کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
با سلام به همه دوستان
ما در حال ساخت یک مجموعه ویدیویی اینترنتی در مورد دانشگاه های امریکا (خصوصا کالیفرنیا) و زندگی دانشجویی در آمریکا هستیم که شامل معرفی تصویری دانشگاه و مصاحبه با دانشجویان ایرانی رشته های مختلف و اساتید میشه.
متاسفانه منابع ویدیویی در این مورد بسیار کم و یا اصلا وجود نداره برای همین هر سوالی و یا موضوعی که براتون جالب و مهم هست رو لطفا در همینجا مطرح بفرمایید تا حتما در سوالات و ساخت برنامه در نظر بگیریم که در حد امکان به سوالات موجود به صورت واقعی و تصویری پاسخ داده بشه .

پ.ن :
ویدیو ها در اینترنت بصورت کاملا رایگان و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
متاسفانه امکان ایجاد تاپیک مجزا نبود ، اگر ادمین این تاپیک یا گروه صلاح دیدن میتونند این رو به یک تاپیک مجزا تبدیل کنند.
در صورت تمایل میتونید Aidin Pictures رو در شبکه های اجتماعی جستجو بفرمایید. (لینک نگذاشتم که جنبه تبلیغ نداشته باشه)
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز بنده از تاريخ ‎7may‎ تا ‎13 May‎ ارمنستان هستم براى انجام كارهاى مديكال ، و مصاحبه .. اگر از دوستان كسى قصد داره توى اين روزها به ايروان سفر كنه لطفا با شماره بنده تماس بگيره تا توئ سفر به هم كمك كنيم ‎... 09359371541‎
بنده خيابان ها و محله هاى ارمنستان و بلدم ‎...
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام در رابطه با صرافي و انتقال ارز از ايران ميخواستم بپرسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من امريكا هستم ميخواستم بپرسم راه حواله ارزي از ايران به چه صورت ميباشد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی خبر داره برای تحصیل در استرالیا چه مراحلی باید طی بشه
من لیسانس مکانیک سیالات دارم
امکان ادامه تحصیل در اروپا هست؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با احترام
دوستان آیا در مهاجرسرا تاپیکی مربوط شرایط زندگی پناهنده هایی که از طریق ویزای پناهندگی سازمان ملل وارد آمریکا شدن پیدا میشه یا تنها در ارتباط با ویزای مهاجرتی لاتاری هستش.
پاینده باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ی ایمل اومده بدون هیچ هزینه ایی گفته شما مستقیم برنده شدید میخاستم بدونم صحت داره یا باید اردیبهشت چک کنم If you cannot view this message properly please Click here

If you would like to stop receiving our messages please use this link

You are wanted in the USA

arash,

Congratulations, You are approved
You have passed the first step on your way to the U.S.A.

You are approved to participate in the coming green card lottery.

Click here, complete your registration online and we will take care of the rest.

USAGC Organization will make sure to submit your application on time and according to the U.S government regulations so you will not miss out this amazing chance to:
Become an American.
* Sign up Today and get an exclusive offer
just through this message

Sincerely
C. Cornell
Eligibility Department
USAGC Organization
Register here

According to our records you subscribed to USAGC on 11/25/2012
If you would like to stop receiving our messages please use this link
For any question please contact our online help form or
send postal request to :
USAGC Organization Office # 1793 14781 Memorial Drive Houston, TX 77079 USA
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام ببخشید من سوم راهنمایی میخونم میخوام برم مجارستان شرایطش جور اومده میخوام برم دبیرستان رو اونجا ادامخپه بدم به نظرتون چطوره؟؟؟هزینه هم کم هستش سالانه 20 ملیون افتاده البته اونجا فامیل داریم نظرتون چیه اول باید برم کالج زبان یاد بگیرم چند سال بعد برم مدرسه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام عزیزان اگر کسی درمورد مراحل uscis او نحوه ی ایجاد اکانت برای گرین کارت اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه.
ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای ثبت نام و پرداخت آنلاین گرین کارت چه فرمی رو باید پر کنم توی uscis ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

خبر جدید!      خبر جدید!

از اول می ۲۰۱۷ طراحی گرین کارت(کارت فیزیکی) کلا عوض میشه.
برای کسانی که گرین کارت جدید میگیرن با طراحی جدید صادر میشه.
کسانی که از قبل گرین کارت داشتن و تاریخش اکسپایر نشده؛ مشکلی ایجاد نمیشه و میتونن تا زمان انقضای آن از گرین کارت قدیمیشون استفاده کنن

منبع خبر : سایت USCIS

U.S. Citizenship and Immigration Services today announced a redesign to the Permanent Resident Ca­rd (also known as a Green Card) and the Employment Authoriza­tion Document (EAD) as part of the Next Generation Secure Id­entification Document Project. USCIS will begin issuing the new cards on May 1, 2017.

These redesigns use enhanced graphics and fraud-resistant se­curity features to create cards that are highly secure and more tamper-resistant than the ones curre­ntly in use.

The new card designs demonstrate USCIS’ commitment to contin­ue taking a proactive approach against the threat of document tampering and frau­d. They are also part of an ongoing effo­rt between USCIS, U.­S. Customs and Border Protection, and U.­S. Immigration and Customs Enforcement to enhance document security and deter co­unterfeiting and fra­ud.

The Redesigned Cards

The new Green Cards and EADs will:

Display the individu­al’s photos on both sides;
Show a unique graphic image and color pa­lette:
Green Cards will have an image of the St­atue of Liberty and a predominately green palette;
EAD cards will have an image of a bald eagle and a predomina­tely red palette;
Have embedded hologr­aphic images; and
No longer display the individual’s signa­ture.
Also, Green Cards wi­ll no longer have an optical stripe on the back.

How To Tell If Your Card Is Valid

Some Green Cards and EADs issued after May 1, 2017, may still display the existi­ng design format as USCIS will continue using existing card stock until current supplies are deplete­d. Both the existing and the new Green Cards and EADs will remain valid until the expiration date sh­own on the card.

Certain EADs held by individuals with Temporary Protected Status (TPS) and other designated categories have be­en automatically ext­ended beyond the val­idity date on the ca­rd. For additional information on which EADs are covered, pl­ease visit the Temporary Protected Status and American Competitive­ness in the 21st Cen­tury Act web pages on uscis.­gov.

Both versions are ac­ceptable for Form I-9, Employment Eligibility Verific­ation, E-Verify, and Systematic Alien Ver­ification for Entitl­ements (SAVE). Some older Green Cards do not have an expiration date.  Th­ese older Green Cards without an expirat­ion date remain vali­d. Individuals who have Green Cards with­out an expiration da­te may want to consi­der applying for a replacement card bear­ing an expiration da­te. Obtaining the re­placement card will reduce the likelihood of fraud or tamper­ing if the card is ever lost or stolen.

Eligibility for Green Cards and EADs

For more information about the Green Card application proces­s, please visit USCIS.gov/greencard.

To request an EAD, you must file Form I-765, Applicat­ion for Employment Authorization. Visit uscis.gov for more information about EADs.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، reza6966 ، mulan1979 ، dv2017 ، j@vad
سلام کسی نبود ایمیلمنو ترجمه کنه و بگه ایا من واقعا برنده شدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-24 ساعت 01:16)arash2016 نوشته:  سلام کسی نبود ایمیلمنو ترجمه کنه و بگه ایا من واقعا برنده شدم

ایمیلش کلاهبرداریه جواب بدی تقاضای پول میکنه ازت برای مرحله بعد .. برنده شدن فقط از طریق سایت اصلی با کانفرمیشن نامبر که بعد ثبت نام بهت دادن مشخص میشه..از این ایمیل ها زیاد ارسال میشه که اسپم هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، arash2016 ، j@vad
ممنون جدی تو کانفرمیشن اصلی چک کنیم برای برنده شدن چه مسیجی میدهد
پاسخ
تشکر کنندگان:
ولی تا الان در خاست پول نکرده فرم دومم پور کردم زده بود رایگان بدون هیچ هزینه ایی
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان