کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
ببینم، مگه در مورد ویزا از طریق لاتاری، آخرین فرصت آمدن کلیرنس ما 2009 ای ها تا سپتامبر 2009 نیست؟؟؟ مگه میشه دیرتر بشه و هنوز قابل استفاده باشه؟؟؟
الان خیلی از ما به 100 روز و بیشتر رسیدیم...پارسال میانگین کمتر از این بوده؟؟
تشکر کنندگان:
Question 
آقای صابر! شما ایا تو لاتاری 2009 قبول شده بودید که کلیرنستون 9 ماه طول کشیده؟!
تشکر کنندگان:
نه...ایشون کیسش خانوادگیه...آقای great نگران نباش کلیرنس هممون یکی یکی میاد...[/i]
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
امیر خان سلام از کلیرنس شما خبری نشد؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام الهام خانوم....ایشالا بزودی میاد...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
ممنون از مثبت بودنتون amirbk عزیز
تشکر کنندگان:
سلام اميدوارم همگى خوب باشيد. در رابطه با كليرانس اين يك مشكل بزرگ براى انها يى هم ك ميخوان اينجا سيتيزن بشن يا گرين كارد بگيرن هست به نوعى همه خارجيها درگيرن من يك دوست مكزيكى دارم اينجا ان ميگفت ما هم چك ميكنن ولى فقط 1 يا 2 ماه تايم ميبره. ولى براى مسلمونها خيلى بشتر من اينجا افردى را ميشناسم كه 1سال و 2سال هستن توى اين نيم چك . ايينجا ميگن به حرف 2 افيس نبايد اعتماد كرد اميگريشن و وكيلها. هر چى ميگن اگر شد بايد خوشحال بود . اگر نشد بايد دنبال كرد . باور كنيد من 8 مه ديگه بيييد اپلاى كنم براى سيتيزن ولى براى كليرنس خيلى ميترسم كه طولانى بشه و زمنى بين 1 تا 2 سال ببره چون هم مسلمونم و هم ايرانى. پم نگران نباشيد اين مشكل همه است نه شما تنها فقط بخدا توكل كنيد كه زودتر بياد. به ايميد ديدار همه شما اينجا.
تشکر کنندگان: sousangerd
وووووووواییییی خدا به من هم اینقدر صبر بده..من بیچاره رو بگو که تازه 10 روز قبل مصاحبه شدم و حالا حالا ها باید صبر کنم و این سایت شونو که لاک پشت وار updateمیشه رو چک کنم..اینها رو خوندم دلشوره گرفتم.
من واقعا به صبر همتون آفرین میگم..ایشاالله خیلی زود بیاد کلیرنستون.
تشکر کنندگان:
خانم سوگل نيم چك براى خانمها خيلى كم طول ميكشه شايد جواب شما 2ماه بياد متسفانه براى اقايون خيلى طول ميكشه البته بعضى آز اقايون هم بوده زود امده اين ديگه بشرايط هر كس بستگى داره با توكل به خدا مال همه زود مياد
تشکر کنندگان:
سلام منم یه 130 روزی شده از مصاحبم
ادم نگران میشه اینقدر طولانی شده
19xx case number
تشکر کنندگان:
امشب هم سایت up date شد اما بازم خبری نیست.
پس چرا اسم هیچکس رو اعلام نمی کنند . این چه معنی می ده//؟؟/؟؟؟؟؟؟؟/
خیلی آزار دهنده است ......حداقل اگه از شماره های پایین اسامی اعلام می شد بازم دلگرم کننده بود.
امروز سایت آقا سعید رو چک می کردم برای آف بی آی چک نوشته بود حداکثر دو ماه .
خوشبحال بچه های سال های قبل ....
به امید رسیدن آن روز.....
تشکر کنندگان:
دوستان خوب
میشه لینکی رو که کلیرنس رو چک میکنید برای من بذارید

سوال دیگه اینه که:
من توی یک شرکت امریکایی تو ایران کار میکنم و از سربازی هم معاف شده ام...احتمال اف بی ای چک من چند درصده؟
ممنون میشم جواب بدین
تشکر کنندگان:
هنوز کسی نمی داند که چه کسانی احتیاج به چک امنیتی دارند و چه کسانی ندارند. خیلی ها حدس هایی می زنند اما چیزی که واضح است آنها از اطلاعاتی که شما به آنها داده اید استفاده می کنند و با جستجو در دیتا بیس خودشان بی خطر یا خطر ناک بودن شما را مشخص می کنند. این اطلاعات می تواند حتی نام، نام خانوادگی مادر و یا حتی دبیرستانی باشد که شما در آن درس خوانده اید. بطور مثال اگر در دبیرستان ... درس خوانده اید که آقای ... از سران ... هم درآنجا درس خوانده باشد ممکن است پرونده شما با دقت بیشتری بازبینی شود. یا حتی شرکت آمریکایی !! که در ایران کار می کند! ممکن است سابقه خوب امنیتی نداشته باشد و شما با چک مضاعفی مواجه شوید. البته همه اینها مثال است و تا برای مصاحبه نروید نمی توانید از چند و چون ماجرا خبر دار شوید.
با کسی آشنا شدم که سال ها در یکی از شرکت ها وابسته به یک ارگان خاص! دولتی در ایران کار کرده بود و اگر چه با چک امنیتی مواجه شد اما بعد از 3 هفته کلیرنس وی در سایت اعلام شد.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: mohammad_usa
به نظر من کسانی که منتظرند حتما ایمیل بزنند(هر چند فایده ای نداره !)
اما حداقل شاید یه سری به این سایت بزنن و حداقل شماره های expire شده رو بردارن.
اگه یه سری به سایت آنکارا بزنین می بینین که الان دقیقا دو هفته است که اصلا نرفتن سایت رو update کنن. چون اگه می رفتن اون همه 5 feb رو از اول جدول بر می داشتن ، چه برسه به اینکه شماره های ما رو بذارن...
حالا ما روزی 2 بار سایت رو چک می کنیم ، اینا 2 هفته به 2 هفته نمی رن update کنن...ای خداااااااا..............
تشکر کنندگان:
منم با نظر shaD کاملاً موافقم...باید ایمل بزنیم...من ایمل زدم چند روز پیش و البته از همون جواب سر کاریهای معروف دریافت کردم ولی حتماً توصیه میکنم دوستان ایمل بزنن و با این کار حداقل نارضایتی خودشون رو از این وضعیت نشون بدن...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان