کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-25 ساعت 03:28)mohammad.rkh نوشته:  سلام.لطفا جواب بدین .فرم ۲۶۰پر کردم .از کجا باید چک کنم که کی وقت سفارت دادن کیس نامبرم حدوده ۳۵۰۰ هست

شما باید https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2017/visa-bulletin-for-may-2017.html رو چک کنید..هر موقع کارنت شدین نامه دعوت به مصاحبه شما تو همون سایتی که برنده شدنتون رو فهمیدید بارگذاری میشه و زمان و مکان مصاحبتون رو میفهمید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi
سلام دوستان ما فرم 260را ارسال کردیم و کارت زرد واکسیناسیون هم گرفتیم و منتظر نامه دوم هستیم لطفا روال کاری و توضیح بدین تا بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم
به امید موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان. یه سوال داشتم، اشکال نداره تاریخ ورود به دبیرستان و خاتمه اون رو دقیق وارد نکنیم . چون من تاریخ
دقیقش رو دادم نیست . الان هم فرصت ندارم برم تاریخش رو بپرسم میخواهم اگه بشه فرم رو پر کنم بعد برم دنبال مدرک . در ضمن کیس
نامبرم زیر 2000 هست . پیشاپیش از پاسختون تشکر میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها خبر ندارین چرا مدیران سایت دیگه نیستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 23:20)nooshinir نوشته:  دوستان یه سوال. تورو خدا راهنمایی کنید. من ادرسایی که وارد کردم فقط تا اسم خیابون رو وارد کردم و کوچه و پلاک رو وارد نکردم. ولی کد پستی رو زدم. به نظرتون درخواست انلاک بدم؟؟

نخیر لزومی نداره. کلا چیزای مهمتری در اون فرم هست که باید با دقت پر بشه و اطلاعات ادرس با جزئیات اونقدر مد نظر نیست چون بعدا دوباره اعلام حواهید کرد.
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 11:26)sh_alp نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 01:53)sinamehraz نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 07:46)narges1395 نوشته:  سلام
من هم چنین مشکلی رو دارم ،،،، به نظرتون چی بنویسیم بهتره؟
لطفا اگر به نتیجه ای رسیدید ، به من هم خبر بدید

سلام دوستان
بنده هم چنین مشکلی دارم کسی نیست راهنمایی کنه؟

از دارالترجمه سوال کنید

من نوشتم mathematics and physics
ولی فکر نمیکنم خیلی رو این نکات ریز دقت و توجه کنن نهایتاً اگه اشتباه بود زمان مصاحبه اطلاع میدیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مرسى از اينكه وقت ميزاريد وبه سوالات ما پاسخ ميدين من تو فرم ٢٦٠ كد پستى دانشگاه و دبيرستان را وارد نكردم به نظرتون اشكالى پيش نمياد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همگی وقت بخیر.

دوستان دولت ترامپ دستوری مبنی بر سخت تر کردن فرایند صدور ویزا صادر کردن که اگر عبارت SUPPLEMENTAL QUESTIONS FOR VISA APPLICANTS را در گوگل جستجو کنید، فایل pdf مرتبط با آن رو می تونید دانلود کنید، توی این فایل اطلاعات تکمیل تری از ما گرفته میشه، مثل ایمیل آدرس هایی که داریم، و اکانت های ما در شبکه های اجتماعی با ID های هر یک! و نام خواهر و برادر و ...

- آیا با این وجود میشه گفت که این فرم که تحت عنوان DS-5535 ارائه میشه، به همه کلرینس بخوره؟
- کیس نامبرم روی 61** هست، می خواستم بدونم چقدر شانس مصاحبه دارم؟
- من شرکت خصوصی کار می کنم و در زمینه ی IT (توسعه دهنده نرم افزار)، سربازی هم معاف پزشکی شدم، چقدر احتمالش هست که از پروسه کلرینس معاف بشم؟؟

دوستانی که از اصفهان هستند در صورت تمایل پیام خصوصی بدن آشنا بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگى
وقتتون بخير
من واسه لاتارى ٢٠١٨ انتخاب شدم
همسرم در حال حاضر سربازه و تا اوايل بهمن سربازيش تموم ميشه و چون هنوز تموم نشده نميدونم تو فرم DS 260 تو قسمت تاريخ پايان خدمت چى بزنم؟؟؟
و اينكه اون قسمت از فرم مخصوص سرباز هايى هست كه به ارتش خدمت كردند يا نيرو انتظامى هم شاملش ميشه؟؟
ممنون ميشم اگه كسى اطلاعات داره كمكم كنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 16:38)javad335 نوشته:  سلام دوستان مرسى از اينكه وقت ميزاريد وبه سوالات ما پاسخ ميدين من تو فرم ٢٦٠ كد پستى دانشگاه و دبيرستان را وارد نكردم به نظرتون اشكالى پيش نمياد ؟
سلام، قطعا اشکالی در روند کار شما پیش نخواهد آمد

داخل فرم همه چیز مشخصه، اگر کدپستی دارید وارد می کنید و اگر ندارید تیک does not را علامت می زنید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد يك سوال كه مدارك ديپلم و اينا رو فقط ماله نفر برنده رو بايد داد ترجمه كرد و برد يا براي بقيه افراد هم لازمه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال داشتم شغل همسرم کارمند بانک ملته توی شغلش نمیدونم government بزنم یا نه میگه نزن من بانکم خصوصیه اگه بخوام other رو انتخاب کنم شغلشو چی وارد کنم خودمم شیمی خوندم و بیکار قسمت چه شغلیو می خواین امریکا داشته باشین موندم دوستان اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه كسى اطلاع داره ميشه پاسخ بده لطفا؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 19:31)ahmadpayan نوشته:  سلام خدمت همگی وقت بخیر.

دوستان دولت ترامپ دستوری مبنی بر سخت تر کردن فرایند صدور ویزا صادر کردن که اگر عبارت SUPPLEMENTAL QUESTIONS FOR VISA APPLICANTS را در گوگل جستجو کنید، فایل pdf مرتبط با آن رو می تونید دانلود کنید، توی این فایل اطلاعات تکمیل تری از ما گرفته میشه، مثل ایمیل آدرس هایی که داریم، و اکانت های ما در شبکه های اجتماعی با ID های هر یک! و نام خواهر و برادر و ...

- آیا با این وجود میشه گفت که این فرم که تحت عنوان DS-5535 ارائه میشه، به همه کلرینس بخوره؟
- من شرکت خصوصی کار می کنم و در زمینه ی IT (توسعه دهنده نرم افزار)، سربازی هم معاف پزشکی شدم، چقدر احتمالش هست که از پروسه کلرینس معاف بشم؟؟

احتمال کلیرنس هستش پس بهتره اکانت هاتون رو پاکسازی کنید یا کلا ببندید

کیس نامبر شما زیاد هم بالا نیست با توجه به انصرافی ها و کنسلی ها شما باید با توجه به ویزا بولتن سال های قبل چک کنید ببینید کی وقت مصاحبه به شما میرسه

80 درصد ویزای شما یک ضرب خواهد بود

تحصیلات شما چقدره ؟

(2017-05-28 ساعت 10:04)Sevin نوشته:  ببخشيد يك سوال كه مدارك ديپلم و اينا رو فقط ماله نفر برنده رو بايد داد ترجمه كرد و برد يا براي بقيه افراد هم لازمه
مدارك لازم جهت مصاحبه که شما هم باید ترجمه کنید فکر کنم ، اگر در فرم ds 260 از مدرک تحصیلی همسر پرسیده شده باید اون رو هم تحویل داد

https://www.mohajersara.org/forum/thread...age-2.html
(2017-05-28 ساعت 11:59)رادینا نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم شغل همسرم کارمند بانک ملته توی شغلش نمیدونم government بزنم یا نه میگه نزن من بانکم خصوصیه  اگه بخوام other رو انتخاب کنم شغلشو چی وارد کنم خودمم شیمی خوندم و بیکار قسمت چه شغلیو می خواین آمریکا داشته باشین موندم دوستان اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
برای همسر شما باید بنویسید به نظرم کارمند بخش خصوصی و توضیح بدید
برای خودتون بنویسید hommaker هم ایران و هم شغل اینده در امریکا

و در پایان این تاپیک رو مطالعه کنید

بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260 سال 2015

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7039.html
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Sevin ، ahmadpayan
(2017-05-29 ساعت 02:07)javadth نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 19:31)ahmadpayan نوشته:  سلام خدمت همگی وقت بخیر.

احتمال کلیرنس هستش پس بهتره اکانت هاتون رو پاکسازی کنید یا کلا ببندید

کیس نامبر شما زیاد هم بالا نیست با توجه به انصرافی ها و کنسلی ها شما باید با توجه به ویزا بولتن سال های قبل چک کنید ببینید کی وقت مصاحبه به شما میرسه

80 درصد ویزای شما یک ضرب خواهد بود

تحصیلات شما چقدره ؟

(2017-05-28 ساعت 10:04)Sevin نوشته:  ببخشيد يك سوال كه مدارك ديپلم و اينا رو فقط ماله نفر برنده رو بايد داد ترجمه كرد و برد يا براي بقيه افراد هم لازمه
مدارك لازم جهت مصاحبه که شما هم باید ترجمه کنید فکر کنم ، اگر در فرم ds 260  از مدرک تحصیلی همسر پرسیده شده باید اون رو هم تحویل داد

https://www.mohajersara.org/forum/thread...age-2.html
(2017-05-28 ساعت 11:59)رادینا نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم شغل همسرم کارمند بانک ملته توی شغلش نمیدونم government بزنم یا نه میگه نزن من بانکم خصوصیه  اگه بخوام other رو انتخاب کنم شغلشو چی وارد کنم خودمم شیمی خوندم و بیکار قسمت چه شغلیو می خواین آمریکا داشته باشین موندم دوستان اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
برای همسر شما باید بنویسید به نظرم کارمند بخش خصوصی و توضیح بدید
برای خودتون بنویسید hommaker هم ایران و هم شغل اینده در آمریکا

و در پایان این تاپیک رو مطالعه کنید

بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260  سال 2015

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7039.html

آهان خیلی ممنون، من لیسانس نرم افزار دارم، توی فرم هم زدم لیسانس دارم، اما دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک هستم که میخوام انصراف بدم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان