کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
سلام
من دوستم توی لاتاری ۲۰۱۹ برنده شد ولی متاسفانه مدرک تحصیلی نداره، کسی میتونه راهنمایی کنه چکار کنیم براش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-29 ساعت 09:44)leili57 نوشته:  سلام دوستان
من چند روز هست که دارم تلاش می کنم با مشاوره تخصصی و انجام امور برندگان لاتاری تماس بگیریم ولی موفق نمی شم . اگر از دوستان کسی شماره شماره داخلی این مرکز رو داره ممنون می شم به من اطلاع بده .

leili57
case number 2019xxxxxxxxx28xx
leili.art57@gmail.com

همین تبلیغ بالای سایت رو ببینید پیدا می کنید
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-04 ساعت 21:42)Ali Sepehr نوشته:  
(2018-05-29 ساعت 09:44)leili57 نوشته:  سلام دوستان
من چند روز هست که دارم تلاش می کنم با مشاوره تخصصی و انجام امور برندگان لاتاری تماس بگیریم ولی موفق نمی شم . اگر از دوستان کسی شماره شماره داخلی این مرکز رو داره ممنون می شم به من اطلاع بده .

leili57
case number 2019xxxxxxxxx28xx
leili.art57@gmail.com

همین تبلیغ بالای سایت رو ببینید پیدا می کنید
من به تمام دوستانی که برنده شدند پیشنهاد میکنم به  گروه های تلگرام در بالای همین ضفحه بپیوندند..راهنمایی های مفید و جامعی هم از طرف ادمین ها و هم اعضای باتجربه گروه پیدا خواهبد کرد..از جمله نحوه پر کردن صحیح  فرم DS-260  و بهترست هرچه زودترفرم را پر و ارسال کنید (یخصوص آنها که کیس نامبر پایینی دارند)هرینه ای هم ندارد ولی نتیجه کار به رآی دادگاه یستگی دارد.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-04 ساعت 21:25)shima_gaist نوشته:  سلام
من دوستم توی لاتاری ۲۰۱۹ برنده شد ولی متاسفانه مدرک تحصیلی نداره، کسی میتونه راهنمایی کنه چکار کنیم براش؟

سلام
یکی از دوستان هم این مشکل را داشتند چند سال قبل و متاسفانه فرصتشون را از دست دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اتفاقا اقا شاهین من به دوستان پیشنهاد میکنم اصلا وارد گروههای تلگرامی نشن و زمانش رو برای خوندن چت های بی فایده و مشاهده رفتارهای غیر حرفه ای شرکتهایی که به برنده ها به چشم طعمه نگاه میکنن هدر ندن. تو همین سایت خیلی بیشتر از اونچه که یه برنده نیاز داره بدونه تا بتونه خودش به تنهایی این مسیر رو تا انتها با موفقیت طی کنه وجود داره.@shahin61@

دوستان عزیزم, برنده های نه چندان خوش شانس یه هفته وقت بزارید و تاپیک های این سایت و سفرنامه ها رو بخونید , پایان هفته خودتون یه پا مشاور مهاجرتی لاتاری میشید.

امیدوارم مو قشنگ بهمون ویزا بده
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farid-nhp ، copol
(2018-06-10 ساعت 17:09)sheghi نوشته:  اتفاقا اقا شاهین من به دوستان پیشنهاد میکنم اصلا وارد گروههای تلگرامی نشن و زمانش رو برای خوندن چت های بی فایده و مشاهده رفتارهای غیر حرفه ای شرکتهایی که به برنده ها به چشم طعمه نگاه میکنن هدر ندن. تو همین سایت خیلی بیشتر از اونچه که یه برنده نیاز داره بدونه تا بتونه خودش به تنهایی این مسیر رو تا انتها با موفقیت طی کنه وجود داره.@shahin61@

دوستان عزیزم, برنده های نه چندان خوش شانس یه هفته وقت بزارید و تاپیک های این سایت و سفرنامه ها رو بخونید , پایان هفته خودتون یه پا مشاور مهاجرتی لاتاری میشید.

امیدوارم مو قشنگ بهمون ویزا بده

منظورم بیشتر دوستانی بود که از نظر زبان انگلیسی در سطح ضعیفتری هستند برای پرکردن فرم وگرنه تبلیغ همه جا هست
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، farid-nhp
(2018-05-26 ساعت 14:35)MEHDIBA3 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من جمعه 4 خرداد 97 متوجه شدم که قبول شدم. واقعیتش اینه که اولش که نتیجه رو دییدم خیلی شوکه شدم. 4 ساله دارم شرکت می کنم و امسال قرعه بنامم افتاد. کیس نامبرم هم تو رنج 4700 هستش. اما استرس من درست از ووقتی شروع شد که کمی جدی تر به قضه نگاه کردم.یعنی رفتن از ایران برای همیشه. به شدت حالم دگرگون شده. قدرت تصمیم به زیر صفر رسیده. یک لحظه شادم یک لظه غمگین. مشکل اساسی من یکی دوری از عزیزانمه و دوم اینکه من تو ایران هم شغلم رو دوست دارم و مطمینم خیلیا دوست دارن تو جایگاه من باشن.هم خونه خریدم.البته فعلا مجرد هستم.
خلاصه بدجور حالم دگرگون شده. میخواستم ببینم من اینطوریم فقط یا بقیه هم مثل من هستند و بعد از قبولی کلی فکر و مشکل میاد جلو چشمشون. به خصوص اینکه اگه تو ایران تا حدودی به جایی رسیده باشی.
اینکه باید برم آمریکا و از اول شروع کنم تو سن 30 سالگی میخوام ببینم آیا درسته؟
خانوادم خیلی اصرار دارن که برم و میگن تو ایران آیندت حیف و میل میشه. اینجا همش استرس هست.
ولی چیکار کنم که ایران رو دوست دارم. نمیدونم چرا با این همه مشکلات که داریم بازم اینقدر ایران رو دوست دارم.
میخواستم منو راهنمایی کنید دوستایی که قبول شدن و ساکن اونجا هستند ببینن من با این شرایط بیام آیا ممکنه از وضعیت الانم بیشتر رشد کنم یا نه.
خلاصه اینکه نمیدونم چرا من انتخاب شدم ولی نمیخوام چشم بسته این شانسو از دست بدم. میخوام فرم ds260 رو پر کنم و تا اون موقع بیشتر با خودم کلنجار برم تا بتونم برم.
یک سوال دیگه من ارشد مهندسی نرم افزار دارم میتونم اونجا دکتری رو ادامه بدم؟
اونجا بازار کار IT چطوریه؟
من آدرس کسی رو ندارم که گرین کارت بره به اون آدرس باید چیکار کرد؟
ممنون میشم برادرانه بهم راهنمایی بدید تا راه درست رو پیدا کنم.

سلام - تبریک میگم - من هم شرایط شما رو دارم- به نظرم برای کاهش استرس حتما با پاریزتراول تماس بگبرین - خیلی خوب راهنمایی میکنن شمارو
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخگویی بفرمایین.
من برادرم لاتاری برنده شده ، پستش از آنکارا هستش، آیا سفارت تو آنکارا باز هست یا خیر؟
و اینکه بنظرتون کدوم سفارت رو انتخاب کنه بهتره؟
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2018-06-14 ساعت 18:54)shirin.ad68 نوشته:  دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخگویی بفرمایین.
من برادرم لاتاری برنده شده ، پستش از آنکارا هستش، آیا سفارت تو آنکارا باز هست یا خیر؟
مگه سفارت آنکارا بسته بوده؟؟
نظر شخصی من اینه که تغییری در سفارت ندهید چون ممکنه بازم همین سفارت براشون انتخاب بشه..
بیشتر تمرکز کنند روی پر کردن صحیح فرم DS-260

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-15 ساعت 17:08)shahin61 نوشته:  
(2018-06-14 ساعت 18:54)shirin.ad68 نوشته:  دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخگویی بفرمایین.
مگه سفارت  آنکارا بسته بوده؟؟
نظر شخصی من اینه که تغییری در سفارت ندهید چون ممکنه بازم همین سفارت براشون انتخاب بشه..
بیشتر تمرکز کنند روی پر کردن صحیح فرم DS-260

آخه یه مدتی بود که میگفتن سفارت آنکارا بسته ست ولی الان متوجه شدم که شایعه بوده .
خیلی خیلی ممنونم از پاسخگوییتون.
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farid-nhp
سلام وقت بخیر
من برنده شدم
چند ساله بطور غير رسمى جدا شدم و مدرك متاركه رو دارم و موقع ثبت نام زدم مطلغه میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، Emo69
دوستان دعا کنید نتیجه دادگاه عالی خوب باشه یا حداقل استثناهایی بزارن برای ایرانیا وگرنه فاتحه برنده های لاتاری 2018 و 2019 خونده س.من که همش چشمم تو اخبار هست ببینم نتیجه رو کی میدن چون همین روزا رای نهایی صادر میشه.البته به نظر میاد که میخوان با رمان ترامپ موافقت کنن ولی دوتا قاضی هستن که میگن بعضی وقت ها دقیقه 90 نظراشونو تغییر میدن.دیگه نمیدونم واقعا استرس بالاست.فقط دعا کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp
دوستان دعا کنید نتیجه دادگاه عالی خوب باشه یا حداقل استثناهایی بزارن برای ایرانیا وگرنه فاتحه برنده های لاتاری 2018 و 2019 خونده س.من که همش چشمم تو اخبار هست ببینم نتیجه رو کی میدن چون همین روزا رای نهایی صادر میشه.البته به نظر میاد که میخوان با فرمان ترامپ موافقت کنن ولی دوتا قاضی هستن که میگن بعضی وقت ها دقیقه 90 نظراشونو تغییر میدن.دیگه نمیدونم واقعا استرس بالاست.فقط دعا کنید.
پاسخ
با سلام به دوستان عزیز
امروز میخوام به تفصیل راجبه برندگان لاتاری 2019 صحبت کنم. من خودم برنده امسال هستم و با کیس نامبر عالی و همه چی اوکی در واقع دنبال بورس تحصیلی بودم که اینم اوکی  شد. و دقیقا بعد از اعلام نتایج تا حالا مرتبا با دوستان امریکایی، ایرانیان خارج از کشور،  برندگان لاتاری سال های قبل و سفارت امریکا در آنکارا صحبت کردم و می خواستم . چکیده تجربیاتم رو بهتون بگم. همونطور که احتمالا میدونین خیلی از برنده شدنتون هیجان زده نشید و به دنبال رویا پردازی نباشین و همینطور نا امید ، به دلیل اینکه سه روز پیش 26 جون نتیجه دادگاه عالی امریکا برای متوقف کردن فرمان مهاجرتی 3 ترامپ کاملا نا امید کننده بود و با نتیجه 5 به 4 ترامپ پیروز میدان شد. قبلا من فرمان ترامپ رو کاملا مطالعه کردم و در حال حاضر برای ایرانیان فقط ویزا دانشجویی میسر هست و یا اینکه کسی خانواده درجه یکش اونجا باشه ( پدر و مادر ، همسر ، فرزند) ولی یک بندی وجود داره بنام national visa waiver خودمونیش یعنی اینکه کسی به اونا نشون بده وجودش برای آمریکا مفید هست و می تونه منافعی به امریکا برسونه و در واقع این برای اغلب برندگان لاتاری مقدور نیست چون شما باید یه متخصص حرفه ای در حوزه های مختلف علوم یه ورزشکار حرفه ای یا یه پزشک چیره دست و به نام و ... باشید . در ضمن برای این قسمت هیچ فرم خاصی وجود نداره و خودتون با مدارکتون باید اینو نشون بدین . این در خواست رو هم زمانی انجام بدین که واقعا فکر میکنین یه المپیادی هستین یا واقعا یه نخبه و بی خودی خودتون رو تحویل نگیرین و هزینه بی خودی روی دوش خودتون ندازین . اما  امیدی  هم دیگر برندگان که وضعیتشون معمولی تر هست  وجود داره : 1- در حال حاضر پرونده عده ای از برندگان سال های قبل در دادگاههای امریکا وجود داره که به این قضیه اعتراض کردند و قبلا هم 30 دمکرات کنگره حمایت کردن و گفتن برندگان لاتاری مصاحبه میشن و ترامپ مزخرف میگه و باید همه برندگان ویزا بده هرچند که پروسه دادگاه در امریکا بسیار طولانی هست و باید ببینیم این اعتراضات به جای میرسه یا نه . 2- الان با حکم دادگاه عالی امریکا ترامپ برنده قطع و یقین هست و تقریبا پرونده مختومه هست چون دادگاه عالی حرف آخر رو میزنه و قابل توجه دوستان تعداد قاضی های این دادگاه 9 نفر هستن که 5 تا از اونا جمهوری خواه و طرفدار ترامپ و 4 تا لیبرال دمکرات و این هم از نحوه پیروزی ترامپ هم کاملا مشهود بود . اما آیا امید دیگری هم هست ؟؟؟؟؟ بله در ماه نوامبر انتخابات مجلس نمایندگان و سنا آمریکا هست باید امیدوار بود تا کرسی های زیادی این دفعه در اختیار دمکرات ها قرار بگیره و اگر پیروزی دمکرات ها هم کاملا قاطع نباشه لااقل جمهوری خواه با انصاف  قبول شن و احتمالا طرحی رو در این خصوص نمایندگان به مجلس ببرن و اگر با 2/3 رای نمایندگان مجلس و سنا مورد توافق قرار بگیره اونا می تونن تصمیم ترامپ رو لغو کنن در صورتی که رای کمتر از 2/3 باشه متاسفانه ترامپ میتونه وتو کنه و بازم پیروز میدان باشه . البته باید بگم همین یکی دو روز پیش هم ترامپ طرحی رو به مجلس برد تا لاتاری و سایر قوانین مهاجرتی رو حذف و تغییر بده که 301 نماینده رای مخالف دادن  و تنها 110 تا رای موافق دادن در حالی که در حال حاضر اکثر نمایندگان جمهوری خواه هستن پس شاید بشه امیدوار بود اگر طرحی در خصوص بی عدالتی دادن ویزا در مجلس مطرح بشه هم بتونه رای خوبی بیاره ، به هر حال باید صبر کرد چون احتمالا مطرح کردن این لایحه بعد از انتخابات نوامبر خواهد بود و این ندادن ویزا هم مشکل برندگان لاتاری نیست بسیاری از شهروندان ایرانی و 5 کشور دیگه با مشکلات زیادی روبرو شدن و خانودادهاشون رو نمی تونن ببینن

3- الان یه ابهام عجیبی هم وجود داره چون خود لاتاری یه قانون هست و وقتی شما میرین مصاحبه باید بر اساس دلایل مشخص شما رو رد صلاحیت کنن نه براساس قانون ترامپ نخوان هیچ ویزایی ندن هرچند تو خود فرمان مهاجرتی ترامپ هم هست که اگر شما خطری برای منافع ملی امریکا نداشته باشین همه چی اوکی هست و از طرفی ترامپ استدلال میکنه چون کشورهای گفته شده از جمله ایران پیمان امنیتی با ما نداره اجازه ورود به این شهروندان این کشورها رو نمیدیم و معلومه که ایران نمیتونه با امریکا پیمان امنیتی داشته باشه چون هردوتاشون به خون هم تشنه هستن. در کل این یه ابهام هست که خود افسر مهاجرت امریکا هم گمون میکنم خودشون هم تکلیفشونو با خودشون نمیدون و اگر قرار باشه همه به سفارت معرفی بشن و بعدشم هیشکی ویزا نگیره اصلا چه کاریه!!! اسم ایران رو از لاتاری حذف کنن شاید به خاطر همین ابهامات هست که ترامپ چند روز پیش سعی کرد لاتاری رو برای همیشه حذف کنه تا از شر این ابهام هم خلاص بشه به هر حال به دلیل ابهام و مشکلات حقوقی که هنوز هم در جریان باشه شاید مجبور بشن تغییرات مثبتی در این خصوص ایجاد بشه.    
4- حدودا 1 ماه پیش مایکل پمپو وزیر خارجه امریکا گفت احتمال تجدید نظر در مورد ویزای ایرانیان وجود داره و با توجه به اینکه انتخابات دور بعدی امریکا سال بعد 2020 شروع میشه ممکنه چرخشی در این خصوص از طرف ترامپ برای جمع کردن رای صورت بگیره چون حداقل 3 میلیون ایرانی در امریکا هست و با توجه به محبوبیت پایین ترامپ بر اساس نظر سنجی ها ممکنه همچین چرخشی در سیاست هاش برای جمع کردن رای باشه همونطور که چند روز اخیر به خاطر سیاست مهاجرتی برای جدا کردن والدین مهاجران غیرقانونی از بچه هاشون به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و هرچند که ابتدا هیچ نرمشی نشون نمیداد در نهایت برای جلوگیری بیشتر از خراب شدن وجهش مجبور شد دست از این سیاست سخت گیرانش برداره در کل پیش بینی ترامپ برخلاف سایرین که میگن غیرقابل پیش بینی هست کاملا واضح هست و تمام تلاشش اجرا کردن همه وعده های انتخاباتیش هست ودر حاضر تا جایی که میتونه اجرایشون کنه و قطعا در مورد لاتاری هم تمام توانش رو به کار میبنده که از یه راهی حذفش کنه بنابراین باید دعا کنیم که حداقل آخرین باری هست که دیگه ریس جمهور امریکا باشه . چون این قانون رو اگر نماینده ها هم نتون حذف کنن فقط ریس جمهوری بعدی می تونه حذفش کنه و شاید اون موقع برای برندگان 2019 خیلی دیر باشه مگر استثنایی رو در مورد این 6 کشور داشته باشن که حداقل پروندشونو تا اون موقعه معلق کنن که احتمالش خیلی زیاد نیست .

5- بچه های لاتاری 2019 تا سپتامیر 2020 باید بتونن ویزاشون رو بگیرین بنابراین اگر در مصاحبه رد نشین پروندتون معلق میشه تا اون زمان که ببینن فرجی میشه یا نه  و تا اون زمان 1 سال و 3 ماه زمان هست پس  امید هست.

توصیه آخر قبول دارم برای اونایی که اسمشون در اومده خیلی روزهای سختی هست چون خیلی ها سال های قبل بدون هیچ مشکلی رفتن و حالا برای برخی برندگان 2017 ، 2018 و 2019 همچنین مشکلاتی پیش اومده ولی توصیه من اینه که فرم 260 رو بفرستین و به زندگی عادی تون بکنین و تا زمان مصاحبه ببینین اوضاع چطوری خواهد بود. شاید ستاره سهیل رو هم ما بتونیم ببینیم و این مشکل برطرف بشه . هرچند میدونم که بی عدالتی محض هست و مثل اینه که شما یه جایزه ای بردین ولی جایزه ای بهتون تعلق نگیره . فقز خواهشنا کسانی که برای مصاحبه میرن و اخبار درستی دارن پیفام بگذارن تا همه به هم کمک کنیم . چرا که زیباترین و ماندگار ترین فضیلت هر انسانی کمک به هم نوع هست خصوصا ما ایرانیا که واقعا با توجه به جو سیاسی ظاهرا فقط خودمونو داریم . پس ایرانی با غیرت پشت هم وطنتو خالی نکن و اگر تجربه و یا اطلاعی دار با بقیه به اشتراک بگذار
درود
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، مصطفی عدالتی ، یزدانمهر
(2018-06-13 ساعت 12:59)mahdi1037 نوشته:  
(2018-05-26 ساعت 14:35)MEHDIBA3 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من جمعه 4 خرداد 97 متوجه شدم که قبول شدم. واقعیتش اینه که اولش که نتیجه رو دییدم خیلی شوکه شدم. 4 ساله دارم شرکت می کنم و امسال قرعه بنامم افتاد. کیس نامبرم هم تو رنج 4700 هستش. اما استرس من درست از ووقتی شروع شد که کمی جدی تر به قضه نگاه کردم.یعنی رفتن از ایران برای همیشه. به شدت حالم دگرگون شده. قدرت تصمیم به زیر صفر رسیده. یک لحظه شادم یک لظه غمگین. مشکل اساسی من یکی دوری از عزیزانمه و دوم اینکه من تو ایران هم شغلم رو دوست دارم و مطمینم خیلیا دوست دارن تو جایگاه من باشن.هم خونه خریدم.البته فعلا مجرد هستم.
خلاصه بدجور حالم دگرگون شده. میخواستم ببینم من اینطوریم فقط یا بقیه هم مثل من هستند و بعد از قبولی کلی فکر و مشکل میاد جلو چشمشون. به خصوص اینکه اگه تو ایران تا حدودی به جایی رسیده باشی.
اینکه باید برم آمریکا و از اول شروع کنم تو سن 30 سالگی میخوام ببینم آیا درسته؟
خانوادم خیلی اصرار دارن که برم و میگن تو ایران آیندت حیف و میل میشه. اینجا همش استرس هست.
ولی چیکار کنم که ایران رو دوست دارم. نمیدونم چرا با این همه مشکلات که داریم بازم اینقدر ایران رو دوست دارم.
میخواستم منو راهنمایی کنید دوستایی که قبول شدن و ساکن اونجا هستند ببینن من با این شرایط بیام آیا ممکنه از وضعیت الانم بیشتر رشد کنم یا نه.
خلاصه اینکه نمیدونم چرا من انتخاب شدم ولی نمیخوام چشم بسته این شانسو از دست بدم. میخوام فرم ds260 رو پر کنم و تا اون موقع بیشتر با خودم کلنجار برم تا بتونم برم.
یک سوال دیگه من ارشد مهندسی نرم افزار دارم میتونم اونجا دکتری رو ادامه بدم؟
اونجا بازار کار IT چطوریه؟
من آدرس کسی رو ندارم که گرین کارت بره به اون آدرس باید چیکار کرد؟
ممنون میشم برادرانه بهم راهنمایی بدید تا راه درست رو پیدا کنم.

سلام - تبریک میگم - من هم شرایط شما رو دارم- به نظرم برای کاهش استرس حتما با پاریزتراول تماس بگبرین - خیلی خوب راهنمایی میکنن شمارو

درود بر شما . دوست من باید هدفت را مشخص کنی و مطابق برنامه اقدام کنی . اینطور که میگی مهاجرت به آمریکا سخته . من هم برنده شدم و چند ماهی هم آمریکا بودم ولی به ایران برگشتم و قید آمریکا را زدم . شما هم باید ببینی که مهاجرت زا چقدر می پسندی . به نظر من شرایط قابل قبولی داری و چون ازدواج نکردی در این مورد نیز شرایط مناسبی برای مهاجرت داری فقط میمونه قلبت که باید ببینی در این خصوص چی بهت میگه . با آرزوی موفقیت .
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان