کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل در مشاهده نتیجه لاتاری
(2017-05-04 ساعت 22:38)mahmoodrahmanian نوشته:  سلام دوستان من برنده شدم
یه مشکلی دارم که از همین الان با مشورتی که با سایر دوستان داشتم و همچنین کامنتهای قبلی رو خوندم تبدیل به یه نگرانی بزرگ شده
من پسوند فامیلم رو حذف کردم ولی هنوز پاسپورتم توی فامیلم پسوند هست
الان که دارم فورم 206 رو پر میکنم قائدتا باید با پسوند پر کنم اما تاریخ پاسپورتم تا انتهای 96 تموم میشه آیا پاسپورت جدید با پسوند صادر میشه یا نه؟
یا اگر بدون پسوند صادر میشه به مشکل برنمی خورم؟

مبارک باشه برنده شدنتون، نگران این موضوع هم نباش فقط عجله نکن واسه پرکردن فرم، وقت هست. اول خوب اطلاعات جمع کن بعد اقدام کن من چون اطلاعات خاصی در این مورد ندارم نظری نمیتونم بدم. امیدوارم به خیر و خوشی تموم بشه
کیس نامبر: ‎2017AS00007XXX‎-تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎-تعداد اعضای کیس: 2-برنده اصلی همسرم-برنده فرعی : من (مرد)- محل مصاحبه: ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان برای من ارور میده! الان شماپگفتید رفع شده? من چون اطلاعات رو دستی وارد میکنم شک میکنم ولی مطمنم درست وارد میکنم.میتونید بگید باز مشکل داره یا برطرف شده و من مشکل دارم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
سلام به همه
هنوز مشکل حل نشده؟ منم هرچی چک میکنم The information entered is not valid. میده.
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 08:20)mohajer1360 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 22:38)mahmoodrahmanian نوشته:  سلام دوستان من برنده شدم
یه مشکلی دارم که از همین الان با مشورتی که با سایر دوستان داشتم و همچنین کامنتهای قبلی رو خوندم تبدیل به یه نگرانی بزرگ شده
من پسوند فامیلم رو حذف کردم ولی هنوز پاسپورتم توی فامیلم پسوند هست
الان که دارم فورم 206 رو پر میکنم قائدتا باید با پسوند پر کنم اما تاریخ پاسپورتم تا انتهای 96 تموم میشه آیا پاسپورت جدید با پسوند صادر میشه یا نه؟
یا اگر بدون پسوند صادر میشه به مشکل برنمی خورم؟

مبارک باشه برنده شدنتون، نگران این موضوع هم نباش فقط عجله نکن واسه پرکردن فرم، وقت هست. اول خوب اطلاعات جمع کن بعد اقدام کن من چون اطلاعات خاصی در این مورد ندارم نظری نمیتونم بدم. امیدوارم به خیر و خوشی تموم بشه

تبریک میگم. ان شاالله مشکلی پیش نمیاد. اونا هم میدونن ایران هرکی هرکیه. فکر نمیکنم مشکلی از این بابت پیدا بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من در وارد کردن اینفرمیشن مشکل دارم ارور میده. اشکال از سایت هست؟ کسی تجربه ایی داره؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
من که بنده نشدم ولی دوستم رو همچنان که چک میکنم میزنه not valid و مطمنم درست وارد میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مهاجرسرایی
من یک مشکل برام به وجود اومده
میخواستم راهنماییم کنید
تو قسمت شماره کانفیرم نامبرم حرفی نوشته که هم شکل O ( اُ ) انگلیسی هست و هم شکل 0 _صفر)
هرکدومش میزنم قبول نمی کنه
حتی کانفیرم 2017 هم همینطوره
و وقتی هم وارد میکنم میگه اشتباه زدی و توضیح میده که 0 چجوری هست و O چجوریه.
اما هیچکدوم قبول نمیکه و چندین بار امتحان کردم .
دوستان کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه ؟
ممنون راهنماییم کنید.
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 19:10)EDITOR نوشته:  ### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 00:39)sni7575 نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 08:32)ناصرخدی نوشته:  سلام
به من هم ارور میده
 Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B

متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم!!!

سلام

شما همچنان این مشکل رو دارید ؟
چون برای ما هم از همون ابتدا همین ارور رو میده
در صورتی که ما از اطلاعات تمون رو از اسکرین کپچر ای که در اتمام ثبت نام گرفتیم وارد می کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز ?

سوالي داشتم :
لاتاري ٢٠١٨ از اول براي من پيغام خطا رو مياورد . مطمئنم ١٠٠ درصد تمام موارد رو درست وارد ميكنم ، ولي باز پيغام خطا ميده .

براي دوستم و برادرم ميرنه has not been selected كه خب جريان مشخصه .
ولي براي من نه قبولي ميزنه و نه غير قبولي .

باز تاكيد ميكنم كه تمام كاراكترها رو درست وارد ميكنم .

با vpnهم وارد ميشم باز همين پيغام هست !

چه كار بايد كرد ؟
ممنون از شما ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نست اینو واقعا بلد باشه که چرا این ارور رو. میده
http://uupload.ir/files/js09_untitled.png
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایا من از روی مشخصاتم میتونم بفهمم چه ایمیلی موقع ثبت نام دادم ؟
که برم از تو اون ایمیل بازیابی کنم ؟
مشخصاتی که دارم :
Confirmation Number:
Digital Signature:
این دو تا رو دارم
از روی اینها نمیشه فهمید ایمیل من چی بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من نتیجه لاتاری رو دیدم و برنده شدم. فقط یه مشکلی هست اینکه در اعلام نتیجه اسم و فامیا شخص برنده نوشته شده و در خط زیرش کنار c/o باز اسم و فامیل شخص برنده نوشته شده. این حالت درسته یا نه؟
اسم همراه من توی نامه نیست.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
يلام من مشكل بقيه را دارم مي خوام ببينم راهي پيدا كردن؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-16 ساعت 20:28)minads نوشته:  با سلام
من نتیجه لاتاری رو دیدم و برنده شدم. فقط یه مشکلی هست اینکه در اعلام نتیجه اسم و فامیا شخص برنده نوشته شده و در خط زیرش کنار c/o باز اسم و فامیل شخص برنده نوشته شده. این حالت درسته یا نه؟
اسم همراه من توی نامه نیست.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
اسم همراهان در برگ اعلام برنده ذکر نمیشه..
بعدآ در زمان پر کردن قرم خودتان باید پرکنید آنهارا..بر طبق آنچه که زمان ثبت نام ذکر کرده اید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان