کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-22 ساعت 02:15)fb2016 نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 02:08)mrticoen نوشته:  سخنگوی کاخ سفید: رئیس جمهوری اختیار دارد به هر شکل که صلاح باشد امنیت کشور را تامین کند

سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه خود به موضوعات مختلفی، از جمله برنامه اصلاح قوانین مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده، اشاره کرد و گفت دولت در حال بررسی طرح وزارت امنیت داخلی برای استقرار برنامه‌ هوشمند کردن مهاجرت و تقویت امنیت آمریکا و مردم آن در داخل و خارج از کشور است.

شان اسپایسر درباره برنامه مهاجرتی و فرمان جدیدی که پرزیدنت ترامپ پیشتر وعده آن را داده بود، گفت که «این برنامه یکسره درباره تقویت امنیت آمریکا و مردم آمریکا است و همانطور که پیشتر از سوی وزارت امنیت کشور اعلام شده شامل استخدام پرسنل بیشتر برای شناسایی و تشخیص سابقه مهاجران غیرقانونی و ماموران مرزی است.»

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره این که آیا آقای ترامپ بر نحوه ساخت دیوار مرزی با مکزیک نظارت خواهد داشت، با بیان این که رئیس جمهوری خود اهل ساخت و ساز است، گفت او این اختیار را دارد تا امنیت کشور را به هر شکل که صلاح باشد، تامین کند.

آقای اسپایسر همچنین گفت فرمان جدید مهاجرتی ریاست جمهوری با همکاری وزارت خارجه و به دقت طراحی می‌شود و در ادامه افزود: «تمامی تلاش‌ها برای این هدف است که مهاجران دارای سوء پیشینه و سابقه جنایی و خشونت وارد کشور نشوند، یا از کشور بیرون شوند.»

سخنگوی کاخ سفید اضافه کرد،‌ «تمامی افرادی که غیرقانونی در آمریکا هستند، ممکن است بازگردانده شوند، درست مثل هر کشور دیگری. اولویت بازگرداندن افرادی است که تهدید به شمار می‌روند.» وی خاطر نشان کرد وقتی که برنامه به طور کامل و با جزئیات آماده شد، آن را اعلام خواهند کرد.

سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به خبرنگاری که پرسید شاید این طرح بر خانواده‌های سالمی که هنوز موفق به گرفتن مدارک قانونی نشده‌اند اثر بگذارد، گفت:‌ «آقای ترامپ قلب بزرگی دارد و درک می‌کند که این فرمان ممکن است استثنائاتی را هم تحت تاثیر بگذارد و حتما این مسئله را در نظر خواهد داشت.»

این اظهارات شان اسپایسر اندکی پس از انتشار دو دستور جداگانه وزارت امنیت داخلی آمریکا در ارتباط با کلیات اجرای فرمان اخیر ریاست جمهوری برای برخورد با مهاجرت غیرقانونی و اخراج مهاجران فاقد اسناد قانونی از کشوربیان شد.

در این یادداشت ها، تشدید عملیات برخورد با مهاجرت غیرقانونی، تعریف اتباع بیگانه خلافکار، و در عین حال کاهش تعداد مناطق به اصلاح «امن» که مهاجران غیرقانونی در آنها بدون نگرانی از برخورد قانونی اقامت دارند، و همچنین فهرست قوانین انتظامی محلی برای اجرای سیاست‌های مهاجرتی فدرال تشریح شده است.

با این حال، در این اسناد تنها یک استثنا ذکر شده و آن مهاجرانی هستند که در کودکی وارد ایالات متحده شده‌اند و بر اساس قانونی با همین عنوان، در دولت باراک اوباما برای ماندن در آمریکا تحت حمایت قانونی قرار گرفتند.

منبع: http://ir.voanews.com/a/sean-spicer-whit...33995.html

چرا اشاره اي به وضعيت مهاجراي قانوني نميشه پس اينو ميخاد چكار كنه
یعنی الان شهروندان پاکستان و افغانستان و عربستان و ... پاک و امنیت کامل دارن ؟؟
ایران که بیشتر دکتر و مهندس تو دنیا رو داره مشکوک به تروریسته ؟؟
واقعا مسخرست ... دیگه کم کم داره نظرم به آمریکا عوض میشه ...
اول فکر میکردم عقب افتاده ترین سیاست برای ایرانه ... الان تازه قدر کشور خودمون رو میدونم ...
طوری که اگه همین امشب هم به من ویزا بدن ، باید یک ماه خودم فکر کنم که برم یا نه ...
اگه به این صورت باشه ، ما اونجا امنیت زندگی و شغلی و جانی نداریم که !!

آخه چرا اسم ایران تو این لیست مسخرست ؟؟ خود آمریکا ضرر میکنه ...
یادش رفته کیا همون آمریکاشون رو آباد کردند ... خیلی بی انصاف و بی لیاقت هستند ...
آمریکا هم ارزونی خودشون ... نخواستیم بابا ...
مهاجرتی که بخواد با این همه خاطره ی بد شروع بشه ، آخر و عاقبت نداره ...
الان بجای اینکه روی زبان و فرهنگ آمریکا کار کنیم ، باید ببینیم به ما ویزا میدن یا نه ...
یه زمانی ایرانی بود که برای اقامت یک هفتش ، آمریکایی ها براش سر و دست میشکوندن ...
ببینید به چه روزی افتادیم ... زمین گرده دیگه ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
(2017-02-21 ساعت 18:42)shahin41 نوشته:  دوستان عزیز الان از مصاحبه در ارمنستان برگشتیم و در هتل هستیم . AP خوردیم. غیر از ما دو تا کیس لاتاری دیگه هم بود که اونا هم AP خوردن.
سوالات عینا همون بود که دیگر دوستان نوشتن. برخورد کنسول بسیار عالی بود. سوالی باشد در خدمتم.

ما هم الان ارمنستان هستیم و اگه تا فردا ترامپ فرمان جدیدش رو نده و مصاحبه ما رو کنسل نکنه پنجشنبه باید بریم برای مصاحبه
فعلا با خداست که تکلیف ما چیه
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، alborz3718 ، mrticoen
به شكل حيرت اوري من تعادل رواني رو توي پست هاي شما نميبينم دوست عزيز.
گاهي اصلا احساس ميكنم توي برخي پست هاتون بيشتر با خودتون صحبت ميكنيد و سعي در دلداري دادن به خودتون رو داريد...
دوست عزيزم شما همين ديروز بود داشتي مثل يك پيامبر همه رو رهنمود ميدادي به انرژي مثبت و ....الان باز چي شده قاطي كردي برادر من ؟ !!!

(2017-02-22 ساعت 02:28)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 02:15)fb2016 نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 02:08)mrticoen نوشته:  سخنگوی کاخ سفید: رئیس جمهوری اختیار دارد به هر شکل که صلاح باشد امنیت کشور را تامین کند

سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه خود به موضوعات مختلفی، از جمله برنامه اصلاح قوانین مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده، اشاره کرد و گفت دولت در حال بررسی طرح وزارت امنیت داخلی برای استقرار برنامه‌ هوشمند کردن مهاجرت و تقویت امنیت آمریکا و مردم آن در داخل و خارج از کشور است.

شان اسپایسر درباره برنامه مهاجرتی و فرمان جدیدی که پرزیدنت ترامپ پیشتر وعده آن را داده بود، گفت که «این برنامه یکسره درباره تقویت امنیت آمریکا و مردم آمریکا است و همانطور که پیشتر از سوی وزارت امنیت کشور اعلام شده شامل استخدام پرسنل بیشتر برای شناسایی و تشخیص سابقه مهاجران غیرقانونی و ماموران مرزی است.»

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره این که آیا آقای ترامپ بر نحوه ساخت دیوار مرزی با مکزیک نظارت خواهد داشت، با بیان این که رئیس جمهوری خود اهل ساخت و ساز است، گفت او این اختیار را دارد تا امنیت کشور را به هر شکل که صلاح باشد، تامین کند.

آقای اسپایسر همچنین گفت فرمان جدید مهاجرتی ریاست جمهوری با همکاری وزارت خارجه و به دقت طراحی می‌شود و در ادامه افزود: «تمامی تلاش‌ها برای این هدف است که مهاجران دارای سوء پیشینه و سابقه جنایی و خشونت وارد کشور نشوند، یا از کشور بیرون شوند.»

سخنگوی کاخ سفید اضافه کرد،‌ «تمامی افرادی که غیرقانونی در آمریکا هستند، ممکن است بازگردانده شوند، درست مثل هر کشور دیگری. اولویت بازگرداندن افرادی است که تهدید به شمار می‌روند.» وی خاطر نشان کرد وقتی که برنامه به طور کامل و با جزئیات آماده شد، آن را اعلام خواهند کرد.

سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به خبرنگاری که پرسید شاید این طرح بر خانواده‌های سالمی که هنوز موفق به گرفتن مدارک قانونی نشده‌اند اثر بگذارد، گفت:‌ «آقای ترامپ قلب بزرگی دارد و درک می‌کند که این فرمان ممکن است استثنائاتی را هم تحت تاثیر بگذارد و حتما این مسئله را در نظر خواهد داشت.»

این اظهارات شان اسپایسر اندکی پس از انتشار دو دستور جداگانه وزارت امنیت داخلی آمریکا در ارتباط با کلیات اجرای فرمان اخیر ریاست جمهوری برای برخورد با مهاجرت غیرقانونی و اخراج مهاجران فاقد اسناد قانونی از کشوربیان شد.

در این یادداشت ها، تشدید عملیات برخورد با مهاجرت غیرقانونی، تعریف اتباع بیگانه خلافکار، و در عین حال کاهش تعداد مناطق به اصلاح «امن» که مهاجران غیرقانونی در آنها بدون نگرانی از برخورد قانونی اقامت دارند، و همچنین فهرست قوانین انتظامی محلی برای اجرای سیاست‌های مهاجرتی فدرال تشریح شده است.

با این حال، در این اسناد تنها یک استثنا ذکر شده و آن مهاجرانی هستند که در کودکی وارد ایالات متحده شده‌اند و بر اساس قانونی با همین عنوان، در دولت باراک اوباما برای ماندن در آمریکا تحت حمایت قانونی قرار گرفتند.

منبع: http://ir.voanews.com/a/sean-spicer-whit...33995.html

چرا اشاره اي به وضعيت مهاجراي قانوني نميشه پس اينو ميخاد چكار كنه
اول فکر میکردم عقب افتاده ترین سیاست برای ایرانه ... الان تازه قدر کشور خودمون رو میدونم ...
طوری که اگه همین امشب هم به من ویزا بدن ، باید یک ماه خودم فکر کنم که برم یا نه ...

یادش رفته کیا همون آمریکاشون رو آباد کردند ... خیلی بی انصاف و بی لیاقت هستند ...
الان بجای اینکه روی زبان و فرهنگ آمریکا کار کنیم ، باید ببینیم به ما ویزا میدن یا نه ...
یه زمانی ایرانی بود که برای اقامت یک هفتش  ، آمریکایی ها براش سر و دست میشکوندن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، yami ، mrticoen
(2017-02-22 ساعت 02:59)Moh.Bahrami1989 نوشته:  به شكل حيرت اوري من تعادل رواني رو توي پست هاي شما نميبينم دوست عزيز.
گاهي اصلا احساس ميكنم توي برخي پست هاتون بيشتر با خودتون صحبت ميكنيد و سعي در دلداري دادن به خودتون رو داريد...
دوست عزيزم شما همين ديروز بود داشتي مثل يك پيامبر همه رو رهنمود ميدادي به انرژي مثبت و ....الان باز چي شده قاطي كردي برادر من ؟ !!!

(2017-02-22 ساعت 02:28)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 02:15)fb2016 نوشته:  چرا اشاره اي به وضعيت مهاجراي قانوني نميشه پس اينو ميخاد چكار كنه

یه زمانی ایرانی بود که برای اقامت یک هفتش  ، آمریکایی ها براش سر و دست میشکوندن ...
من اصلا از امید دادن یا ندادن صحبت نمی کنم ... اون که بحثش جداست ...
اصلا موضوع حرفم سر ویزا گرفتن و رفتن به آمریکا نیست ...
من میگم چرا آمریکا باید به چنین روزی بیوفته که یک احمق در راس سیاستش قرار بگیره
چرا تو این حکم هایی که میده ۱٪ منطق وجود نداره ...

اصلا فرض می کنیم که یک سال گذشته و همه ی ما در ایران ماندگار شدیم . باید همچین
شخصی در آمریکا حکمرانی کنه ؟؟؟؟ دنیا تا کی باید در خطر باشه ؟؟؟ منظور من اینه ...

به هیچ وجه موضوع حرفم ویزا نیست چون خیلی خیلی از چشمم افتاده تو این مدت ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 03:24)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 02:59)Moh.Bahrami1989 نوشته:  به شكل حيرت اوري من تعادل رواني رو توي پست هاي شما نميبينم دوست عزيز.

(2017-02-22 ساعت 02:28)farzadmohajer نوشته:  یعنی الان شهروندان پاکستان و افغانستان و عربستان و ... پاک و امنیت کامل دارن ؟؟

شخصی در آمریکا حکمرانی کنه ؟؟؟؟ دنیا تا کی باید در خطر باشه ؟؟؟ منظور من اینه ...

این چیزی که شما می بینی و درک‌می‌کنی ولی مردم‌آمریکا یه عده آدم بیشعور و نفهم‌هستن که اصلا نمی دونن ایران کجا هستش. اون چیزی که شما در مورد سومالی و سودان می بینی که با شتر می رن این ور و اونور و اینکه تو چادر زندگی می کنن یه جا وسط بیابون دقیقا آمریکایی ها ایران اونطوری می بینن !!! زیاد انتظار نداشته باش که فکر کنن ایران جای آبادی هستش و برج میلاد داره و اتوبان داره و این چیزا، در ضمن کل دنیا الان علیه ایران هستن شما تو کنفرانس مونیخ همه به ایران حمله کردن حتی یک کشور نیست بگه ایران دوست ماست بخاطر اینکه کل منطقه رو ریختیم به هم. همه جا جنگ راه انداختیم همه جا صلاح صادر می کنیم در حالی که مرم کشور خودمون تو بدبختی و فلاکت قوطه ورن.
زیاد فکر نکن ایران جای خوبیه از نقطه نظر یه آمریکایی ببین. حتی اسم ایران نمی تونه درست تلفض کنه من واقعا برای خودمون متعصفم که به این روز فلاکت افتادیم ???
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، gbtm ، mrticoen ، aazitaa
بعد از خوندن كامنت بعضي از دوستان ناخوداگاه ياد يه مثل افتادم
با یک غوره سردیش میکنه با یک مویز گرمیش
انشاالله خدا كمك همه ما كنه و هرچي خيره پيش بياد
همونطور هم كه تو قوانين اينجا ذكر شده لطفا نظرات شخصي خودتون رو نديد
بابا طرف يه طوري صحبت ميكنه كه انگار الان رئيس جمهور امريكا بايد بياد از ما هم يه عذرخواهي رسمي بكنه و يه جوري از دلمون دربياره
طرف هرچي هست تقريبا نصف امريكا بهش رأي دادن، شايد براي ما خوب نباشه ولي ممكنه براي خودشون خوب باشه
اين تفكر طلبكارانه رو هم از ذهنتون پاك كنيد، ما مهاجريم اگر بخواهند به ما ويزا ميدن و اگر نخوان نميدن
حالا دكتر مهندس برن اونجا يا عمله بِنَا ( خواهشن به كسي بر نخوره)
هركسي هم كه باد ميكاره طوفان درو ميكنه اگر از اين نوع برخورد با نژادمون ناراحتيم بايد بريم از پدر و مادرهامون بپرسيم كه اين آينده رو برامون ساختن نه اينكه توقع بيجا از يه كشوري داشته باشيم كه هر روز تو كشورمون براشون ارزوي مرگ ميكنن و پرچمشون اتيش ميزنن و يا يه دگوري بگوري مياد جلو دوربين بين المللي به همشون ميگه ( غلط ميكنن و ... ميخورن)
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، alborz3718 ، gbtm ، Sudeh ، mostafa2017 ، mrticoen ، daeialborz ، ali3875 ، aazitaa
دوستان بارها توی پستهایی که زدم از همه خواستم که اولا ناامید نشوند ، دوما واقع گرا باشند ، سوما برای رسیدن به سوالهاشون دست به دامن اصغر و تقی و نقی نشوند و سراغ سورسهای معتبر و یا افراد مطلع بروند.
دیشب هم سوالی رو که داشتم از Brit Simon  پرسیدم و ایشون هم بعد از 6 دقیقه پاسخ داد و به صراحت و قاطعیت تمام گفت " نه "

February 21, 2017 at 7:26 pm

Dear Simon,
I needed to ask you a question. I’m one of the lottory winners of 2017 and I live in Iran. As u know, due to the president’s order regarding the visa ban for the residents of 7 countries, we won’t have the right to travel to the US but no one is sure about what is going to happen about the interviews and the whole process, I mean nothing is clear for the moment. Would it be possible that everything gets ok and the most important thing that I wanted to ask: if he passed the law not to issue any visas for us till 90 days,would it be possible for the US embassay to expand the process of the lottory winners of this year from the 30th. September to the 30th. December (90 days).

BritSimon
February 21, 2017 at 7:32 pm

Right now, you are not under a ban. As I mention in the update, I believe there is a further action coming, but I don’t know the impact. It is IMPOSSIBLE to extend past September 30th.

سوالم در مورد Expand شدن 30 سپتامبر بود که ایشون گفت اصلا امکان نداره !

پاسخ
نكته اي كه بايد اشاره كرد و هيچكدام از دوستان باهاش مخالفت ندارن اينه كه سياست دولت ترامپ بسيار ضد مهاجرت و ضد پناهندگي هست و به مليت ها و اقوام خاصي كه از ديد منفعت مالي به واسطه حكومت سياسي نتوانند نفعي به دولت ترامپ برسونن اعتنايي نميكنه و اين وضعيت مختص ايراني ها هم نيست و طيف گسترده اي از ساير مليت ها من جمله مكزيكي ها رو هم شامل ميشه. اين حركت آقاي ترامپ از اين بابت كه درب رو بر ملتهايي مثل عراق و سوريه ببنده چون نقش خود آمريكا در پيدايش مشكلات داخلي اين كشورها غير قابل انكار هست، حركتي ضد حقوق بشر و دور از انسانيت و انصاف هست و من از اين نظر به farzadmohajer حق ميدم كه شرايط رو به روز ميبينه و ميسنجه.

مطالعه كنيد:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Frequent_Wind
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، mulan1979
يه مشكل ديگه كه با روي كار آمدن دولت جديد پيش روي جامعه ايراني حاضر در آمريكا قرار گرفته مسئله تمديد ويزاهاي غير مهاجرتي و تبديلي و همينطور سخت گيرانه شدن و تغيير قوانين مربوط به دوره مجاز اقامت پس از اتمام ويزا هست كه ميتونه در آينده نزديك براي خيلي از ايراني هايي كه الان در خاك آمريكا هستن موانع جدي درست كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، gbtm
(2017-02-22 ساعت 09:14)Ali--usa نوشته:  دوستان بارها توی پستهایی که زدم از همه خواستم که اولا ناامید نشوند ، دوما واقع گرا باشند ، سوما برای رسیدن به سوالهاشون دست به دامن اصغر و تقی و نقی نشوند و سراغ سورسهای معتبر و یا افراد مطلع بروند.
دیشب هم سوالی رو که داشتم از Brit Simon  پرسیدم و ایشون هم بعد از 6 دقیقه پاسخ داد و به صراحت و قاطعیت تمام گفت " نه "

February 21, 2017 at 7:26 pm

Dear Simon,
I needed to ask you a question. I’m one of the lottory winners of 2017 and I live in Iran. As u know, due to the president’s order regarding the visa ban for the residents of 7 countries, we won’t have the right to travel to the US but no one is sure about what is going to happen about the interviews and the whole process, I mean nothing is clear for the moment. Would it be possible that everything gets ok and the most important thing that I wanted to ask: if he passed the law not to issue any visas for us till 90 days,would it be possible for the US embassay to expand the process of the lottory winners of this year from the 30th. September to the 30th. December (90 days).

BritSimon
February 21, 2017 at 7:32 pm

Right now, you are not under a ban. As I mention in the update, I believe there is a further action coming, but I don’t know the impact. It is IMPOSSIBLE to extend past September 30th.

سوالم در مورد Expand شدن 30 سپتامبر بود که ایشون گفت اصلا امکان نداره !

ببخشي britsimon كي هستن؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 09:21)eexaminee نوشته:  نكته اي كه بايد اشاره كرد و هيچكدام از دوستان باهاش مخالفت ندارن اينه كه سياست دولت ترامپ بسيار ضد مهاجرت و ضد پناهندگي هست و به مليت ها و اقوام خاصي كه از ديد منفعت مالي به واسطه حكومت سياسي نتوانند نفعي به دولت ترامپ برسونن اعتنايي نميكنه و اين وضعيت مختص ايراني ها هم نيست و طيف گسترده اي از ساير مليت ها من جمله مكزيكي ها رو هم شامل ميشه. اين حركت آقاي ترامپ از اين بابت كه درب رو بر ملتهايي مثل عراق و سوريه ببنده چون نقش خود آمريكا در پيدايش مشكلات داخلي اين كشورها غير قابل انكار هست، حركتي ضد حقوق بشر و دور از انسانيت و انصاف هست و من از اين نظر به farzadmohajer حق ميدم كه شرايط رو به روز ميبينه و ميسنجه.

مطالعه كنيد:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Frequent_Wind
دقیقا هدفش نابود کردن مهاجرین هست . در ادامه میخواد کاری کنه که خودشون با پای خودشون ،
از آمریکا برن بیرون ... چیزی که همیشه تو مناظره هاش تاکید داشت . این تازه اول ماجراست ...
ترامپ اومده که مشکل بی کاری رو به میزان درصد بالایی حل کنه ...
برای این کار نیاز به اخراج مهاجرین به تعداد خیلی خیلی بالایی هست ...
Make America great again دقیقا همینو میخواد بگه ...
هفته پیش هم یک شعار محکمی داد و گفت : ما فقط کالای آمریکایی با دستان آمریکایی میخواهیم ...
یعنی یک تحول و تغییر عظیم در اشتغال مهاجرین ... یک تغییر کاملا منفی ... یعنی اوج نژادپرستی ...

پس هر کاری که برای رنجوندن مهاجرین باشه انجام میده . مثلا بعدا میتونه قانون شهروندی رو
برای بعضی از کشور ها مثل ایران ، از پنج سال به ده سال افزایش بده یا قوانین بیمه رو برای ما
سخت تر کنه ... خلاصه میخوام بگم که نمیخواد به مهاجرین خوش بگذره ...
همش هم باید منتظر این باشیم که یه قاضی بیاد لغوش کنه ...
دیگه خودتون یه آنالیزی کنید میفهمید که اگر ویزا رو هم از دست بدید زیاد اهمیتی نداره ...
منم میخواستم برم و با پاس سفید برگردم ... چون این آمریکا ، جهنمی هست برای من . شمارو نمیدونم ...
آدم باید جایی مهاجرت کنه که آیندش رو اونجا پیش بینی کنه ... احساس امنیت بهش دست بده ...
اونجا با ترامپ نمیشه دو ساعت بعدش رو پیش بینی کرد ... همش استرس ...
ما خواستیم از ایران بریم که از این مسائل راحت بشیم ولی نگاه میکنم اونجا که خیلی بدتره ...
هدف از زندگی خوب ، داشتن یه خونه و ماشین عالی با قیمت ارزون نیست که ...
باید ببینی اون کشور چقدر برات ارزش قائل هست و چه خدماتی به ما ارائه میکنه ...

هفته پیش از پدر ترامپ توسط رویترز مطلبی اومد بیرون که نشون میداد یک نژادپرست اصیل بوده ...
اینم تحت تاثیر باباش قرار گرفته ... پیر هم که هست و اخلاقش بچه گانه شده ...
خدا بخیر کنه واقعا ... نه فقط مهاجرین ، کل مردم دنیا ...
اتفاقات عجیب و غریبی در آینده خواهیم داشت ... اتفاقات قافل گیرانه که هر روز سورپرایز بشیم ...

اینایی که گفتم موج منفی نیست ، واقعیت حال حاضر آمریکاست ...
تنها موج مثبتی که میتونه وجود داشته باشه ، استیضاح شدن ترامپ هست ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: elmira1990
(2017-02-22 ساعت 08:25)Alirezania نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 03:24)farzadmohajer نوشته:  

این چیزی که شما می بینی و درک‌می‌کنی ولی مردم‌آمریکا یه عده آدم بیشعور و نفهم‌هستن که اصلا نمی دونن ایران کجا هستش. اون چیزی که شما در مورد سومالی و سودان می بینی که با شتر می رن این ور و اونور و اینکه تو چادر زندگی می کنن یه جا وسط بیابون دقیقا آمریکایی ها ایران اونطوری می بینن !!! زیاد انتظار نداشته باش که فکر کنن ایران جای آبادی هستش و برج میلاد داره و اتوبان داره و این چیزا، در ضمن کل دنیا الان علیه ایران هستن شما تو کنفرانس مونیخ همه به ایران حمله کردن حتی یک کشور نیست بگه ایران دوست ماست بخاطر اینکه کل منطقه رو ریختیم به هم. همه جا جنگ راه انداختیم همه جا صلاح صادر می کنیم در حالی که مرم کشور خودمون تو بدبختی و فلاکت قوطه ورن.
زیاد فکر نکن ایران جای خوبیه از نقطه نظر یه آمریکایی ببین. حتی اسم ایران نمی تونه درست تلفض کنه من واقعا برای خودمون متعصفم که به این روز فلاکت افتادیم ???

دوست عزیز . من فکر نمی کنم که در مورد مردم امریکا اینگونه الفاظی که شما استفاده کردید درست باشه !!! اتفاقا مردم امریکا نشون دادن که چقدر انسان های شریفی هستن . همین مردم بودن که دستور اول رو قبول نکردن و ایستادگی کردن ! از خودمون سوال کنیم اگر ما امریکایی بودیم برای یک جماعت دیگه ( مسلمان ها ) با این همه گندی که زدن چه کار می کردیم ؟ از وقتمون می زدیم بریم اعتراض کنیم به خاطر اونها !!! قاضی رابرت هم یک امریکایه مگه نیست ؟ به نظر من اشکال کار در خود ماست . اون موقع که ویروس ابولا در افریقا جان مردم را می گرفت و همه وحشت کرده بودن کی بود که داوطلبانه می رفت افریقا برای درمان ؟ من و شما که نبودیم . همین دکتر و پرستارهای امریکایی بودن و البته اروپا . به من و شما میلیون دلار هم می دادن نمی رفتیم . اگر اونا از کشور من و شما اطلاعاتی ندارن و فکر می کنن که ما تو چادر زندگی می کنیم تقصیر خود ماست نه اونا .به هر حال من با سیاست کاری ندارم منظورم امریکاست! ولی در مورد مردم به نظر من صحیح نیست که اینجوری قضاوت کنیم . در هر صورت این نظر منه و اعتراض بنده رو به بزرگواری خودتون ببخشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، vanima ، zamini1975 ، yami ، copol ، mulan1979 ، mostafa2017 ، mrticoen ، tamoko89 ، daeialborz ، aazitaa
حکم‌جدید در راه ۴ ماه ویزا ها و وقت سفارت لغو خواهد شد چه مسخره شد برنامه های من
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 10:43)shayan_yg نوشته:  حکم‌جدید در راه ۴ ماه ویزا ها و وقت سفارت لغو خواهد شد چه مسخره شد برنامه های من
4 ماه از کجا اومد ؟؟؟

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، tamoko89
(2017-02-22 ساعت 10:43)shayan_yg نوشته:  حکم‌جدید در راه ۴ ماه ویزا ها و وقت سفارت لغو خواهد شد چه مسخره شد برنامه های من

اين ٤ رو از كجا ميگين؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان