کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت فرم DS-260 و تأثیر زمان تکمیل فرم در روند دعوت به مصاحبه
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
.
نکاتی در مورد مهلت تکمیل و ثبت فرم DS-260

• مهلت قانونی ارائه درخواست ویزای مهاجرتی (تکمیل و ثبت فرم آنلاین DS-260) برای کیس‌های لاتاری دوره 2018، تا پایان روز 30 سپتامبر 2018 می‌باشد.

• با توجه به اینکه زمان مصاحبه عاملی مهم و سرنوشت‌ساز در پروسه ویزای گوناگونی می‌باشد، بهتر است برای داشتن فرصت کافی برای پروسه اداری و کلیرنس احتمالی بعد از مصاحبه، در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ثبت فرم DS-260 اقدام کنید.

• منظور از تکمیل فرم در اسرع وقت، تکمیل آن با اطلاعات ناقص و اشتباه نیست! در ورود اطلاعات نهایت دقت را به خرج دهید تا در مراحل بعدی نیاز به ویرایش و اصلاح اطلاعات نباشد و در نتیجه از تأخیرها و سوءتفاهم‌های احتمالی جلوگیری شود.

• از دوره DV-2015 به بعد، علاوه بر کیس نامبر، تاریخ تکمیل و ثبت فرم DS-260 نیز در زمان مصاحبه تأثیرگذار است تا جایی که در بعضی موارد، کیس‌های با کیس نامبر بالا که فرم DS-260 را سریعتر تکمیل کردند، زودتر از کیسی با کیس نامبر پایینتر که فرم را دیرتر تکمیل کرده، مصاحبه شده‌اند.
    همچنین در بعضی شرایط (مانند محدودیت مصاحبه ماهانه در کل سفارت‌ها و ...) از بین کیس‌های کارنت شده، کیس‌هایی که فرم را سریعتر تکمیل کردند، در اولویت دعوت به مصاحبه قرار می‌گیرند.

• با توجه به آمار دوره‌های گذشته، توصیه می‌شود کیس‌هایی که کیس نامبر پایین‌تری دارند (تا حدود 3000) در نیمه اول May و نهایتاً تا آخر May فرم خود را تکمیل و ثبت نمایند. در اوایل پروسه بازه زمانی بررسی فرم‌ها معمولاً نیم ماه - نیم ماه می‌باشد و به مرور در طول دوره با کاهش تعداد فرم‌های ارسالی، این بازه هم افزایش می‌یابد.
    کیس‌نامبرهای بالاتر بهتر است عجله نکنند و حداقل یک هفته را به مطالعه پروسه و تحقیق در مورد شرایط خود اختصاص دهند و سپس با اطمینان خاطر نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند.
    .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، AbbasHTC ، hzhrk
سلام. من 29اپریل جواب لاتاری رو گرفتم. تا کی فرصت دارم فرم ds-260 را پر کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 11:51)Sepideh.m.s نوشته:  سلام. من 29اپریل جواب لاتاری رو گرفتم. تا کی فرصت دارم فرم ds-260 را پر کنم؟

نتایج این دوره (2018)، دوم May اعلام شده
اگه شما برای دوره 2017 انتخاب شدید، هر چه سریعتر فرم رو تکمیل و ثبت کنید تا حداقل 2 ماه بعد به مصاحبه دعوت بشید.
برای سایر دوستان که در دوره 2018 انتخاب شدند، نکات لازم به پست اول همین تاپیک اضافه شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
دوستان سلام
آيا براي برندگان 2018 فرم 260 براي شما باز شده امكان تكميل دارين ؟
ممنون ميشم لطف كنيد و راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Mariainamaz
(2017-05-09 ساعت 09:30)آرتا نوشته:  دوستان سلام

در این دوره هم مانند دوره گذشته، از روز اعلام نتایج فرم DS-260 باز شده و میتونید تکمیل کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
سلام من هم دقیقا این سوال رو داشتم من نمیتونم وارد فرم بشم لطفا راهنمایی بفرمایین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-09 ساعت 20:19)Kaveh نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 09:30)آرتا نوشته:  دوستان سلام

در این دوره هم مانند دوره گذشته، از روز اعلام نتایج فرم DS-260 باز شده و میتونید تکمیل کنید.

پس چرا فرم باز نمي شه ؟ شما اطمينان دارين كه باز شده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،کسی میتونه کپی فرمارو برای من بفرسته چون من نمیخوام خودم پرکنم قرارخواهرم برام پرکنه،درضمن من خودم برنده شدم وهمسرم زیرمجموعه منه وشنیدم اونم فرم جداگانه باید پرکنه اگه کسی اونم داره برام بفرسته،واقعاً ممنون میشم.?
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام. کیس نامبر من 39xx هستش. بنا به دلایلی فرم ds رو می خوام چهار ماه دیگه پر کنم. مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
(2017-05-11 ساعت 03:27)گلنارگلی نوشته:  سلام ،کسی میتونه کپی فرمارو برای من بفرسته چون من نمیخوام خودم پرکنم قرارخواهرم برام پرکنه،درضمن من خودم برنده شدم وهمسرم زیرمجموعه منه وشنیدم اونم فرم جداگانه باید پرکنه اگه کسی اونم داره برام بفرسته،واقعاً ممنون میشم.?

فرم ds-260درتاپیک های سال های گذشته وجود داره زحمت بکشید پیدا کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 10:08)Sepideh.m.s نوشته:  سلام. کیس نامبر من 39xx هستش. بنا به دلایلی فرم ds رو می خوام چهار ماه دیگه پر کنم. مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز هرگز این کار رو نکنید وهرچه زودتر فرم رو پر کنید چون ممکنه وقتی کارنت شدید وقت مصاحبه تون به تاخیر بیفته سعی کنید حداکثر تا آخر ماه می فرم رو پرکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 10:21)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 10:08)Sepideh.m.s نوشته:  سلام. کیس نامبر من 39xx هستش. بنا به دلایلی فرم ds رو می خوام چهار ماه دیگه پر کنم. مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز هرگز این کار رو نکنید وهرچه زودتر فرم رو پر کنید چون ممکنه وقتی کارنت شدید وقت مصاحبه تون به تاخیر بیفته سعی کنید حداکثر تا آخر ماه می فرم رو پرکنید

سلام اخه زیاد عجله ندارم برای رفتن. فقط می خوام مشکلی پیش نیاد.باه تاخیر بیوفته مسئله ای پیش میاد؟
پاسخ
سلام
من فرم ds260 را پر كردم اما براي تاييد نهايي مشكل دارم دكمه تاييد نهايي را كه كليك ميكنم انگار هيچ اتفاقي نميفته
پاسخ
(2017-05-11 ساعت 11:48)Sepideh.m.s نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 10:21)farrokh33 نوشته:  
ممنون از راهنماییتون

سلام اخه زیاد عجله ندارم برای رفتن. فقط می خوام مشکلی پیش نیاد.باه تاخیر بیوفته مسئله ای پیش میاد؟

سلام مجدد
شما اگه الان فرم رو پر کنید احتمالا تا ژانویه ویا فوریه شماره شما کارنت میشه وبه مصاحبه دعوت میشید اگه شرایط شما طوری باشه که یکضرب ویزا بگیرید حتی اگه آمادگی سفر رو نداشته باشید میتونیدحدود 6ماه بعد از گرفتن ویزا به آم ر ی کا سفر کنیدچون اعتبار ویزای شما  از زمان صدور حدود 6ماه است ولی اگه الان فرم رو پر نکنید و5یا 6ماه بعد پر کنید مصاحبه شما عقب میفته وممکنه اگه کلیرنس بخورید  زمان رو از دست بدید وویزا بهتون نرسه باز اگه مشکلی هست میتونید پیام خصوصی بدید راهنماییتون میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان