کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
سلام دوست عزيز Parslottery

مرسي از راهنماييت.
راستش لينكهايي كه معرفي كردي رو قبلا خونده بودم و به نظر ميآمد كه هر خانواده فقط نياز به يك فرم داشته باشه كه منطقي هم هست.

ولي با توجه به اينكه توي اين فوروم بعضي ها ميگن كه بايد I-134 جداگانه براي همه افراد خانواده پر بشه روي موضوع شك داشتم. راستش الان تصميم دارم يك ايميل به KCC بزنم و جواب را از خودشون بپرسم. به محض اينكه جواب گرفتم موضوع را به بقيه اطلاع خواهم داد.

باز هم ممنون
تشکر کنندگان:
سلام

بالاخره بعد از 5 روز KCC ايميل من رو در مورد اسپانسر جواب داد. ولي مشكلم رو حل نكرد. بهم گفته كه KCC مجاز به جواب دادن اين سؤال نيست و از سفارت يا كنسولگري آمركا كه مربوط به ناحيه من ميشه (يعني ابوظبي يا آنكارا) اين سؤال رو بپرسم. در زير پاسخ ارسالي KCC رو گذاشتم.

" KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information."

فكر كنم ديگه بهتر بر اساس منطق و اطلاعات خوب معرفي شده از سوي دوستان عزيز ParsLottery و Omran تصميم گيري كنم. يك فرم I-134 براي كل خانواده.

از همه ذوستاني كه جواب دادن بازهم تشكر ميكنم.
تشکر کنندگان:
سلام
معمول است که فقط گواهی ساپورت را از برنده اصلی بخوان. یادم است که توی نامه دوم سفارت آنکارا یه مطلب در این رابطه بود که به نظر می رسید گفته به ازاء هر نفر یه فرم. ( یه خورده نا واضح بود )
یه خانواده دو نفری بودن که با توجه به همین مطلب دو تا فرم بردن، ولی فقط از برنده اصلی خواستن. ( البته اونا رفتن ابوظبی)
شما می تونی برای اینکه خیالت راحت بشه، برای هر نفر یه فرم تهیه کنی. در سفارت اگه خواستن همه را ارائه بده ، و اگه فقط از برنده اصلی خواستن ( به احتمال زیاد همین طوریه) باز هم ضرری نمی کنی. غیر از اینه ؟
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
یک فرم برای همه" همه برای یک فرم
تشکر کنندگان:
سلام مجدد

راستش ديروز سوالم را در در سايت http://bbsnetting.wordpress.com/2008/03/...mment-8107 مطرح كردم و جواب زير رو گرفتم: "Each one need a form." متن كامل سوالم رو اونجا ميتونيد پيدا كنيد. اين سايتي رو كه معرفي كردم به نظر سايت خوبي مياد و اطلاعات خوبي رو ميشه در اونجا پيدا كرد.

خيلي جالبه. هر كسي يك جوابي ميده.
من فعلا ميخوام كه به اسپانسرم بگم يك فرم I-134 براي كل خانواده ام پركنه. ولي با توجه به اينكه هنوز براي مصاحبه خيلي وقت دارم تصميم گرفتم كه مساله را دنبال كنم تا به يك جواب معتبر برسم شايد به درد افراد بعدي هم بخوره. هرچند خيلي از چيزها به نظر شخصي كه شما رو مصاحبه ميكنه بستگي داره.

به همين خاطر عليرغم اينكه مصاحبه من در ابوظبي خواهد بود چون ايميل اونجا را گير نياوردم يك ايميل به آنكارا (webmaster_ankara@state.gov) زدم و الان منتظر جواب اونها هستم. اميدوارم كه به جاي درستي ايميل زده باشم و اونها هم جواب درست حسابي بدن.

راستي كسي آدرس ايميل سفارت آمريكا در ابوظبي را داره كه بشه اين سوال رو ازشون پرسيد؟

صفحه CONTACT US سايت ابوظبي (http://abudhabi.usembassy.gov/contact.html) هيچ ايميلي رو مشخص نكرده. يك آدرس ايميل ديگه هم در مهاجرسرا پيدا كردم (abudhabiIV@state.gov) كه به نظر مياد فقط مخصوص چك كردن Status پرونده هايي هست كه در اونجا Interview شدن.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام
من با این آدرس abudhabiIV@state.gov با سفارت تماس داشتم و جواب سئوالاتمو گرفتم ، اینو جهت اطلاع دوستان گفتم.
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزيز

امروز صبح جواب ايميلم رو درباره اسپانسر از سفارت آمريكا در ابوظبي گرفتم.

گفته كه اسپانسر يك فرم را بايد كامل كنه (حتما منظورش كل خانواده هست) و من براي تك تك افراد خانواده بايد از اون فرم كپي بگيرم.

در زير متن سوال و جواب دريافتي رو به انگليسي گذاشتم. اميدوارم به درد كسي بخوره.

My Question: Should my sponsor send only one I-134 form (affidavit of support) for my entire family (myself, my spouse, and my daughter)? If not, should my sponsor send a separate I-134 FORM for each member of my family individually, even for my 3-year old daughter?

AbuDahbi Answer: Your sponsor must complete one form and then you can make copies or each member of your family.
تشکر کنندگان: Masoud ، delphy ، persia
با سلام خدمت همه دوستان،

من فرم هاي I-134، گواهي اشتغال به كار و فرم هاي مالياتي سال 2007
(فرم هاي 1040، 2106 ،8283 ،502) را از اسپانسرم دريافت كردم.

1-آيا فرم هاي مالياتي دريافت شده كامل و درسته؟ و فرم W2 چيه؟
2-آيا كپي مدارك سيتيزن شيپ هم حتماً بايد باشه؟
3-وقت مصاحبه من در سال 2009 خواهد بود، آيا فرم هاي 2008 رو بايد از
اسپانسرم بگيرم يا همين فرم هاي 2007 قابل قبوله؟
4-اگر ويزا در حدود سپتامبر صادر بشه مهلت ورود 6ماهه است يا تا آخر 2009 وقت خواهم داشت؟

خيلي ممنونم
پاينده باشيد
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
سلام.
من فقط میدونم فرم I-134 بعلاوه یک کپی از آخرین برگه مالیاتی اسپانسر شما کافی هست.
مدارک دیگر نیاز نیست ولی همراه داشتنش ضرر نداره.
در مورد سوال سوم شما باید بگم بستگی به زمان پرداخت مالیات اسپانسر هست اگه آخرین برگه مربوط به 2007 هست پس مشکلی نیست.
در مورد سوال سوم باید بگم که مهلت ویزا 6 ماه از زمان صدور ویزا یعنی تایپ مشخصات شما بر روی برگه ویزا و چسباندن آن در پاسپورت شما هست.
تشکر کنندگان:
ultraseaboy عزیز

من هنوز یک چیز رو متوجه نشدم، فرم w2 چیه؟ و آیا در شامل فرم هایی که من دریافت کردم میشه یا خیر؟

خیلی ممنونم
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
سلام.تا انجایی که من میدونم فقط فرم I-134 بعلاوه کپی از برگه مالیاتی لازم هست.این فرم که شما گفتید رو نمیدونم.
تشکر کنندگان:
با سلام
1-مي خواستم بدونم اسپانسر برگه مالياتي چند سال را بايد بگيرد و بفرستد؟؟؟
2-مبلغ مورد نيازي براي ساپورت بايد قيد گردد در برگه ها؟؟؟ چه قدر ؟؟؟

لطفا فوري فوتي جواب بديد

ممنون
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:
باسلام :آیا نداشتن اسپانسر تاثیری در گرفتن ویزا دارد؟
تشکر کنندگان:
سلام.بستگی به سن و سال .حرفه .تحصیلات.مشخصات فردی تاهل یا مجرد بودن و ... داره.
تشکر کنندگان:
سلام.
کسی که 2و3 سال ÷یش اسپانسر 3 نفر شده اما در آمدش کافیه...یعنی زیاد تر از این حرف هاست.میتونه باز اسپانسر من بشه؟
یعنی منع قانونی تعداد نفرات نداره؟
یا اگه یه اسپانسر دیگه بتونم ÷یدا کنم بهتره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان