کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
این تاپیک موضوع مشخصی نداشته و می‌توانید از این تاپیک برای بحث و گفتگو آزاد در موضوعات مختلف (در چارچوب قوانین سایت) استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام
برای لاتاری 2018 مثل سالهای قبل تاپیک شمارش معکوس باز نکردید ؟ که بچه ها توش باهم صحبت می کردن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hzhrk
(2017-05-03 ساعت 10:09)javadgorgani نوشته:  سلام
برای لاتاری 2018 مثل سالهای قبل تاپیک شمارش معکوس باز نکردید ؟ که بچه ها توش باهم صحبت می کردن؟؟

شما قبول شدین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
قبول نشدم
از این شانسها نداریم که
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت عزیزان
من به همراه 3 نفر دیگر از خانواده ام مثل سالهای قبل در لاتاری 2018 ثبت نام کرده بودیم که دیروز پس از اعلام نتایج 1 نفر "انتخاب نشده" اعلام شد و 3 نفر دیگر با این پبام روبرو شدیم:
"Warning: The information entered is not valid."

[عکس: 4311_2017-05-03_14-01-41.jpg]

من از صحت اطلاعات وارد شده کاملا اطمینان دارم و چندین بار چک کردم، حتی "Forgot Confirmation Number" رو هم امتحان کردم که باز هم با پیغام "Information: Information entered is not valid."  مواجه شدم
[عکس: 4312_2017-05-03_14-45-54.jpg]

این در حالی هست که با درخواست کامفرمیشن سال قبل اطلاعات رو برام میاره.

با جستجو در گوگل در این سایت اطلاعات زیر رو نوشته :

[عکس: 4313_2017-05-03_14-49-57.jpg]

نقل قول:#2. IF #1 DOESN'T APPLY TO YOU, THAT READ INFO BELOW:
Why my Conformation Number is not accepted by Lottery Department for the Wining Status Check? If you have given us the correct Conformation Number, you have received during the registration process, then the most likely the reason why Official Lottery Winning Department rejects your Conformation Number is because your Application was rejected during validation process, after you have entered your USA-Green-Card Lottery application and received the Conformation Number.

This is common issue many people have, because they are making mistakes during submission process, which cannot be discovered by Lottery Department website, but was uncovered during human verification process by officers of Lottery Department. The Lottery Department website can only see obvious mistakes, for example for the photo it can verify File Size, Dimensions and Color Bits, but it cannot see other properties and requirement for the photo such as: position of you head, background, quality of the image and so on.

There are many other mistakes customer making, when they are submitting application by themselves. In addition to the submitting incorrect photo, they can mess up with Country of Eligibility, Date of Birth due to US Sate Standard difference, Country of Originality, Country of nationality, Country Where you live today and so on. Sometime customer confused with Country of Eligibility and Country of Citizenship or Country of Living, there are so many mistake people making during the submission process, when they are filing application by themselves, instead of giving it to the professionals.

This is like going to the court without help of professional lawyer, yes you can work with the court by yourself, but how many chances do you have to win .... the chances are very slim. Please do not take a chance to make mistakes, instead you may use professional service to do what they are doing best, this will give you better chances to become the USA Green Card Lottery Winner, by correctly entering your application, according to the strict Governmental Rules.

در مورد موارد بالا هم باید عرض کنم که پارسال برای چندمین سال متوالی بود که من ثبت نام میکردم و در مورد تمامی اطلاعات اعم از عکس و کشورها و ... اطمینان دارم.

من اپلیکیشن یکی دیگه از دوستان رو هم چک کردم و هر دو (آقا و خانم) دقیقا همین مورد رو داشتند.

اگر از دوستان کسی راه حلی میدونه یا با این مشکل روبرو هست لطفا راهنمایی کنه.

سپاسگذارم

--> --> -->
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز واسه منم ارور میده
(2017-05-03 ساعت 13:14)mohajer20176 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 10:09)javadgorgani نوشته:  سلام

شما قبول شدین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود

دوستان 25 سالمه و تازه دو - 3 روزه با لاتاری اشنا شدم ، چند تا سوال دشتم که میخواستم بدونم چی به چیه ممنون میشم راهنماییم کنید :

1. همونجور که همه میدونید مهلت ثبت نام 2018 خیلی وقته تموم شده ، من که اولین بارمه میخوام ثبت نام کنم تاریخ نام نویسی 2019 کی هست کسی میدونه ؟

2. امکانش هست که فرد توی اولین دوره برنده بشه؟

3. اگه برنده شد مراحلش چیه و چه هزینه هایی داره؟

ممنون یشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-05-04 ساعت 10:25)dr.programmer نوشته:  سلام و درود

دوستان 25 سالمه و تازه دو - 3 روزه با لاتاری اشنا شدم ، چند تا سوال دشتم که میخواستم بدونم چی به چیه ممنون میشم راهنماییم کنید :

1. همونجور که همه میدونید مهلت ثبت نام 2018 خیلی وقته تموم شده ، من که اولین بارمه میخوام ثبت نام کنم تاریخ نام نویسی 2019 کی هست کسی میدونه ؟
اکتبر
2. امکانش هست که فرد توی اولین دوره برنده بشه؟
بله
3. اگه برنده شد مراحلش چیه و چه هزینه هایی داره؟
پاسخ این سوال رو توی انجمن که آخرینش ویزای گوناگونی (Diversity Visa) مربوط به 2017 هست قسمت برندگان پیدا کنید
ممنون یشم راهنماییم کنید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: dr.programmer ، pishtaz611
دوستانی که ارور Not Valid میگیرن
توجه داشته باشید در قسمت نام باید فقط فامیلیتون رو وارد کنید بدون هیچ فاصله ای در اول یا آخرش.
در وارد کردن کد پیگیری هم دقت داشته باشید که حروف کوچک و بزرگ اگر بود درست وارد کنید.

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Njmgym
با سلام خدمت دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من پر از استرس و هیجان هستم من لاتاری 2018 را برنده شدم حالابا مشکل جدی رو ب رو شدم من خیلی زور بزنم بتونم خودما به خاک.امریکا برسونم هیچ کس هم کمکم نمیکنه اونجا وضعیت چطوره من تو ایران یه شغل دارم در حد اداره کاری تخصصم هم جوشکاری و برشکاریه تحصیلاتمم کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات است 26 سالمم هست اینجا خب وضعیتم بد نیس فقط ب دلیل پیشرفت و تحصیلات میخواهم برم ب خاطر فرهنگ و امکانات حالا اگه پول نداشته باشی هیچ جای دنیا جا نداری میگن هزینه ها خیلی بالاس تحقییر میکنن توهیین میکنن شرایط رفت امد چجوریه چجوری اونجا دوام بیاریم هزینه های مسکن و خورد و خوراک چطوریه اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستیدfar.so69@gmail.com
پاسخ
(2017-05-06 ساعت 22:00)farzadso نوشته:  با سلام خدمت دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من پر از استرس و هیجان هستم من لاتاری 2018 را برنده شدم حالابا مشکل جدی رو ب رو شدم من خیلی زور بزنم بتونم خودما به خاک.آمریکا برسونم هیچ کس هم کمکم نمیکنه اونجا وضعیت چطوره من تو ایران یه شغل دارم در حد اداره کاری تخصصم هم جوشکاری و برشکاریه تحصیلاتمم کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات است 26 سالمم هست اینجا خب وضعیتم بد نیس فقط ب دلیل پیشرفت و تحصیلات میخواهم برم ب خاطر فرهنگ و امکانات حالا اگه پول نداشته باشی هیچ جای دنیا جا نداری میگن هزینه ها خیلی بالاس تحقییر میکنن توهیین میکنن شرایط رفت امد چجوریه چجوری اونجا دوام بیاریم هزینه های مسکن و خورد و خوراک چطوریه اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستیدfar.so69@gmail.com

یاد اون سکانس مرد هزار چهره افتادم که از خلبان میپرسید اینا همه چین؟؟؟؟ دوست عزیز آرامشت رو حفظ کن اول یه تحقیق در مورد مراحل کار لاتاری انجام بده فرمهات رو بفرست بعد سر فرصت ببین کجا میخوای بری میتونی به تاپیکهای شهرهای مختلف سر بزنی. ضمنا زبان رو هم فراموش نکن در اولین فرصت تو یه کلاس زبان فشرده در یک موسسه خوب ثبت نام کن. برای شروع به تاپیکهای وگاس، دالاس و کالیفرنیا (مخصوصا اگر زبانت چندان تعریفی نداره) سر بزن. سوالاتت رو هم میتونی همونجا بپرسی. همه اینجا هستن که کمک کنن ولی کسی به جای شما تحقیق نمیکنه و بعد نتیجه اش رو به ایمیلتون بفرسته..... موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، nargol1990 ، eblis_67 ، pishtaz611
دوستانی که پاس سفید گرفتن لطف کنن بگن از روز درخواست تا روز انگشت نگاری چند روز طول کشیده خیلی برام مهمه ممنون می شم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
یهو یاد یه مثلی افتادم خیلی ناگهانی Big Grin !!!!!

سیب سرخ همیشه واسه دست چلاقه Cool

من بیخیال نمیشم که Rolleyes
تا هر روووز اون جمله منفورو نبینم باورم نمیشه قبول نشدم!!!
ماهی گلی ام باز صب یادم میره و میرم چک میکنم Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
سلام دوستان.
مشکلی وجود داره در زمینه چک کردن نتایج. کلا از اطلاعاتی که پر میکنم ایراد میگیره. درصورتی که من از روی فایل ذخیره شده ثبت نامم موارد رو وارد میکنم. مشکل کجاست؟
پاسخ
(2017-05-07 ساعت 22:12)zohreh.fs نوشته:  سلام دوستان.
مشکلی وجود داره در زمینه چک کردن نتایج. کلا از اطلاعاتی که پر میکنم ایراد میگیره. درصورتی که من از روی فایل ذخیره شده ثبت نامم موارد رو وارد میکنم. مشکل کجاست؟

کلا که نمیشه

اون اخطار و فیلد هایی که مشکل دار هستن رو بزارید اینجا ببینیم
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان