کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
(2018-05-19 ساعت 00:26)shahin61 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 12:36)Navidniik نوشته:  سلام من اولين بار ثبت نام كردم برنده شدم، اما فعلن ميلي برام نيومده كيس نامبرمم ٨٠ هستش، كسي كمك ميتونه كنه؟
ایمیلی نمیاد..تنها ایمیل بعداز پر کردن آنلاین فرم DS-260 میاد جهت وفت مصاحبه(بعداز قبولی کیس ).این کار را هم بگذارید برای حدود دوهفته دیگر.
کیس نامبر 80 ؟؟ عالی !

سلام
من کیس نامبرم ××۶۰ هستش و امروز فرم رو پر کردم، کی برام ایمیل میاد؟ یعنی روال کارش چجوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من تازه بعد از این همه سال فهمیدم یه همچین جایی هم هست واسه کسب اطلاعات
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام..نامه من dv-2018 قبول شدم ولی الان فهمیدم....یک سال از نامم میگذره....فرم ds-260 کامل پر کردم ولی نمیذاره امضای اخرو بزنم....چیکار کنم..لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-18 ساعت 12:36)Navidniik نوشته:  سلام من اولين بار ثبت نام كردم برنده شدم، اما فعلن ميلي برام نيومده كيس نامبرمم ٨٠ هستش، كسي كمك ميتونه كنه؟

قرار نیست میلی بیاد . باید فرم رو پر کنید. منم برنده شدم. حول و حوش 80 هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
نتیجه رای دادگاه دقیقت کی هست؟ آیا اگه این دادگاه با ورود مهاجرین موافقت کنه ،امکانش هست باز ترامپ دوباره جلوی مهجرین رو بگیره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-19 ساعت 00:26)shahin61 نوشته:  
ایمیلی نمیاد..تنها ایمیل بعداز پر کردن آنلاین فرم DS-260 میاد جهت وفت مصاحبه(بعداز قبولی کیس ).این کار را هم بگذارید برای حدود دوهفته دیگر.
کیس نامبر 80 ؟؟ عالی !

تاريخ دادگاه بن كي هستش؟ بعد اون تاريخ فرم رو پر كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من آخرشم نفهمیدم کارنت چیه و چجوری میفهمیم که کارنت شدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من بعد از ۶ سال لاتاری برنده شدم. اما آیا با این وضع ایران امیدی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من ٢٣سالمه لاتاري ٢٠١٩ قبول شدم.كيس نامبرم **١٩ هستش.با توجه به مطالبي كه خوندم از سايرين ميخواستم بدونم بلاخره امكان و اميد ويزا هست؟قضيه بن چيه؟حتما بايد اقوام درجه يك اونجا داشت؟و اينكه من همه بم گفتن كه تحصيلات رايگان هستش اما بايد خونه اجاره كرد و يه حساب بانكي هم جهت اسپانسر داشت،صحيح هست؟و ايا اصلا من به اين مراحل ميرسيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منو نامزدم لاتاری ثبت نام کردیم و حالا ایشون برنده شده میخاستم بدونم چطور میتونه منو همراه خودش ببره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من فامیلم را در فرم ثبت نام hoseini نوشتم.هنوز پاسپورت نگرفته ام .اگه بخوام در پاسپورت و فرم ds 260 فامیلم را hosseini بنویسم اشکالی پیش میاد؟ برای این اصلاح چکار باید بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
من جمعه 4 خرداد 97 متوجه شدم که قبول شدم. واقعیتش اینه که اولش که نتیجه رو دییدم خیلی شوکه شدم. 4 ساله دارم شرکت می کنم و امسال قرعه بنامم افتاد. کیس نامبرم هم تو رنج 4700 هستش. اما استرس من درست از ووقتی شروع شد که کمی جدی تر به قضه نگاه کردم.یعنی رفتن از ایران برای همیشه. به شدت حالم دگرگون شده. قدرت تصمیم به زیر صفر رسیده. یک لحظه شادم یک لظه غمگین. مشکل اساسی من یکی دوری از عزیزانمه و دوم اینکه من تو ایران هم شغلم رو دوست دارم و مطمینم خیلیا دوست دارن تو جایگاه من باشن.هم خونه خریدم.البته فعلا مجرد هستم.
خلاصه بدجور حالم دگرگون شده. میخواستم ببینم من اینطوریم فقط یا بقیه هم مثل من هستند و بعد از قبولی کلی فکر و مشکل میاد جلو چشمشون. به خصوص اینکه اگه تو ایران تا حدودی به جایی رسیده باشی.
اینکه باید برم آمریکا و از اول شروع کنم تو سن 30 سالگی میخوام ببینم آیا درسته؟
خانوادم خیلی اصرار دارن که برم و میگن تو ایران آیندت حیف و میل میشه. اینجا همش استرس هست.
ولی چیکار کنم که ایران رو دوست دارم. نمیدونم چرا با این همه مشکلات که داریم بازم اینقدر ایران رو دوست دارم.
میخواستم منو راهنمایی کنید دوستایی که قبول شدن و ساکن اونجا هستند ببینن من با این شرایط بیام آیا ممکنه از وضعیت الانم بیشتر رشد کنم یا نه.
خلاصه اینکه نمیدونم چرا من انتخاب شدم ولی نمیخوام چشم بسته این شانسو از دست بدم. میخوام فرم ds260 رو پر کنم و تا اون موقع بیشتر با خودم کلنجار برم تا بتونم برم.
یک سوال دیگه من ارشد مهندسی نرم افزار دارم میتونم اونجا دکتری رو ادامه بدم؟
اونجا بازار کار IT چطوریه؟
من آدرس کسی رو ندارم که گرین کارت بره به اون آدرس باید چیکار کرد؟
ممنون میشم برادرانه بهم راهنمایی بدید تا راه درست رو پیدا کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
من جمعه 4 خرداد 97 متوجه شدم که قبول شدم. واقعیتش اینه که اولش که نتیجه رو دییدم خیلی شوکه شدم. 4 ساله دارم شرکت می کنم و امسال قرعه بنامم افتاد. کیس نامبرم هم تو رنج 4700 هستش. اما استرس من درست از ووقتی شروع شد که کمی جدی تر به قضه نگاه کردم.یعنی رفتن از ایران برای همیشه. به شدت حالم دگرگون شده. قدرت تصمیم به زیر صفر رسیده. یک لحظه شادم یک لظه غمگین. مشکل اساسی من یکی دوری از عزیزانمه و دوم اینکه من تو ایران هم شغلم رو دوست دارم و مطمینم خیلیا دوست دارن تو جایگاه من باشن.هم خونه خریدم.البته فعلا مجرد هستم.
خلاصه بدجور حالم دگرگون شده. میخواستم ببینم من اینطوریم فقط یا بقیه هم مثل من هستند و بعد از قبولی کلی فکر و مشکل میاد جلو چشمشون. به خصوص اینکه اگه تو ایران تا حدودی به جایی رسیده باشی.
اینکه باید برم آمریکا و از اول شروع کنم تو سن 30 سالگی میخوام ببینم آیا درسته؟
خانوادم خیلی اصرار دارن که برم و میگن تو ایران آیندت حیف و میل میشه. اینجا همش استرس هست.
ولی چیکار کنم که ایران رو دوست دارم. نمیدونم چرا با این همه مشکلات که داریم بازم اینقدر ایران رو دوست دارم.
میخواستم منو راهنمایی کنید دوستایی که قبول شدن و ساکن اونجا هستند ببینن من با این شرایط بیام آیا ممکنه از وضعیت الانم بیشتر رشد کنم یا نه.
خلاصه اینکه نمیدونم چرا من انتخاب شدم ولی نمیخوام چشم بسته این شانسو از دست بدم. میخوام فرم ds260 رو پر کنم و تا اون موقع بیشتر با خودم کلنجار برم تا بتونم برم.
یک سوال دیگه من ارشد مهندسی نرم افزار دارم میتونم اونجا دکتری رو ادامه بدم؟
اونجا بازار کار IT چطوریه؟
من آدرس کسی رو ندارم که گرین کارت بره به اون آدرس باید چیکار کرد؟
ممنون میشم برادرانه بهم راهنمایی بدید تا راه درست رو پیدا کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من با کیس نامبر 86** در لاتاری امسال برنده شدم. چند جای دیگه هم پرسیدم اما کسی پاسخی نداد. طبق بولتین امسال احتمالا جولای آینده کارنت میشم. آیا کسی رو میشناسین که با این کیس نامبر یا بالاتر ویزا گرفته باشه؟ نگران هستم سهمیه آسیا بخصوص ایران قبل کیس نامبر من بسته بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من چند روز هست که دارم تلاش می کنم با مشاوره تخصصی و انجام امور برندگان لاتاری تماس بگیریم ولی موفق نمی شم . اگر از دوستان کسی شماره شماره داخلی این مرکز رو داره ممنون می شم به من اطلاع بده .

leili57
case number 2019xxxxxxxxx28xx
leili.art57@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان