کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
(2018-03-29 ساعت 22:02)ostokhan نوشته:  
(2018-03-18 ساعت 15:06)karpenter نوشته:  
(2018-03-18 ساعت 11:10)zohreh36 نوشته:  دوست محترم شما با پاريز تراول تماس بگيريد اگر امكان كمك باشه حتما كمكتون خواهند كردو آدرس و مشخصات در بالاى صفحه هست

ممنون آدرس رو بهشون دادم تماس بگیرن کیس مربوط به بنده نیست
ممنون

دوست عزیز اگرچه نباید ناامید بود ولی بنظرم دیگه باید قید ویزا رو بزنن. اگه سالهای پیش بود امکان گرفتن ویزای یه ضرب بود و تراول بن در کار نبود ولی الان 2 سالیه که با آمدن ترامپ اوضاع قاطی شده. بهتر هستش دوستتون هزینه اضافی نکنند و بیخود خود و خانواده اش را چشم انتظار چند ماه نکند. هنوز دوستان که به مصاحبه رفتند ویور شان مورد تایید قرار نگرفت. این نظر شخصی من بود
ممنون از نظر شما
دارم کاراش رو خودم انجام میدم شاید بتونیم کاری براش بکنم با خوندن سایت اداره مهاجرت من هم از همینجا شروع کردم ولی خیری از این لاتاری ندیدم و کوچ کردم به همسایه بغل دستیشون.Canada B.C
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، asher
(2018-02-25 ساعت 23:27)mehran3057 نوشته:  سلام به همگی
کاش برندگان لاتاری 2018 که مصاحبه رفتن بیان و از نتیجه کارشون بگن

اجازه بدین چیزی که من تو گروه های تلگرامی دیدم تو یک سال رو صادقانه بگم معمولا یا ریفیوز شدن یا اینکه بعد از اینکه کلی هزینه کردن کسی که کارشون رو انجام میداد نقص مدرکشون کرد تا ریفیوزنشن تا ببینن نتیجه دادگاه علیه بن چی میشه تا حالا ما ندیدیم بعد بن سوم ویزا بگیرند جز دانشجویی ها. ویور کسی هم نتیجه اش مشخص نشده و هرچی ویزا ادعا کردن معمولا شایعه بوده یا ویزای دانشجویی بوده کتگوریشو نشون ندادن و جای لاتاری و نامزدی یا ازدواجی جا زدن که مشتری پیدا کنند بنظرم بهترین کار اینه خودتون انجام بدین تا هزینه اضافی نکرده باشید اگه اصراردارید شانستونو امتحان کنید.
توصیه می کنم از منابع اصلی مثل سایت اداره مهاجرت و سایت سفارت و ای میل های سفارت استفاده کنید سایت مهاجر سرا هم خیلی کمک میکنه و یادتون باشه به تفاسیر و شایعات توجه نکنید هیچ کاربرد و ارزشی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، afshin4749 ، gbtm ، Roshan5525 ، mehran3057 ، sheghi
(2018-05-02 ساعت 11:08)shayan_yg نوشته:  

اجازه بدین چیزی که من تو گروه های تلگرامی دیدم تو یک سال رو صادقانه  بگم معمولا یا ریفیوز شدن یا اینکه بعد از اینکه کلی هزینه کردن کسی که کارشون رو انجام میداد نقص مدرکشون کرد تا ریفیوزنشن تا ببینن نتیجه دادگاه علیه بن چی میشه  تا حالا ما ندیدیم بعد بن سوم ویزا بگیرند جز دانشجویی ها. ویور کسی هم نتیجه اش مشخص نشده و هرچی ویزا ادعا کردن معمولا شایعه بوده یا ویزای دانشجویی بوده کتگوریشو نشون ندادن و جای لاتاری و نامزدی  یا ازدواجی جا زدن که مشتری پیدا کنند بنظرم بهترین کار اینه خودتون انجام بدین تا هزینه اضافی نکرده باشید اگه اصراردارید شانستونو امتحان کنید.
توصیه می کنم از منابع اصلی مثل سایت اداره مهاجرت و سایت سفارت و ای میل های سفارت  استفاده کنید سایت مهاجر سرا هم خیلی کمک میکنه و یادتون باشه به تفاسیر و شایعات توجه نکنید هیچ کاربرد و ارزشی نداره.

در ماه مارچ فقط 2 ویزا از مجموع سه سفارت روتین ایرانیها صادر شد از مجموع 100 کیس. پس دیگه معلومه چه خبره
البته نمیشه برای کسی تکلیف مشخص کرد ولی طبق شواهد و قرائن رفتن به سفارت و پرداخت هزینه مصاحبه تا اطلاع ثانوی هزینه و انتظار زیادی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، gbtm ، dv2017 ، sheghi
(2018-05-03 ساعت 00:03)ostokhan نوشته:  
(2018-05-02 ساعت 11:08)shayan_yg نوشته:  

اجازه بدین چیزی که من تو گروه های تلگرامی دیدم تو یک سال رو صادقانه  بگم معمولا یا ریفیوز شدن یا اینکه بعد از اینکه کلی هزینه کردن کسی که کارشون رو انجام میداد نقص مدرکشون کرد تا ریفیوزنشن تا ببینن نتیجه دادگاه علیه بن چی میشه  تا حالا ما ندیدیم بعد بن سوم ویزا بگیرند جز دانشجویی ها. ویور کسی هم نتیجه اش مشخص نشده و هرچی ویزا ادعا کردن معمولا شایعه بوده یا ویزای دانشجویی بوده کتگوریشو نشون ندادن و جای لاتاری و نامزدی  یا ازدواجی جا زدن که مشتری پیدا کنند بنظرم بهترین کار اینه خودتون انجام بدین تا هزینه اضافی نکرده باشید اگه اصراردارید شانستونو امتحان کنید.
توصیه می کنم از منابع اصلی مثل سایت اداره مهاجرت و سایت سفارت و ای میل های سفارت  استفاده کنید سایت مهاجر سرا هم خیلی کمک میکنه و یادتون باشه به تفاسیر و شایعات توجه نکنید هیچ کاربرد و ارزشی نداره.

در ماه مارچ فقط 2 ویزا از مجموع سه سفارت روتین ایرانیها صادر شد از مجموع 100 کیس. پس دیگه معلومه چه خبره
البته نمیشه برای کسی تکلیف مشخص کرد ولی طبق شواهد و قرائن رفتن به سفارت و پرداخت هزینه مصاحبه تا اطلاع ثانوی هزینه و انتظار زیادی هست

موافقم اما شاید کسی بازم بخواهد امتحان کنه اما درصدش کمه خیلی برای همه نه فقط لاتاری ها
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام.خبر جدیدی میست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بالاخره برنده شدم كيس نامبرم 12xxx هستش كه بالاست بكم نگرانم و نميدونم از كجا بايد شروع كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: alvin ، MAHANAKBARI ، Aras7 ، قرباني
سلام. یکی قبول شده با کیس نامبر ۵ هزار. فامیل درجه ۳ هم نداره تو آمریکا چه برسه به درجه ۱.

۱) آیا این کیس نامبر خوبه؟ احتمال برنده شدن بااین کیس نامبر بالاست یا کمه؟

۲) فامیل نداره کلا قضیه منتفیه؟ یا امکان گرفتن ویزا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2018-05-16 ساعت 01:20)Azadehebrahimi84 نوشته:  من بالاخره برنده شدم كيس نامبرم 12xxx هستش كه بالاست بكم نگرانم و نميدونم از كجا بايد شروع كنم

تبریک میگم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 19:26)EDITOR نوشته:  این تاپیک به منظور بحث و گفتگوی آزاد برندگان لاتاری در نظر گرفته شده است.
سایر کاربران لطفاً از تاپیک گفتگوی آزاد استفاده کنند.

سلام
من لاتاری ۲۰۱۹ برنده شدم با casenumbrt 47xx اصلا امیدی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
دوستان من الان آمریکا هستم با ویزای دانشجویی. و لاتاری 2019 رو برنده شدم. با توجه به قانون 90 روز, بزارم 90 روز تموم بشه و بعد ds260 رو پر کنم یا اینکه این قانون فقط مربوط به فرآیند adjustment of status هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من اولين بار ثبت نام كردم برنده شدم، اما فعلن ميلي برام نيومده كيس نامبرمم ٨٠ هستش، كسي كمك ميتونه كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، قرباني
(2018-05-18 ساعت 12:36)Navidniik نوشته:  سلام من اولين بار ثبت نام كردم برنده شدم، اما فعلن ميلي برام نيومده كيس نامبرمم ٨٠ هستش، كسي كمك ميتونه كنه؟
ایمیلی نمیاد..تنها ایمیل بعداز پر کردن آنلاین فرم DS-260 میاد جهت وفت مصاحبه(بعداز قبولی کیس ).این کار را هم بگذارید برای حدود دوهفته دیگر.
کیس نامبر 80 ؟؟ عالی !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2018-05-16 ساعت 16:33)Elyast نوشته:  سلام. یکی قبول شده با کیس نامبر ۵ هزار. فامیل درجه ۳ هم نداره تو آمریکا چه برسه به درجه ۱.

۱) آیا این کیس نامبر خوبه؟ احتمال برنده شدن بااین کیس نامبر بالاست یا کمه؟

۲) فامیل نداره کلا قضیه منتفیه؟ یا امکان گرفتن ویزا هست؟
کیس نامبر خوبی دارند ولی صبر کنند تا دوهفته دیگر تا نتیجه دادگاه در مورد بن اعلام بشه.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Elyast
(2018-05-17 ساعت 15:44)AMERICA_LOT نوشته:  
(2017-05-02 ساعت 19:26)EDITOR نوشته:  این تاپیک به منظور بحث و گفتگوی آزاد برندگان لاتاری در نظر گرفته شده است.
سایر کاربران لطفاً از تاپیک گفتگوی آزاد استفاده کنند.

سلام
من لاتاری ۲۰۱۹ برنده شدم با casenumbrt 47xx اصلا امیدی هست؟
کیس نامبر خوبی هست ولی دوهفته صبر کنید تا نتیجه دادگاه در مورد بن مشخص بشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام  دوستان
من لاتاری امسال و برنده شدم با کیس نامبر ××۶۰
من مدارک واکسیناسیون و گم کردم و عملا هیچ مدرکی ندارم از واکسیناسیون بچگیم تا الان، البته میدونم که همه واکسن ها رو زدم، الان واسم دردسر میشه برم پاستور؟
و اینکه نامه تمکن و مالی رو چه زمانی باید بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان