کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
12493 چه عجب
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
5شنبه اينجا يك خانم وكيلى بنام بيتا حميدى برنامه داشتن در كانال وان يك خانمى زنگ زد در مورد كليرنس لاتارى پرسيدن خانمه وكيل گفتن حتما هر يك ماه يك بار ايميل بدهيد به سفارت در مورد كليرنستون سوال كنيد و پيگيرى كنيد. ولى اين خانم وكيل مى گفتن هيچ فرقى بين كيس هاى لاتارى و بقيه قائل نمى شوند و در ايميلتون حتما ياداورى كنيد كه شما كيس لاتارى هستيد و تا 30 سپتامبر بيشتر فرصت ندارين. كه سفارت پيگير ى كنه كيس شما را
تشکر کنندگان:
سلام دوستان:
ادرس محلی که کلیرنس ابوظبی را چک میکنید کجاست؟
hbita20900
تشکر کنندگان:
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_status.html
مثل اینکه abudhabi دیگه داره به روز updateمیکنه هم 29 هم 30
تشکر کنندگان:
آلهام خانم هفته اى يكبار فقط اپديت ميشه اين قسمت گفته :
If your number does not appear below, please check back in one week

البته اگر هر روز باشه اين خيلى خوبه يعنى سريع شدن در آنجام كا رها و همه ميتونن ايميدوار باشن به زودى بگراند چك بچه ها مياد .
تشکر کنندگان:
abudhabi
2 روز پشت هم update کرد ولی 30 ام از افریقا اعلام کرد
تشکر کنندگان:
Sorry babate font....hanooz barnagashtam
ghabele tavajohe doostane azize montazere clearance

in khabare jadide USCIS hast

http://www.dhs.gov/journal/leadership/20...cklog.html

USCIS and FBI Achieve Interim Backlog Elimination Goals

We’ve met another benchmark in our efforts to eliminate the FBI Name Check backlog.

As of mid-February, USCIS and the FBI had completed all name checks that were pending for more than six months. In doing so, we beat our publicly stated goal by almost two full weeks. With the milestone’s completion, the FBI and USCIS have met or exceeded the first six milestones outlined last summer.

And that might not be the most exciting news. We’re on track to meet our May 31 milestone of completing name check requests pending longer than 90 days. By the end of June, the FBI will complete 98-percent of USCIS name check requests within 30 days and process the remaining two percent within 90 days.

Let me put that into perspective. At the beginning of November 2007, there were nearly 350,000 pending name check requests. Of that total, more than 54,000 had been pending for more than two years. Another 55,000 had been pending for at least a year. Today, there’s a grand total of 6,756 pending name check requests. And of that number, not one has been pending for more than six months. In fact as of that February 17 snapshot, the FBI was completing 99.2 percent of all requests in less than 30 days.

The results speak for themselves. The effective elimination of the name check backlog means that USCIS can make more timely decisions about immigration applications and petitions. That includes cases with derogatory information and those that are otherwise approvable. In both the present and the future, USCIS and the FBI will continue to focus on sustaining the rigorous and efficient screening of each name check request. Our joint attention to eliminating the name check backlog will ensure we reward deserving, eligible applicants with benefits like U.S. citizenship and permanent residency in a more timely manner.

Mike Aytes Acting Deputy Director
U.S. Citizenship and Immig
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام من تازه عضو اين سايت شدم من الان نزديك 2 سال كه در بگراند چك براى گرفتن گرين كارد از طريق پدرم هستم. من الان كانادا هستم. از اينكه ميبينم خيليها موقعيت من را دارن ناراحت ميشم چونكه ميدونم بلاتكليفى خيلى سخته. زمانى كه من ايران بودم فكر مى كردم فقط مسولين دولت ايران به حرفها و قولهايى كه ميدن عمل نميكنن ولى حالا فهميدم كه امريكايها بدتر هستن هر 4 يا 5 ماهى يكبار هم لند سكيوريتى يك همچنين خبر هاى را بيرون ميده وا آعلام ميكنه كه همه بگراند چك ها تا چند ماه ديگه كامل ميشه ولى باز هيچ خبرى نمشه و فقط امثال من و شما را در انتظار ميذارن.متاسفانه اينها فقط اين خبرها ميدن تا مدتى مردم را بقول ما ايرانيها سر كار بذارن. خيلى دلم پر از اين كليرنس. هربار كه از اين خبرها ميگن باباى بدبخت من ميرود ايميگرشن و مى پرسه فقط ميگن اگر هم لند سكيوريتى به قولش عمل كنه و بگراند چك ها را زود بفرسته گرين كارد پسر شما هم زود براتون مياد. خلا صه دلم خيلى پر است اگى اين دفعه اين خبر درست باشه من كه به رساننده اين خبر تا زنده هستم دعا ميكنم. از اين بلاتكليفى 2 ساله واقعا حس ميكنم دارم خل ميشم دعا ميكنم مال همه به زودى بياد وا كام همه در اين سال نو شاد بشه.
تشکر کنندگان:
4شماره جدید در سایت آنکارا..
217و2671و600و553
به قول دوستان:تبریک اگه از بچه های سایت هستند.و Viva Ankara.
تشکر کنندگان:
با سلام و آرزوي سعادت براي همه بچه ها

يه سؤال دارم مي خواستم بدونم آيا تا حالا كسي از بچه هاي سايت كلير شده يا نه (البته منظورم اونايي هستند كه چك امنيتي خوردند)
متشكرم
کيس نامبر : 2009as4xxx
دریافت نامه اول : may 2008
دريافت نامه دوم : Sep 2008
محل مصاحبه : آنكارا
تاریخ مصاحبه: Nov 2008
كليرنس: April 2009
دريافت ويزا : May 2009
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

ميشه لطفا كساني كه ايميل زدند و راجع به زمان اومدن كليرينس سوال كردن بگن به كجا ايميل كردن و چي نوشتن ؟ لطفا آدرس ايميل را هم بدهند.

خيلي ممنون از راهنمايي تان
تشکر کنندگان:
سایت آنکارا update کرد
از آسیا شماره های817 و 1511و 3140 و4170
تشکر کنندگان:
سایت آنکارا ترکونده!هرچی شماره بالا و پایین من بود رو اعلام کرده غیر از من . ولی با این منوال فکر کنم بزودی کلیرنس خیلی ها بیاد.
تشکر کنندگان:
كسى از بچه هاى سايت بين اين آفراد است؟ اگر هست زودتر بگه و شيرينى دادن فراموش نشود.
تشکر کنندگان:
روند اعلام کلیرنس تو سایت آنکارا امیدوارکننده شده و فکر کنم بزودی کلیرنس بچه ها بیاد.من ایمیلی که به سایت زدم گفتند که پروسه چک امنیتی در واشنگتن انجام می شه و به آنکارا ربطی نداره.

کد:
Dear Sir:

Your immigrant visa case is still pending a clearance review in Washington.  As soon as processing on your case is complete, we will post your case number (2009AS4**) on our web site, http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html.  Until we receive the clearance, we are unable to proceed further with your case.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان: mohammad_usa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان