از این مکان ها صحت نداره و فقط برای گرم کردن و آپدیت خبری کانال استفاده میشه ...
اصلا روح BBC هم خبر نداره ... به سایتش مراجعه کنید عزیز ... فقط سایت
به توییتر کلباسی هم مراجعه کردم و همچین چیزی وجود نداشت غیر از کامنت ۳ روز پیشش ...
من الان رفتم تو خود سایت آسوشیتد پرس ، هیچ مطلبی در این رابطه نبود .
امکان نداره ترامپ همچین حماقتی کنه ... فقط میتونه شرایط رو سخت کنه و نه ممنوع

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
بی بی سی کانال تلگرام نداره تا جایی که من میدونم. البته من منکر نمیشم ممکنه این چیزی که این کانال گذاشته اجرا بشه ولی تا الان هیچ اطلاعاتی درز نکرده بیرون
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان