کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
ميشه يكي منو براي پر كردن بخش نظامي راهنمايي كنه
Branch of service ؟
Rank
Military specialty
اينا جلوشو چيا بنويسيم
ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من فرمو پر کردم ولی submit نمیشه خطا میده کیس نامبر شما با کیس نامبری که sign in کردی یکی نیست با چهارتا صفر بدون چهار تا صفر امتحان کردم هردو این پیام خطا رو میده من محل مصاحبم آنکارا بود به ارمنستان تغییر دادم و به kcc هم میل نزدم باید میل میزدم الان چیکار کنم کیس نامبرم زیر 200ته ککککمک
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام،ترجمه مدارک با مهر دارالترجمه کافیه یا وزارت امور خارجه باید تایید کنه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، ترجمه حکم کارگزینی برای اثبات محل کار و مدرک تحصیلی کفایت می کنه؟چون دانشجوی کتری مدرک فوق لیسانسش. دست دانشگاهه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
امکان دادن ویزا یک ضرب به اعضا یک زیر مجموعه وجود داره؟ و آیا ممکنه به برنده اصلی یک ضرب ویزا ندن و به همسر و فرزندش،ویزا یک ضرب داده بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-04 ساعت 01:26)alemohamad نوشته:  امکان دادن ویزا یک ضرب به اعضا یک زیر مجموعه وجود داره؟ و آیا ممکنه به برنده اصلی یک ضرب ویزا ندن و به همسر و فرزندش،ویزا یک ضرب داده بشه؟

بله امکانش هست
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: alemohamad
سلام - فوري
در قسمتي كه پرسيده آيا اين فرزند بعدا براي مهاجرت به شما مي پيوندد؟ بهتر است بله بزنيم يا خير؟
با توجه به اينكه فرزند مجرد بالاي ٢١ سال در ايران زندگي ميكند(اين فرزند مجرد جداگانه در لاتاري شركت كرده كه قبول نشده).
ممنون ميشوم كمك كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید

ممنون میشم که راهنمائی کنید

من موقع شرکت در لاتاری امسال اسم همسر و فرزندم رو هم زیر مجموع خودم زدم الان که برنده شدم به دلایل کاری همسرم نمیتونه همراهمون باشه و میگه من و فرزندمون اقدام کنیم بعدها به ما ملحق می‌شه ،حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که از زیرمجموعه که موقع ثبت نام داشتیم کسی‌ حذف بشه برای برنده و بقیه زیرمجموعه مشکلی‌ پیش نمیاد فقط می‌شه فرم ۲۶۰ رو برای خودم و فرزندم پر کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid759452

سلام دوست عزیز بدون صفر های وسط وارد کن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 15:57)رادینا نوشته:  سلام دوستان من فرمو پر کردم ولی submit نمیشه خطا میده کیس نامبر شما با کیس نامبری که sign in کردی یکی نیست با چهارتا صفر بدون چهار تا صفر امتحان کردم هردو این پیام خطا رو میده من محل مصاحبم آنکارا بود به ارمنستان تغییر دادم و به kcc هم میل نزدم باید میل میزدم الان چیکار کنم کیس نامبرم زیر 200ته ککککمک

سلام دوست عزیر
کیس نامبرتونو بدون صفرهای وسط وارد کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-04 ساعت 01:20)alemohamad نوشته:  با سلام،ترجمه مدارک با مهر دارالترجمه کافیه یا وزارت امور خارجه باید تایید کنه؟ممنون

سلام
من تو همینجا خوندم که دوستان در سال های قبل گفتن که فقط مهر دارالترجمه کافیه
پاسخ
تشکر کنندگان: alemohamad
سلام به همه دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین من ارشد شیمی دارم جواب سوالی که می پرسه ایا شما هرگونه مهارت های تخصصی و اموزشی مانند سلاح گرم مواد منفجره هسته ای بیولوژیکی و یا تجربه مواد شیمیایی دارید رو نه زدم درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-06 ساعت 12:16)رادینا نوشته:  سلام به همه دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین من ارشد شیمی دارم جواب سوالی که می پرسه ایا شما هرگونه مهارت های تخصصی و اموزشی مانند سلاح گرم مواد منفجره هسته ای بیولوژیکی و یا تجربه مواد شیمیایی دارید رو نه زدم درسته؟

اگه تا الان تلاش یا مشارکت نکردید در ساخت و توسعه یک نوع س ل ا ح ، بله درست زدید!
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
با سلام

من شغلم خانه‌دار هست در حال حاضر ، در قسمت شغل فعلی‌ خانه‌دار باید بزنم ولی‌ سوالی‌ که دارم این هست شغل آینده در آمریکا که سوال می‌شه چی‌ بزنم همون خانه‌دار ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد از سابميت فرم بايد چيكارا كنيم براي امسال هم لطفا مثل سالهاي قبل راهنمايي كنيد يه بخشي بود اين اطلاعات هست ولي خيلي قديمين ماله سال ٢٠١١ هستن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان