کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت فرم DS-260 و تأثیر زمان تکمیل فرم در روند دعوت به مصاحبه
سلام
کیس نامبر من در حدود ۱۲۰۰ هست و یک هفته هست فرم ۲۰۶ را پر کردم و این ایمیل برام اومد
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
میخوام بدونم کیسم کارنت شده
و اینکه شانس دارم با توجه به اینکه آخرین بولتن ۲۱۰۰ کارنت شده
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام.من برنده لاتاری 2019 هستم..نمیتونم فرم ds-260رو پرکنم سایت مینویسه در حال تعمیر و نگهداری استرس دارم میشه راهنمایی کنین چکار کنم..ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و خسته نباشید..سوالی از حضورتون داشتم من دسترسی به فرم ds-260ندارم میزنه در حال تعمیر و نگهداری..میخواستم ببینم مشکل عدم دسترسی همینه یا لینک دیگه ای داره؟ میشه راهنمایی کنید چکار کنم..استرس دارم که نتونم فرمو پرکنم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من از مدیر یک سوال داشتم بعد از پر کردن فرم DS260 نامه دوم برای تاریخ مصاحبه کجا میاد و از کجا کنترل کنم چون کیس نامبره زیر 1500 هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امروز متوجه شدم که لاتاری 2019 انتخاب شدم. 2019AS21XX. تاریخ نامه 15 May هست و متاسفانه خیلی دیر چک کردم سایت رو.
فایل راهنما رو مطالعه کردم و می خوام فردا صبح فرم 260 رو پر کنم.
می خواستم بدونم این تاخیر 6 ماهه من چه ریسکی داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در خصوص لاتاری ۲۰۲۱ چند سوال داشتم:
۱- من فرم ds-260 را ۴۰ روز قبل ارسال کردم جایی خونده بودم بعد از ۷ تا ۱۰ روز کاری ای میل ارسال می کنند که پروسه تایید یا اشکال در فرم مشخص کنه ولی تا الان من ای میل دریافت نکردم ایا باید کاری انجام بدم؟
۲-در خصوص برندگان سال ۲۰۲۱ ایا از برندگان کسی نوبت مصاحبه دریافت کرده؟
۳-با توجه به قانون منع سفر ترامپ برای ایرانیان ایا در سه سال اخیر گرین کارت به ایرانیها داده شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان