کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
دوست عزیز شما کدام شهر هستین کجای کالیفرنیا برای شروع بهترو ارزونتره؟
تشکر کنندگان:
سلام charisma08 عزیز
مرسی از این همه انرژی مثبت
چه عجب یه نفر پیدا شد که حرفهای خوب و امیدوار کننده میزنه
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Charisma08
eminem عزیز
لطفاً این سوالتون رو در پست مربوط به خودش و یا به صورت پیغام شخصی مطرح بفرمایید...
ممنون
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
امروز سایت آنکارا باز آپدیت شد ولی خبری از لاتاری ها نشد.خدایا به ما صبر ایوب بده !!!
تشکر کنندگان:
وای ی ی ی ی!!!
باز این آنکارا آپدیت کرد و از لاتاریها هیچ کسی رو اعلام نکردSad
خاک تو سرت آنکارا!!!
من از طرف آنکارای درد گرفته از بهزاد و بقیه کیس پایینیها معذرت میخوام...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
Charisma08 خيلي ازت ممنونم كه اينقدر قشنگ و منطقي و مهربون مي نويسي . و اينكه ماها رو درك مي كني و با اينكه رفتي به يادمون هستي. اميدوارم اونجا هميشه موفق و سرخوش باشي و هر وقت تجربه اي يا پيشنهاد جديدي داشتي در اختيارمون بذاري. بازم ممنونم ازت.
تشکر کنندگان: Charisma08
با سلام
ممنونم از همه شما .
راستش من باید زود تر از اینها میومدم خدمت شما ولی خلاصه نتونستم.
چون من خودم از اطلاعات بچه ها استفاده کردم و به خودم قول دادم که من هم تجربیاتم رو در اختیار اشخاص دیگه بزارم.
اعتراف میکنم که دیر اومدم ببخشید.دارم سعی میکنم که جبران کنم پس شما ها هم با سوالهایی که به ذهنتون میاد به من کمک کنید تا بیشتر توضیح بدم.

سلامت و شاداب باشید.
تشکر کنندگان:
با درود خدمت دوستان
با توجه به وضعيت فعلى آمريكا از لحاظ اقتصادى و كار يابى فكر نميكنيد كه در حال حاضر از ديد FBI يا اداره IMMIGRATION غير منطقى باشه كه 55000 نفر به جمع جویندگان کار اضافه بشه.
شايد اين يكى از دلايلى باشه كه از لاتاريها زياد توى سايت آپديت نميكنند.
البته شايد هم فكر من بعد از گذشت 3 ماه از مصاحبه زيادى به هم ريخته در هر حال قصد نا اميد كردن دوستان عزيز رو ندارم و با اميد بسيار منتظر CLEARANCE هستم.
شماره کیس: 2009AS5xxx
نامه اول: 2008 6th April
ارسال مدارک: 14th April 2008
دریافت پاکت دوم: 6th November 2008
مصاحبه: 3ed December 2008 آنکارا
کلیرنس: 29th Aprilr 2009
دريافت ويزا: 08th May 2009
دریافت کارت: 14th July 2009
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها من یک سوال برام پیش اومده راجع به همین قضیه کلیرنس می خواستم بدونم فقط کسایی که آنکارا مصاحبه داشتن کلیرنسشون اینقدر طول کشیده یا کسایی هم که ابوظبی مصاحبه داشتن این مسله رو دارن؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
از کسایی که ابوظبی مصاحبه داشتن 2 نفر میشناسم که کلیرنسشون بیش از 3 ماه طول کشیده و اگه به لینکش توجه کنید http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_status.html تفاوتی با آنکارا نداره.
شماره کیس: 2009AS5xxx
نامه اول: 2008 6th April
ارسال مدارک: 14th April 2008
دریافت پاکت دوم: 6th November 2008
مصاحبه: 3ed December 2008 آنکارا
کلیرنس: 29th Aprilr 2009
دريافت ويزا: 08th May 2009
دریافت کارت: 14th July 2009
تشکر کنندگان:
امروز که سایت آنکارا رو چک کردیم دیدیم همون قسمتی که قبلا نوشته بود کلیرنس بین چهار تا شش ماه طول می کشه نوشتن شش ماه یا بیشتر !!! به همین راحتی حرفشونو پس گرفتن ! اگه یه ماه بعد بنویسن 1 سال یا بیشتر چی؟! تازه همین جوریش هم خیلی بده !
باید یه کاری کنیم !!!
به نظر شما چی کار کنیم؟
case number:3xxx
وضعیت: منتظر کلیرنس
تشکر کنندگان:
اگه اینجور باشه باید آزمایش پزشکی هم تکرار بشه. مخصوصا" برای اونایی که چند نفرند یعنی یه سفر دسته جمعی دیگه و هزینه دوباره.حیف که می خوایم آمریکایی بشیم وگرنه چند تا فحش حسابی بهشون می دادم.
در ضمن کاشکی ادمین عزیز یه شکلک گریه می ذاشت تا این صفحه رو براتون پر کنم.Big GrinSad[/align]
تشکر کنندگان:
ووایی..چرا این رو عوض کردن؟ 6 ماه یا بیشتر؟ !!! عجبا...
ولی خودمونیم همچین فرز شدن هااا بزنم به تخته..3 روز به 3 روز updateمی کنن.حالا کاری ندارم که این شماره خرچنگ قورباغه ها رو هی کلیر می کنن ولی خوب در هر حال فرز شدن ناقلا ها....!
بهزاد جان خوشحال باش..من آرزوم بود که الان جای شما بودم و از مصاحبه ام 5-4 ماه گذشته بود و هر آن ممکن بود شمارم کلیر شه..حتما به زودی کلیر می شید.
تشکر کنندگان:
ببینم این ماجرای مدیکال دوباره بعد از 6ماه جدیه؟!!! آخه اگه این طور باشه که هر بار که از آمریکا خارج شیم یک بار ازمون باید بخوانش! ....
تشکر کنندگان:
میبینم که جو سنگینی بر محفل بر و بچ کلیرنس حاکمه...خیلی سکوت سردیه....اصلاً خوب نیست...خوشم نمیاد...من حدس میزنم چرا کلیر ما یه کم زیاد تر از چیزی که انتظار داشتیم طول کشیده (البته یه کم که چه عرض کنم!) به خاطر اینه که ما از شانس خوبمون! افتادیم تو خونه تکونیه اینا که اینا طبق برنامشون دارن case هایی که خیلی طول کشیده رو سریع تر به جریان میندازن مثلاً مثل کیس صابر عزیز........و طبق حسابی که من کردم طبق همون جدول حداکثر حداکثر حداکثر حداکثر تا ماه jun ممکنه طول بکشه............
اااااااااااااااااه! حالا چرا لنگه کفش پرتاب میکنید باباجون گفتم حداکثر حداکثرش! و بعد از jun هم کلیر بچه ها یک الی دو ماه بیشتر طول نمیکشه طبق همون جدول لامسسسب!
خلاصه آقایون و خانومای محترم لطفاً اخم بسه!
ایشالا کلیر بچه ها یکی یکی بیاد زودتر نخ سوزن اونایی که بیشتر منتظر بودنCool
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان