کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل در مشاهده نتیجه لاتاری
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
.
مشکلات متداول در مشاهده نتیجه لاتاری
  • در بعضی موارد ممکن است مشکل از جانب شما نبوده و سراسری باشد (مانند ساعات اولیه اعلام نتایج)، از گزارش‌های سایر کاربران یا اطلاعیه‌های رسمی مشخص خواهد شد و بهتر است منتظر رفع مشکل شوید.

• در بعضی موارد (مانند مشکلات Cache و ...) ساده‌ترین روش، مشاهده سایت اعلام نتایج در حالت Private (یا Incognito در کروم) می‌باشد.

• اگر اطلاعات را بصورت الکترونیکی ذخیره کردید و از طریق copy/paste این اطلاعات را به فرم اعلام نتایج وارد می‌کنید، ممکن است هنگام کپی، فاصله یا کاراکتر اضافی به ابتدا یا انتهای وجود داشته باشد و باعث نمایش ارور شود.

• اگر اطلاعات را بصورت دستی وارد می‌کنید، ممکن است کاراکترهای مشابه اشتباه وارد شود. درصورتی که کاراکتری قابل تشخیص نبود، تمام حالات ممکن را امتحان کنید.

• اگر به برگه تأییدیه ثبت نام دسترسی ندارید، هنگام ثبت نام ممکن است نام، نام خانوادگی و میان‌نام را جابجا وارد کرده باشید، همچنین ممکن است نام خانوادگی چند کلمه‌ای را بصورت چسبیده و یا به شکلی متفاوت نوشته باشید. در این صورت تمام حالات ممکن را امتحان کنید.

• در صورت مشکل در فرم بازیابی کانفرمیشین نامبر، از صحیح بودن دوره لاتاری انتخاب شده در بالای فرم مطمئن شوید.
    .
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، leader-m
من هرچي اطلاعات رو وارد ميكنم error ميده is not valid
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2017-05-03 ساعت 07:28)sepehr7763 نوشته:  من هرچي اطلاعات رو وارد ميكنم error ميده is not valid

به جای فامیلی last اسمو وارد کن
پاسخ
من هم همین مشکل رو دارم نظرتون چیه دوستان
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
پاسخ
من نزدیک به ده نفر رو چک کردم و جواب گرقتم ولی برای دو تا شون میگه اطلاعات VALID نيست
\
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
پاسخ
سلام
به من هم ارور میده
 Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، Maryam.ama66
واسه من هم همین ارور رو میده من الان صبح تونستم چک کنم.مطمئن صددرصد هستم که اطلاعات رو درست وارد می کنم.قطعا یک مشکلی وجود داره حتی واسش تاپیک هم زده شده.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
من هم از ۸ پروفایلی که چک کردم ۲ تاش با همین error مواجه میشه. اطمینان کامل دارم که اطلاعات وارد شده صحیح هستش . امیدوارم مثل سالهای قبل باشه و این دو نفر جزو قبولیها باشن !
پاسخ
(2017-05-03 ساعت 08:39)Hadi_20 نوشته:  واسه من هم همین ارور رو میده من الان صبح تونستم چک کنم.مطمئن صددرصد هستم که اطلاعات رو درست وارد می کنم.قطعا یک مشکلی وجود داره حتی واسش تاپیک هم زده شده.

دي رو تونستيى دك كنيى
پاسخ
(2017-05-03 ساعت 08:57)amin1380 نوشته:  من هم از ۸ پروفایلی که چک کردم ۲ تاش با همین error مواجه میشه. اطمینان کامل دارم که اطلاعات وارد شده صحیح هستش . امیدوارم مثل سالهای قبل باشه و این دو نفر جزو قبولیها باشن !

خدا ازتون بشنوه
پاسخ
من هم دو تا از کیسام مشکل داره که البته خیلی جالبه که اونا زن و شوهر هستن ... یهنی هر دوشون برنده شدن یه خورده بعید به نظر میرسه ولی خدا کنه این طور باشه .....
پاسخ
ثبت نام فله ای!

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m ، aram_hpanahi
(2017-05-03 ساعت 10:51)hameddjj نوشته:  ثبت نام فله ای!

نه مهندس جان ثبت نام فله ای نیست چک کردنش فله ای شده !!!!!!
پاسخ
سلام دوستان مال من هم همین ارور را میده چیکار کنیم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان