کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
سلام دوستان ما هم تازه از آنکارا برگشتیم من و پسر 3 ساله ام بدون fbi ویزامون okشد،ولی به شوهرم fbi خورد،ولی من خواستم که منتظر fbi شوهرم بشم و با هم ویزا بگیریم،حالا ماهم با شما همدردیم و باید بشینیم منتظر fbi همسرم،راستی ما از کنسول پرسیدیم که fbi چقدر طول میکشه گفت اصلا چیزی به نام fbi وجود نداره و این یک پروسه اداریه که برای آقایان بیشتر طول میکشه،در ضمن گفت قبلا خیلی طول میکشید ولی الان کمتر شده در ضمن مال لاتاریها تا سپتامبر باید مشخص بشه (کنسوله گفت)یک چیز دیگه اینکه اون خانمه که فکر کنم ایرانیه و در سفارت مدارکمون را تحویل میگیره گفت تاریخ اعتبار ویزا از زمان گرفتن جواب مدیکالاتون شروع میشه مثلا ماکه در مارچ جواب گرفتیم الان شروع شده و اگه fbi همسرم مثلا 2ماهه دیگه بیاد به ما ویزای 4ماهه میدن مگه اینکه ما دوباره مدیکالامونو بدیم وبه روز بشیم تا ویزای 6ماهه بهمون بدن.Smile
تشکر کنندگان:
سلام به همگى من ديشب خونه يكى از دوستهاى شوهرم بودم كه خانم ايشون پرليگال بود يعنى با يك وكيل كارهاى مربوط به ايميگريشن وا كلا كارهاى وكالت را انجام ميداد . من در رابطه با كليرنس ازش سوال كردم ميگفت يك مدت بود اين مسئله يك براى ايرانيها بهتر شده بود و زودتر كلير ميشدن ولى بعد از اينكه عده آى ايرانى در عراق گرفتن و امريكا گفت كه اين ايرانيها هستن كه سربازاى امريكايى را در عراق با بمب ميكشن و بوش هم قانون محور شرارت را براى ايرانيها تمديد كرد دوباره اين مسئله تا حدى برگشت به حالت اولش و دوباره داره طول ميكشه مخصوصا براى آقايون .ميگفت من خيلى كلاينت دارم كه براى سيتيزن شيپى براشون اقدام كرديم براى بگراند چك كيسشون خيلى طول كشيده و هر بار هم كه به ايميگريشن ميرم جواب تكرارى ميدن. ميگفت خود ايميگريشن ميگه بين 3 هفته تا 3 سال، ولى مال 60،70 % خيلى زوتر مياد . من درمورد كليرنس لاتارى پرسيدم ميگفت همه يك پروسه را طى ميكنن ولى شايد براى كيس لاتارى چون محدوديت زمانى است سريعتر جواب بدن.اميدوارم همه زودتر خبر خوب از خودشون بدن و خوشهالمون كنن.
تشکر کنندگان:
البته اين هم بگم اين خانم 15 سال در كارهاى وكالت با يك وكيل معروف ايرانى كار ميكنن و در اين شهرى كه من زندگى ميكنم معروفن و كار خيلى از ايرانيها را درست كردن. دوست ندارم كسى فكر كنه من خداى نكرده خواستم انرژ منفى بدم من دقيقا آن چيزى را كه شنيدم گفتم چون من خودم هم به نوعى درگير بودم و شايد هم در آينده براى گرفتن گرين كاردم دوباره روبرو بشم.و همه را درك ميكنم كه سخته ولى مطمئن هستم همه به زودى خبر خوش را دريافت ميكنن.
تشکر کنندگان: Masoud
امروز یه شماره جدید تو سایت آنکارا کلیرنس شده اگه از بچه های سایته بهش تبریک می گم(2009AS1108)
تشکر کنندگان:
منم تبریک میگم..
اما دقت کردید که تاریخ اکسپایر شدن Administrative Process این آقا/خانم 1108 رو نوشته 4 جون 2008! :ی
تشکر کنندگان:
Toungue 
سلام دوستان. یه موضوع جالب برای من اینکه از شماره های خیلی قدیمی مثل 1992و 2001 1995 دیگه تو سایت ابوظبی خبری نیست. و اکثر شماره ها مربوط به 2008 هستند.
راستی عیدتون مبارک.
توصیه من به خودم و همه دوستان منتظر اینه که: بر نامده و گذشته بنیاد مکن. حالـــی خوش بـــاش و عمر بر باد مکــن
تشکر کنندگان:
سلام تبریک به دارنده این کیس،انشالله کلیرینس همه زودتر بیاد ،همسر من هم در کنار همه.
تشکر کنندگان:
بابک جان
ظاهراً شما مقیم استرالیا هستید
من هم میخواستم از استرالیا برای مصاحبه وقت بگیرم ولی به من اعلام کردند مدارک مرا به آنکارا ارسال کرده اند و اجباراً در آنکارا مصاحبه شدم و کلیرنس خوردم ، میخواستم بپرسم آیا شما در استرالیا مصاحبه شدید و چطوری درخواست کردید که آنجا مصاحبه بشوید

ezbob74 نوشته:
farshadz نوشته: چهارشنبه 14 ژانویه رفتم مصاحبه و بدون background check قبول شدم.
مشکل ایرانی بودن نیست، فکر کنم سابقه سربازی و سابقه کاری تاثیر بیشتری دارد

من فکر میکنم کسی که محل سکونتش خارج از ایران باشه و یک سفارتی به جز آنکارا و ابو ظبی مصاحبه داشته باشه شانسه سریع ویزا گرفتنش بیشتره. من تقریبا اکثر پستهای این سایت رو خوندم کسانی که در اروپا زندگی میکردن اکثرا سریع ویزا گرفتند. من منظورم کیسهای بی مشکله البته. یک مساله ای که هست اینه که سفارتهای مسئول ایران یک کم مته به خشخاش میگذارند. ولی به طور کلی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
تشکر کنندگان:
این سایت abudhabi چرا هیچ شماره ای رو از لاتاری اعلام نمیکنه؟
هر 3-2 روز یه بار داره update می کنه ولی از لاتاری ها خبری نیست !!!!
ای خدااااااااااااااااااا تا کی باید ما حرص بخوریم؟Sad
وایییییییییییی ماکه هنوز کارنت هم نشدیم تازه JUNE هم واسه مصاحبه بریم بعد از مصاحبه باید تا کی صبر کنیم تا کلیرنسمون بیاد؟
وایییییییییییی اگر دیر بیاد ؟؟؟؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
دوباره امروز سفارت ابوظبی up date شد و خبری نیست.ما دو روز پیش نامه زدیم و این جواب را برایمان فرستادند.

Sir,

Please be informed that the administrative processing of your visa case is still pending. We are working on it. As soon as the processing is completed, your case number will be posted on the internet (as mentioned on the blue sheet given to you at the time of interview). You may check with us by email after sometimes again, if you wish.

We cannot estimate that how long it will take to complete the processing of your visa case. Some cases take less time and some visa cases take long time. This is part of the regular visa process. Please be assured that we are trying our best to complete your visa case.

Thanks for your inquiry and patience.

Consular Section

American Embassy

Abu Dhabi, UAE
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
كسي عقيده اي در مورد مدت زمان كلرينس شدن كيس نامبر ها داره؟
تشکر کنندگان:
امروز هم سایت ابو ظبی و هم آنکارا هر دو updateکردند ولی هیچ خبری نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
تشکر کنندگان:
سلام.عید بر تمامی شما منتظران عزیز مبارک...ااا الهام جون شما که هنوز نرفتی مصاحبه سایتا رو برا چی چک میکنی؟حیف اعصاب نازنینت نیست؟ اصلا شاید به شما چک نخوره به دلت بد می آری چرا؟
بعدم اگه مصاحبت اون آخرها باشه و بت چک بخوره مدت زمان کلیرنست خیلی کوتاه میشه ..من کسی رو میشناسم که سال قبل تو تیر رفت مصاحبه و 2ماهه اومد ویزاش..یا بسرخاله خودم سال 2004سه هفته مونده به آخر septemberرفت مصاحبه کار دولتی هم داشت سربازی هم رفته بود و جواب چکش دو هفته ای اومد...بالاخره به کسی که مشکلی نداشته باشه ویزا رو میدن قبل از بایان مهلت لاتاری..یعنی سال های قبل که اینطوری بوده . امسال هم خدا بزرگه.
تشکر کنندگان:
sogol جون سلام
نمیدونم چرا استرس دارم آخه اصلا هیچ شماره ای اعلام نمیشه از این میترسم که کلیرنس ما هم همینقدر طول بکشه ولی خدا کنه همینطور که میگی باشه وماههای آخر کلیرنس ها 2 ماهه بیاد.
تشکر کنندگان:
بالاخره یک شماره لاتاری تو سایت ابوظبی کلیر شد!!!!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان