کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت فرم DS-260 و تأثیر زمان تکمیل فرم در روند دعوت به مصاحبه
(2017-05-11 ساعت 14:24)Mmorbajgiran نوشته:  سلام
من فرم ds260 را پر كردم اما براي تاييد نهايي مشكل دارم دكمه تاييد نهايي را كه كليك ميكنم انگار هيچ اتفاقي نميفته

منم الان همین مشکل و دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. میخواستم بپرسم فرم DS_260 لاتاری 2018 باز شده یا نه ؟ من برای فرم اقدام کردم ولی کیس نامبرمو نامعتبر میزنه. لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
بعد از پر کردن فرم ۲۶۰ چی میشه؟ ایمیل میدن یا همون موقع وقت سفارت تعیین میشه؟
سوال دوم راجب مدیکال تو کشور مصاحبه هس
قبل از مصاحبه مدیکال هست یا بعدش. و اینکه چجوری باید فهمید پزشک معتمد سفارت کیه که رفت برای معاینه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 14:24)Mmorbajgiran نوشته:  سلام
من فرم ds260 را پر كردم اما براي تاييد نهايي مشكل دارم دكمه تاييد نهايي را كه كليك ميكنم انگار هيچ اتفاقي نميفته

دقیقا تو کدوم مرحله ؟
همون جایی که مجدد از شما شمارتون میخاد؟
CaseNo.:2018AS27XX
ارسال DS260: May
درحال تکمیل مدارک و مستندات  
وضعیت: منتظر ویزای یک ضرب  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام من فرم ds260 راتکمیل وارسال کردم زمان سفارت را چطور اعلام میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اگه کسی اسپانسر نداشته باشه راه دیگه چی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درخصوص زمان مصاحبه ایمل زده میشود یا اینکه بایستی از طریق سایت kcc باید مطلع شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان و مدیران زحمت کش بعد از پر کردن فرم ds260و تعیین زمان و تاریخ مصاحبه چجوری باید با پزشک مورد نظر سفارت ارتباط برقرار کنیم و با پزشک مکاتبه داشته باشیم برای تعیین وقت و غیره و ایا شرایط جدید برا واکسیناسیون اضافه شده یا همون شرایط گذشته است؟منم سفارت انکارا را انتخاب کردم و ایا لازمه مدارکمونا پست کنیم برای سفارت و چه چیزهای باید برای سفارت ببریم ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 00:35)farzadso نوشته:  با سلام خدمت دوستان و مدیران زحمت کش بعد از پر کردن فرم ds260و تعیین زمان و تاریخ مصاحبه چجوری باید با پزشک مورد نظر سفارت ارتباط برقرار کنیم و با پزشک مکاتبه داشته باشیم برای تعیین وقت و غیره و ایا شرایط جدید برا واکسیناسیون اضافه شده یا همون شرایط گذشته است؟منم سفارت انکارا را انتخاب کردم و ایا لازمه مدارکمونا پست کنیم برای سفارت و چه چیزهای باید برای سفارت ببریم ؟
با تشکر

سلام
زمان مصاحبه بستگي به كيس نامبرتون داره و زمانيكه در ويزابولتن كارنت بشيد نامه سفارت با تاريخ و زمان مصاحبه جايگزين نامه قبوليتون ميشه
مثل اينكه از ٦ ماه پيش ديگه نيازي به پست كردن مدارك براي سفارت آنكارا نيست و بعد از مشخص شدن تاريخ مصاحبه ميتونيد براي نوبت گرفتن از دكتر اقدام كنين
شرايط واكسيانسيون رو متاسفانه نميدونم تغيير كرده يا نه ولي ميتونين به تاپيك مربوطه مراجعه كنين حتما اطلاعات جديد رو ديگر دوستان مينويسند
موفق باشيد
2018AS37** : case number
2017may05 :  seen  
تعداد: 1 نفر
ارسال فرم  2017may18 :  DS-260
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadso
(2017-05-11 ساعت 11:48)Sepideh.m.s نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 10:21)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 10:08)Sepideh.m.s نوشته:  سلام. کیس نامبر من 39xx هستش. بنا به دلایلی فرم ds رو می خوام چهار ماه دیگه پر کنم. مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز هرگز این کار رو نکنید وهرچه زودتر فرم رو پر کنید چون ممکنه وقتی کارنت شدید وقت مصاحبه تون به تاخیر بیفته سعی کنید حداکثر تا آخر ماه می فرم رو پرکنید

سلام اخه زیاد عجله ندارم برای رفتن. فقط می خوام مشکلی پیش نیاد.باه تاخیر بیوفته مسئله ای پیش میاد؟

سلام ببخشید من سر گرفتن کارت پایان خدمت و پاسپورت هنوز فرم ds رو پر نکردم نهایتا 10 تا 15 روز دیگه میتونم پر کنم به مشکل میخورم اینجوری؟راستی کیس نامبرم 43xx هست ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کیس نامبر من 43xx هست به دلیل تموم شدن خدمت سربازی خواستم اول پاسپورت بگیرم بعد فرم ds پر کنم شاید نهایتا تا 15 روز دیگه آماده پر کردن فرم باشم اون موقع خوبه یا الان بدون شماره پاسپورت پر کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام روزتون بخیر
من تازه ۳ روزه که متوجه شدم و متوجه شدم خانوادمون توی لاتاری برنده شدیم اما هیچ اطلاعاتی ندارم که باید چیکارکنم
ازتون میخوام کمکم کنید
و یه چیزناراحت کننده اینه ک من اسفند میشه ۲۲ سالم میخواستم ببینم که با توجه به این موضوع دولت اونجا قبول میکنه؟ و برادرم هم دی ماه باید سرباز شه
خودمم دانشجوی ترم ۲عه پرستاری دانشگاه سراسری هستم،این موضوع میتونه کمکم کنه برای رفتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam man taze motavajeh shodam ke branded lottery shodam
Kesi mitone komakm kone baray por kardan form dc 26 lotfannnnnnnnnn
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من خیلی دیر متوجه شدم لاتاری 2018 برنده شدم ، اواخر اوت
با شماره تلفن KCC تماس تلفنی گرفتم و گفتم هنوز وقت دارم؟ گفت تا چند هفته دیگه وقت داری ، اگه محدودیت زمانی داشته پس چرا فرمDS260 تو ماه اوت باز بوده و پس از پر کردن کانفرمیشن نامبر بهم دادن، بر چه مبنایی میگین تا آخر سپتامبر باید فرم پر میشده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من نتونستم این فرم 260 رو پر کنم چون مشکل برام پیش اومد که منصرف شدم و نمیتونستم با اون مشکل شرکت کنم.حالا اما مشکلم حل شده میشه راهنمایی کنید میتونم الان پر کنم فرم رو؟راهی به نظرتون نمیرسه ؟ خیلی اعصابم خرد شده.لطفا راهنمای کنید

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان