کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل در مشاهده نتیجه لاتاری
دوستان کاری نکنین- صبرکنید. بعد 10 سال شرکت کردن- هر سال همین مشکلاتو میبینیم.... اینا هنوز درست سیتمو بالا نیاوردن و همه رو به همین ارور میرسونن.
دل خوش کنک که قبول شدنو - نشدنوو ... هم درکار نیست. فعلا اینا سر تاریخ ستستم باز کرد ولی هنوز پایگاهشو کامل نکردن و همه رو به همین ارور میفرستن. صبر پیشه کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، n.maloumi ، leader-m ، reza6966
(2017-05-03 ساعت 10:45)ملايي نوشته:  من هم دو تا از کیسام مشکل داره که البته خیلی جالبه که اونا زن و شوهر هستن ... یهنی هر دوشون برنده شدن یه خورده بعید به نظر میرسه ولی خدا کنه این طور باشه .....

عجيبه كيس من هم پدر و مادرم هستن كه ارور ميده
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
سلام به همگی
من الان 7تا کیس رو وارد کردم و همگی همین مشکل رو داشت .(The information entered is not valid)
لطفا اگر کسی اطلاعات داره کمک کنه . ممنون از همگی .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 08:00)ملايي نوشته:  من نزدیک به ده نفر رو چک کردم و جواب گرقتم ولی برای دو تا شون میگه اطلاعات VALID  نيست
\

سلام برای 3 نفر از اقوامی که ثبت نام کردم همین پیغام رو میده هر روشی رو امتحان کردم ولی نشده چیکار باید کرد؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
سلام دوستان من هم برای دوستم چک کردم اسمش در نیومده بود ولی مال خودم و شوهرم ارور میده من اطلاعاتو همیشه از روی فایلی که سیو کردم کپی پیست کردم و همه چیز درسته یعنی مارو کلن حذف کردن رفته؟! Smile
پاسخ
مال من و همسرم هم دقيقا همين خطا رو ميزه، ولي مال برادرم كه خودم ثبت نامش كردم خطا نميده . جالبه كه اين اشكال وجود داره و اكثرا زن و شوهر ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
والله منم يكي بدون مشكل نگاه كردم اما ماله خودم هم همين ارور رو ميدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من مطمئنم که اطلاعات را صحیح وارد می کنم. ولی error میده که اطلاعات وارد شده صحصح نیست.من هم به صورت کپی /پیست و هم به صورت دستی وارد کردم.تکلیف ما چیه الان؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من خودم با اسمم به جای نام خانوادگی چک کردم قبول نشدم.ولی با نام خانوادگی میزنم میگه اطلاعات وارد شده صحیح نیست.پیگیر باشم به نظرتون؟؟؟اگه قبول نشدم با نام خانوادگی هم باید بزنه که قبول نشدی .غیر اینه؟؟؟
----2019AS
EVERY DAY IS A CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE
پاسخ
تشکر کنندگان:
من زدم الکی کیس نامبرو فراموش کردم و بعد اطلاعاتمو دادم که برام کیس نامبرو بفرستن ولی اونجا هم گفت اطلاعاتتون invalid ! پس این کانفرمیشن پرینتی که داریم چیه؟ Smile) برای دوستم هم خودم ثبت نام کردم. این قضیه زن و شوهرا هردو ارور میدن چیه؟ همه زوجا اینطوری شدن یا نه کلن قر و قاطی ارور میده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
(2017-05-03 ساعت 15:38)هورمغز نوشته:  من زدم الکی کیس نامبرو فراموش کردم و بعد اطلاعاتمو دادم که برام کیس نامبرو بفرستن ولی اونجا هم گفت اطلاعاتتون invalid !  پس این کانفرمیشن پرینتی که داریم چیه؟ Smile) برای دوستم هم خودم ثبت نام کردم. این قضیه زن و شوهرا هردو ارور میدن چیه؟ همه زوجا اینطوری شدن یا نه کلن قر و قاطی ارور میده؟
نه همه زوجا اینطور نیستند . ما هردوتا هز نات سلکتد شدیم Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: هورمغز ، محبوبه. 68 ، sherwean001 ، leader-m
این قضیه اینقدر رو مخه و البته جهانی که صدای برتسیمون هم دراومده

DV2018 Information entered not valid

OK – so I have been getting many reports of people not being able to check their cases. The system is giving a message of “The information entered is not valid.”

Normally when this happens it is because someone is mistyping the information in the page – typically confusing the letters in the confirmation number or not entering the LAST NAME which shows as what is entered BEFORE the comma.

However, I have entered checked a number of cases and I have confirmed there is a system problem that is stopping the checking of entries. . I almost can’t believe they managed to screw this up again. But they did.

So – I know for certain that many people have managed to check their results today. Some have been selected, many have not. But if you are one of those unable to check their case then I suggest you wait for another day rather than trying over and over again. I will check some cases from time to time and when I think the error is cleared I will post an update.

سایتش اینجاست
britsimonsays.com/dv2018-information-entered-not-valid
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، sheghi ، leader-m
با اين مشكل چيكار ميشه كرد؟خودش درست ميشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 15:38)هورمغز نوشته:  من زدم الکی کیس نامبرو فراموش کردم و بعد اطلاعاتمو دادم که برام کیس نامبرو بفرستن ولی اونجا هم گفت اطلاعاتتون invalid !  پس این کانفرمیشن پرینتی که داریم چیه؟ Smile) برای دوستم هم خودم ثبت نام کردم. این قضیه زن و شوهرا هردو ارور میدن چیه؟ همه زوجا اینطوری شدن یا نه کلن قر و قاطی ارور میده؟

منم همین کار رو کردم و گزینه "کانفرمیشن نامبر رو فراموش کردم" رو زدم و باز هم ارور invalid رو گرفتم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، leader-m ، هورمغز
اصلا كسي برنده شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، leader-m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان