کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
با قوانین ترامپ به نظرتون برای برندگان امسال امیدی هست؟
---------------------------------
به نظرتون اسم ایران سال دیگه از لاتاری حذف خواهد شد؟
تنها امیدم برای رفتن از این خراب شده بود
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 09:51)shabanm نوشته:  سلام به همه دوستان
مادر من برنده لاتاری 2017 هست و امسال موفق شد ویزای شهروندی بگیره و میخواستم بدونم چه زمانی طول میکشه تا برای من در خواست بده و پروسه خاصی داره؟

ویزای شهروندی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shabanm
سلام دوست عزیز
مادرتون باید سیتیزن بشن و وقتی سیتیزن شدن براتون اقدام کنند.
انشاالله چهار سال دیگه میتونن اقدام کنن و بهد از اون باید منتظر بمونید تا نوبتتون بشه

مادر من برنده لاتاری 2017 هست و امسال موفق شد ویزای شهروندی بگیره و میخواستم بدونم چه زمانی طول میکشه تا برای من در خواست بده و پروسه خاصی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shabanm
سلاممم روز خوش
ما الان که میشه بعد دوماه از اعلام نتایج متوجه شدیم... و هیچی در رابطه با اقدام کردنش نمیدونیممم
پدرم قبول شده که مام زیرشاخشیم من خودم ۲۰ ساله دانشجوی دانشگاه سراسری رشته ی پرستاریممم و اسفند ۲۱ سالم میشه? برادرمم دی ماه سرباز میشه،ایا مشکل برامون پیش میاد توو این راه؟؟ اگر میشه کمکم کنین..کیس نامبرمونم ۲۴xx
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلاممم روز خوش
ما الان که میشه بعد دوماه از اعلام نتایج متوجه شدیم... و هیچی در رابطه با اقدام کردنش نمیدونیممم
پدرم قبول شده که مام زیرشاخشیم من خودم ۲۰ ساله دانشجوی دانشگاه سراسری رشته ی پرستاریممم و اسفند ۲۱ سالم میشه? برادرمم دی ماه سرباز میشه،ایا مشکل برامون پیش میاد توو این راه؟؟ اگر میشه کمکم کنین..کیس نامبرمونم ۲۴xx
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما هم امسال برنده شدیم.البته برنده اصلی همسرم هست.کیس نامبرمون هم 4xxx هست.فرم Ds-260 پر کردیم.پست های دوستان خیلی عالیه و کمک زیادی می کنه.مخصوصا دوستانی که به تازگی پروسه رو تموم کردن و ویزا گرفتن.
تنها چیزی که من هنوز جایی مطلبی راجع بهش پیدا نکردم و برام سوال هست اینه که کسانی که ویزا میگیرن و میرن تا چه حد تحت حمایت دولت قرار میگیرن؟ پولی بهشون پرداخت میشه یا نه؟ محلی برای اقامت بهشون میدن؟ اگه بخوان تحصیلاتشون ادامه بدن باید هزینه هاش پرداخت کنن و رایگان هست؟ از دوستانی که سالهای پیش از طریف لاتاری رفتن ممنون میشم به این سوالات جواب بدن یا اگه تاپیکی هست که راجع به این سوالات نوشته راهنماییم کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه منظورتون از ویزای شهروندی همون اقامت دایم (گرین کارت ) هست اگه مجرد هستید مادرتون همین الان میتونه برای شما درخواست بده .برای اطلاعات بیشتر به قسمت ویزاهای خانوادگی مراجعه و مطالعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Sami1827
من برای رفتن به آمریکا همیشه از اسکای اسکنر با بدبختی بلیط میگرفتم اما این دفعه از فلایتیو بلیط و هتل گرفتم اول بعد رفتم اونجا دنبال کارهام. به شدت پیشنهاد می‌کنم این سایت رو. https://flightio.com/
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 22:42)mahmoodrahmanian نوشته:  سلام دوستان من بعد از 8 سال بالاخره برنده شدم
یه مشکلی دارم که از همین الان با مشورتی که با سایر دوستان داشتم و همچنین کامنتهای قبلی رو خوندم تبدیل به یه نگرانی بزرگ شده
من پسوند فامیلم رو حذف کردم ولی هنوز پاسپورتم توی فامیلم پسوند هست
الان که دارم فورم 206 رو پر میکنم قائدتا باید با پسوند پر کنم اما تاریخ پاسپورتم تا انتهای 96 تموم میشه آیا پاسپورت جدید با پسوند صادر میشه یا نه؟
یا اگر بدون پسوند صادر میشه به مشکل برنمی خورم؟
آیا کسی از دوستان هست که بتونه در این خصوص بنده رو راهنمایی کنه؟

دوست عزیز نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد ، پاسپورت جدیدتون هم مثل قبلی صادر میشه اگر هم نشد توضیحات صفحه شناسنامتون رو ترجمه کنید روز مصاحبه همراهتون باشه کفایت میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-08 ساعت 13:27)gbtm نوشته:  

ویزای شهروندی؟

درود
حداقل پنج سالی باید منتظر بمونید دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-08 ساعت 23:03)Babae Parmis نوشته:  سلاممم روز خوش

درود به شما
اگر موقع ثبت نام اولیه لاتاری تعداد فرزندان ذکر شده باشه و موقعی که فرم 260 رو باز کردین مشخصات شما بود ، مشکلی نبوده و با تکمیل مشخصات و سابمیت کردن فرم پروندتون به جریان میوفته.
قاعدتا برای شما مشکلی نیست ولی اگر برادرتون تا اون موقع مشمول شد باید ایشون رو از کشور خارج کنید بطور مثا چند وقتی رو برن ترکیه ، یه چند مدتی تا انشالا ویزارو گرفتید ایشون بتونن با شما عازم بشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-08 ساعت 11:26)@t@r نوشته:  با قوانین ترامپ به نظرتون برای برندگان امسال امیدی هست؟
---------------------------------
به نظرتون اسم ایران سال دیگه از لاتاری حذف خواهد شد؟
تنها امیدم برای رفتن از این خراب شده بود

درود
به نظر من محدودیت داشتن خویشاوند درجه یک راه حل داره ولی حذف ایران از لاتاری هیچ راهی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وقت مصاحبم تایین شده وال به دلیل همزمانی زمان تولد و وقت مصاخبه نمیتونم تو اون تاریخ بریم خواستم راه تغییر وقتبگین و اینکه من محل مصاحبم ایروان email سفارت ایروانو اکه میتونین بدین لطفا با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چه خبرا
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-16 ساعت 10:00)farid-nhp نوشته:  سلام دوستان
ما هم امسال برنده شدیم.البته برنده اصلی همسرم هست.کیس نامبرمون هم 4xxx هست.فرم Ds-260 پر کردیم.پست های دوستان خیلی عالیه و کمک زیادی می کنه.مخصوصا دوستانی که به تازگی پروسه رو تموم کردن و ویزا گرفتن.
تنها چیزی که من هنوز جایی مطلبی راجع بهش پیدا نکردم و برام سوال هست اینه که کسانی که ویزا میگیرن و میرن تا چه حد تحت حمایت دولت قرار میگیرن؟ پولی بهشون پرداخت میشه یا نه؟ محلی برای اقامت بهشون میدن؟ اگه بخوان تحصیلاتشون ادامه بدن باید هزینه هاش پرداخت کنن و رایگان هست؟ از دوستانی که سالهای پیش از طریف لاتاری رفتن ممنون میشم به این سوالات جواب بدن یا اگه تاپیکی هست که راجع به این سوالات نوشته راهنماییم کنین.

این پست مال حدود دوماه پیش هست اما لازم دیدم جوابش رو بنویسم تا هرکسی که اطلاعی نداره متوجه بشه. دولت آمریکا هیچگونه حمایت مالی از برنده های لاتاری نمی کنه. پولی بهشون پرداخت نمی کنه. محلی برای اقامت بهشون نمیده. امتیاز یا تسهیلاتی هم برای تحصیل یا کار بهشون نمیده. تازه باید اثبات کنن که تمکن مالی برای مهاجرت و چند ماه زندگی در آمریکا رو دارن. ضمنا هزینه های مربوط به ویزا و سایر هزینه های جانبی قبل از اون هم کم نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، @t@r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان