کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
فرم دوم ک نشانی ادرس منزل و محل سکونت بود
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، pishtaz611
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
سلام نتیجه 2018 من اعلام شد کسی میتونه راهنمایی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
PAPERWORK REDUCTION ACT: Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 30 minutes per response, including time required for searching existing data sources, gathering the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this collection displays a currently valid OMB control number. If you have comments on the accuracy of this burden estimate and/or recommendations for reducing it, please send them to: PRA_BurdenComments@state.gov.

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کمک کنن ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 22:06)arash2016 نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
سلام نتیجه 2018 من اعلام شد کسی میتونه راهنمایی کنه

متاسفانه برنده نشدید
پاسخ
تشکر کنندگان: arash2016
(2017-05-04 ساعت 15:49)ALIREZA1363 نوشته:  با درود و احترام خدمت دوستان گرامی
بنده دیشب متوجه شدم اسمم در اومده برای 2018
حالا سوالم اینه بعد از پر کردن فرمها و مشخص شدن زمان مصاحبه سفارت
خودم به تنهایی  به همراه مدارک پزشکی و سایر مدارکم در سفارت حاضر بشم و یا به همراه همسر و دو فرزندم  که اونا هم جزع اعضا خانوادم در فرمها  نوشتم  با هم همگی بریم سفارت و اونها هم باید برگه زرد پزشکی داشته باشند؟
دوستان مطلع پاسخ بدند ممنون میشم

سلا تبریک میگم بله حتما همه باید حضور داشته باشید و مدارکتون هم داشته باشد
کیس نامبر:2017as2###.....سفارت: ابوظبی.....تاریخ مصاحبه: نوامبر.....نتیجه:AP
امیدی هست چون خدایی هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی توی شارلوت هست که هم خونه خانم بخواد؟ من می خوام حدودا یک ماه بمونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من از برنده های 2017 هستم میخوام هزینه ی گرین کارتمو به صورت آنلاین پرداخت کنم اماسامانه ی ucsis شماره های DOS و allian منو نمیشناسه و قبول نمیکنه . چیکار بایدکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 16:09)ALIREZA1363 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 16:04)h.hed نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 15:49)ALIREZA1363 نوشته:  با درود و احترام خدمت دوستان گرامی
بنده دیشب متوجه شدم اسمم در اومده برای 2018
حالا سوالم اینه بعد از پر کردن فرمها و مشخص شدن زمان مصاحبه سفارت
خودم به تنهایی  به همراه مدارک پزشکی و سایر مدارکم در سفارت حاضر بشم و یا به همراه همسر و دو فرزندم  که اونا هم جزع اعضا خانوادم در فرمها  نوشتم  با هم همگی بریم سفارت و اونها هم باید برگه زرد پزشکی داشته باشند؟
دوستان مطلع پاسخ بدند ممنون میشم

سلا تبریک میگم بله حتما همه باید حضور داشته باشید و مدارکتون هم داشته باشد

ممنون از شما
اگر حدود هزینه های جاری برای هر نفر در طول مدت این اقدام رو هم دارید بفرمایید
اخه از نظر مالی شرایط مناسبی ندارم میخوام براورد مالی هم داشته باشم برای 4 نفر که قراره این پروسه رو طی کنیم
سلام دویت عزیز. اگر همه واکسنهارو ایران بزنید و کارت واکسن بین المللی (هزینه کارت هر. نفر ۹۹۰۰۰ تومان) همراه داشته باشید حدودا نفری ۳۰۰ دلار میشه اگر سفارتتون ترکیه باشه. البته اطلاعی از هزینه مدیکال برای فرزندانتون ندارم که ایا نیازی هست واکسن اضافی در انکارا زده بشه یا نه. و همه شما باید برای مصاحبه و مدیکال حضور داشته باشید. سفرتون رو برای یک هفته تنظیم کنین . دو روز قبل از مصاحبه باید مدیکال رو انجام بدین که جوابش رو همراهتون ببرین سفارت.  و ایشالا اگه ویزا یه ضرب بگیرین بعد از مصاحبه حدود ۳ روز باید صبر کنین تا ویزاتون صادر شه.
موفق باشید.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام شاید موضوعی که من میخوام عنوان کنم ربطی به موضوعات تاپیک نداشته باشه ولی دیدم بحث آزاده گفتم سوالمو بپرسم اگه میشه راهنمایی کنین اگه کسی که لاتاری برده یکی از افراد زیر گروهش در خصوص مدرک تحصیلیش دروغ گفته باشه چه اتفاقی میافته ، آیا استعلام میشه مدارک تمام افراد خانواده یا فقط مدرک سرگروه؟
ممنون میشم بگین آیا در گرفتن ویزا تاثیر داره یا اینکه ممکنه به همین دلیل به کل خانواده ویزا ندن؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من نمیدونم کجا باید بپرسم سوالم را
ایا دکتر انکارا کارت زرد هلال احمر ایران را قبول میکنه و اینکه چ زمانی مناسب است برای زدن واکسنها اخه میگن mmr را زمانی بزنید که 3ماه به زمان مصاحبه مانده است من ساکن اصفهانم ممنون از راهنمایتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من فرم ds 260 را پر کردم ولی جایگزین فرم اولیه من نشده علت چیه

کیس نامبر**2018as000032
انکارا
و اینکه کارت زرد هلال احمر را ببرم پیش دکتر تو انکارا قبول میکنن و زمان زدن واکسن هام کی هست ممنون از راهنمایهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 19:26)farzadso نوشته:  سلام من فرم ds 260 را پر کردم ولی جایگزین فرم اولیه من نشده علت چیه

کیس نامبر**2018as000032
انکارا
و اینکه کارت زرد هلال احمر را ببرم پیش دکتر تو انکارا قبول میکنن و زمان زدن واکسن هام کی هست ممنون از راهنمایهاتون

دوست عزیز سوال مربوط به فرم ds رو از تاپیک مربوط به لاتاری بپرسین دوستان راهنمایی میکنن، لینک زیر رو چک کنین :
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7271.html

در مورد سوال واکسن هم لینک زیررو چک کنین:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-3396.html
موفق باشید
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
قسمت اول مستند "از سرزمین مادری تا سرزمین فرصتها"
تحصیل و زندگی دانشجویان ایرانی در آمریکا

در یوتیوب : www.youtube.com/watch?v=e9_UW1vmPDI
در تلگرام : https://t.me/aidinpictures/36

اگر تمایل به شرکت در قسمت های بعدی مستند دارید و یا پیشنهاد ، انتقادی دارید برای من در همینجا و یا به ایمیل aidin.eslami@gmail.com ارسال کنید.

با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: real shadow
(2017-05-15 ساعت 14:43)هیراد کارن نوشته:  دوستان سلام شاید موضوعی که من میخوام عنوان کنم ربطی به موضوعات تاپیک نداشته باشه ولی دیدم بحث آزاده گفتم سوالمو بپرسم اگه میشه راهنمایی کنین اگه کسی که لاتاری برده یکی از افراد زیر گروهش در خصوص مدرک تحصیلیش دروغ گفته باشه چه اتفاقی میافته ، آیا استعلام میشه مدارک تمام افراد خانواده یا فقط مدرک سرگروه؟
ممنون میشم بگین آیا در گرفتن ویزا تاثیر داره یا اینکه ممکنه به همین دلیل به کل خانواده ویزا ندن؟
ممنونم

دوست عزیز متاسفانه نباید اینکارو میکردند چون تمامی مدارک رو باید اصلشو ترجمه کنید و دوستان با تجربه که این مسیر رو رفتن اعلام کردند که حتی باید اصل مدارک و ترجمه رسمیشو به همراه داشته باشید.
نظر من اینه که با یه وکیل و یا موسسه معتبر صحبت کنید و اگه لازمه درخواست آنلاک فرم ds260 رو بدین و تصحیحش کنید و اینکه حداقل مدرک مورد نیاز دیپلم نظام قدیم و یا پیش دانشگاهی هست .
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان