کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
سلام
لاتاری 2021 امسال برگزار میشه و ایران تو لیست هست کی ثبت نام شروع میشه?

dvprogram.state.gov
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام با وجود محدودیت ترامپ هنوزم میشه امید داشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من برنده 2021 لاتاری شدم ولی فرم 260 رو نمیتونم باز کنم و خطا میده. مشکل در کجاست و چجوری میتونم ادامه کار رو با مشاوره حضوری از کسی ادامه بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
A Vp:
من مصاحبه اول را در ابوظبی بتاریخ ۲۹ ژانویه به همراه خانم و دخترم انجام دادم ‌ . خانم و دخترم همان مصاحبه اول ویزای امریکا یک ضرب گرفتن و به من گفتن برای چک امنیتی ۲ ماه زمان میبره و بعد هم که همه میدونیم چی شد ..... کرونا ... بخشنامه های ضد مهاجرتی امریکا و تعطیلی سفارت خانه ها و .... سرتون را بدرد نیاورم ویزای خانم و دخترم چون در حال اتمام تاریخ بود و در آن زمان هیچ پروازی نبود و هیچ کشوری ایرانی راه نمیداد باعث نگرانی شدید ما شده بود با تحقیق و بررسی زیاد بلاخره موفق شدیم در غالب یک گروه از تهران به آمستردام و از آمستردام به مکزیکو سیتی خانم و دخترم را عازم انجا کنم و بعد از ۱۴ روز قرنطینه در هتلی در مکزیک انها توانستن بدون هیچ مشکلی وارد امریکا شوند.
بعد از این قضیه و اینکه سفارت امریکا اصلا هیچگونه ویزایی صادر نمیکرد و همه هموطنان گیج و سر در گم شده بودن که چکار کنن و منهم جدا از باقی مردم نبودم و بعد از پیگیری زیاد و ارسال ایمیل های مختلف به سفارت .... روزی ایمیلی دریافت کردم فکر کنم در اواخر خرداد بود که شما برای ویزا شدن مشکلی ندارید ولی با توجه به دستور عملهای صادر شده از طرف پرزیدنت، صدور ویزا برای شما در مهلت مقرر تا ۳۰ سپتامبر وجود ندارد و بعد از آن شما میتوانید جدا از موضوع لاتاری بعنوان همسر شخص گرین کارتی اقدام کنید. البته من میدونستم این راهکار سفارت چند سال زمان میبره و نا امید نشدم و اقداماتی انجام دادم که در نهایت در ۱۱ یا ۱۲ سپتامبر ایمیلی دریافت کردم که برای مدیکال مجدد و مصاحبه مجدد به سفارت در ابوظبی در ۲۷ سپتامبر اقدام کنید . همه راه ها بسته بود و من نمیتونستم ویزای بگیرم از امارات .متحده چون هیچ ایرانی را راه نمی‌داد. معطل نکردم و میدانستم که برای رفتن به سفارت امریکا باید دو هفته خارج از ایران قرنطینه باشم . بدون هیچگونه برنامه ریزی و انجام کارهای مورد نیاز یک مسافرت خارج کشور همان شب وقت تست کرونا گرفتم و با خواهش زیاد قرار شد پاسخ را فردا عصر بدهند به آژانس زنگ زدم و گفتم باید تا فردا شب من به مقصد انکارا از ایران خارج شوم که اژانس مسافرتی ساعتی بعد تماس گرفت و گفتن تا سه روز آینده امکان پذیر نیست چون همه پروازهای قطر به مقصد دوحه پر میباشد و......‌‌
گفتن مگر کنسلی از طرف مسافری انجام بشه و.... به آژانس گفتم تمام تلاش خودش را انجام دهد که من فردا شب حتما ایران را ترک کنم چون وقتی نمانده بود . ساعتی بعد بلیط تهران به دوحه ، و دوحه به انکارا برایم رزرو شد و روز بعد با عجله خودم را به کلینیک رساندم و تست کرونا را دریافت کردم و سریع به منزل امدم و چمدان بستم و در طی روز هم قسمتی از کارهای اداری سفر و تهیه دلار را با عجله و بطور ناقص انجام داده بودم ....‌ خلاصه همه این حرفها و تلاش ها منجر به آماده شدن برای سفر شده بود باید ساعت۱.۴ دقیقه نیم شب از تهران به دوحه پرواز میکردم حالا ساعت ۹ شب است و من در منزل در مشهد هستم و خسته و گرسنه چون ناهار فرصت نشده بود بخورم بخاطر همین دوندگی برا کارها ، و در ضمن بلیط پرواز برا مشهد به تهران را هم نداشتم بدون بلیط به فرودگاه مشهد رفتم و در بین راه از یکی از دوستان خواهش کردم به من کمک کنه تا بتونم سوار هواپیما شوم ...... همه این کارها به لطف خدا انجام شد و من با موفقیت از تهران به دوحه و از آنجا وارد انکارا شدم روز ۱۴ سپتامبر ، مهر ورود به ترکیه در پاسپورتم ثبت شد. ظهر ساعت حدود ۳ عصر بود که خسته به هتل رسیدم و بعد از کمی استراحت پیگیر کارها شدم به ابوظبی ایمیل دادم و اعلام کردم در پی ایمیل سفارت امریکا در ابوظبی و بلحاظ اینکه ابوظبی ایرانی راه نمیده من آمدم ترکیه و در انکارا هستم و اگر امکان دارد من مدیکال دبی را در انکارا انجام بدهم و با پست به ابوظبی ارسال کنم که روز بعد پاسخی نگرفتم و نگران اتلاف وقت بودم اینبار اینطور ایمیل به ابوظبی دادم که جریان از اینقرار است و من الان در انکارا هستم و در صورت امکان پرونده مرا به انکارا بفرستید چون امکان حضور من در ابوظبی وجود ندارد . مجدد روز بعد ایمیلی از سفارت در ابوظبی دریافت کردم که چنانچه انکارا موافق این جابجایی باشد از نظر این سفارت بلا مانع است که ناچار ایمیلی به سفارت در انکارا ارسال کردم به همراه عکسی از پاسپورتم که مهر ورود به ترکیه در ۱۴ سپتامبر خورده بود. مجدد روز بعد ایمیلی دریافت کردم که از نظر سفارت امریکا در انکارا با توجه به اینکه من فرصت کافی برای ۱۴ روز قرنطینه را دارم و مشروط به انجام و تکمیل مدیکال و آمادگی برای مصاحبه قبل از ۳۰ سپتامبر موضوع بلا مانع و خود سفارت عهده دار جابجایی پرونده خواهد شد. سه روز بعد از سفارت در انکارا و ابوظبی ایمیل هایی دریافت کردم که پرونده من با موفقیت به انکارا رسیده و وقت ۲۹ سپتامبر برا مصاحبه در انکار تعیین شده بود ......خلاصه روز ۲۹ سپتامبر اخرین تیر من در

ترکش بود و با کلی نگرانی و خستگی روحی ساعت ۸ صبح دم در سفارت حاضر شدم و بر خلاف دفعه قبل که در ابوظبی صفی تشکیل شده بود ،‌اینجا در انکارا فقط من بودم و بعد یک زن و شوهر اهل ترکیه هم آمدن و من دقایقی بعد وارد سفارت شدم و مدارکی را که خواستن تحویل دادم و گفتن دقایقی صبر کنید . در سالن نشسته بودم که گفتن باجه ۴ برم و انجا آقایی به زبان فارسی به من خوش آمد گفت و حدود ۵ دقیقه سئوالاتی انجام داد و بعد از هر سئوال میرفت سراغ کامپیوتر و بعد سئوال بعدی ‌و...... پاشد رفت و یک دقیقه یعد برگشت و عذر خواهی کرد و یک سئوال دیگه پرسید و رفت سراغ کامپیوتر .... سرشو بالا آورد و به زبان فارسی و با لبخند گفت به ایالات متحده آمریکا خوش آمدید.
منم در آخرین روز ویزا را از سفارت گرفتم.
برای همه شما دوستان هم ارزوی موفقیت دارم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، iSalar ، sadeghi897 ، moesa7 ، Babakvj400 ، victor2016 ، Spiritual ، kia_0950 ، hassan1358arab ، behjat ، naeiji1974 ، Sky of NY ، fgh747 ، kasra
سلام.... من چطور میتونم اکانت سابقم را که دیگه به ایمیلش دسترسی ندارم و دوباره برگردونم؟ Sad کلی زحمت کشیده بودم براش Sad(((
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-01-04 ساعت 19:31)pocahontas نوشته:  سلام.... من چطور میتونم اکانت سابقم را که دیگه به ایمیلش دسترسی ندارم و دوباره برگردونم؟ Sad کلی زحمت کشیده بودم براش Sad(((
چرا اینطورییییییییییی شده اینجا ؟؟؟ Sad(((((((((( هیچکس نیست دیگه . نه کاربری هست نه ادمینا جواب میدن !!!  عمو سعید و امیر خان  رفتند تموم شده رسما سایت
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام‌
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هستم و متاسفانه از افرادی هستم که دچار تراول بن ترامپ شدم. میشه راهنمایی کنید که امیدی هست که با آمدن آقای بایدن امیدی به باز شدن پرونده های امثال ما هست یا نه؟ آیا لازم هست که ایمیل بزنیم یا نه؟ درضمن در سایت سفارت ابوظبی وضعیت پرونده من refuse هست که چند سال بعد از تاریخ مصاحبه من این طور شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-02-11 ساعت 23:06)mmhb1083 نوشته:  با سلام‌
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هستم و متاسفانه از افرادی هستم که دچار تراول بن ترامپ شدم. میشه راهنمایی کنید که امیدی هست که با آمدن آقای بایدن امیدی به باز شدن پرونده های امثال ما هست یا نه؟ آیا لازم هست که ایمیل بزنیم یا نه؟ درضمن در سایت سفارت ابوظبی وضعیت پرونده من refuse هست که چند سال بعد از تاریخ مصاحبه من این طور شد.
خیرپرونده های شما دیگه بسته شده و دیگه امیدی به این موضوع نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست که بعد از گرفتن کرین‌کارت در ایران بچه دار شده باشه ؟ برای اخذ ویزای فرزندتان از جه طریقی اقدام‌ کردید ؟؟
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
جواب لاتاری 2022 تا دوهفته دیگه میاد دقیقا 8می 2021میشه 18 اردیبهشت .
به امید برنده شدن دوستانی که ثبت نام کردن
پاسخ
تشکر کنندگان:
Heart 
جواب لاتاری 2022 تاریخ 8 می اعلام میشه 18 اردیبهشت 

به امید برنده شدن دوستان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود و عرض ادب خدمت همه دوستان
برای همه شما آرزوی برنده شدن و دریافت
گرین کارت 💳️ آمریکا رو از خدای متعال
خواستارم.
با امید به اینکه هرچی صلاحه برای همتون
رقم بخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، Anata
75 ساعت دیگه بیشتر نمونده.... چه زود داره میگذره
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمیدونم چرا وقتش که میرسه دل هوای اینجا رو میکنه ...
درود به همه ی مهاجر سراییها
خوبید همگی؟
کجایید بچه هااااااااااااااا
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، نیویورک.2022 ، iSalar ، mohsen kaheh ، fgh747
(2021-05-07 ساعت 09:24)jalayevatan نوشته:  نمیدونم چرا وقتش که میرسه دل هوای اینجا رو میکنه ...
درود به همه ی مهاجر سراییها
خوبید همگی؟
کجایید بچه هااااااااااااااا
بیاید فروم قدیمی همگی
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid773334
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان