کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-25 ساعت 17:41)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 16:07)mehdi.f نوشته:  دوستان وقت مصاحبه نگرفتید جدید برای جولای؟! بولتن چقدر جلو میره اینماه؟

دوست من براي ماه جولاي كل كيسهاي ايران كارنت شدن
يعني همه بايد برن مصاحبه تا آخرين كيس برنده
ديگه از اين بيشتر جلو نميره

سلام من کیسم خانوادگی هست منظورم f2a هستش.
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اين داستان جديد چيه يعنى ممكنه دوباره ممنوعيت ورود رو بزارن بابا دادگاه ها كه همه مخالفشون را دادن پس چطور ميتونن ? من ٢٣ خرداد وقت سفارت دارم يعنى ميشه تا اون روز خبرى نشه؟؟

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا همه دعا کنیم دیوان خرابکاری نکنه Smile)
ما ویزامونم گرفتیم خیر سرمون باز بالانسمون به هم ریخت. نمیتونم هم زودتر از یکماه دیگه برم به هر حال =))
چه وضعیه آخه Smile)
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ببخشید اینجا سوال میپرسم . هزینه مدیکال واکسن . پست . و صدور گرین کارت در ارمنستان چه مقدار میباشد جدیدا؟ ممنون میشم جواب بدهید
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 15:45)mehdi.f نوشته:  سلام دوستان ببخشید اینجا سوال میپرسم . هزینه مدیکال واکسن . پست . و صدور گرین کارت در ارمنستان چه مقدار میباشد جدیدا؟ ممنون میشم جواب بدهید

مدیکال ۶۰ هزار درام حدود ۵۰۰ هزار تومان، واکسن بستگی داره چی بخواید برید تو شهر خودتون بزنید با هزینه کارت زرد و کل داستان نهایتا نفری ۲۰۰-۲۵۰هزار تومن برا آدم بالغ، هزینه ترجمه رسمی مدارک دارید که بستگی داره چند تا مدرک بخواید ترجمه کنید برای من مثلا حدود ۲۵۰ هزار تومان شد، مصاحبه در سفارت ۳۳۰ دلار//// انشالله بعد ویزای یکضربتون ۲۲۰ دلار هزینه صدور گرین کارت
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 15:50)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 15:45)mehdi.f نوشته:  سلام دوستان ببخشید اینجا سوال میپرسم . هزینه مدیکال واکسن . پست . و صدور گرین کارت در ارمنستان چه مقدار میباشد جدیدا؟ ممنون میشم جواب بدهید

مدیکال ۶۰ هزار درام حدود ۵۰۰ هزار تومان، واکسن بستگی داره چی بخواید برید تو شهر خودتون بزنید با هزینه کارت زرد و کل داستان نهایتا نفری ۲۰۰-۲۵۰هزار تومن برا آدم بالغ، هزینه ترجمه رسمی مدارک دارید که بستگی داره چند تا مدرک بخواید ترجمه کنید برای من مثلا حدود ۲۵۰ هزار تومان شد، مصاحبه در سفارت ۳۳۰ دلار//// انشالله بعد ویزای یکضربتون ۲۲۰ دلار هزینه صدور گرین کارت

من تمام واکسن ها را کامل زدم و هپاتیت هم یاداورشو جدیدا زدم چون قبلا دوره کامل زده بودم . فقط ابله مرغان نگرفتم . منظورتون از ترجمه مدارک همان شناسنامه و.. هست ئیگه چون کارت واکسن نمیخواد ترجمه . درسته؟
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 16:18)mehdi.f نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 15:50)TiredAdmin نوشته:  

من تمام واکسن ها را کامل زدم و هپاتیت هم یاداورشو جدیدا زدم چون قبلا دوره کامل زده بودم . فقط ابله مرغان نگرفتم . منظورتون از ترجمه مدارک همان شناسنامه و.. هست ئیگه چون کارت واکسن نمیخواد ترجمه . درسته؟

ترجمه كارت واكسن رو هم ميخواد
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 16:33)hsh85 نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 16:28)Pegah123 نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 16:18)mehdi.f نوشته:  من تمام واکسن ها را کامل زدم و هپاتیت هم یاداورشو جدیدا زدم چون قبلا دوره کامل زده بودم . فقط ابله مرغان نگرفتم . منظورتون از ترجمه مدارک همان شناسنامه و.. هست ئیگه چون کارت واکسن نمیخواد ترجمه . درسته؟

ترجمه كارت واكسن رو هم ميخواد

درصورتی که کارت زرد بین المللی از انیستیتو پاستور یا هلال احمر گرفته باشید نیازی به ترجمه نیست, خود کارت و مهرهاش انگلیسی هست.

اره کارت زرد دارم . از مرکز بهداشت شیراز
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 15:34)TiredAdmin نوشته:  حالا همه دعا کنیم دیوان خرابکاری نکنه Smile)
ما ویزامونم گرفتیم خیر سرمون باز بالانسمون به هم ریخت. نمیتونم هم زودتر از یکماه دیگه برم به هر حال =))
چه وضعیه آخه Smile)

سلام مبارکتون باشه پس ما بلید چی بگیم نه اینطریم . .موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
مثل اینکه جدیدا افیسر از همه میپرسه سفر های خارجی کجاها رفتید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2017-05-27 ساعت 17:06)javadth نوشته:  مثل اینکه جدیدا افیسر از همه میپرسه سفر های خارجی کجاها رفتید

آره متاسفانه. منم 11 سال پیش یک سفر زیارتی رفتم و الان بشدت نگرانم و نمیدونم چکار باید بکنم . از طرفی هر کسی نظری داره و منم بشدت مردد هستم. این هفته هم مصاحبه دارم و کلا ذهنم بهم ریخته شده ?

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سوالات سفرهاي خارجي، شبكه هاي اجتماعي و ... رو از همه ميپرسن يا مورد به مورد؟ و اگر پرسيدن همون موقع بررسي ميكنن يا اينكه هر كسي مشمول اين سوالات بشه به معني چك خوردن قطعيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 17:31)Tilda نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 17:06)javadth نوشته:  مثل اینکه جدیدا افیسر از همه میپرسه سفر های خارجی کجاها رفتید

آره متاسفانه. منم 11 سال پیش یک سفر زیارتی رفتم و الان بشدت نگرانم و نمیدونم چکار باید بکنم . از طرفی هر کسی نظری داره و منم بشدت مردد هستم. این هفته هم مصاحبه دارم و کلا ذهنم بهم ریخته شده ?

دیگه فکر نکنم 11 سال پیش براشون مسئله ای داشته باشه

اصلش برا سفر های متعدد هستش یعنی مثلا طرف سالی چند بار بره کشوری مثل عراق یعنی مثلا از زمان ثبت نامش تا روز مصاحبه 2 بار یا بیشتر رفته باشه
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 17:31)Tilda نوشته:  

اينا ميدونن ما مسلمونيم و اين طبيعيه كه يه مسلمون به كشور زيارتيش بره
سخت نگيريد
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
سلام دوستان
ما قبلا براى ويزاى نامزدى اقدام كرده بوديم و من توى جلسه به افيسر نگفته بودم كه ما ازدواج كرديم،وقتى شناسنامه رو از من خواستند،گفتم نياوردم.دو هفته بعد بهشون إعلام كرديم كه ما ازدواج كرديم،بنابراين ويزاى من رو رد كردند و گفتند بايد براى ويزاى ازدواج اقدام كنيد.وكيل به ما گفت شما دروغ نگفتيد اما كتمان حقيقت كرديد،خلاصه در عرض اين يكسال و چند ماه ما هميشه استرس داشتيم كه در جلسه مصاحبه افيسر چه برخوردى با ما خواهد داشت يا چه سوالاتى خواهد پرسيد،در واقع براى ما كابوس بود،تا اينكه سه روز پيش مصاحبه مجدد من بود،مصاحبه خيلى راحت و كوتاه و افيسر بسيار خوش برخورد بود.فقط دوتا سؤال از من پرسيد،سال ازدواج و شغل و تحصيلات همسرم رو،و هيچ اشاره اى به مصاحبه قبلى كه براى من كابوس شده بود نكرد.همه اينها رو گفتم به اين دليل كه بيخودى براى خودتون استرس إيجاد نكنيد،اگر در مورد سفر پرسيد،اگر در مورد شبكه هاى اجتماعى پرسيد و هزار اگر ديگه تو ذهنمون ايجاد نكنيم و استرس بيخود داشته باشيم.تو جلسه همه چيز راحت تر از اون چيزى كه فكر ميكنيم پيش ميره،به اميد خدا انشاا همگى ويزا خواهيم گرفت،فقط يكم دير و زود داره.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP