کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
باز هم امروز سایت آنکارا آپدیت شد ولی خبری از کلیرنس ما نشد.من الان یه ایمیل بهشون می زنم !
تشکر کنندگان:
این هم جواب تکراری سفارت.ولی خیلی زود جواب دادند.در کمتر از 2 ساعت:

کد:
According to our records, your administrative process has not been completed yet. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site (http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html). Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 1:00 to 1:30.  After your personal appearance at our office, we will review your case again.  If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to your address in Turkey, which you will provide to UPS.  We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.

I hope this information is helpful to you.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان: leili ، Amirbk
کار خوبی کردی ایمل زدی بهزاد جان....
خبر خوب اینکه تو آپدیت جدید یکی از دوستان حداقل کلیر شد...ایشالا واسه ماها هم که کیس لاتاری هستیم میاد به زودی...
به saber عزیز شدیداً تبریک میگم...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام من 2روزه امدم امريكا هنوز گيج پرواز هستم. به اقا سابر تبريك ميگمم و امير جان ايميدوارم مال شما هم زود بياد. به ايميد كلير شدن همه بچه ها
تشکر کنندگان: Amirbk
Amirbk نوشته: به نظر من نتونستن به این طرحشون عمل کنن...چون ماه پیش هنوز Case های سال 2004و2005و2006 تازه clearشون تو سایتهای ابوذبی و آنکارا اومد...به نظر من این اطلاعیه رو زیاد جدی نگیرید...الان آقای saber یک سال هست که pending هست.اگه ایشالا تو این ماه feb کلیر بشه شاید یه کمی اعتمادمون به این اعلامیه بهتر بشه...

حالا که خدا را شکر به آقای صابر ویزا دادند ، پس اگه خدا بخواد دارن به تعهداتشون عمل می کنند یعنی به همین زودی ها اسامی اعلام می شه.
در ضمن به ایشون هم تبریک می گم.
تشکر کنندگان: shaD ، Amirbk
از لطف همه دوستان که ابراز محبت دارند متشکرم.
ايشالا بزودي کليرنس شما عزيزان اعلام خواهد شد. مطمئن باشيد.
تشکر کنندگان:
سلام من يك سوال دارم شوهرم ميگه من ممكنه براى گرفتن گرين دارد دوباره به نيم چك بخورم از سروران گرامى كه چيزى ميدونن ميش بگن اين مسئله درست است يا نه؟
تشکر کنندگان:
سفارت آنکارا امروز سایتشو عجب updateشاهکاری کرده .. :ی
خسته نباشن...
تشکر کنندگان:
پس چرا از لاتاری ها هیچ خبری نمیشه!؟
case number:3xxx
وضعیت: منتظر کلیرنس
تشکر کنندگان:
ببینم! یعنی اینها میخواهند که ناگهانی کلی آدم از موارد لاتاری رو اعلام کنند؟؟؟! آخه با این وضع مورچه ای که دارند پیش میروند همه اش 6 ماه فرصت مانده برای تمام باقی مانده ها! یعنی حداقل ماهی 20 نفر در این 2-3 سفارت دور و بر ایران از حالا باید اعلام شوند :ِِِی!
تشکر کنندگان:
ابو ظبی یه شماره جدید گذاشته. 2009AS2373
case number:3xxx
وضعیت: منتظر کلیرنس
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
اصلا نگران کلیرنس شدن نباشید.شما تا 30 سپتامبر 2009 وقت دارید ویزا بگیرید.
فعلا از این دنیای قبل از ویزا لذت ببرید.اگر هم وقت کردید از احساسات و اتفاقاتی که براتون میفته یه یادداشت بردارید.
مطمئن باشید که کار سفارت منظم تر از این حرفهاست ، پس بگذارید طبیعت کار خودشو بکنه،شما الان چه ناراحت باشید چه خوشحال تاثیری روی پروندتون نمی زاره ،اگه ناراحت باشید روزهای خودتون رو خراب میکنید و اگه خوشحال باشید زندگی بیشتر براتون لذت بخش میشه.
سایت سفارت رو فقط برای چک کردن نگاه کنید ،بعدش نشینید در مورد کار سفارت نقد وبررسی کردن (چون تاثیری توی روند کار اونا نمی زاره).میدونم منتظر موندن خیلی سخته ولی تا میتونید خوش بگذرونید.

سلامت وشاداب باشید.
تشکر کنندگان: payam_prz
شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل، کجا دانند حال ما سبکباران ساحلها؟
تشکر کنندگان: Amirbk ، Charisma08
Smile 
اگه این شماره جدید از بچه های سایت هست حسابی بهش تبریک میگم و ازش می خوام بگه چند روز در انتظار بوده....
ممنون...بازم تبریککککککککککککککک Smile
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت پیام خان (payam_prz)
حق بهتون میدم،راست میگید ولی اینو بدونید که من هم مثل شما تمام این روزها رو پشت سر گذاشته ام.دوست داشتم که اینو بگم شاید بتونم یه مقدار از فشار فکری که دارید کم کنم.
میدونم شما الان همش دارید به این فکر میکنید که آیا به آمریکا میرید یا نه؟
خیالتون رو راحت کنم همه شما ها به آمریکا میایید ،چه بهتر که با آسودگی خاطر و آرامش بیایید اینجا.(من الان در کالیفرنیا هستم همون جایی که همه میگن خیلی گرونه و داره کم کم ورشکستگیش رو به دولت اعلام میکنه.)
یه مقدار بیشتر انرژیتون رو بزارید روی آرامشتون این مسائل خود بخود حل میشه
آدم که نمیتونه زمان رو عقب وجلو کنه پس همین لحظه ای که داخلش هستید رو
به نحو احسند بگذرانید و ازش لذت ببرید.
نهایتا شما تا 12 ماه دیگه اینجا هستید(6 ماه تا 30 سپتامبر مونده و بعد از اون هم وقتی ویزا رو میگیرید 6 ماه دیگه فرصت دارید که به اینجا بیایید.من حداکثرش رو در نظر گرفتم.)
پس بیایید از این زمان استفاده کامل رو بکنید،بهترین کار زبان کار کردنه تا میتونید زبان کار کنید این مهم ترین و بهترین کاریه که میتونید انجام بدید.

سلامت وشاداب باشید.
تشکر کنندگان: payam_prz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان