کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوابق پزشکی، کیفری، امنیتی و غیره (Security and Background)
(2017-05-30 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 11:27)meisam2018 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 15:53)hzhrk نوشته:  مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز برای واکسن ها میتونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید بهمراه کارت های واکسیناسیون قبلیتون (اگه دارید ولی اگه نداشتید هم مهم نیست). در صورت نداشتن کارت ها، دکتر اونجا (هلال احمر) واستون آزمایش مینویسه واسه هپاتیت و آبله و واکسن های MMR و کزاز و دیفتری رو هم واستون میزنن. (البته آبله توی ایران واکسن نداره فقط آزمایش میدید که میزان آنتی بادی ها مشخص بشه که سفارت آنکارا هم احتمالا قبولش نداره و واکسنشو اونجا باید زد  Sad )
من و همسر و دخترم به هلال احمر مراجعه کردیم و تمام این مراحل رو انجام دادیم. البته واسه دخترم که 3 سالشه نیازی به واکسن نبود.
تمام هزینه های ما با دریافت کارت زرد بین المللی حدود 400 هزار تومن شد.

خوبه پس بی راه نگفتم ظاهرا انستیتوپاستور یکم گرون تر هستش

خوب امروز اولین مرحله MMR زدیم نفری 40 هزار تومن ضمنا یکی از واکسن های کودکان که ما قبلا آزاد زدیم (سه مرحله و هر مرحله 150 تومن) برای کودکان زیر 2 سال رایگان برای کسایی که زندن (فقط کودک) باید آزاد بزنن وگرنه تو مدیکال میزنن
CaseNo.:2018AS27XX
ارسال DS260: May
درحال تکمیل مدارک و مستندات  
وضعیت: منتظر ویزای یک ضرب  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-11 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 11:27)meisam2018 نوشته:  دوست عزیز برای واکسن ها میتونید به هلال احمر شهرتون مراجعه کنید بهمراه کارت های واکسیناسیون قبلیتون (اگه دارید ولی اگه نداشتید هم مهم نیست). در صورت نداشتن کارت ها، دکتر اونجا (هلال احمر) واستون آزمایش مینویسه واسه هپاتیت و آبله و واکسن های MMR و کزاز و دیفتری رو هم واستون میزنن. (البته آبله توی ایران واکسن نداره فقط آزمایش میدید که میزان آنتی بادی ها مشخص بشه که سفارت آنکارا هم احتمالا قبولش نداره و واکسنشو اونجا باید زد  Sad )
من و همسر و دخترم به هلال احمر مراجعه کردیم و تمام این مراحل رو انجام دادیم. البته واسه دخترم که 3 سالشه نیازی به واکسن نبود.
تمام هزینه های ما با دریافت کارت زرد بین المللی حدود 400 هزار تومن شد.

خوبه پس بی راه نگفتم ظاهرا انستیتوپاستور یکم گرون تر هستش

خوب امروز اولین مرحله MMR زدیم نفری 40 هزار تومن ضمنا یکی از واکسن های کودکان که ما قبلا آزاد زدیم (سه مرحله و هر مرحله 150 تومن) برای کودکان زیر 2 سال رایگان برای کسایی که زندن (فقط کودک) باید آزاد بزنن وگرنه تو مدیکال میزنن

سلام و وقت بخیر،
من اقدام به گرفتن کارت زرد کردم و کم کم واکسن هارو دارم میزنم
یه سوال داشتم که آیا زدن واکسن گارداسیل واجبه؟ چون سه مرحلست و انستیتو پاستور گفت هزینش 285 هزار تومنه
کیس نامبر: 2018AS10XX
تاریخ رؤیت: 25 May
تاریخ ارسال فرم260: 26 May
تاریخ کارنت شدن: سپتامبر 2017
تاریخ مصاحبه: November 01
مکان مصاحبه: آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP (مجرد و فاقد کار دولتی)
آپدیت ها: 3 نوامبر
وضعیت: منتظر کلییری و دریافت ویزا Smile  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 14:41)mona.i نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  خوبه پس بی راه نگفتم ظاهرا انستیتوپاستور یکم گرون تر هستش

سلام و وقت بخیر،
یه سوال داشتم که آیا زدن واکسن گارداسیل واجبه؟ چون سه مرحلست و انستیتو پاستور گفت هزینش 285 هزار تومنه
سلام گروه تلگرامی مهاجر سرا لیست زیر داده فعلا که انیستیتو پاستور رفتیم چیزی نگفتن

یست واکسن هایی که برای برندگان لاتاری الزامیست
@hamimohajer
Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella

خودم هنوز چک نکردم ولی موقع برگه زرد که میرید اونجا بگید برای آمریکا میخایین بهتون میگن چی باید بزنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mona.i
با سلام،،، من و همسرم یک ماه پیش رفتیم انیستیو پاستور میدان پاستور و برای ما فقط آزمایش آبله مرغان رو نوشت و گفت برای سن شما نیازی به واکسن هپاتیت نیست و مرحله اول واکسن ام ام آر را درمانگاه بهگر زدیم و گفتند بعد از دریافت نامه دوم جهت واکسن دفتیری و کزاز و اخذ کارت واکسن مراجعه کنید. چیزی از واکسن گارداسیل و چیزهای دیگه نگفت،،،،!!!!
پاسخ
(2017-06-14 ساعت 07:56)hzhrk نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  خوب امروز اولین مرحله MMR زدیم نفری 40 هزار تومن ضمنا یکی از واکسن های کودکان که ما قبلا آزاد زدیم (سه مرحله و هر مرحله 150 تومن) برای کودکان زیر 2 سال رایگان برای کسایی که زندن (فقط کودک) باید آزاد بزنن وگرنه تو مدیکال میزنن

سلام و وقت بخیر،
سلام گروه تلگرامی مهاجر سرا لیست زیر داده فعلا که انیستیتو پاستور رفتیم چیزی نگفتن

یست واکسن هایی که برای برندگان لاتاری الزامیست
@hamimohajer
Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps
Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella

خودم هنوز چک نکردم ولی موقع برگه زرد که میرید اونجا بگید برای آمریکا میخایین بهتون میگن چی باید بزنید
ممنووووون، فکر کنم چون دید که من نمیدونم دقیق... گفت باید بزنی
ولی من خودم هم چون ندیده بودمش توی لیست ها گفتم بپرسم بعد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 08:53)narges1395 نوشته:  با سلام،،، من و همسرم یک ماه پیش رفتیم انیستیو پاستور میدان پاستور و برای ما فقط آزمایش آبله مرغان رو نوشت و گفت برای سن شما نیازی به واکسن هپاتیت نیست و مرحله اول واکسن ام ام آر را درمانگاه بهگر زدیم و گفتند بعد از دریافت نامه دوم جهت واکسن دفتیری و کزاز و اخذ کارت واکسن مراجعه کنید. چیزی از واکسن گارداسیل  و چیزهای دیگه نگفت،،،،!!!!

ممنووووون از پاسخگویی تون
من پایگاه شمیران رفتم
و فکر میکنم چون دید من خیلی وارد نیستم بهم گفت جدید و باید بزنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  خوبه پس بی راه نگفتم ظاهرا انستیتوپاستور یکم گرون تر هستش

سلام و وقت بخیر،

خبر نیاز نمی باشد. لیست واکسن های مورد نظر نیز در سایت دکتر اونگان (در آنکارا) موجود هست
پاسخ
(2017-06-14 ساعت 12:15)meisam2018 نوشته:  
(2017-06-11 ساعت 12:31)hzhrk نوشته:  خوب امروز اولین مرحله MMR زدیم نفری 40 هزار تومن ضمنا یکی از واکسن های کودکان که ما قبلا آزاد زدیم (سه مرحله و هر مرحله 150 تومن) برای کودکان زیر 2 سال رایگان برای کسایی که زندن (فقط کودک) باید آزاد بزنن وگرنه تو مدیکال میزنن

سلام و وقت بخیر،

خبر نیاز نمی باشد. لیست واکسن های مورد نظر نیز در سایت دکتر اونگان (در آنکارا) موجود هست

ممنونم ازتون، خیالم راحت شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 08:53)narges1395 نوشته:  با سلام،،، من و همسرم یک ماه پیش رفتیم انیستیو پاستور میدان پاستور و برای ما فقط آزمایش آبله مرغان رو نوشت و گفت برای سن شما نیازی به واکسن هپاتیت نیست و مرحله اول واکسن ام ام آر را درمانگاه بهگر زدیم و گفتند بعد از دریافت نامه دوم جهت واکسن دفتیری و کزاز و اخذ کارت واکسن مراجعه کنید. چیزی از واکسن گارداسیل  و چیزهای دیگه نگفت،،،،!!!!

'گفتن لازم نیست یا نمیزنن؟؟ من میترسم نزنیم بعد بریم آنکارا دونه ای خدا تومن پول بدیم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 15:42)hzhrk نوشته:  

'گفتن لازم نیست یا نمیزنن؟؟ من میترسم نزنیم بعد بریم آنکارا دونه ای خدا تومن پول بدیم Sad

مسئولش داخل يه كاغذ كوچك كل كارهامون رو نوشت و چيزي از گارداسيل نگفت.
به نظر شما براي مديكال و سفارت كلا چند روز هتل بگيريم خوبه.؟ مديكال كه دو سه روز قبل از روز مصاحبه و احتساب اين كه اگر انشالله ويزاي يك ضرب بدن سه چهار روزي هم اون طول خواهد كشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 23:16)narges1395 نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 15:42)hzhrk نوشته:  

مسئولش داخل يه كاغذ كوچك كل كارهامون رو نوشت و چيزي از گارداسيل نگفت.
به نظر شما براي مديكال و سفارت كلا چند روز هتل بگيريم خوبه.؟ مديكال كه دو سه روز قبل از روز مصاحبه و احتساب اين كه اگر انشالله ويزاي يك ضرب بدن سه چهار روزي هم اون طول خواهد كشيد.

مشکل منم هست باید اول ببینم وقت سفارت چند شنبه میوفته بعد چک کنم وقت بیمارستان چند شنبه است ولی فکر میکنم 5 تا 10 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ،
خانواده ى من برنده ى لاتارى آمريكا شدند و من دارم براشون فرمارو پر ميكنم. چند ابهام داشتم

١. قسمتى كه راجع به واكسن پرسيده كه آيا طبق قانون آمريكا واكسن زديد رو بزنم yes يا no ؟ آخه ما هنوز همه ى واكسنارو نزديم . تو اينترنت بعضى ها گفتن بزنيد yes بعضى ها گفتند بزنيد نه بعدش توضيح ميشه داد كه تا روز مصاحبه مىزنيم.
٢. از اونجايى كه من ٢٦ سالمه و جزو خانوادم نيستم يه سوال راجع به من پرسيده كه آيا اين پسرتون قصد داره بعدا تو يه تاريخى مهاجرت كنه به آمريكا؟ خب من خودم بعدنا شايد بخام برم ولى الان جراب اين سوالو تو فرم مامانم اينا چى بدم؟
٣.سوالات مربوط به security number جفتشو yes b بزنم؟

با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 18:02)Sepehraryayi نوشته:  با سلام ،
خانواده ى من برنده ى لاتارى آمريكا شدند و من دارم براشون فرمارو پر ميكنم. چند ابهام داشتم

١. قسمتى كه راجع به واكسن پرسيده كه آيا طبق قانون آمريكا واكسن زديد رو بزنم yes يا no ؟ آخه ما هنوز همه ى واكسنارو نزديم . تو اينترنت بعضى ها گفتن بزنيد yes بعضى ها گفتند بزنيد نه بعدش توضيح ميشه داد كه تا روز مصاحبه مىزنيم.
٢. از اونجايى كه من ٢٦ سالمه و جزو خانوادم نيستم يه سوال راجع به من پرسيده كه آيا اين پسرتون قصد داره بعدا تو يه تاريخى مهاجرت كنه به آمريكا؟ خب من خودم بعدنا شايد بخام برم ولى الان جراب اين سوالو تو فرم مامانم اينا چى بدم؟
٣.سوالات مربوط به security number جفتشو yes b بزنم؟

با تشكر

سلام
منم همین سوال قسمت اول رو دارم ممنون میشم بگید yes  یا no  کدوم رو باید بزنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون بخیر
من 3 ماه سربازی اموزشی رفتم و بعدش معاف شدم
میخوام ببینم توی فرم اگر بزنم سربازی نرفتم مشکلی پیش میاد ؟
یا باید بنویسم حتما 3 ماه رفتم اموزشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 20:24)EDITOR نوشته:  ### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
سلام
ببخشید جواب سوال زیر چی میشه:

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?[/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/font]

بعد اکربزنم no، توضیح میخاد چی بنویسم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان